Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Ekstrakvalifisering til Bringserien J/G 16

Puljeoppsett for Ekstrakvalifiseringen til Bringserien 12. – 13. oktober, både for Jenter og Gutter er satt opp.

Ekstrakvalifisering til Bringserien 16 – Gutter

Puljer med 4 lag spilles lørdag og søndag.
Kampene spilles lørdag kl 1200, 1330, 1630, 1800 og søndag kl 1000, 1130 med mindre spesielle forhold tilsier noe annet. (evt dobbeltarrangement)
Puljer med 3 lag spilles lørdag (kan spilles søndag hvis lagene blir enige om dette).
Kampene spilles kl 1000, 1300 og 1600 med mindre spesielle forhold tilsier noe annet. (evt dobbeltarrangement)

Arrangør må melde inn hall så snart som mulig og senest innen 15. september.

Puljer Gutter: 

Pulje 1 Pulje 2
Runar *) Fet
Nøtterøy Eidsvold IF
Urædd Vålerenga
  LFH09
Pulje 3 Pulje 4
Byåsen Dale
Tiller Molde HK Elite
Alta Stord
Bodø HK  

Førstnevnte lag er arrangør: (merket *) = dobbeltarrangement)

Nr 1 og 2 i hver pulje er kvalifisert til Bringserien. 

Disse lagene er allerede klar for Bringserien Gutter 2019-20:
Ski, Fyllingen, Bjørnar, Bækkelaget Håndball Elite, Haslum, Sotra, Nærbø, HK Eidsberg, HK Rygge, Stjørdals-Blink, Kjelsås, St. Hallvard, Klæbu, Kolbotn, Viking HK, Storhamar, ØIF Arendal Elite, Glassverket, Ros, Frogner, Elverum, Sandefjord TIF, Larvik Turn, Langhus, Charlottenlund, Reistad, Fjellhammer og Sandnes.

Ekstrakvalifisering til Bringserien 16 – Jenter:

Ekstrakvalifiseringen avvikles 12. – 13. oktober

Puljer med 4 lag spilles lørdag og søndag.
Kampene spilles lørdag kl 1200, 1330, 1630, 1800 og søndag kl 1000, 1130 med mindre spesielle forhold tilsier noe annet. (evt dobbeltarrangement)
Puljer med 3 lag spilles lørdag (kan spilles søndag hvis lagene blir enige om dette).
Kampene spilles kl 1000, 1300 og 1600 med mindre spesielle forhold tilsier noe annet. (evt dobbeltarrangement)

Arrangør må melde inn hall så snart som mulig og senest innen 15. september.

Førstnevnte lag er arrangør: (merket *) = dobbeltarrangement)

Pulje 1 Pulje 2 Pulje 3
Klæbu ROS LFH09
Gresvik HK-72 Sande Gjøvik HK
Svolvær Lier Vang
Bossekop Hinna  
     
Pulje 4 Pulje 5 Pulje 6
Orkanger Langhus Kolbotn *)
Kristiansund Nordstrand Østsiden Fredrikstad
Rapp Tindlund Ski
     
Pulje 7    
Fjellhammer    
Øvrevoll Hosle    
Skedsmo    
     

Førstnevnte lag er arrangør: (merket *) = dobbeltarrangement).

Nr 1 og 2 i hver pulje er kvalifisert til Bringserien.

Disse lagene er allerede klar for Bringserien Jenter 2019-20: 
Bønes, Storhamar, Sola, Nordbygda, Bækkelaget, Åsane, Kjelsås, Gneist, Stavanger, HK Eidsberg, Sarpsborg, Larvik Turn, NIT-HAK, Bjarg, Halsen, Lørenskog, Molde HK Elite, Bamble, Kongsvinger, Son, Reistad, Ull/Kisa, Haslum, Junkeren, Nidelv, KFUM, Lund HK, Strømsgodset, Charlottenlund, Gran, Nærbø, Sandefjord TIF, Fyllingen, Hundvåg, Elverum, Bodø HK, Stabæk, Våg, Valder, Bergen, Flint Tønsberg, Sørfjell, Ullern, Ålgård, Oppsal og Sandnes.

Les mer om Bringserien