Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Spilleplan

Her finner du spilleplanen for EURO-kampene:

Spilleplan for EURO 2020:
Hele kampoppsettet for EM finner du her

Hovedrunden i EM:

16. januar, kamper i gruppe I i Wien:
Kl. 16.00 Spania – Tsjekkia 31-25
Kl. 18.15 Kroatia – Østerrike 27-23
Kl. 20.30 Hviterussland – Tyskland 23-31

17. januar, kamper i gruppe II i Malmø:
Kl. 16.00 Slovenia - Island 30-27
Kl. 18.15 Norge - Ungarn 36-29
Kl. 20.30 Portugal - Sverige 35-25

18. januar, kamper i gruppe I i Wien
Kl. 16.00 Hviterussland – Tsjekkia 28-25
Kl. 18.15 Spania - Østerrike 30-26
Kl. 20.30 Kroatia – Tyskland 25-24 

19. januar, kamper i gruppe II i Malmø:
Kl. 14.00 Portugal - Island 25-28
Kl. 15.15 Slovenia - Ungarn 28-29
Kl. 18.30 Norge - Sverige 23-20

20. januar, kamper i gruppe I i Wien
Kl. 16.00 Kroatia – Tsjekkia 22-21
Kl. 18.15 Hviterussland – Spania 28-37
Kl. 20.30 Østerrike – Tyskland 22-34

21. januar, kamper i gruppe II i Malmø:
Kl. 16.00 Portugal - Slovenia 24-29
Kl. 18.15 Norge - Island 31-28
Kl. 20.30 Ungarn - Sverige 18-24

22. januar, kamper i begge grupper:
Wien:
Kl. 16.00 Kroatia – Spania 22-22
Kl. 18.15 Hviterussland – Østerrike 36-36
Kl. 20.30 Tsjekkia – Tyskland 22-26

Malmø:
Kl. 16.00 Portugal - Ungarn 34-26
Kl. 18.15 Norge - Slovenia 33-30
Kl. 20.30 Island - Sverige 25-32

24. januar - semifinaler i Stockholm
Kl. 18.00 Norge-Kroatia 28-29 (etter fire ekstraomganger!)
Kl. 20.30 Spania - Slovenia 34-32

25. januar
Plasseringskamp (5-6) i Stockholm:
Kl. 16.00 Nr 3 Tyskland - Portugal

Bronsefinale (3-4) i Stockholm
Kl. 18.30 Slovenia - Norge

26. januar finale i Stockholm
Kl. 16.30 Spania - Kroatia

Resultater fra kampene i innledende grupper i Trondheim (Gruppe C/D):  

(C) Torsdag 09.01.2020 kl. 18:15: Tyskland - Nederland 34-23
(C) Torsdag 09.01.2020 kl. 20:30: Spania - Latvia 33-22

(D) Fredag 10.01.2020 kl. 18:15: Frankrike - Portugal 25-28
(D) Fredag 10.01.2020 kl. 20:30: Norge - Bosnia-Hercegovina 32-26

(C) Lørdag 11.01.2020 kl. 16:00: Latvia - Nederland 24-32
(C) Lørdag 11.01.2020 kl. 18:15: Spania - Tyskland 33-26

(D) Søndag 12.01.2020 kl. 16:00: Portugal - Bosnia-Hercegovina 27-24
(D) Søndag 12.01.2020 kl. 18:15: Frankrike - Norge 26-28

(C) Mandag 13.01.2020 kl. 18:15: Latvia - Tyskland 27-28
(C) Mandag 13.01.2020 kl. 20:30: Nederland - Spania 25-36

(D) Tirsdag 14.01.2020 kl. 18:15: Bosnia-Hercegovina - Frankrike 23-31
(D) Tirsdag 14.01.2020 kl. 20:30: Portugal - Norge 28-34