Annonse:
Gjensidige - Norges mest kjøpte bilforsikring
Annonse:
Gjensidige - Norges mest kjøpte bilforsikring

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Siste kvalifiseringssjanse til Bring og Lerøy

12.-13. oktober byr på ekstra-kvalifisering for Bringserien og 2. kvalikrunde for Lerøyserien.

Denne saken er eldre enn ett år, og kan inneholde utdatert informasjon.

Tabellen oppdateres manuelt ut ifra publiserte kamper på handballtv.com.

BRINGSERIEN:

Dato og tid Kamp Link
     

LERØYSERIEN:

Dato og tid Kamp Link
12.10.2019, kl. 09:55 (G) Alta - Nøtterøy Link til kampen
12.10.2019, kl. 11:25 (J) Flint Tønsberg - Volda Link til kampen
12.10.2019, kl. 12:55 (G) Sverresborg - Nærbø Link til kampen
12.10.2019, kl. 13:25 (G) Havørn - Ørsta Link til kampen
12.10.2019, kl. 14:55 (J) Volda - Fyllingen Link til kampen
12.10.2019, kl. 16:25 (G) Nærbø - Alta Link til kampen
12.10.2019, kl. 17:55 (G) Ørsta - Runar Link til kampen
12.10.2019, kl. 19:25 (G) Nøtterøy - Sverresborg Link til kampen
13.10.2019, kl. 09:55 (G) Ørsta - Viking TIF Link til kampen

 

--

BRINGSERIEN:

Under første kvalifiseringshelg ble seks jentelag og tre guttelag fra regionen kvalifisert til årets Bringserie.

  • Jentelag: Molde HK Elite, Junkeren, Valder, Bodø, Charlottenlund og Nidelv
  • Guttelag: Stjørdals-Blink, Klæbu og Charlottenlund

Seks jentelag og fem guttelag fra Region Nord spiller helgen 12.-13. oktober om de siste plassene Bring-serien.

BRINGSERIEN JENTER:

Nr 1 og 2 i hver pulje er kvalifisert til Bringserien.

Disse lagene er allerede klar for Bringserien Jenter 2019-20: 
Bønes, Storhamar, Sola, Nordbygda, Bækkelaget, Åsane, Kjelsås, Gneist, Stavanger, HK Eidsberg, Sarpsborg, Larvik Turn, NIT-HAK, Bjarg, Halsen, Lørenskog, Molde HK Elite, Bamble, Kongsvinger, Son, Reistad, Ull/Kisa, Haslum, Junkeren, Nidelv, KFUM, Lund HK, Strømsgodset, Charlottenlund, Gran, Nærbø, Sandefjord TIF, Fyllingen, Hundvåg, Elverum, Bodø HK, Stabæk, Våg, Valder, Bergen, Flint Tønsberg, Sørfjell, Ullern, Ålgård, Oppsal og Sandnes.

Se alle kvalifiseringspuljene i Bring-serien her.

BRINGSERIEN GUTTER:

Nr 1 og 2 i hver pulje er kvalifisert til Bringserien.

Disse lagene er allerede klar for Bringserien Gutter 2019-20:
Ski, Fyllingen, Bjørnar, Bækkelaget Håndball Elite, Haslum, Sotra, Nærbø, HK Eidsberg, HK Rygge, Stjørdals-Blink, Kjelsås, St. Hallvard, Klæbu, Kolbotn, Viking HK, Storhamar, ØIF Arendal Elite, Glassverket, Ros, Frogner, Elverum, Sandefjord TIF, Larvik Turn, Langhus, Charlottenlund, Reistad, Fjellhammer og Sandnes.

Se alle kvalifiseringspuljene i Bring-serien her.

--

LERØYSERIEN:

Melhus er allerede klar for Lerøyserien etter 1. kvalifiseringsrunde.

  • Jentene spiller kamper 12. oktober, der to de beste lagene i hver pulje får en plass i Lerøyserien.
  • Guttene spiller kamper både 12. og 13. oktober. Laget som ender sist i hver pulje er ikke kvalifisert for deltakelse i årets Lerøyserie.

LERØYSERIEN JENTER:

Se alle kvalifiseringspuljene i Lerøy-serien her.

LERØYSERIEN GUTTER:

  • 2. kval pulje 2:
    Ørsta spiller borte mot Runar, Havørn og Viking TIF.

  • 2. kvalik pulje 3:
    Alta og Sverresborg spiller borte mot Nøtterøy Håndball og Nærbø.

  • 2. kval pulje 4:
    Charlottenlund spiller hjemme mot Strindheim, Nordstrand og Lillestrøm TH. (Dobbelarrangement med CSK jenter)

Se alle kvalifiseringspuljene i Lerøy-serien her.