Annonse:
Annonse Tiller Cup 2023
Annonse:
Annonse Tiller Cup 2023

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Administrasjon

Velkommen til NHF Region Nord - én region bestående av over 180 aktive klubber og rundt 2100 spillende lag.

Administrasjonen i NHF Region Nord sitter på Idrettens Hus på Tunga. Regionen har en utstrekning fra Sunnmøre i sør til Øst-Finnmark i nord. 

Regionen omfatter over 180 aktive klubber og rundt 2100 spillende lag.
Administrasjonen som har ansvaret for den løpende driften teller 16 årsverk. 

Svein Olav Øie

Svein Olav Øie

Daglig leder

Epost: svein.olav.oie@handball.no
Mobil: 900 37 800

Arild Stav

Arild Stav

Økonomi

Epost: arild.stav@handball.no
Mobil: 908 32 298

Kristian Valstad

Kristian Valstad

Seksjonsleder Klubbservice

Epost: kristian.valstad@handball.no
Mobil: 414 12 095

Seksjonsleder Klubbservice

Eirik Engelsen

Eirik Engelsen

Klubbrådgiver

Epost: eirik.engelsen@handball.no
Mobil: 948 77 583

Klubbrådgiver for Troms, Øst-Finnmark og Vest-Finnmark

Joakim Dahl Haraldsen

Joakim Dahl Haraldsen

Klubbrådgiver

Epost: joakimdahl.haraldsen@handball.no
Mobil: 473 56 456

Klubbrådgiver for Hålogaland, Lofoten og Salten

Tuva Witzø Johannessen

Tuva Witzø Johannessen

Klubbrådgiver

Epost: twj@handball.no
Mobil: 994 35 746

Klubbrådgiver for Stjørdal, Innherred, Namdal og Helgeland

Ola Tømmerås

Ola Tømmerås

Klubbrådgiver

Epost: ola.tommeras@handball.no
Mobil: 986 73 658

Klubbrådgiver for Trondheim.

2022 Martine.png

Martine Dahl Larsgård

Klubbrådgiver

Epost: martinedahl.larsgard@handball.no
Telefon: 970 80 815

Klubbrådgiver for Nord-Østerdal, Gauldal, Fosen og Orkdal

Andreas Remøyholm

Andreas Remøyholm

Klubbrådgiver

Epost: andreas.remoyholm@handball.no
Mobil: 484 28 170

Klubbrådgiver Sunnmøre og Nordmøre & Romsdal

Rune Nervik

Rune Nervik

Administrasjonskonsulent

Epost: rune.nervik@handball.no
Mobil: 928 03 626

Postbehandling og svartjenester, dispensasjonssøknader, søknader sammensatte lag, lisensansvarlig, hallfordeling Trondheim, samordnet registrering

Inger Johanne Bakke

Inger Johanne Bakke

Leder Spill og Trening/Fagutvikling

Epost: inger.johanne.bakke@handball.no
Mobil: 918 05 206

Leder Spill og Trening (RN) og ansvarlig for spiller- dommerutviklingsaktiviteten, NHFs Spill og Trening Sentralt, Mål- og handlingsplan, Topphåndball, Tilrettelagt håndball.

Stine Kojen Rognmo

Stine Kojen Rognmo

Administrasjonsmedarbeider

Epost: stinekojen.rognmo@handball.no
Mobil: 454 47 868

Sosiale Medier - Web og infoansvarlig.

Ida Haugstad Stake

Ida Haugstad Stake

Dommeransvarlig

Epost: idahaugstad.stake@handball.no
Telefon: 947 89 083

Rekruttering og beholde flest mulig lengst mulig. Teamledere og gruppeledere. Utviklere og observatørarbeidet. Dommerkurs og instruktørene. Dommerkvote. Lov og reglement. Protester og rapporter. Dommerregninger

Marthe Nesset

Marthe Nesset

Dommeroppsettansvarlig

Epost: marthe.nesset@handball.no
Mobil: 936 99 118

Dommeroppsett regionale serier, Bring/Lerøy, kvaliker, NM og 3. div. Superbruker og systemansvarlig i TurneringsAdmin. Beachansvarlig.

Geir Nicolaysen

Geir Nicolaysen

Spill og Trening/Fagutvikling

Epost: geir.nicolaysen@handball.no
Mobil: 909 33 353

Fagansvar utdanning, instruktører, og idrettsfag videregående skoler.

Victoria Koen

Victoria Koen

Spill og trening

Epost: victoria.koen@handball.no
Telefon: 906 26 705

Ansvarlig for samlinger og spillerutviklere fram tom. 1. mai 2023.

Eva Skei

Eva Skei

Inkludering og integrering

Epost: eva.skei@handball.no
Mobil: 915 22 975

Inkludering og integrering (HU og Fargerik håndball), søknader og tilskudd, Landsturneringen.

Ove Grubba

Ove Grubba

Leder Marked og Arrangement

Epost: ove.grubba@handball.no
Mobil: 926 29 907

Sponsorer og samarbeidspartnere, regionale, nasjonale og internasjonale kamper, prosjektleder EURO 2020 i Trondheim.