Annonse:
Rabatt til klubber på kjøp av smittevernutstyr
Annonse:
Rabatt til klubber på kjøp av smittevernutstyr

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Overganger

Overganger

Viser 1637 overganger for siste 60 dager

Navn Født F Fra klubb Til klubb Klardato
Aadland, Andrea Hammer 2000 S Stord NTNUI 19.09.20
Aadland, Ola 2000 S Viking TIF Bjørnar 09.09.20
Aaland, Sander 2002 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Aalberg, Adrian 1992 S Drammen Håndballklubb Kolstad Håndball 14.08.20
Aam, Mathias Welle 2002 S Ørsta IL Falk, SK 13.08.20
Aanestad, Andrea 2000 S Tvedestrand Kristiansand Student IL 23.09.20
Aar, William Otto 1997 S Kolstad Håndball Danmark - Håndball 07.08.20
Aardahl, Maren Nyland 1994 S Tyskland - Håndball Romania 31.07.20
Aarethun, Iben Haukaas 2005 S HG Gokstad Sandefjord Turn & Idrettsforening
Utlån 11.09.20 - 30.06.21
13.09.20
Aarnes, Elise Christin 2000 S Oppegård IL Årstad IL 26.08.20
Aarøy, Sigrid Ottesen 2006 S Sandviken Viking TIF 11.09.20
Aas, Hedda Sandholtet 1999 S LFH09 Lillehammer Faaberg Håndball Tveter Håndballklubb 02.09.20
Aas, Mari Solhjem 2006 S Nes Sp.Kl. Veldre Håndball 02.09.20
Aas, Mikkel 2005 S Larvik Turn & IF Tjølling IF 23.09.20
Aas, Rune Smith 2003 S Otra IL Øyestad IF 13.09.20
Aasby-Schjerven, Taleah 2007 S Moen Sportsklubb - Håndball Jaren IL 05.09.20
Aase, Julianna Litlekalsøy 2001 S Åsane Strindheim il 22.09.20
Aasen, Lene Yvonne 1971 S Vestli IL Linderud IL 03.08.20
Aasen, Vegard Bakkene 1999 S Sverresborg Håndballklubb NTNUI 09.09.20
Aateigen, Emma Nicoline 2006 S Randesund IL Gimletroll 22.09.20
Abdollahi, Elahe 2006 S Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Abdula, Tina 1997 S Tertnes Håndball Elite Tyskland - Håndball 20.08.20
Abdulalim, Cham Haisam 2007 S Lena IF Toten Håndballklubb 17.09.20
Abelvik, Imre Krogstad 2003 D Malvik IL Vikhammer Håndballklubb 31.08.20
Abelvik, Imre Krogstad 2003 S Malvik IL Vikhammer Håndballklubb 02.09.20
Abrahamsen, Sandra 1993 S Tveter Håndballklubb Sarpsborg IL Håndball 03.09.20
Abrahamsen, Tiril Johanne Haugen 1999 S Svolvær IL UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 19.09.20
Ahmad, Minahil Imtiaz 2006 S Hauketo IF Bjørndal Idrettsforening 12.09.20
Ahmt, Martine Helgheim 2002 S Bergen HK Årstad IL 27.08.20
Aho, Sindre André 1997 S FyllingenBergen Drammen Håndballklubb 26.08.20
Aker-Høie, Amanda 2007 S Barkåker IF Tønsbergs Turnforening 17.09.20
Akgeyik, Julie Sevin 2007 S Gneist Søreide 17.09.20
Aksland, Fredrik 1993 S Sandnes Håndballklubb Stavanger IF 02.09.20
Aksnes, Lasse Skjærpe 1996 S Varhaug IL Stavanger IF 16.09.20
Aleksandrova, Kamila 2003 S Sporty IL Fram IF 16.09.20
Algabiri, Dema Ghaleb Khudir 2004 S Kattem IL Håndballklubb Heimdal Håndball 27.08.20
Algrøy, Kristine 1992 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Alispahic, Amina 2003 S Gran Håndballklubb Ullensaker/Kisa IL Håndball 21.09.20
Aljajeh, Abdulbaset 2003 D Ørsta IL Sandefjord Håndball 03.08.20
Aljajeh, Abdulbaset 2003 S Ørsta IL Sandefjord Håndball 05.08.20
Aljajeh, Hasan 2005 D Ørsta IL Sandefjord Turn & Idrettsforening 03.08.20
Aljajeh, Hasan 2005 S Ørsta IL Sandefjord Turn & Idrettsforening 05.08.20
Aljajeh, Mohammad 2001 D Ørsta IL Sandefjord Håndball 03.08.20
Aljajeh, Mohammad 2001 S Ørsta IL Sandefjord Håndball 05.08.20
Almaanee, Maya 2006 S Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Alme, Arne Olai 2006 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 09.09.20
Alnes, Pernille Giske 2004 S Valder IL Godøy IL
Utlån 24.08.20 - 01.06.21
26.08.20
Alnæs, Ingrid 2004 S Drøbak-Frogn IL Ski IL Håndball 16.09.20
Alvheim, Ingrid Bartz 2004 S Nordnes Bønes 12.09.20
Amdal, André Nordal 2005 S Stegaberg IL - Håndballgr. Avaldsnes IL 11.09.20
Amundsen, Ragnhild 2005 S IL Fram Stjørdal Håndballklubb 10.08.20
Amundsen, Stine Camilla 1997 S Runar, IL England 20.09.20
Andersen, Ida Engh 2002 S Gran Håndballklubb Kongsvinger IL Håndball 05.08.20
Andersen, Mads 2004 S Larvik Turn & IF Runar, IL 06.08.20
Andersen, Maja Brandbu 2000 S Sarpsborg IL Håndball Fredrikstad Ballklubb 14.09.20
Andersen, Nicolai Durucz 2007 S Falk, SK Sørumsand IF 16.09.20
Andersson, Ida Elise Hegtun 2002 S Stabæk Håndball Kjelsås IL 06.09.20
Andervik, Frida 2003 S Hei IL, Håndball Gjerpen Håndball 13.09.20
Andreassen, Adine Malen 2003 D Valder IL Godøy IL 20.08.20
Andreassen, Adine Malen 2003 S Valder IL Godøy IL 22.08.20
Andreassen, Brynjar Kongsnes 2004 S Malvik IL Vikhammer Håndballklubb 02.09.20
Andreassen, Karina Elisabeth 2004 S Kirkenes IF Bossekop UL 16.09.20
Andreassen, Sigrid 2002 S Vang Håndball Furnes 27.08.20
Andresen, Alma Hadzic 2000 S NIT-HAK håndballklubb Rælingen Håndballklubb 22.08.20
Andresen, Madeleine Kvam 2005 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 23.08.20
Angell, Eivind Selle 2006 S Nordnes Viking TIF 17.09.20
Aniksdal, Ådne 2002 S Varhaug IL Vigrestad IK 05.09.20
Anmarkrud, Andris 2005 S Snarøya Sp.kl. Haslum IL 19.08.20
Anmarkrud, Anna Elinore 2001 S Kolbotn IL Nordstrand IF 06.09.20
Antohonipillai, Amalini 2007 S Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Antonsen, Juliane Sofie 2005 S Skogstrand IL Gresvik IF 21.09.20
Antonsen, Thea Michele Williams 2003 S Urædd Håndball Herkules 09.09.20
Arca-Nikolaisen, Gabriella 2006 S Herkules Gjerpen Håndball 17.09.20
Arild, Malin 2006 S Tverrelvdalen IL Alta IF 25.09.20
Arnarsdottir, Lisa Bergdis 2002 S Kongsvinger IL Håndball Island 11.09.20
Arnesdatter, Helena Othelie 2004 S Bossmo & Ytteren IL Junkeren IK 27.09.20
Arnesen, Baard 2003 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Arnesen, Emma Brudalen 2007 S Sarpsborg IL Håndball Tune Idrettslag 11.09.20
Aronsen, Lilje Åkset 2007 S Tertnes Nordnes 04.09.20
Aronsen, Lilje Åkset 2007 S Tromsø Håndballklubb Tertnes 21.08.20
Aschjem, Aurora Bergstein 2007 S Kringlebotn IL Sædalen 06.09.20
Askvik, Ida Caroline 1999 S Årstad IL UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 23.09.20
Aslaksen, Hannah Junine Kvastad 2005 S Sørfjell, IL Froland IL 25.08.20
Aspenes, John Atle 2002 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Asser, Sverre Rodvelt 2003 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Augdal, Mikael 2004 S Skogn IL Stjørdal Håndballklubb 23.09.20
Aukland, Ingrid 2002 D MHI Håndball Giv Akt IL 02.09.20
Aukland, Ingrid 2002 S MHI Håndball Giv Akt IL 04.09.20
Aunan, Jørgen Rundhaug 1999 S Skogn IL Tiller IL 05.09.20
Aune, Jonatan Heggdal 2003 S Midsund IL Molde HK 22.08.20
Aune, Ronja Haugen 2004 S Rjukan Idrettslag Skarphedin, Idrettslaget 08.09.20
Aunsmo, Anne Lien 2004 S Malvik IL Vikhammer Håndballklubb 02.09.20
Aunsmo, Sigrid Vågan 2007 S Hunstad FK Innstranda IL 13.09.20
Auran, Mads Andre 2004 S Malvik IL Vikhammer Håndballklubb 02.09.20
Aurland, Markus 1998 S Falk, SK Nøtterøy Håndball Elite 13.08.20
Aursnes, Philip Gustav 2000 S Vålerenga Elverum Håndball 11.08.20
Austheim, Elisabeth Rafelsen 1993 S Inderøy IL Ogndal IL 02.09.20
Austrheim, Mathea Haave 2002 S Langhus IL Follo HK Damer 22.09.20
Authen, Maren 2005 S HK Trøgstad 97 HK Eidsberg 29.08.20
Avendano, Susanne Amelia Forfod 2006 S Salhus T & IL Tertnes 10.09.20
Ayhan, Aydin 1998 S BI Athletics Øvrevoll Hosle IL 26.09.20
Baadshaug, Ingebjørg Skaalerud 1996 S Fjellhammer IL Ålgård Håndballklubb 08.08.20
Baadsvik, Peter Andreas Green 2004 S Sverresborg Håndballklubb Byåsen IL 14.08.20
Bacher, Camilo Aleksander Skonnord 2002 S Ski IL Håndball Langhus IL 06.09.20
Bak, Melanie Mie 1994 S Frankrike - Håndball Molde HK - Elite 01.09.20
Bakke, Karoline 2000 S Flaktveit Åsane 06.08.20
Bakke, Mille 2003 S Larvik Turn & IF Fram IF 24.08.20
Bakke-Heidegård, Maren 2007 S Bakke IF Hokksund IL 12.09.20
Bakken, Helene 1988 S Marnardal IL Giv Akt IL 27.09.20
Bakken, Simen Severson 2004 S Klepp IL Kåsen IL 21.08.20
Bakken, Sofie Helene Rasmussen 2006 S Tverrelvdalen IL Alta IF 23.09.20
Balde, Hadja Djenaba 2006 S Lillestrøm Håndballklubb Eidsvold IF 19.09.20
Balsvik, Maia van der Meulen 2001 S Lørenskog HK Tromsøstudentenes IL 29.09.20
Bau Baron, Victoria 2004 S Ådal IL Hønefoss Sportsklubb 19.09.20
Bekkaoui, Karoline Warloff 1991 S Skrim Elite Reistad IL 03.09.20
Bekkevold, Oskar 2005 S Haslum IL Øvrevoll Hosle IL 13.08.20
Bekkvik, Hanne Celine 2003 S Sørfjell, IL Grane Arendal, IK 15.08.20
Belsvik, Thea Emilie Strømmen 2004 S Malvik IL Vikhammer Håndballklubb 02.09.20
Benchi, Nora 2000 S Bjørndal Idrettsforening Lillehammerstudentenes IL 11.09.20
Benevoli, Nicklas 1996 S Viking TIF Sandnes Håndballklubb 16.08.20
Bentsen, Ingrid 2005 S Skudenes UIL Åkra IL 27.08.20
Bentzen, Ine-Marie York 2003 S HG Gokstad Sandar IL 11.09.20
Bentzon, Jeanette 2003 D Skedsmo Håndballklubb Lørenskog HK 04.09.20
Bentzon, Jeanette 2003 S Skedsmo Håndballklubb Lørenskog HK 06.09.20
Berbu, Siri Mæhre 1999 S Stjørdal Håndballklubb Charlottenlund Sportsklubb 15.09.20
Berentsen, Teis Benjamin 2008 S Korsvoll IL Kjelsås IL 15.09.20
Berg, Henrik Marken 1999 S Strindheim il Tiller IL 21.08.20
Berg, Håvard 1993 S Vestli IL Linderud IL 03.08.20
Berg, Ingrid Nathalie Storjord 1999 S Sparbu IL Følling IL 09.09.20
Berg, Nathalie 2002 S Larvik Turn & IF Stag, SPKL 11.09.20
Berg, Nora-Elise Hagen 2000 S Skogn IL Lier 14.08.20
Berg, Randi Aurora Haugen 2006 S Øyer-Tretten IF - Håndball LFH09 Lillehammer Faaberg Håndball 12.08.20
Berg, Thord Sørensen 2001 S Fjellhammer IL Elverum Håndball 16.08.20
Bergan, Simen 1991 S HG Gokstad Sandefjord Håndball 22.08.20
Berge, Elias 2000 S Sverresborg Håndballklubb Elverum Håndball 25.08.20
Berge, Johannes Husebø 2006 S Gneist Fana 15.09.20
Berge, Lena Linga 2000 S Hei IL, Håndball Oppsal 28.08.20
Bergerud, Ørjan Aasvik 2005 S Havdur, IL Voll IL 26.09.20
Berg-Høisæter, Linus Gabriel 2005 S Sandviken Åsane 11.09.20
Bergset, Benedicte Frøyen 1999 S Høyang IL Gjerpen Håndball 13.09.20
Berg-Åsheim, Line 2000 D Junkeren IK NTNUI 22.09.20
Berg-Åsheim, Line 2000 S Junkeren IK NTNUI 24.09.20
Berli, Live Andrine 1999 S Håndballklubben Rygge Oppsal 26.08.20
Bermingrud, Erle Sætrang 2007 S Bakke IF Hokksund IL 15.09.20
Berntsen, Jan Erik 1982 S Avaldsnes IL Rival IL 23.09.20
Bertelsen, Rasmus Lund 1987 S Danmark - Håndball Viking Stavanger Håndball 01.09.20
Bilit, Elise Haugelien 2004 S Storhamar Håndball Biri IL 06.09.20
Birdahic, Dennis 2005 S Volda Handballklubb Ørsta IL 18.08.20
Birkeland-Mølnvik, Mathilde 2005 S Stjørdals-Blink, IL, Stjørdal Håndballklubb 17.09.20
Birkelid, Hanne 2002 S Osterøy Bjørnar 10.09.20
Birkelund, Eivor Rønningen 2005 S Nidelv Sverresborg Håndballklubb 23.08.20
Bjercke, Josefine Lystad 2004 S Sandefjord Turn & Idrettsforening HG Gokstad
Utlån 07.09.20 - 30.06.21
09.09.20
Bjerke, Anne Qianfen 2000 S Gjøvik Håndballklubb Bækkelaget Håndball Elite 26.09.20
Bjerkgård-Lund, Lukas 2006 S Bodø Håndballklubb Elverum Håndball 10.09.20
Bjærum, Fredrik 2005 S Sjetne IL Kolstad Håndball 25.08.20
Bjørgum, Emma Storsæter 2003 S Knarvik Åsane 14.08.20
Bjørhusdal, Tora 2004 S Sogndal IL Syril IL 27.09.20
Bjørkedal, Lillian Sandblost 2001 S Mauseidvåg/Solevåg Kristiansand Student IL 16.09.20
Bjørlien, Marie 2001 S Gran Håndballklubb Jaren IL 10.09.20
Bjørneset, Emilie 2002 S Østsiden IL Fredrikstad Torp IF 12.09.20
Bjørnstad, Marcus 2004 S Konnerud IL Reistad IL 03.09.20
Bjørnstad, Mats 1999 S Nøtterøy Håndball Elite Bækkelaget Håndball Elite 21.08.20
Bjørnstad, Rikke 2006 S Graabein IF Idrettslaget Ros 14.08.20
Bjørsom, Ninni Nanett Bergersen 2005 S Drammen Bul IL Konnerud IL 29.08.20
Blankvandsbråten, Kine Bratsberg 1991 S Vestli IL Linderud IL 04.08.20
Blokkdal, Morten Hagen 1993 S Vestli IL Linderud IL 03.08.20
Blom, Ida Marie 2004 S Halsen IF Larvik Turn & IF 06.08.20
Blom-Dahl, Nora 2003 S Oppegård IL Danmark - Håndball 11.09.20
Blomquist, Mathias 2003 S Kolbotn IL Langhus IL 20.08.20
Bogfjellmo, Magnus Melgård 2006 S Byåsen IL Sjetne IL 04.09.20
Boilesen, Thomas Horneland 1998 S Drammen Håndballklubb Danmark - Håndball 09.08.20
Boldvik, Aurora Kopperud 2004 S Drammen Bul IL Åssiden IF 16.09.20
Bolle, Martin Hansen 1997 S Falk, SK Oslo-Studentenes IK 14.09.20
Bongom, Hanna Sofie 2001 S Fyllingen Skogn IL 07.09.20
Bordewick, Ciel Thompson 2006 S Nordby IL Siggerud IL 02.09.20
Bore, Elin Grannas 2006 S Jar IL Njård 19.08.20
Borg-Haukaråsen, Kasper 2005 S Strømm IL Glassverket IF 28.08.20
Bostrøm, Pia 2002 S HG Gokstad Sandar IL 16.09.20
Boteanu Pallas, Irina 2006 S Lyngdal IL Heradsbygda Håndballklubb 06.09.20
Botnen, Eirik Agasøster 1999 S Stord Norges Handelshøyskoles Idrettsforening 20.09.20
Boulanger, Gregoire Georges Basile 2003 S Sørreisa IL Handball Frankrike - Håndball 20.09.20
Boysen, Rasmus Hjarnø 1992 S Elverum Håndball Danmark - Håndball 25.09.20
Bradahl, Jenny Kristine 1998 S Gjøvik Håndballklubb Sverresborg Håndballklubb 28.08.20
Bragge, Sebastian Støtvig 2004 S Stokke IL Runar, IL 13.08.20
Bragstad, Lise Helèn 2004 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 26.08.20
Bragstad, Thea Alver 2003 S Nordnes Bønes 09.08.20
Brandt, Jenni Birgitte 1997 S Stabæk Håndball Danmark - Håndball 12.09.20
Braseth, Inga Viken 2007 S Nationalkameratene Sportsklubb Byåsen IL 02.09.20
Brathagen, Lea 2003 S Runar, IL Sandar IL 08.09.20
Bratten, Tuva 2002 S Idrettslaget Ros Graabein IF 19.09.20
Brattås, Ida 2004 S Gausdal Håndballklubb LFH09 Lillehammer Faaberg Håndball 04.09.20
Braut, Bjørnar 2004 S Klepp IL Kåsen IL 13.09.20
Breen, Marion Jaunsen 2001 S Bossmo & Ytteren IL UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 03.09.20
Breidalen, Mari 2001 S Kongsvinger IL Håndball NIT-HAK håndballklubb 18.09.20
Breiland, Rebecca Elisabeth Hedestad 2003 S Langhus IL Follo HK Damer 26.09.20
Breivik, Andrea Nettum 2003 S Ski IL Håndball Follo HK Damer 19.09.20
Brekke, Tobias Osvik 2001 S Vestli IL Linderud IL 03.08.20
Brekkemoen, Thea Malene 1998 S Grane Arendal, IK Kristiansand Student IL 21.09.20
Brekken, Idunn Lyng 1996 S Kjelsås IL Lier 14.08.20
Brekken, Julie Christine Traasdahl 2000 S Melhus Idrettslag Håndballklubben Landsås 03.09.20
Brendehaug, Ola 2006 S Årstad IL Fana 10.09.20
Brevik, Sandra Lomundal 2005 S Kyrksæterøra IL Hitra IL 25.09.20
Brevik, Thomas Henriksen 2002 S Heimdal Håndball Strindheim il 02.09.20
Brodahl, Julie Næss 1999 S Fredrikstad Ballklubb Oppsal 15.08.20
Brodahl, Karen 2000 S Kongsvinger IL Håndball Kolstad Håndball 23.08.20
Bruaset, Haakon Øksnes 2005 S Snarøya Sp.kl. Haslum IL 10.09.20
Bruflot, Jarand Kvåle 2005 S Bønes Viking TIF
Utlån 11.08.20 - 30.06.21
13.08.20
Brun, Frederikke Waagbø 2003 S Rapp Sportsklubben Utleira IL 11.08.20
Brustad, Ulrik 2004 S HG Gokstad Sandefjord Turn & Idrettsforening
Utlån 02.09.20 - 30.06.21
04.09.20
Bråten, Margrete Nordstad 2007 S Snertingdal IF Varde I.L. 13.09.20
Buric, Inea 2006 S Drammen Bul IL Birkebeineren, IF 26.08.20
Burud, Jonas Roseth 1993 S Elverum Håndball Frankrike - Håndball 09.09.20
Bærø, Evelyn Fikse 2001 S Sporty IL Fram IF 14.09.20
Bø, Stina Fimreite 2004 S Gneist Bjarg 18.09.20
Bøe, Håkon Myrlid 2006 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 04.09.20
Børnes, Helene Rakli 2006 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 23.08.20
Børresen, Anja Haugland 1987 S Kragerø IF Håndball Skade, Idrettslaget 16.08.20
Cappellaro, Angela 1995 S Skrim Elite Italia 07.08.20
Carlsen, Jonatan 1995 S UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag Charlottenlund Sportsklubb 10.09.20
Carlsen, Karen Nøtsund 2001 S Kragerø IF Håndball Oslo-Studentenes IK 17.09.20
Carlsen, Kim Andre Solheim 1991 D Bergen Vest Håndball Klubb Mathopen Idrettslag 26.08.20
Carlsen, Oscar Duus 2001 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Castiglione, Fabian Nordli 2002 S Vestli IL Linderud IL 03.08.20
Ceesay, Ramou 2004 S Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Chaboud, Hanna Josephine Henriksen 2000 S Rana Håndballklubb Sverresborg Håndballklubb 20.09.20
Chemran, Zainab Sitareh 2007 S Kringlebotn IL Elvebyen Håndballklubb 17.09.20
Chimicz, Lena 2007 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 29.08.20
Chipont, Cecilia 2007 S Imås, IL Express 11.09.20
Christensen, Emilie 1993 S Ungarn Molde HK - Elite 01.09.20
Christensen, Espen Ekeli 1985 S Tyskland - Håndball Sverige - Håndball 05.08.20
Christiansen, Anders 1998 S Danmark - Håndball Follo HK 20.07.20
Christiansen, Andrine Onarheim 2002 S Herkules Farsund og Lista Idrettsklubb 19.08.20
Christiansen, Emilie 2003 S Nordnes Bønes 10.09.20
Christiansen, Morten Egeberg 2001 S Kolbotn IL Langhus IL 04.09.20
Christiansen, Vanessa Thormodsen 2005 S Lund Håndballklubb Øvrebø IL 17.09.20
Christiansen, Vetle 2006 S Belgia Ørland Ballklubb 22.08.20
Christoffersen, Elise Berg 2000 S Haslum IL Norges Handelshøyskoles Idrettsforening 19.09.20
Christophersen, Eirik Borge 1989 S HG Gokstad Sandefjord Håndball 31.08.20
Cimanowski, Lia-Paulin Charlott 2007 S Årdalstangen IL Jotun IL
Utlån 24.09.20 - 20.06.21
26.09.20
Conde, Djelima Dede 2004 S Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Coucheron, Victoria Havnes 2003 S KFUM Håndball, Stavanger Hinna Håndball 02.09.20
Crantz, Malin Emilie 2002 S Pors Håndball Gulset IF
Utlån 12.09.20 - 21.05.21
12.09.20
Crantz, Malin Emilie 2002 S Gjerpen Håndball Pors Håndball 11.09.20
Dafalla, Lina Mohmed Goada 2007 S Nationalkameratene Sportsklubb Byåsen IL 19.09.20
Dahl, Fredrik 2001 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Dahl-Nielsen, Sofie 2007 S Borgen IL Ullensaker/Kisa IL Håndball 31.08.20
Dalan, Elise Matilde 2003 S Torp IF Kråkerøy IL 11.09.20
Daling, Nicolai 2001 S Charlottenlund Sportsklubb Vikhammer Håndballklubb 29.08.20
Dalmar, Camilla Norås 2005 S KFUM Håndball, Stavanger Tasta Håndballklubb 26.08.20
Dalseide, Jennie Zhi 2004 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Dambråten, Linnea 2004 S Korgen IL Mosjøen 17.09.20
Dang, Tham Kim 1997 D Os Turnforening Nore Neset 17.09.20
Dang, Thiet Kim 1999 S Askøy Nore Neset 19.09.20
Dang, Vivi 2000 S Os Turnforening Nore Neset 24.09.20
Danielsen, Eira Pisani 1999 S Bærum Topphåndball Stabæk Håndball 07.08.20
Danielsen, Elida Johanne 2004 S Kattem IL Håndballklubb Heimdal Håndball 18.09.20
Danielsen, Emilie 2002 S Skogstrand IL Kråkerøy IL 10.09.20
Danielsen, Maria 2001 S Hundvåg Håndballklubb UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 25.09.20
Dashaj, Elza 2004 D Drammen Bul IL Birkebeineren, IF 16.09.20
Dashaj, Elza 2004 S Drammen Bul IL Birkebeineren, IF 18.09.20
Davidsen, Annie 2005 S Skudenes UIL Åkra IL 12.09.20
Dedic, Ajla 2006 S Sem IF Vear IF 04.09.20
Deisz, Emilie 2006 S Årstad IL Bergen HK 24.09.20
Demi, Tess 1994 S Søgne Håndballklubb Danmark - Håndball 09.09.20
Denk, Adrian Gustavsen 2006 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 19.08.20
Djurhuus, Jonas Gunnarsson 1996 S Danmark - Håndball Viking Stavanger Håndball 05.08.20
Dobloug, Dorte Alhaug 2006 S Nes Sp.Kl. Veldre Håndball 09.09.20
Dokmo, Hannah Emilie 2003 S Fløy Våg IK 05.09.20
Dovland, Simen Preus 2005 S Snarøya Sp.kl. Haslum IL 01.09.20
Dybvad, Johan 1998 S Sverresborg Håndballklubb Charlottenlund Sportsklubb 11.09.20
Dybvad, Sofie Sæbø 2002 S Ottestad IL Storhamar Håndball 25.09.20
Dypveit, Martine Nor 2001 S Eid IL Åsane 21.09.20
Dyrendahl, Gyda Moen 2007 S Rapp Sportsklubben Freidig, SPK 25.08.20
Dyrhaug, Sigrid 2001 S Mosjøen Kjelsås IL 28.08.20
Dyrkolbotn, Victoria Astrid 2006 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Dønnestad, Aurora Veslemøy Axelsen 2001 S Tromsø Håndballklubb Byåsen IL 18.09.20
Døsen, Lasse 2004 S HG Gokstad Sandefjord Turn & Idrettsforening
Utlån 26.08.20 - 30.06.21
28.08.20
Eberlein, Ida Johanne Lindaas 2006 S Elvebyen Håndballklubb Åssiden IF 05.09.20
Eddudottir, Brynhildur Sol 1996 S Bergen HK Viking TIF 12.09.20
Edholm, Magnus Lorentzen 1993 S Sandnes Håndballklubb Stavanger IF 29.08.20
Edlund, Marthine 2002 S Sola Håndballklubb Hinna Håndball 06.09.20
Edvardsen, Mads André Røssnes 2002 S Tønsbergs Turnforening Teie håndballklubb 17.09.20
Efjestad, Elin Njærheim 2004 S Varhaug IL Nærbø IL 02.09.20
Eftedal, Hannah Maria 2003 S Larvik Turn & IF Fram IF 15.09.20
Egeland, Kristine 2006 S Orstad idrettslag Frøyland IL 12.09.20
Eggan, Erik Helgesen 1992 S Rapp Sportsklubben Charlottenlund Sportsklubb 12.09.20
Eggum, Frida Svae 2002 S Ski IL Håndball Follo HK Damer 19.09.20
Eide, Emilie 2006 S Lørenskog HK Fjellhammer IL 10.09.20
Eide, Jonar Nerhus 2006 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 05.09.20
Eide, Mari Giske 2000 S Spjelkavik IL Langevåg IL 23.09.20
Eide-Guise, Kiri 2004 S KFUM Håndball, Stavanger Tasta Håndballklubb 03.09.20
Eidset, Tonje Mek 1995 S NTNUI Ørsta IL 07.09.20
Eidsvåg, Henrik Vikan 1992 S Charlottenlund Sportsklubb Vikhammer Håndballklubb 04.09.20
Eikebø, Patrick Otting 2003 S Midsund IL Molde HK 09.09.20
Eilertsen, Karoline Haukaas 2001 S Flatås Idrettslag Tromsøstudentenes IL 25.09.20
Einarsen, Serine 2003 D Åkra IL Stord 17.09.20
Einarsen, Serine 2003 S Åkra IL Stord 19.09.20
Ekeren, June 2003 S Kongsvinger IL Håndball Ullensaker/Kisa IL Håndball 11.09.20
Eklo, Janne Håvelsrud 1996 S Oppsal Aker Topphåndball 22.08.20
Ekman, Per Kenny 1987 S Runar, IL Herkules 03.09.20
Ekrem, Lucas Christensen 2006 S Lier Reistad IL 18.09.20
Ekren, Alexander 1999 D Sund Sportsklubb Sund handballklubb 21.08.20
Ekren, Morten Magne 1978 D Sund Sportsklubb Sund handballklubb 21.08.20
Ekren, Ruben 2000 D Sund Sportsklubb Sund handballklubb 21.08.20
Ekren, Stine Pedersen 2007 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 23.08.20
Elangarajah, Sharuca 2005 S Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Elden, Una 2002 S Korsvoll IL Kjelsås IL 17.09.20
Elghaout, Lina 2006 S Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Elgsæther, Oliver 2001 D Charlottenlund Sportsklubb Randesund IL 24.09.20
Elhanafi, Haya 2000 S Volda Handballklubb Viking TIF 17.09.20
Eljervik, Sina Marie Hjelmervik 2004 S Skånevik IL Kopervik 13.08.20
Ellefsen, Jenny Barstad 1999 S Urædd Håndball Pors Håndball 10.09.20
Ellevold, Victoria Haraldsen 2005 S Jar IL Haslum IL 09.08.20
Ellingsen, Miriam Fanekrog 1992 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Ellingsen, Oscar 2001 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Ellingsgård, Christina Mayerly 2001 S Træff Spkl Skåla IL 12.09.20
El-Safadi, Gabriel Kristiansen 2001 S Fjellhammer IL Fyllingen 10.09.20
Elstad, Sera Madeleine 2001 D Langhus IL Siggerud IL 18.09.20
Elvebredd, Aurora Emilie Steen 1999 S Hokksund IL Oslo-Studentenes IK 15.09.20
Elverhøy, Jonas Myreng 2000 S Elverum Håndball Sandefjord Håndball
Utlån 31.08.20 - 29.05.21
02.09.20
Elvik, Mina Birkeland 2007 S Kringlebotn IL Sædalen 17.09.20
Emberland, Liva 2002 S Bryne Håndballklubb Nærbø IL 11.09.20
Engebretsen, Jon Kristian 1992 S Vestli IL Linderud IL 03.08.20
Engebretsen, Lene-Cecilie Berger 1998 S Bækkelagets SK Halden Håndballforening 07.08.20
Engeseth, Hanne Jensen 2000 S Stavanger IF BSI - Håndball 12.09.20
Engh, Anette 1992 S Skedsmo Håndballklubb Lambertseter IF 14.09.20
Engmark, Thea Skage 2002 S Nesjar IF Stag, SPKL 17.09.20
Engsmyr, Jonatan Vasgård 2007 S Sarpsborg IL Håndball Gamle Fredrikstad Håndballklubb 24.08.20
Engstad, Martin Kvalvik 1995 D Svolvær IL Oslo-Studentenes IK 11.09.20
Enoksen, Tora Sjøli 1998 D Sarpsborg IL Håndball Lisleby FK 19.08.20
Enoksen, Tora Sjøli 1998 S Sarpsborg IL Håndball Lisleby FK 21.08.20
Epland, Jostein Straume 1994 S Haslum Håndballklubb Sverige - Håndball 01.08.20
Erichsen, Aurora Ryland 2004 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 29.08.20
Eriksen, Erling August 2001 S Øyestad IF Norges Handelshøyskoles Idrettsforening 19.09.20
Eriksen, Frida Nærde 2005 S Falk, SK Borre IF 08.09.20
Eriksen, Ida Emilie Lund 2005 S Ådal IL Hønefoss Sportsklubb 19.08.20
Eriksen, Marte Bergmann 2001 D Vestli IL Linderud IL 04.08.20
Eriksen, Marte Bergmann 2001 S Vestli IL Linderud IL 04.08.20
Eriksen, Noah Emil Steinnes 2006 S Riska Håndballklubb Sandnes Håndballklubb 17.09.20
Eriksen, Nora Bergmann 2002 D Vestli IL Linderud IL 04.08.20
Eriksen, Nora Bergmann 2002 S Vestli IL Linderud IL 04.08.20
Eriksen, Serine Iren 2003 S KFUM Håndball, Stavanger Hinna Håndball 04.09.20
Eriksen, Synne Veronika Johansen 2004 S Lisleby FK Østsiden IL Fredrikstad
Utlån 31.08.20 - 01.05.21
02.09.20
Eriksen, Tuva Johansen 2003 S Tertnes Sædalen 10.09.20
Eriksen, Veronica Schwencke 1994 D Konnerud IL Elvebyen Håndballklubb 15.09.20
Eriksson, Ulrik Berge 2001 S Viking TIF Viking Håndballklubb 16.08.20
Erstad, Caroline Askvik 1999 S Åsane Norges Handelshøyskoles Idrettsforening 19.09.20
Ertsgaard, Emilie Victoria 2007 S Hunstad FK Innstranda IL 06.09.20
Espås, Erica Olaussen 2005 S Nidelv Sverresborg Håndballklubb 08.08.20
Evebø, Albert Unnachat 2006 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 09.09.20
Evenmo, Olaf Skamfer 2003 S Strindheim il Kolstad Håndball 27.09.20
Evensen, Adrian Gjeisklid 1999 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Evensen, Brian 2004 S Vadsø Turnforening Vardø IL 02.09.20
Evensen, Martine 2006 S Hvaler IL Skogstrand IL 19.08.20
Evensen, Pia Risan 2007 S Nationalkameratene Sportsklubb Byåsen IL 18.08.20
Evensen, Vilde 1996 S Junkeren IK Bærum Topphåndball 16.09.20
Evje, Torhild 2004 S Otra IL Hisøy IL 10.09.20
Evjen, Ida 2001 S Bærum Topphåndball Tyskland - Håndball 23.08.20
Evjen, Tilde 2003 D Bodø Håndballklubb Junkeren IK 13.09.20
Evjen, Tilde 2003 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 15.09.20
Fabrin, Morten Leonard 1987 D Åkra IL Skudenes UIL 03.09.20
Fadejeva, Marija 2007 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 29.08.20
Fadum, Susanne 2005 S Ramnes IF Tønsbergs Turnforening 12.09.20
Fagerheim, Mathias 2003 D Tønsbergs Turnforening Nøtterøy Håndball Elite 21.08.20
Fagerheim, Mathias 2003 S Tønsbergs Turnforening Nøtterøy Håndball Elite 23.08.20
Fahlberg, Karoline 2000 S Danmark - Håndball Flint Tønsberg Håndball AL 11.08.20
Falanius, Simon Torbjörn 1999 S Sverige - Håndball Nøtterøy Håndball Elite 30.07.20
Falkeborn, Johanna 1994 S Vestli IL Linderud IL 04.08.20
Fasseland, Gerda 1985 S Spangereid Giv Akt IL 27.09.20
Fauskanger-Lindberg, Sigrid 2006 S Salhus T & IL Tertnes 05.09.20
Fedreheim, Andrine 2003 S Ottestad IL Furnes 20.09.20
Fenne, Ingrid Munkeby 2000 S Lier Sogndal IL 09.09.20
Feria, Mari 2003 S KFUM Håndball, Stavanger Hinna Håndball 26.08.20
Ferkingstad, Marius Galta 1996 S FyllingenBergen Sverige - Håndball 01.08.20
Fernandes, Aili Veggumsløkken 2007 S Vålerenga Ullern IF 28.08.20
Fevang, Ingeborg Rustekaas 2005 S Express Hisøy IL 06.08.20
Feyling, Bertine 2007 S Moen Sportsklubb - Håndball Jaren IL 24.09.20
Finneid, Fia Charlotte 2004 S Trysilgutten IL Elverum Håndball 23.08.20
Finnerud, Iselin 2005 S Ramnes IF Tønsbergs Turnforening 04.09.20
Finstad, Dina Sofie 2005 S Siggerud IL Langhus IL 07.08.20
Finstad, Henriette Mentzoni 2004 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 26.08.20
Finsås, Sara Marie 2005 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 23.08.20
Firozyar, Goran 2002 S Vestli IL Linderud IL 07.08.20
Firozyar, Tara 1998 D Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Fjeld, Ingrid 2000 S Håndballklubben Rygge UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 04.09.20
Fjellanger, Ingrid Kobbevik 2005 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Fjetland, Lene Fossmark 2001 S Sola Håndballklubb Oslo-Studentenes IK 24.09.20
Fjetland, Rina 2002 S Hinna Håndball Staal Jørpeland IL 06.09.20
Fjær, Markus 2002 S Haslum IL Øvrevoll Hosle IL 19.09.20
Fjørtoft, Magnus Steinsvik 2007 S Mauseidvåg/Solevåg Blindheim IL
Utlån 21.09.20 - 30.06.21
23.09.20
Flaatten, Nora Syverstad 2007 S Barkåker IF Ramnes IF 27.08.20
Flack, Dianne Izzy Sagarino Arriesgado 1994 S Hinna Håndball Sunde 24.09.20
Flack, Veronica Solem 1988 S Selbu IL Håndball Tydal IL 08.09.20
Flak, Rebekka 2006 S Tveit IL Kristiansand 06.09.20
Flatby, Filip Alvar 2005 S Snarøya Sp.kl. Haslum IL 19.08.20
Flaten, Erling 2001 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Flaten, Stian Hyllnes 2005 S Namsos Håndballklubb Steinkjer Håndballklubb
Utlån - - 30.06.21
-
Flo, Kornelia Sunde 2001 S Bergsøy IL Elverum Håndball 18.09.20
Fløholm, Stine 2006 S Kalandseid IL Fana 24.08.20
Flølo, Even 2006 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 19.08.20
Folge, Mikkel von Krogh 2005 S Haslum IL Øvrevoll Hosle IL 16.08.20
Forgaard, Tobias Hegerland 2006 S Stavanger IF Hundvåg Håndballklubb 07.08.20
Forland, Anette 1988 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Forland, Synnøve 1989 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Forné, Alexandra Marie 2004 S Hana IL Austrått IL 20.09.20
Forsberg, Maiken 1991 S Vestli IL Linderud IL 04.08.20
Forthun, Pia 2004 S Nord, sk Avaldsnes IL 23.08.20
Foshaug, Isabel Sundby 2007 S Stag, SPKL Halsen IF 09.09.20
Foss, Maria 2007 S Imås, IL Express 25.08.20
Fossan, Guro 2004 S Malvik IL Vikhammer Håndballklubb 02.09.20
Fossdal, Anna 2004 S Osterøy Bjørnar 11.09.20
Fosse, Nora Guldteig 2004 S Ørland Ballklubb Strindheim il 20.08.20
Fossen, Ane Hammerseng 2002 S Østsiden IL Fredrikstad Skogstrand IL 05.09.20
Fossen, Martine Morstad 2005 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 13.09.20
Fotland, Aurora Emilie 2004 S Rælingen Håndballklubb Fet IL 19.09.20
Fredheim, Melissa Demi Mikkelsen 1989 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 26.08.20
Fredriksen, Ada Forsberg 2002 S Gjerpen IF Allianse Bamble Håndballklubb 03.09.20
Fredriksen, Magnus 1997 S Elverum Håndball Tyskland - Håndball 06.08.20
Frischknecht, Preben Nikolai 1997 S Stjørdal Håndballklubb NTNUI 05.09.20
Frøvoll, Solveig 2004 S Nedre Sigdal Vikersund IF 22.09.20
Fuglestad, Thor Henning 1996 S Varhaug IL Stavanger IF 25.09.20
Furru, Philip Johan 2005 S Snarøya Sp.kl. Haslum IL 13.08.20
Furu, Pia Tomine Gundersen 2000 S Larvik Turn & IF Danmark - Håndball 18.08.20
Futterer-Sekse, Simon 1998 S Sandnes Håndballklubb UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 24.09.20
Fylkesnes, Fred Erik 1999 S Kåsen IL UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 04.09.20
Førland, Stine Sørheim 2000 S Staal Jørpeland IL Midtbygdens IL 12.08.20
Gaasdal, Ulrikke Inéz Sørsæther 2004 S Skedsmo Håndballklubb Ullensaker/Kisa IL Håndball 04.09.20
Gabrielsen, Helene 1998 S NIT-HAK håndballklubb Fjellhammer IL 25.09.20
Gabrielsen, Madelen 2002 S Larvik Turn & IF Runar, IL 03.09.20
Gabrielsen, Vilde Larsen 2004 S Knarvik Åsane 13.09.20
Gangdal, Henrik Jensen 2000 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Gangenes, Mina 2004 S KFUM Håndball, Stavanger Randaberg Håndballklubb 01.09.20
Garvik, Ronja Håheim 2006 S Bergsøy IL Nordstrand IF
Utlån 15.08.20 - 20.06.21
17.08.20
Garvik, Sondre Håheim 2004 S Bergsøy IL Nordstrand IF
Utlån 15.08.20 - 20.06.21
17.08.20
Gaustad, Sofie 2002 S Ski IL Håndball Follo HK Damer 20.09.20
Gerkman, Lars Christoffer Grini 1999 S Vestli IL Linderud IL 03.08.20
Ginika, Onyinyechi Blessing 2003 D Ås IL Nannestad IL 16.09.20
Ginika, Onyinyechi Blessing 2003 S Ås IL Nannestad IL 18.09.20
Gintvainyte, Vilte 2003 S Strømsgodset IF Reistad IL 03.09.20
Gitlestad, Henrikke Marie Sørensen 2004 S Spind IF Farsund og Lista Idrettsklubb 09.09.20
Gjekstad, Maria 2004 S Sandefjord Turn & Idrettsforening HG Gokstad
Utlån 11.09.20 - 30.06.21
13.09.20
Gjendem, Silje Visarapan 2004 S Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Gjerløw, Kaja Sørensen 2000 S Hokksund IL Lier 15.09.20
Gjermundnes, Jørg William Fiala 2001 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Gjeruldsen, Nomi Helen Løkstad 2006 S Lia IL Strømmen/Glimt IL 08.08.20
Gjestrud, Mathias Michaelsen 1993 S Danmark Fold HK 27.09.20
Gjestrud, Morten Michaelsen 2000 S Haslum IL Fold HK
Utlån 14.09.20 - 30.06.21
16.09.20
Gjølstad, Amanda Marie 1997 S Junkeren IK BSI - Håndball 10.09.20
Glemmestad, Frida 2002 S Gran Håndballklubb Ullensaker/Kisa IL Håndball 18.09.20
Glesnes, Amalie Tofterå 2005 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Glesnes, Andrine Forland 2000 D Sund Sportsklubb Sund handballklubb 24.08.20
Glesnes, Andrine Forland 2000 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 26.08.20
Glomsaker, Henrik 2005 S Haslum IL Øvrevoll Hosle IL 21.08.20
Goller, Sofia 1999 S Danmark - Håndball Halden Håndballforening 21.08.20
Gonilovic, Amar 2001 S Kolbotn IL Langhus IL 04.09.20
Gonzales Cuellar, Kyara 2004 S Ådal IL Hønefoss Sportsklubb 02.09.20
Gowran, Diana 2003 S KFUM Håndball, Stavanger Hinna Håndball 11.09.20
Gramsett, Ida Oline 2005 S Driv Idrettslag Langhus IL 06.09.20
Granerud, Helena Kittelsen 2003 S Sørfjell, IL Tvedestrand 09.09.20
Graven, Tiril Charlotte 2004 S Sømna IL Klæbu IL 21.08.20
Grelland, Celina Arica 2006 S Sylling IF Reistad IL 02.09.20
Gresdahl, Cecilie 1998 S Våg IK Randesund IL 02.09.20
Gresstad, Marie 2003 S Torp IF Kråkerøy IL 13.08.20
Grétarsdottir, Birta Run 2000 S Førde IL Oppsal 18.08.20
Grimstad, Lene 2000 S Nærbø IL Viking TIF 18.09.20
Grindberg, Markus 2001 S Namsos Håndballklubb Tiller IL 10.09.20
Grindhaug, Johannes Haugen 2001 S Åkra IL Fyllingen 28.08.20
Grindstad, Caroline 2003 S Ski IL Håndball Follo HK Damer 19.09.20
Grini, Benedikte 2001 S Bergen HK Viking TIF 16.09.20
Grundetjern, Emil 2003 S Fløy Randesund IL 23.09.20
Grüner, May Nora 2006 S Frogner IL Lørenskog HK 06.09.20
Grøndal, Andrea 2000 S Stavanger IF BSI - Håndball 17.09.20
Grøneng, Jenny Christine 1988 S Furnes Elverum Håndball 16.09.20
Grønnesby, Tuva Rannem 2007 S Freidig, SPK Strindheim il 16.09.20
Grønningen, Hege 1996 S Årstad IL Ålgård Håndballklubb 08.08.20
Grøstad, Nathalie Kristine 2009 S Tønsbergs Turnforening Teie håndballklubb 10.09.20
Gudelj, Gabriela 1997 S Byåsen IL Kroatia 27.08.20
Guldstein, Emma-Sofie Birkelund 2004 S Aure IL Kristiansund HK 11.09.20
Gullbring, Tina Jeanett 2001 S Notodden Håndball-Lag Danmark - Håndball 11.09.20
Gundersen, Emilie 2005 S Frol IL Levanger Håndballklubb 19.08.20
Gundersen, Sanna Fjeld 2000 S Nordstrand IF Sverresborg Håndballklubb 17.09.20
Gundersen, Thea 2003 S Bjarg Bønes 10.09.20
Gunnarsrud, Hannah Johansen 2005 S Drammen Bul IL Birkebeineren, IF 26.08.20
Gurmark, Anniken 2001 S Larvik Håndballklubb Italia 09.09.20
Gustavsen, Thea 2007 S Imås, IL Express 26.08.20
Gåserud, Ida Beathe 1993 S NTNUI Linderud IL 19.09.20
Haakenstad, Inga Marthe 2004 S NIT-HAK håndballklubb Jaren IL 19.09.20
Haavardtun, Rebekka Alice 2003 D Borre IF Falk, SK 11.09.20
Haga, Hanna Holter 2006 S Nes Sp.Kl. Veldre Håndball 26.08.20
Haga, Marius Ognedal 2004 S Havørn Allianseidrettslag Sola Håndballklubb
Utlån 01.07.21 - 31.05.21
01.07.21
Hagan, Amalie Amundsen 2005 S Drammen Bul IL Birkebeineren, IF 26.08.20
Hagen, Maria Lillesletten 2001 S Tysnes Os Turnforening 27.09.20
Hagen, Rebecka 2001 S Ellingsrud IL Oppsal 02.09.20
Hagen, Synne Alfrida 1999 S Levanger Håndballklubb Sverresborg Håndballklubb 01.09.20
Haglind, Sara Skjong 2003 S Valder IL Godøy IL 22.08.20
Hajzeri, Leon 2004 D Bardu Idrettslag Idrettslaget Ros 12.09.20
Hajzeri, Leon 2004 S Bardu Idrettslag Idrettslaget Ros 19.09.20
Halberg, Erik Nyheim 1995 S Fjellhammer IL Tromsø Håndballklubb 07.09.20
Hallén, Tale Hageli 1997 S BSI - Håndball Årstad IL 27.08.20
Hallingstad, Emil 2004 S Ås IL Ski IL Håndball 27.09.20
Hallingstad, Mikkel 2004 S Ås IL Ski IL Håndball 27.09.20
Hals, Siren Landsverk 1998 S Skrim Elite Skrim, IL 18.09.20
Halvorsen, Berith Alice Hellman 2000 S Storhamar Håndball Tromsøstudentenes IL 24.09.20
Halvorsen, Kristin 1997 S Molde HK - Elite Oppsal 15.08.20
Halvorsen, Sondre Romestrand 2002 S Bækkelagets SK Langhus IL 05.09.20
Halvorsen, Ståle 1969 D Langhus IL Nordby IL 17.09.20
Halvorsen, Ståle 1969 S Langhus IL Nordby IL 17.09.20
Halvorsen, Tonje 2002 S Larvik Turn & IF Runar, IL 20.09.20
Hamborg, Tarjei 1992 S Sandefjord Håndball Nøtterøy Håndball Elite 30.08.20
Hammer, Lennette Johnsrud 2000 S Rælingen Håndballklubb Vålerenga 21.08.20
Hammersland, Lars Sigurd 2003 S Bjarg Viking TIF 01.09.20
Hamre, Nathalie Andreassen 2003 S Sola Håndballklubb Hinna Håndball 10.09.20
Handley, Lisa 2001 S Konnerud IL Norges Handelshøyskoles Idrettsforening 19.09.20
Hanevik, Silje Finnsen 1993 S Vestli IL Linderud IL 04.08.20
Hansen, Martine Angelica 2003 S Lisleby FK Østsiden IL Fredrikstad
Utlån 31.08.20 - 01.05.21
02.09.20
Hansen, Mathias Duvholt 2002 S Halsen IF Larvik Turn & IF 25.09.20
Hansen, Mia Sofie 2002 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 16.09.20
Hansen, Odne 2002 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 12.09.20
Hansen, Sanna Røraas 2003 S Pors Håndball Gulset IF
Utlån 10.09.20 - 30.06.21
12.09.20
Hansen, Thea Almås Kragseth 2003 D Fjellhammer IL Ullensaker/Kisa IL Håndball 07.09.20
Hansen, Tom Erik Opsahl 1971 S Vestli IL Linderud IL 03.08.20
Hanssen, Sofie Fosnæss 2003 S Strømsgodset IF Reistad IL 03.09.20
Hansson, Mikael Per Bele 1985 S Vestli IL Linderud IL 03.08.20
Haraldsen, Stine Tranmæl 2004 S Kattem IL Håndballklubb Heimdal Håndball 06.09.20
Hardal, Astrid 2002 S Nordstrand IF Bøler IF 10.09.20
Hartmann, Jonas Grandal 2002 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Hasle, Andrine Ervik 2000 S Nordstrand IF Norges Handelshøyskoles Idrettsforening 19.09.20
Hassan, Nazik Ezeldin 2007 S Lena IF Toten Håndballklubb 17.09.20
Hatle, Marte Hagen 2002 S Træff Spkl Skåla IL 17.09.20
Haug, Marthe 1992 S Vestli IL Linderud IL 04.08.20
Haug, Tobias Bredesen 2005 S Larvik Turn & IF Tjølling IF 23.08.20
Hauge, Gina Camilla 2000 S Borhaug IK Giv Akt IL 06.09.20
Hauge, Olav 2005 S Bygdø Monolitten Haslum IL 26.09.20
Haugland, Aritina 2004 S Drammen Bul IL Åssiden IF 16.09.20
Haugland, Maren 2002 S Fana Bønes 10.09.20
Haugland, Marius Lyssand 2006 S Os Turnforening Nore Neset 03.09.20
Haugstvedt, Emma Johannesen 2000 S Sola Håndballklubb Gneist 11.09.20
Haugvaldstad, Eline 2004 S Nord, sk Avaldsnes IL 09.09.20
Hausken, Anna Høyland 2004 S Nord, sk Avaldsnes IL 09.09.20
Haver, Herman 2004 S Havørn Allianseidrettslag Sola Håndballklubb
Utlån 03.09.20 - 31.05.21
05.09.20
Havikhagen, Thea Madeleine 2005 S HG Gokstad Sandefjord Turn & Idrettsforening
Utlån 11.09.20 - 30.06.21
13.09.20
Hedin, Gunnar Robert 1966 S Fold HK Nøtterøy Håndball Elite 09.09.20
Hedin, John Viktor 1998 S Fold HK Sverige - Håndball 15.08.20
Heen, Nathalie 2007 S Hunstad FK Innstranda IL 12.09.20
Hegelstad, Morten 2000 S Varhaug IL Vigrestad IK 10.09.20
Heide-Neverdal, Gabriella 2005 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 26.08.20
Heien, Geir Erling 1960 D Lunner Håndballklubb Furnes 24.09.20
Heigre, Amalie 2003 S KFUM Håndball, Stavanger Hinna Håndball 02.09.20
Heimdal, Anette 1991 D Grimstad studentidrettslag Strømmen/Glimt IL 01.09.20
Heimdal, Marie Christiansen 2002 S Korsvoll IL Kjelsås IL 09.09.20
Heimdal, Mia 1994 D Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Heimdal, Mia 1994 S Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Heimen, Hannah Lovise Sætre 2002 S Kristiansund HK Elnesvågen og Omegn IL Håndball 26.09.20
Helgerud, Ove Johan 1996 S Storhamar Håndball Sarpsborg IL Håndball 27.08.20
Helgestad, Caroline Ross 2001 S Spydeberg IL Ski IL Håndball 07.09.20
Helgøy, Nicolai Horve 2000 S Urædd Håndball Falk, SK 09.09.20
Helland, Tollef 2001 S Nærbø IL Sandnes Håndballklubb 20.08.20
Helle, Emilie Charlotte 2005 S Drammen Bul IL Birkebeineren, IF 26.08.20
Helleberg, Jessica Elenora Gerd 1986 S Lier Danmark - Håndball 04.09.20
Helleland, Konrad 2008 S Solberg Sportsklubb Konnerud IL 14.09.20
Heller, Nora Karlsen 2003 S Degernes IL HK Eidsberg 11.09.20
Hellerud, Thea Viola 2007 S Driv Idrettslag Falk, SK 10.09.20
Hellevik, Jennie Marie 2003 S Valder IL Godøy IL 10.09.20
Hellstrand, Mina Fjeldstad 2005 S NIT-HAK håndballklubb Rælingen Håndballklubb
Utlån 18.08.20 - 31.12.20
20.08.20
Helman, Emma Sophie Boye 1997 S BI Athletics Nordstrand IF 26.09.20
Helmersen, Fredric Skarsaune 2002 S Ski IL Håndball Langhus IL 25.09.20
Helminsen, Mina Sofie 2002 S Østsiden IL Fredrikstad Skogstrand IL 02.09.20
Henneberg, Sebastian Eskild Gammelgaard 1994 S Elverum Håndball Danmark - Håndball 07.08.20
Henriksen, Hanna 2003 D Nidelv Sverresborg Håndballklubb 07.09.20
Henriksen, Hanna 2003 S Nidelv Sverresborg Håndballklubb 09.09.20
Henriksen, Julian Lund 2001 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Henriksen, Ludvik Holten 2003 S Ullern IF Vålerenga 08.09.20
Henriksveen, Mia 2004 S Biri IL Varde I.L. 19.08.20
Herfindal, Julie 2007 S Kringlebotn IL Sædalen 30.08.20
Hernando, Chanel Angela Fresnedi 2001 S Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Herstad, Malin Angelica 2006 S HK Eidsberg HK Trøgstad 97 09.09.20
Hessen, Madelen 2000 S Nannestad IL Bækkelaget Håndball Elite 12.09.20
Hessen, Stefan 2004 S Kjelsås IL Fjellhammer IL 04.09.20
Hesthamar, Bjørnar Alvsåker 2001 S Havørn Allianseidrettslag Sandnes Håndballklubb 21.08.20
Hetland, Thomas Joon 2002 S Viking Håndballklubb Sandnes Håndballklubb 16.08.20
Hetland-Hansen, Kaja Emilie 2003 S Lisleby FK Østsiden IL Fredrikstad
Utlån 31.08.20 - 01.05.21
02.09.20
Hetle, Borgny Kristin 2007 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 03.09.20
Hima, Adrian 1994 D Kopervik Borgen IL 09.09.20
Hinna, Sander 1999 S Urædd Håndball Elverum Håndball 27.08.20
Hirth, Ingrid 1999 S NTNUI Havørn Allianseidrettslag 11.09.20
Hivand, Even 2006 S Flint Tønsberg Håndball AL Nøtterøy IF 08.09.20
Hjelle, Kristina 2007 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 05.09.20
Hjelsvold, Berit Sollie 2005 S Lånke IL Stjørdal Håndballklubb 02.09.20
Hjorth, Elise Mørkesdal 2003 D Randesund IL AK 28 06.08.20
Hjorth, Elise Mørkesdal 2003 S AK 28 Randesund IL 01.07.20
Hjorth, Elise Mørkesdal 2003 S Randesund IL AK 28 06.08.20
Hobæk, Martine Meen 1995 S NTNUI BSI - Håndball 02.09.20
Hodne, Vegard 2004 S Otra IL AK 28 06.09.20
Hodzic, Ninna 2005 S Furuset Håndball IF Oppsal 25.08.20
Hoff, Malin 2005 S Nidelv Sverresborg Håndballklubb 21.09.20
Hofstad, Ane Kirksæther 2002 S Byåsen IL Utleira IL 02.09.20
Hofstad, Gabrielle 2005 S Stjørdals-Blink, IL, Stjørdal Håndballklubb 28.08.20
Holen, Natalie 2006 S Hvaler IL Skogstrand IL 12.08.20
Holje, Martha 2006 S Lensbygda Sportsklubb Skreia IL 06.08.20
Hollund, Ingrid Molde 2003 S KFUM Håndball, Stavanger Hinna Håndball 29.08.20
Holm, Hannah Stickler 2004 S Sandefjord Turn & Idrettsforening HG Gokstad
Utlån 11.09.20 - 30.06.21
13.09.20
Holmberg, Karianne 2002 S Gjerpen IF Allianse Herkules 10.09.20
Holmboe, Andrea Elde 2000 S Stabæk Håndball Lillestrøm Håndballklubb 12.08.20
Holmen, Alexander 2006 S Skarnes Håndball Raumnes & Årnes IL 07.09.20
Holmsen, Petter Boretti 2000 S Vestli IL Linderud IL 03.08.20
Holsen, Christoffer Christiansen 2007 S Mauseidvåg/Solevåg Blindheim IL
Utlån 21.09.20 - 30.06.21
23.09.20
Holstad, Astrid Mjøen 1994 S Byåsen Håndball Elite Rælingen Håndballklubb 14.08.20
Holte, Elise 2003 S Sørfjell, IL Grane Arendal, IK 26.08.20
Holte, Kaiza Mari 2003 S Ørland Ballklubb Strindheim il 11.09.20
Holte, Marte Gran 1982 S HK Vestre Toten Skreia IL 22.09.20
Holth, Anna Johanne 2006 S Bjørkelangen SF Høland Idretts og ungdomslag 13.09.20
Holthe, Amanda Kristin 1991 S Årstad IL Os Turnforening 12.09.20
Homdrom, Amalie 2005 S Høvdingen,IL Randesund IL 23.08.20
Homstøl, Leander 2006 S Froland IL Grane Arendal, IK 29.08.20
Horgen, Julie Victoria 2003 D Valder IL Godøy IL 31.08.20
Horgen, Julie Victoria 2003 S Valder IL Godøy IL 02.09.20
Hornnes, Lise 2000 D Otra IL UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 23.09.20
Hornnes, Lise 2000 D UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag Otra IL 23.09.20
Hornnes, Lise 2000 S UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag Otra IL 23.09.20
Hornnes, Lise 2000 S Otra IL UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 23.09.20
Horvli, Ingar 2006 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 26.08.20
Hosseini, Dunya 2005 S Kattem IL Håndballklubb Heimdal Håndball 11.09.20
Hovde, Kathinka 2004 S Skedsmo Håndballklubb Oppsal 15.09.20
Hovdsveen, Amanda Louise Llarena 2002 S Ski IL Håndball Follo HK Damer 20.09.20
Hove, Sunniva 2000 S Bossekop UL Tromsøstudentenes IL 26.09.20
Hovland, Elise 2000 S Dale IL, Fjaler Norges Handelshøyskoles Idrettsforening 26.09.20
Hua, Linn Nhat 2004 S SSK Skjetten Håndball Furuset Håndball IF 10.09.20
Hundahl, Mille Heick 1990 S Molde HK - Elite Danmark - Håndball 11.09.20
Husby, Malin Steigedal 2003 S Meldal Håndballklubb Skaun Håndballklubb 20.08.20
Huse, Anders 1998 S Kolbotn IL Bækkelaget Håndball Elite 20.08.20
Husomanovic, Charlotte 1995 S Larvik Turn & IF AK 28 05.08.20
Hustad, Marie 2002 S Kristiansund HK Elnesvågen og Omegn IL Håndball 26.09.20
Hustad, Sander Hole 1999 S Nøtterøy Håndball Elite Falk, SK
Utlån 02.09.20 - 30.04.21
04.09.20
Husøy, Emma Bergseth 2003 D Valder IL Godøy IL 20.08.20
Husøy, Emma Bergseth 2003 S Valder IL Godøy IL 22.08.20
Husøy, Even Mageli 2003 S Ullern IF Vålerenga 08.09.20
Huyuk, Rozerin 2003 S Larvik Turn & IF Fram IF 18.09.20
Hvaal, Helene 1999 S Larvik Turn & IF Sandnes Håndballklubb 03.09.20
Hvamstad, Thea 2003 S Lunner Håndballklubb Ullensaker/Kisa IL Håndball 20.09.20
Hübert, Kristoffer Cranner 2005 S Snarøya Sp.kl. Haslum IL 25.08.20
Hyttnes, Sara Marie 2004 S Aure IL Tiller IL 07.08.20
Hægland, Hanna Eide 2006 S Salhus T & IL Tertnes 05.09.20
Høeg-Sandnes, Tille Andrea 2005 S Drammen Bul IL Reistad IL 14.09.20
Høgsnes, Ann-Kristin 1994 S Ranheim IL Ogndal IL 02.09.20
Høien, Rikke 1995 S Bækkelaget Håndball Elite Parkveien Idrettslag & Sport 22.08.20
Høyland, Carmen 2006 S Orstad idrettslag Frøyland IL 12.09.20
Høyland, Kevin 2002 S Fløy Randesund IL 07.08.20
Høyland, Stine 1995 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 23.08.20
Hågensen, Noah Alexander 2005 S SSK Skjetten Håndball Rælingen Håndballklubb 23.08.20
Håkonsen, Mathias Berg 2002 D Gneist Fyllingen 06.09.20
Håkonsen, Mathias Berg 2002 S Gneist Fyllingen 08.09.20
Håkonsen, Trude Blestrud 1994 S Strindheim il Junkeren IK 07.09.20
Håkonsund, Caroline Kallestad 2003 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 23.08.20
Håkonsund, Caroline Kallestad 2003 S Sund Sportsklubb Sotra 28.08.20
Håland, Astrid Eldbjørg 2004 S Nærbø IL Vigrestad IK 27.09.20
Ibrahim, Ruda Sortland 2003 S Stranda IL Sykkylven IL
Utlån 01.07.21 - 01.05.21
01.07.21
Ilseng, Ive Marie 2002 D Flint Tønsberg Håndball AL Lillestrøm Håndballklubb 28.08.20
Ilseng, Ive Marie 2002 S Flint Tønsberg Håndball AL Lillestrøm Håndballklubb 30.08.20
Inderberg, Alvilde 2007 S Lena IF Toten Håndballklubb 27.08.20
Indreiten, Myrtel Hermine 2003 D Borre IF Falk, SK 10.09.20
Ingebrigtsen, Jill Cathrin Meyer 1989 S Bravo Håndball Klubb Tromsø Håndballklubb 07.09.20
Inglingstad, Celina Beilegaard 1996 S Nordstrand IF Bækkelaget Håndball Elite 13.09.20
Inselseth, Birk Hermann 2000 S Fold HK Fyllingen 28.08.20
Instebø, Maren 2004 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 23.08.20
Irgens, Petter Nikolai Kaus 2004 D Freidig, SPK Charlottenlund Sportsklubb 14.09.20
Isaksen, Guro Blakstad 1984 D NTNUI Gløshaugen Sandar IL 06.09.20
Isik, Melisa Hauge 2004 S Flaktveit Åsane 18.09.20
Iversen, Håkon 2004 S Byåsen IL Stjørdals-Blink, IL, 18.09.20
Iversen, Kristoffer Dueland 2000 S Havørn Allianseidrettslag Sandnes Håndballklubb 22.08.20
Iversen, Magdalene 1991 S Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Iversen, Thea Kallestad 2007 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 26.08.20
Iversen, Victor Benoni Orheim 2000 S Haslum IL Kjelsås IL 02.09.20
Jabateh, Candy Veronica 1997 D Årstad IL Fana 14.09.20
Jabateh, Candy Veronica 1997 S Årstad IL Fana 16.09.20
Jabateh, Masange 2004 D Åssiden IF Reistad IL 11.09.20
Jabateh, Masange 2004 S Åssiden IF Reistad IL 13.09.20
Jacobsen, Celine Basnes 2004 S Rælingen Håndballklubb Fet IL 19.09.20
Jacobsen, Marthe 2000 S Bossmo & Ytteren IL Rana Håndballklubb 24.09.20
Jacobsen, Siri Ludvigsen 2005 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 06.09.20
Jacobsen, Thea Wessel 2005 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 06.09.20
Jakobsen, Emilie Vågnes 1999 S Junkeren IK Island 12.09.20
Jakobsen, Fredrik Ødemark 1995 S Oppsal Romsås IL 30.08.20
Jakobsen, Lisa Fjell 1992 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Jansen, Lily Nyland 2007 S Lia IL Express 17.09.20
Jansen, Sebastian Engeflaen 2007 S Skarnes Håndball Raumnes & Årnes IL 03.09.20
Jegtvolden, Henriette Amalie 2004 S Ådal IL Hønefoss Sportsklubb 20.08.20
Jensen, Karoline 2002 S Stavanger IF Sola Håndballklubb 14.08.20
Jensen, Linne Kock 2003 S Sørfjell, IL Grane Arendal, IK 17.09.20
Jensen, Nils-Jørgen Garstad 2005 S Ål IL Gol IL 12.08.20
Jensen, Trygve-Johan Fresvik 1998 S Bodø Håndballklubb Fyllingen 28.08.20
Jensås, Kristoffer Skogstad 2006 S Klæbu IL Heimdal Håndball 21.08.20
Jerstad, Thea-Emilie Funes 2006 S Kristiansand Våg IK 11.09.20
Jobraaten, Sara 2002 S Nordstrand IF Bøler IF 10.09.20
Johannesen, Simen 2006 S Kopervik Åkra IL 06.09.20
Johannessen, Marie Serine 2004 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Johannessen, Ole Kristan 1998 D Spydeberg IL Lund Håndballklubb 21.09.20
Johannessen, Therese Eikeland 2004 S Spind IF Farsund og Lista Idrettsklubb 09.09.20
Johannessen, Øystein 1971 S Lier Reistad IL 13.09.20
Johansen, Frida Mortensen 2004 S Skedsmo Håndballklubb Jaren IL 07.09.20
Johansen, Hanne 2005 S Nannestad IL Gjerdrum IL 07.08.20
Johansen, Jonas Skaanes 2002 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 12.09.20
Johansen, Kamilla Lidal 2005 S Stjørdals-Blink, IL, Stjørdal Håndballklubb 18.09.20
Johansen, Malin 2006 S Inderøy IL Skogn IL 09.09.20
Johansen, Marlin Fajarillo 2005 S Egge IL Steinkjer Håndballklubb 17.09.20
Johansen, Oskar Dahl 2003 S Sverresborg Håndballklubb Tiller IL 02.09.20
Johansen, Randi 1993 S Gimletroll Lørenskog HK 09.09.20
Johansen, Sara Stavrum 2005 S Hommelvik IL Malvik IL 12.09.20
Johansen, Sarah Kalstad 2002 S Hasle-Løren IL Ellingsrud IL 16.09.20
Johansen, Sofie Torsvik 2003 S Lisleby FK Østsiden IL Fredrikstad
Utlån 31.08.20 - 01.05.21
02.09.20
Johansen, Stine Øyangen 2001 S Byåsen IL Strindheim il 16.08.20
Johansen, Øyvind 1998 S Sverresborg Håndballklubb Charlottenlund Sportsklubb 11.09.20
Johansen-Hokstad, Julie 2007 S Nationalkameratene Sportsklubb Byåsen IL 18.08.20
Johansson, Andrea Anna Cecilia 1995 S Sverige - Håndball Fredrikstad Ballklubb 31.08.20
Johansson, Frida Johnsen 2002 S Sarpsborg IL Håndball HK Eidsberg 11.09.20
Johansson, Rikke Camilla 1999 S Fjellhammer IL Oslo-Studentenes IK 12.09.20
Johnsen, André 2002 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Johnsen, Dina Kristina 2004 S Senja Håndballklubb Håndballklubben Landsås 26.09.20
Johnsen, Elise 2005 S Drammen Bul IL Birkebeineren, IF 26.08.20
Johnsen, Erlend Strøm 2000 S Bossekop UL Tromsø Håndballklubb 12.09.20
Johnsen, Karl Refsnes 2000 S Nærbø IL Varhaug IL 24.08.20
Johnsen, Nicholas 2005 S Snarøya Sp.kl. Haslum IL 12.09.20
Johnsen, Oliver 2006 S Byåsen IL Sjetne IL 04.09.20
Johnsen, Tale Othelie 2003 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 15.09.20
Johnset, Jomar Lennart 1992 S Nordstrand IF Linderud IL 17.09.20
Johnson, Vetle Hammerlin 2004 S Ås IL Ski IL Håndball 17.09.20
Jonassen, Frida Skau 2002 S Urædd Håndball Larvik Turn & IF 15.08.20
Jonassen, Michael 1989 S Runar, IL Nøtterøy Håndball Elite 09.09.20
Jonassen, Tuva 2001 S Sandnes Håndballklubb Hundvåg Håndballklubb 19.09.20
Jonlund, Noah Martin 2003 S Kolbotn IL Langhus IL
Utlån 02.09.20 - 30.06.21
04.09.20
Jonsdottir, Anna Karen 2001 S Fjellhammer IL Island 08.08.20
Jonsson, Einar 1978 S Molde HK Bergsøy IL 30.08.20
Jore, Frida Haugdal 2003 D KFUM Håndball, Stavanger Hinna Håndball 30.08.20
Jore, Frida Haugdal 2003 S KFUM Håndball, Stavanger Hinna Håndball 01.09.20
Jurkeviciute, Deimante 2005 S HG Gokstad Sandefjord Turn & Idrettsforening
Utlån 18.09.20 - 30.06.21
20.09.20
Juul, Sascha 1990 S Grane Arendal, IK Danmark - Håndball 14.08.20
Jørgensen, Maria 2003 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 17.09.20
Jørgensen, Mina Charlotte Galdos 2007 S Lia IL Express 02.09.20
Jørgensen, Nora Høyesen 2000 S Molde HK Byåsen IL 06.09.20
Jørgensen, Olivia Kristanna 2002 S Ski IL Håndball Follo HK Damer 19.09.20
Jørstad, Maia Antonsen 2004 S Stokmarknes Håndballklubb Sortland Håndballklubb 08.09.20
Kaarstein, Matilde Haga 2007 S Barkåker IF Tønsbergs Turnforening 18.09.20
Kaland, Charlotte 2003 S KFUM Håndball, Stavanger Hinna Håndball 25.08.20
Kalstad, Johanne 2006 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 26.08.20
Kalstad, Tuva Tefre 2006 S Jølster IL Førde IL 12.09.20
Kamp, Chris 2003 S IL Fram Elverum Håndball 23.09.20
Kampenhøy, Aileen Sousa de 2004 S Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Kanbar, Sara Cristina 2001 S Lørenskog HK Lillestrøm Håndballklubb 10.09.20
Karlov, Igor 1994 S Russland - Håndball FyllingenBergen 06.08.20
Karlsen, Arianna 2005 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 23.08.20
Karlsen, Ida Bergsvik 1998 S Volda Handballklubb BSI - Håndball 03.09.20
Karlsen, Ingrid Skjelde 2004 S Gol IL Stavanger IF 12.08.20
Karlsen, Stine Haatuft 1984 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 26.08.20
Karlsen, Vilde Alstad 2003 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 30.08.20
Karlsrud, Èlio 2004 S Oppegård IL Kolbotn IL 19.09.20
Karlsson, Anton Rikard 1999 S Sverige - Håndball Fjellhammer IL 20.08.20
Karlsson, Erle 2006 S Pors Håndball Klyve Idrettslag 04.09.20
Karlsson, Michelle 1991 D Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Karlsson, Michelle 1991 S Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Karlsson, Morten Tjostolv 1965 D Urædd Håndball Herkules 04.09.20
Karlsson, Morten Tjostolv 1965 S Ulefoss Sportsforening Herkules 03.09.20
Karlstad, Mathilde Fjørtoft 2003 S Lisleby FK Østsiden IL Fredrikstad
Utlån 01.07.20 - 01.03.21
01.07.20
Karsikas, Neea 2000 S Finland - Håndball Kristiansand Student IL 25.09.20
Kartevoll, Elisabeth 2004 S Øvrebø IL Våg IK 17.09.20
Katic, Katarina 2003 S Lisleby FK Østsiden IL Fredrikstad
Utlån 01.07.21 - 01.05.21
01.07.21
Kaulum, Ingrid Krogstad 2006 S Nes Sp.Kl. Veldre Håndball 26.08.20
Kausland, Margrete 2004 D Sund Sportsklubb Sund handballklubb 28.08.20
Kausland, Margrete 2004 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Kausland, Sigrid 2007 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Kelmendi, Alma 2005 S Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Kelmendi, Enkeleta 2007 S Ellingsrud IL NIT-HAK håndballklubb 13.09.20
Khan, Malaika 2004 S Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Kierulf, Helle 2000 S Flint Tønsberg Håndball AL Fredrikstad Ballklubb 09.09.20
Kihl, Tina Sundfær 2002 S Ogndal IL Sparbu IL 29.08.20
Kingdon, Chilli Rebecca 2003 D Randesund IL Gimletroll 08.09.20
Kingdon, Chilli Rebecca 2003 S Randesund IL Gimletroll 10.09.20
Kiwanuka, Jonathan Bosco Espenes 2006 S Nordnes Viking TIF 27.09.20
Kjelaas, Sindre Pallin 1993 S Rapp Sportsklubben Charlottenlund Sportsklubb 16.09.20
Kjeldsberg, Kent Emil 2000 S Heimdal Håndball Skogn IL 10.09.20
Kjelling, Vida 2006 S IL Jardar Jar IL 10.09.20
Kjellmo-Hansen, Julian 2007 S Nerskogen IL Alta IF 10.09.20
Kjuusmoen, Hedda Arntsen 2003 S Drammen Bul IL Åssiden IF 16.09.20
Kjærstad, Sindre 2001 S Havørn Allianseidrettslag Sandnes Håndballklubb 22.08.20
Kjærås, Rikke 1997 S Tønsbergs Turnforening Parkveien Idrettslag & Sport 06.09.20
Kjønås, Amanda Lorgen 2004 D Valder IL Godøy IL 20.08.20
Kjønås, Amanda Lorgen 2004 S Valder IL Godøy IL 22.08.20
Kjønås, Veslemøy Risnes 1999 S Norges Handelshøyskoles Idrettsforening Førde IL 29.09.20
Klausen, Cecilie 2003 S Kristiansand Gimletroll 10.09.20
Kleppevik, Gabrielle Hammersland 2004 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 23.08.20
Klepsvik, Astrid 2004 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Klepsvik, Eline Børnes 2002 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 23.08.20
Kleven, Martine Linnea 2007 S Hunstad FK Innstranda IL 10.09.20
Klinge, Emilie Alvheim Rosø 2002 S LFH09 Lillehammer Faaberg Håndball Kristiansund HK 28.08.20
Klock, Noah Hansen 2003 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Klubben, Tiffany Simon 2005 S Nordnes Bergen HK 27.09.20
Klungtveit, Anna Regina Johansen 2002 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Klyve, Maria Gullteig 1991 S Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Knezic, Stjepan 1996 S Hk Herulf Moss Tyskland - Håndball 15.09.20
Knive, Stine Johansen 2005 S Vear IF Tønsbergs Turnforening 30.08.20
Knudsen, Elise-Kristine Schaal 2000 S Tromsø Håndballklubb Bravo Håndball Klubb 22.09.20
Knudsen, Fredrick Solberg 1996 S Vestli IL Linderud IL 03.08.20
Knudsen, Oda Øvergård 1991 S Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Knudsen, Rebekka 2002 S Idrettslaget Ros Graabein IF 22.09.20
Knudsen, Viktor Bouwer 2003 S Bjarg Viking TIF 15.09.20
Knutsen, Maya Angell 2004 S Lødingen IL Junkeren IK 20.08.20
Knutsen, Stian 1997 S BSI - Håndball BI Bergen studentidrettslag 18.09.20
Knutsen, Tord Lea 2002 S Nærbø IL Sandnes Håndballklubb 20.08.20
Koch, Kristian Fjeldtvedt 2006 S Riska Håndballklubb Sandnes Håndballklubb 17.09.20
Kollmar-Dæhlin, Eliane 2006 S Nes Sp.Kl. Veldre Håndball 02.09.20
Kolstad, Marcus Bugge 2002 S Vestli IL Linderud IL 03.08.20
Kolve, Maja 2003 D Bodø Håndballklubb Junkeren IK 09.09.20
Kolve, Maja 2003 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 11.09.20
Kondic, Dragan 1991 S Halden, IL Topphåndball Nøtterøy Håndball Elite 03.09.20
Korstad, Lene 1990 S Nannestad IL Eidsvold Turnforening Håndball 15.09.20
Korstad, Lene 1990 S Ullensaker/Kisa IL Håndball Nannestad IL 05.08.20
Kovrig-Szabo, Ivett 1982 S Avaldsnes IL Ungarn 12.08.20
Kringeland, Ingeborg Solvang 2005 S Skjold Rival IL 02.09.20
Kringeland, Jon Kristoffer Solvang 2001 S Åkra IL Fyllingen 02.09.20
Kristensen, Andrine Moe 2003 S Kristiansand Gimletroll 05.09.20
Kristensen, Christen Sparbo 2006 S Gravdal HK Leknes Håndballklubb 06.09.20
Kristensen, Kristian Tind 1999 S Danmark - Håndball Falk, SK 20.07.20
Kristensen, Mathilde Sofie 2004 S Stokmarknes Håndballklubb Sortland Håndballklubb 25.08.20
Kristiansen, Emilie Lund 2004 S Skiptvet IL Nordstrand IF 25.09.20
Kristiansen, Jonas Mikalsen 1997 S Idrettslaget Ros BSI - Håndball 30.08.20
Kristiansen, Mia Risan 2006 S Hokksund IL Konnerud IL 18.08.20
Kristiansen, Renate 2001 S LFH09 Lillehammer Faaberg Håndball Falk, SK 17.08.20
Kristiansen, Simen Stormo 2006 S Oppegård IL Kolbotn IL 21.08.20
Kristiansen, Sondre Brobakken 2002 S Vestli IL Linderud IL 03.08.20
Kristiansen, Tilde 2004 D Bodø Håndballklubb Junkeren IK 24.08.20
Kristiansen, Tilde 2004 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 26.08.20
Kristjansdottir, Sunna Dis 2004 S Tjøme IL Tønsbergs Turnforening 20.09.20
Kristoffersen, Madelen 2005 S Håndballklubben Rygge Halden Håndballforening 29.08.20
Kristoffersen, Sebastian 2001 S Viking TIF Bjørnar 02.09.20
Krogelien, Camilla 2007 S Lia IL Express 22.08.20
Krogh, Anette Slåttsveen 1980 S Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Krogstadnes, Hanna Kristine 2002 S Varden Meråker, IL Lånke IL 24.09.20
Krogsæter, Anne Lise 1982 D Tveter Håndballklubb Sarpsborg IL Håndball 14.09.20
Krogsæter, Anne Lise 1982 S Tveter Håndballklubb Sarpsborg IL Håndball 16.09.20
Kroken, Simen Korbøl 1992 S Nøtterøy Håndball Elite Hk Herulf Moss 06.08.20
Krondorfer, Ingeborg 2006 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 23.08.20
Kroppan, Hanna Stav 1997 S Utleira IL Nationalkameratene Sportsklubb 22.09.20
Krydsby, Thea Smenes 2005 S Averøy Håndballklubb Kristiansund HK 02.09.20
Kråkøy, Eivind 2001 S Vestli IL Linderud IL 03.08.20
Kulien, Daniel 2002 S Fløy Randesund IL 13.08.20
Kvakland, Anne-Lise 2000 S Hitra IL BSI - Håndball 25.09.20
Kvalbein, Håvar 1976 D Lye IL Nærbø IL 02.09.20
Kvam, Sigurd 2002 S Tiller IL Melhus Idrettslag 01.08.20
Kvam, Simon 2000 S Tiller IL Melhus Idrettslag 01.08.20
Kvannli, Malin 1997 S Nationalkameratene Sportsklubb Sverresborg Håndballklubb 23.09.20
Kvilhaug, Helena Desirè Breivik 2005 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 23.08.20
Kylland, Eivind Andre Dale 2002 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Kåsa, Hedvig Eugenie 1999 S Gjerpen Håndball BI Bergen studentidrettslag 23.09.20
Lajqi, Donita 2002 S Ellingsrud IL Oppsal 30.08.20
Lakou, Zowli May Emmanuelle Aliohi 2005 S Drammen Bul IL Birkebeineren, IF 26.08.20
Langørgen, Ane Selfjord 2004 S Sjetne IL Byneset IL 25.09.20
Lantto, Andreas Nilsen 2005 S Bossekop UL Alta IF 26.09.20
Larsen, Ida Helen Sunde 2003 S KFUM Håndball, Stavanger Hinna Håndball 10.09.20
Larsen, Jesper Lium 2005 S Gjøvik Håndballklubb Snertingdal IF 30.08.20
Larsen, Joakim Espeseth 1996 S Florø Sportsklubb NTNUI 10.09.20
Larsen, Kristin Bentdal 1987 S Lambertseter IF Haugerud IF 09.09.20
Larsen, Maiken 1993 D Lambertseter IF Haugerud IF 07.09.20
Larsen, Maiken 1993 S Lambertseter IF Haugerud IF 09.09.20
Larsen, Nicholai 2007 S HK Eidsberg Askim IF 24.09.20
Larsen, Simen Westegaard 1996 S Kjelsås IL NMBUI- Håndball 27.09.20
Larsen, Thea Kirkhus 2005 S HG Gokstad Sandefjord Turn & Idrettsforening
Utlån 11.09.20 - 30.06.21
13.09.20
Larsen, Veronica Myhrvold 1987 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Larsson, Lars Joakim 1984 S Sverige - Håndball Kristiansand Topphåndball 25.08.20
Laugaland, Åsne Håland 2003 S KFUM Håndball, Stavanger Hinna Håndball 01.09.20
Lauritsen, Nora Nesvik 2004 S SIF/Hessa IL Godøy IL
Utlån 19.08.20 - 30.06.21
21.08.20
Lauvåsvåg, Serina Nilsen 2000 S Greipstad IL MHI Håndball 04.09.20
Lea, Ina Emilie Mikkelsen 2006 S Nationalkameratene Sportsklubb Byåsen IL 18.08.20
Leemans, Hilde Nesse 1975 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 23.08.20
Leemans, Kelsie Nesse 2005 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 23.08.20
Leenders, Boris Marin 2006 S Hødd IL Bergsøy IL
Utlån 14.09.20 - 30.06.21
16.09.20
Leikvoll, Camilla 1998 S Førde IL Viking TIF 26.09.20
Leinslie, Andreas 2006 S Byåsen IL Sjetne IL 04.09.20
Leira, Gerda 1996 S Levanger Håndballklubb Storhamar Håndball 16.09.20
Leiren, Kim Tryver 1996 S Vestli IL Linderud IL 03.08.20
Lende, Aina 2004 S Varhaug IL Vigrestad IK 15.09.20
Lerbrekk, Nina 1984 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Lereng, Karoline Børresen 2001 S Gran Håndballklubb Jaren IL 10.09.20
Lervåg, Victoria 2007 S Moen Sportsklubb - Håndball Jaren IL 05.09.20
Liabø, Jenny 1996 S Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Lien, Rikke 2002 S Bossmo & Ytteren IL Mosjøen 03.08.20
Lilholt, Rasmus Mølgaard 1990 S Halden, IL Topphåndball Kolstad Håndball 14.08.20
Lillebekk, Juliane 2000 S Bjørkelangen SF Elverumstudentenes IL 13.08.20
Lillebo, Emilie Næstad 2007 S Nationalkameratene Sportsklubb Byåsen IL 18.08.20
Lilliedahl, Malin Høen 2005 S Larvik Turn & IF Nesjar IF 18.08.20
Limstrand, Henning Bjørkås 2000 S Bravo Håndball Klubb Kolstad Håndball 19.08.20
Lind, Henriette 2001 S Driv Idrettslag Kolbotn IL 17.09.20
Lind, Vegard Nybø 2004 S Ås IL Ski IL Håndball 19.09.20
Lindberg, Josefine 2003 S Runar, IL Sandefjord Håndball 10.09.20
Lindell, Claes Martin 1993 S Øyestad IF Håndball Elite Frankrike - Håndball 20.08.20
Lindgaard, Anette Keyser 1971 S Tømmerholt IL Teie håndballklubb 07.09.20
Lindgren, Amalie Elisabeth Pedersen 2006 S Herkules Gjerpen IF Allianse 11.09.20
Linnell, Nicolas Kai 2006 S Byåsen IL Sjetne IL 17.09.20
Litland, Edle Eik 2006 S Nordnes Viking TIF 06.09.20
Livastøl, Sindre 2004 S Staal Jørpeland IL Sola Håndballklubb 26.08.20
Lode, Emma Ruth Mesaros 2003 S Hinna Håndball Ålgård Håndballklubb 17.09.20
Lofstad, Amalie Lomme 2003 S Larvik Turn & IF Sporty IL 23.08.20
Loftheim, Fredrik Tranøy 2000 S Stord Melhus Idrettslag 26.08.20
Lokøy, Anne Lise 1985 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Lokøy, Thea 2005 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 23.08.20
Lone, Vilde Vevle 2003 S Osterøy Bjørnar 05.09.20
Lorentzen, Jakob Falk 2002 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Lorentzen, Natalie Rokseth 2004 S Sykkylven IL Godøy IL
Utlån 18.08.20 - 30.06.21
20.08.20
Lorentzen, Svanhild Mari 2000 S Sandnessjøen IL NTNUI 23.09.20
Lorgen, Nora Hjellen 2001 S Spjelkavik IL Langevåg IL 16.08.20
Lothe, Johan 1999 S Gloppen Handballklubb Juristforeningen Studentidrettslag 03.09.20
Lothe, Sondre Svendsen 2004 S Havørn Allianseidrettslag Sola Håndballklubb
Utlån 01.07.21 - 31.05.21
01.07.21
Ludvigsen, Line 2003 S Bjarg Bønes 11.09.20
Lund, Erika Wullum 2007 S Borgen IL Ullensaker/Kisa IL Håndball 02.09.20
Lund, Lasse 1993 D Utleira IL Kolstad Håndball 19.08.20
Lund, Lisa 2005 S Os Turnforening Nore Neset 11.09.20
Lundby, Hedda 2007 S Lena IF Toten Håndballklubb 09.09.20
Lunde, Nikolai Abrahamsen 2002 S Nordstrand IF Bækkelaget Håndball Elite 27.08.20
Lundh, Marte Moen 2002 S Larvik Turn & IF Stag, SPKL 24.09.20
Lundstrøm, Edvardt 2004 S Nøtterøy IF Teie håndballklubb 03.09.20
Lundsør, Lykke Livian 2005 S Falk, SK Borre IF 19.09.20
Luth, Glenn-Terje 2001 S Kolbotn IL Langhus IL 04.09.20
Lyngby, Cornelia 1993 S Ungarn Bærum Topphåndball 20.08.20
Lyngsnes, Ronja Aaen 2007 S Overhalla IL Namsos Håndballklubb 26.09.20
Lynne, Mari 2002 S Gran Håndballklubb Ullensaker/Kisa IL Håndball 04.09.20
Lysen, Mari Kvale 1984 S Lunner Håndballklubb Jaren IL 24.08.20
Lysklett, Kjartan 2003 S Byåsen IL Sverresborg Håndballklubb 11.09.20
Lysnes, Guro Kristoffersen 1996 S Tromsø Håndballklubb Tertnes 13.09.20
Lysø, Magnus Drag 1998 S Kristiansund HK Rørvik IL 31.07.20
Løge, Simon 2001 S Nærbø IL Sandnes Håndballklubb 13.08.20
Løke, Ada 2006 S Runar, IL Sandefjord Turn & Idrettsforening 19.09.20
Løken, Beate 1973 D Vestli IL Skedsmo Håndballklubb 20.08.20
Løken, Beate 1973 S Vestli IL Skedsmo Håndballklubb 20.08.20
Lønseth-Sageng, Ida Louise 2003 S Siggerud IL Langhus IL 09.09.20
Løseth, Marthe Semundset 2003 S Klæbu IL Byåsen IL 17.09.20
Løvaas, Eirik Miccoli 2001 S Viking Håndballklubb Sverresborg Håndballklubb 06.09.20
Løver, Linn 1984 S Spangereid Giv Akt IL 09.09.20
Løvik, Martin Arne 2004 S Malvik IL Vikhammer Håndballklubb 02.09.20
Løwe, Matilde 2000 S Hei IL, Håndball Randesund IL 31.08.20
Låstad, Veronika Rød 2002 S Osterøy Bjørnar 29.08.20
Madsen, Asbjørn 1990 S Follo HK Frankrike - Håndball 23.08.20
Magnus, Ingrid Hæhre 2008 S Bakke IF Hokksund IL 12.09.20
Mahammed, Balkisa Anwar 2007 S Eidsvåg IL Tertnes 16.09.20
Mallandaine, Thomas Noah 2007 S Ålgård Håndballklubb Bogafjell Idrettslag 18.09.20
Malmo, Matias Kulvik 2000 S Viking TIF Oslo-Studentenes IK 12.09.20
Malmstrøm, Tea Elise Haug 1999 S Fredrikstad Ballklubb Oslo-Studentenes IK 25.08.20
Maloku, Hava 2004 S Oppsal Tyskland - Håndball 13.09.20
Mannsverk, Lotte Kristofine 2006 S Tverrelvdalen IL Alta IF 18.09.20
Manojlovity, Sztefan 1997 S Ungarn Bergsøy IL 02.09.20
Marstein, Tuva 1989 S Lambertseter IF Haugerud IF 10.09.20
Marston, Lea 2000 S Ålgård Håndballklubb Danmark - Håndball 18.09.20
Marthinsen, Mia Linnea 2006 S Oppsal Sinsen-Refstad IL 02.09.20
Martinsen, Emely Christiane 2006 S Salhus T & IL Tertnes 05.09.20
Martinsen, Linus Lunde 2005 S Nordstrand IF Bækkelagets SK 28.08.20
Martinsen, Live 2006 S Orstad idrettslag Frøyland IL 12.09.20
Martinsen, Stine Karoline 1994 S Sverresborg Håndballklubb Førde IL 03.09.20
Martinsen, Vilde 2004 S Stokmarknes Håndballklubb Sortland Håndballklubb 18.09.20
Mastwal-Olsen, Mariam 2007 S Torp IF Lisleby FK 23.09.20
Mathisen, Cato 1987 S Bravo Håndball Klubb Harstad Håndballklubb 06.09.20
Mathisen, Jenny Roterud 2006 S Nes Sp.Kl. Veldre Håndball 26.08.20
Matioc, Alexandru-Ovidiu 1992 D Raballder Bergen, IL Oslo-Studentenes IK 27.08.20
Matioc, Alexandru-Ovidiu 1992 S Raballder Bergen, IL Oslo-Studentenes IK 29.08.20
Mccarthy, Molly Kvam 2002 S Ullern IF Haslum IL 10.08.20
Mccourt, Bjørn Svineng 2000 S Bravo Håndball Klubb Tromsø Håndballklubb 13.09.20
Mccourt, Liam Svineng 2000 S Bravo Håndball Klubb Tromsø Håndballklubb 13.09.20
Mebust, Marte Westgaard 1991 S Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Medunjanin, Sara 2003 S Sandnes Håndballklubb Hinna Håndball 22.09.20
Meland, Ane Tendenes 2005 S Brodd Håndballklubb Tasta Håndballklubb 03.09.20
Meland, Håkon Puntervold 1993 S Fold HK Konnerud IL 01.09.20
Melby, Mille Marie Urke 2005 S Skogstrand IL Gresvik IF 25.09.20
Meldal, Sara Elise Aasbø 2004 D Malvik IL Vikhammer Håndballklubb 31.08.20
Meldal, Sara Elise Aasbø 2004 S Malvik IL Vikhammer Håndballklubb 02.09.20
Melgård, Mille 2005 D Bodø Håndballklubb Junkeren IK 04.09.20
Melgård, Mille 2005 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 06.09.20
Melkeraaen, Marte Syversen 2001 S Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Melkevik, Silje-Kristin Thode 2005 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 23.08.20
Messel, Solveig-Marie Hansson 2000 S Gimletroll Søgne Håndballklubb 26.09.20
Midtbø, Sondre 2002 S Os Turnforening Nore Neset 09.08.20
Midthjell, Reinhart Aagård 2006 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 06.09.20
Midtun, Rikke Celin Sunde 1997 S Fyllingen Levanger Håndballklubb 06.08.20
Midtvedt, Isak 1999 S Haslum IL Øvrevoll Hosle IL 25.08.20
Mikkelsen, Louise Wang 2000 S Nordstrand IF Årstad IL 23.08.20
Mikkelsen, Mayken Myhra 2004 S Vear IF Tønsbergs Turnforening 30.08.20
Milanovic, Darija 2000 S Gjøvik Håndballklubb Bosnia-Herzegovina 16.09.20
Miljeteig, Thea Hegland 2002 S Fana Tertnes 24.09.20
Misund, Vilde Stormyr 2003 S Midsund IL Elnesvågen og Omegn IL Håndball 15.09.20
Mjærum, Mina 1993 S Sola Håndballklubb Volda Handballklubb 22.08.20
Mo, Daniel Kolstad 2002 S Knarvik Viking TIF 27.08.20
Modalen, Annika Vasström 2005 S Høvdingen,IL Randesund IL 24.09.20
Moen, Henrik 1998 S Melhus Idrettslag Stavanger IF 25.08.20
Moksnes, Maiken Holtleite 2005 S Vanvik IL Bjugn HK 02.09.20
Molenaar, Lynn 1998 S Molde HK - Elite Tyskland - Håndball 07.08.20
Molid, Morten Søbstad 1999 S Charlottenlund Sportsklubb Tiller IL 20.08.20
Molvik-Bergheim, Kaija 2005 S Nordnes Sandviken 20.08.20
Morais, Carolina Martene Miranda 1986 S Angola - Håndball Våg Håndball Elite
Utlån 01.06.20 - 31.05.21
17.08.20
Morand, Axel Oskar 1998 S Sverige - Håndball Nøtterøy Håndball Elite 25.08.20
Morchmann, Kaja 2007 S Kringlebotn IL Sædalen 06.09.20
Morkken, Ingrid-Liv 1996 S England Årstad IL 21.08.20
Mortensen, Kaia-Sofie 2004 D Sund Sportsklubb Sund handballklubb 28.08.20
Mortensen, Kaia-Sofie 2004 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Mortensen, Rebekka 2006 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 23.08.20
Moum, Helle Synnøve 2004 S Brønnøysund Steinkjer Håndballklubb
Utlån - - 30.03.21
-
Muffetangen, Sondre Beck 1998 S Fet IL Oslo-Studentenes IK 04.09.20
Mugaas-Holand, Martine 2001 S Levanger Håndballklubb Elverum Håndball 01.09.20
Muggerud, Knut Skarsten 2001 S HK-72 Sande Randesund IL 17.09.20
Muligtahn, Tomas 2001 S Vålerenga Linderud IL 18.09.20
Music, Redzep 1976 D Støren Sportsklubb Utleira IL 03.09.20
Mustedanagic, Emrah 1996 S Haslum IL Falk, SK 11.08.20
Myhr, Tuva Hvidsand 1998 S Strindheim il Tromsøstudentenes IL 22.09.20
Mykland, Silje Gåsemyr 2006 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 20.09.20
Myklebust, Camilla 2000 S Skrim, IL Runar, IL 12.09.20
Myklebust, Henriette Børnes 2006 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 26.08.20
Müller, Nicolas Heggdalsvik 2006 S Gneist Fana 27.09.20
Myrkaskog, Guro 1992 S Vik IL Årstad IL 22.08.20
Myrland, Andrea 2004 S Lødingen IL Junkeren IK 20.08.20
Mæhle, Rikke 1983 S Tjølling IF Runar, IL 12.09.20
Mæland, Laura Tvedt 2005 S Sola Håndballklubb Hundvåg Håndballklubb 29.08.20
Mælen, Jonas 2002 S Avaldsnes IL Nærbø IL 09.09.20
Møgster, Sander 2007 S Sarpsborg IL Håndball Gamle Fredrikstad Håndballklubb 12.09.20
Møkkelgård, Frida 2004 S Kattem IL Håndballklubb Heimdal Håndball 20.08.20
Mølmen, Phillip Moe 2002 S Vålerenga Nordstrand IF 30.08.20
Mørch, Tirill Alexandrine Solumsmoen 2000 S Gjerpen Håndball Larvik Håndballklubb 22.08.20
Nagalingam, Rubicca 1996 S Vestli IL Linderud IL 05.08.20
Natvik, Jesper 2007 S Årdalstangen IL Jotun IL
Utlån 24.09.20 - 31.05.21
26.09.20
Nauen, Ada Mogstad 2002 S Kolbotn IL Son HK 09.08.20
Navarsete, Kristian 2004 S Oppegård IL Kolbotn IL 13.09.20
Nerland, Lisa Gjendem 2002 D Molde HK Elnesvågen og Omegn IL Håndball 23.08.20
Nerland, Lisa Gjendem 2002 S Molde HK Elnesvågen og Omegn IL Håndball 25.08.20
Nervik, Ida Marie 2003 S Malta Nordstrand IF 18.09.20
Nes, Ingrid 2007 S Årdalstangen IL Jotun IL
Utlån 22.09.20 - 20.06.21
24.09.20
Nesse, Martine Louise 2004 D Sund Sportsklubb Sund handballklubb 28.08.20
Nessestrand, Tanja Kallestad 2002 S Osterøy Bjørnar 10.09.20
Nesteby, Julie Sårheim 2004 S Fet IL Furuset Håndball IF 26.08.20
Neychev, Nikolay Georgiev 1994 S LFH09 Lillehammer Faaberg Håndball Frankrike - Håndball 30.08.20
Ngu, Mai Helene Thanh 2005 S Elvebyen Håndballklubb Glassverket IF 11.09.20
Nguyen, Josephine 2000 S Kristiansand Student IL Oslo-Studentenes IK 10.09.20
Nguyen, Tina Bao 2005 S Løv-Ham Bønes 04.09.20
Nielsen, Mia Torp 1999 S Årstad IL Nore Neset 24.09.20
Nikolaisen, Tom Kåre Svegård 1997 S Kolstad Håndball Tyskland - Håndball 05.08.20
Nilsen, Amalie Træet 2007 S Åsane Eikelandsfjorden IL 26.09.20
Nilsen, Emilie Gordon 1998 S Hundvåg Håndballklubb Kristiansand Student IL 24.09.20
Nilsen, Espen 1973 D Voss Handballklubb Os Turnforening 30.07.20
Nilsen, Kim Sander 2000 S Rørvik IL Kabelvåg IL 23.09.20
Nilsen, Kristoffer Borg 2001 S Ørland Ballklubb Strindheim il 08.09.20
Nilsen, Marie-Elise Fangan 2001 S Skreia IL Danmark - Håndball 23.09.20
Nilsen, Marius Trøan 2000 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Nodeland, Julie Udland 2004 S Giv Akt IL Randesund IL 30.08.20
Nondal, Tomine 2007 S Årdalstangen IL Jotun IL
Utlån 22.09.20 - 20.06.21
24.09.20
Nonås, Erle Vallestad 1999 S Stord Tromsøstudentenes IL 22.09.20
Nordal, Thea Kallmyr 2004 S Oppdal IL Træff Spkl 23.08.20
Nordberg, Sahra 1998 S Lunner Håndballklubb Jaren IL 14.09.20
Nordberg, Sofie 2002 S Hønefoss Sportsklubb Jaren IL 05.09.20
Nordby, Stine Wilson 1989 S Kjelsås IL Sandar IL 19.09.20
Nordbø, Sina Wittenberg 2004 S Bogafjell Idrettslag Austrått IL 24.08.20
Nordeng, Oscar Wikstrøm 2001 S Storhamar Håndball Sandnes Håndballklubb 18.08.20
Nordgård, Kamilla 2000 S Tromsø Håndballklubb Byåsen IL 24.09.20
Nordhammer, Sara 2001 S Charlottenlund Sportsklubb Melhus Idrettslag 07.09.20
Nordheggen, Margrethe 2007 S Moen Sportsklubb - Håndball Jaren IL 19.09.20
Nordheim, Embla Brune 2003 S Siggerud IL Langhus IL 20.08.20
Nordheim, Mathilde 2002 S Nedre Sigdal Vikersund IF 26.09.20
Nordhopbakk, Sigrid 2004 S Kristiansund HK LFH09 Lillehammer Faaberg Håndball 09.08.20
Nordhus, Elise Sofie 2003 S Lisleby FK Østsiden IL Fredrikstad
Utlån 31.08.20 - 01.05.21
02.09.20
Nordhus, Pernille Bjelland 1996 S UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag Stord 24.09.20
Nordin, Emil Oskar Riddervold 2003 S Nordstrand IF Bækkelagets SK 19.09.20
Nordli, Helle 2003 S Sverresborg Håndballklubb Byåsen IL 13.09.20
Nordstrand, Johanna 2007 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 23.08.20
Nordås, Lotte Selvåg 2000 S Rælingen Håndballklubb Fjellhammer IL 12.09.20
Norheim, Mia Hovelsrud 2002 S Korsvoll IL Kjelsås IL 19.09.20
Norheim, Thomas Grevstad 1988 D Grimstad studentidrettslag Strømmen/Glimt IL 01.09.20
Normann, Amalie 1997 S UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag BI Bergen studentidrettslag 29.09.20
Norvik, Hedda 2004 S Tiller IL Strindheim il 19.08.20
Norvik, Tuva Griegel 2003 S Sverresborg Håndballklubb Byåsen IL 27.08.20
Notø, Kahlilah 2004 S Sandefjord Turn & Idrettsforening HG Gokstad 09.09.20
Nunez Garcia, Yoser Alfredo 2001 S Åkra IL Stord 08.09.20
Nuri, Chanja Chiya 2007 S Byåsen IL Byneset IL 13.08.20
Nygaard, Julie Saastad 2003 S Lunner Håndballklubb Ullensaker/Kisa IL Håndball 20.09.20
Nygård, Fredrikke 2003 S Nordnes Bønes 09.09.20
Nygård, Julie 2002 S Randesund IL Greipstad IL 24.09.20
Nygård-Simonsen, Ingelin 2007 S Nationalkameratene Sportsklubb Byåsen IL 16.08.20
Nymoen-Topp, Malin 2004 S Drammen Bul IL Birkebeineren, IF 22.08.20
Næsgaard, Ada 2002 S Ranheim IL Utleira IL 02.09.20
Næss, Fredrik 2002 S HK-72 Sande Reistad IL 03.09.20
Næss, Malene 2001 D Teie IF Ramnes IF 27.08.20
Næss, Malene 2001 S Teie IF Ramnes IF 27.08.20
Nævestad, Ingeborg 2000 S Lervik IF Norges Handelshøyskoles Idrettsforening 19.09.20
Nøkleby-Karlsrud, Ingrid 2004 S Ådal IL Reistad IL 10.09.20
Nørbech, Maja Graven 2004 S Siggerud IL Langhus IL 25.09.20
Nørdsti, Oda Maria 2004 D Alvdal IL Elverum Håndball 11.08.20
Nørdsti, Oda Maria 2004 S Alvdal IL Elverum Håndball 13.08.20
Oanes, Lovise Hetland 2005 S Brodd Håndballklubb Tasta Håndballklubb 03.09.20
Obling, Bertram 1995 S Halden, IL Topphåndball Sverige - Håndball 06.09.20
Ocheretin, Dmytro 1998 S Elnesvågen og Omegn IL Håndball UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 27.09.20
Oen, Vilde 2006 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 17.09.20
Oftedal, Herman Bredal 2001 S FyllingenBergen Fyllingen 03.08.20
Oftedal, Serine 2001 S BSI - Håndball Staal Jørpeland IL
Utlån 21.09.20 - 28.11.20
23.09.20
Ohrvik, Vilja Solberg 2001 S Konnerud IL Lier 07.09.20
Oksnes, Tim William Freitag 2002 S Teie håndballklubb Spjelkavik IL 16.08.20
Olafsdottir, Dina 2005 S IL Fram Stjørdal Håndballklubb 15.08.20
Olsen, Anders Gogstad 1998 S Lillestrøm Topphåndball Oslo-Studentenes IK 13.09.20
Olsen, Eirik 2007 S Nerskogen IL Alta IF 11.09.20
Olsen, Kaisa Christensen 2004 D Sørfjell, IL Hisøy IL 03.09.20
Olsen, Kaisa Christensen 2004 S Sørfjell, IL Hisøy IL 05.09.20
Olsen, Kasper 2002 S HK-72 Sande Falk, SK 05.08.20
Olsen, Marte Henningsen 2004 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 26.08.20
Olsen, Ole Jørgen Tolleshaug 1998 D Sund Sportsklubb Sund handballklubb 21.08.20
Olsen, Petter 1996 S Sveits - Håndball LFH09 Lillehammer Faaberg Håndball 28.08.20
Olsen, Ragnar Spilling 2003 S Hei IL, Håndball Urædd Håndball 24.09.20
Olsen, Simen Sørgaard 2003 S Kolbotn IL Langhus IL 04.09.20
Olsen, Sondre Smedholen 2002 S Vestli IL Linderud IL 03.08.20
Olsen, Y