Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt
Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

20170502-LM98-Lagbilde.jpg

U-gutta er VM-klare

U-gutta (LM98) har finpusset VM-formen under SOC her hjemme, før avreise til VM i Georgia.

Denne saken er eldre enn ett år, og kan inneholde utdatert informasjon.

VM spilles i Georgia 4.-21. august. Norges Håndballforbund har tatt ut følgende spillere:

Navn, Klubb (Født)(Kamper/mål)
Halvor-Elias Nærland, Nærbø IL (14.02.1998) (024/000)
Emil Kheri Imsgard, Elverum Håndball (06.03.1998) (023/000)
Sander Drange Heieren, St.Hallvard (23.10.1998) (000/000)
Preben Egeli, Bodø HK (05.04.1998) (018/048)
Ole Nærland, Nærbø IL (04.06.1998) (007/006)
Andreas Horst Haugseng, Nærbø IL (18.08.1998) (021/048)
Bjørnar Pedersen, Ski IL (26.04.1998) (027/052)
Sander Løvlie Simonsen, ØIF Arendal Elite (09.07.1998) (017/041)
Henrik Evensen, Herkules IF (27.02.1999) (005/013)
Sander Rogne Myklebust, Kolbotn IL (09.03.1999) (000/000)
Thomas Horneland Boilesen, Drammen Håndball (11.11.1998) (020/046)
Rassin Haugseng, Nærbø IL (21.02.1998) (017/029)
Olaf Richter Hoffstad, Sandefjord Håndball (08.01.1999) (025/071)
Fabian Sandven, Bækkelaget Håndball Elite (03.05.1998) (015/054)
Sander Wennberg Linderud, Elverum Håndball (01.07.1999) (007/007)
Sindre Heldal, FyllingenBergen (10.02.1999) (024/052)

Deltar kun i SOC:
Anders Huse, Ski IL (27.08.1998) (000/000)
Vetle Rønningen, Bodø HK (13.05.1998) (022/051)
Anders Teige Bøe, Herkules Håndball (28.10.1999) (020/030)

Reserver: 
Nikolai Wiig, Haslum IL (20.11.1998) (003/000)
Anders Jansrud, Elverum Håndball (27.03.1998) (000/000)
Kasper Lothe, Ski IL (22.12.1998) (009/016)
Karsten Skinnarland Enoksen, Runar IL (27.08.1998) (013/012)
Tord Haugseng, Nærbø IL (30.09.1999) (000/000)
Tord Aksnes Lode, Nærbø IL (27.10.1998) (010/005)
Kristoffer Pedersen, Kragerø IF Håndball (16.06.1998) (005/005)
Alexander Mitrovic, Elverum Håndball (12.03.1998) (000/000)
Samson Bjørke Kallestad, FyllingenBergen (27.06.1998) (000/000)

Ledelse: 
Anstein Engravslia, trener (SOC + VM)
Johnny Jensen, trener (SOC + VM)
Jonathan Orvik Giladi, fysio ( SOC)
Eirik Elnan Garnvik, fysio (VM 4-12.8)
Maria Øgreid Leitao, fysio (VM 12.-21.8)
Gry Hege Knutsen, hovedleder (VM)

Oppmøte SOC:
Onsdag 26.07 kl. 1100 Scandic Ambassadeur Drammen, Strøms Torg 7, 3044 Drammen 

Hjemreise:
Søndag 30.07 kl. 1400 Samling slutt i Langhus

Kamper i Scandinavian Open Championship (SOC) i STIL Arena:
 
Fredag 28. juli
Sverige-Danmark kl. 17:00
Norge-Polen 27-23

Lørdag 29. juli
Danmark-Polen kl. 16:00
Norge-Sverige 31-28

Søndag 30. juli
Sverige-Polen kl. 10:00
Norge-Danmark 28-30

Oppmøte VM:
Fredag 04.08 kl. 1500 Olympiatoppen Sportshotell

Hjemreise:
Mandag 21.08 kl. 0900 Oslo Lufthavn/ samling slutt

Innkvartering i Tbilisi
Hualing Tbilisi
Tbilisi Sea New City,
Tbilisi, Georgia

Gruppe A:
Frankrike, Danmark, Sverige, Bahrain, Egypt, Norge. 

Kamper i gruppespillet (norsk tid):
8.aug 19:00 Sverige-Norge 
10.aug 16:00 Norge - Frankrike
11.aug 12:00 Bahrain - Norge
13.aug 14:00 Danmark - Norge
14.aug 14:00 Norge – Egypt

Spillearena
Olympic Palace, 15a University Street, Tbilisi, Georgia.

Mer informasjon om verdensmesterskapet i Georgia finner du her

Eventuelle spørsmål kan rettes til trener Anstein Engravslia tlf. 911 52 483.

Les mer om U-gutta (LM98)