Annonse:
Kast ballen
Annonse:
Kast ballen

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Administrasjon

Velkommen til NHF Region Nord - én region bestående av over 180 aktive klubber og rundt 2100 spillende lag.

Administrasjonen i NHF Region Nord sitter på Idrettens Hus på Tunga. Regionen har en utstrekning fra Sunnmøre i sør til Øst-Finnmark i nord. 

Regionen omfatter over 180 aktive klubber og rundt 2100 spillende lag.
Administrasjonen som har ansvaret for den løpende driften teller 16 årsverk. 

Svein Olav Øie

Daglig leder

Epost: svein.olav.oie@handball.no
Mobil: 900 37 800

Arild Stav

Økonomi

Epost: arild.stav@handball.no
Mobil: 908 32 298

Kristian Valstad

Seksjonsleder Klubbservice

Epost: kristian.valstad@handball.no
Mobil: 414 12 095

Seksjonsleder Klubbservice

Tonje Tangvik

Klubbrådgiver

Epost: tonje.tangvik@handball.no
Mobil: 901 11 085

Klubbrådgiver for Nord-Østerdal, Gauldal, Fosen og Orkdal

Andreas Remøyholm

Klubbrådgiver

Epost: andreas.remoyholm@handball.no
Mobil: 484 28 170

Klubbrådgiver Sunnmøre og Nordmøre & Romsdal

Ola Tømmerås

Klubbrådgiver

Epost: ola.tommeras@handball.no
Mobil: 986 73 658

Klubbrådgiver for Trondheim.

Joakim Dahl Haraldsen

Klubbrådgiver

Epost: joakimdahl.haraldsen@handball.no
Mobil: 473 56 456

Klubbrådgiver for Hålogaland, Lofoten og Salten

Eirik Engelsen

Klubbrådgiver

Epost: eirik.engelsen@handball.no
Mobil: 948 77 583

Klubbrådgiver for Troms, Øst-Finnmark og Vest-Finnmark

Inger Johanne Bakke

Leder Spill og Trening/Fagutvikling

Epost: inger.johanne.bakke@handball.no
Mobil: 918 05 206

Leder Spill og Trening (RN) og ansvarlig for spillerutviklingskaktiviteten her, NHFs Spill og Trening Sentralt, Mål- og handlingsplan, Topphåndball, Beachhåndball

Trude Gerhardsen

Spill og Trening

Epost: trude.gerhardsen@handball.no
Mobil: 988 70 856

Ansvarlig for dommerutvikling, dommerkoordinatorer, dommeroppsettsmedarbeidere.

Geir Nicolaysen

Spill og Trening/Fagutvikling

Epost: geir.nicolaysen@handball.no
Mobil: 909 33 353

Fagansvar utdanning og instruktører, spillerutvikling og spillerutviklere, idrettsfag videregående skoler.

Monica Ibsen

Administrasjonsmedarbeider

Epost: monica.ibsen@handball.no
Mobil: 902 23 843

Web og infoansvarlig, media/kommunikasjon, profil- og grafisk arbeid, sosiale medier, marked og arrangement, håndballskoler, NHFs nasjonale infoteam

Rune Nervik

Koordinator

Epost: rune.nervik@handball.no
Mobil: 928 03 626

Postbehandling og svartjenester, dispensasjonssøknader, barnehåndballansvarlig, søknader sammensatte lag, lisensansvarlig, idrettsregistrering

Eva Skei

Inkludering og integrering

Epost: eva.skei@handball.no
Mobil: 915 22 975

Inkludering og integrering (HU og Fargerik håndball), søknader og tilskudd, Landsturneringen

Ove Grubba

Leder Marked og Arrangement

Epost: ove.grubba@handball.no
Mobil: 926 29 907

Sponsorer og samarbeidspartnere, regionale, nasjonale og internasjonale kamper, prosjektleder EURO 2020 i Trondheim.

Toril Carlson

Anleggsrådgiver

Epost: toril.carlson@handball.no
Mobil: 900 30 605

Anleggsarbeid. Organisering og gjennomføring av arrangement- og markedsaktiviterer. Koordinering, organisering og oppfølging av kursaktiviteter. Regionale prosjekter i samarbeid med NHF.