Annonse:
Annonse Polar
Annonse:
Annonse Polar

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Trenere

Her blir trenerne for de forskjellige REG-miljøene for sesongen 2021-22 lagt ut fortløpende.

Hvis du bruker mobil anbefales det å snu skjermen til liggende.

Navn Miljø Mobil E-post
Ingvill Helland Anderson J04/05 47337000 ingvill@plexusklinikken.no
Ronny Nikolaisen J04/05 91519139 ran@infotjenester.no
Kjetil Teigen Rennesvik J06/07 98674533 Kjetil.rennesvik@hotmail.com
Gjøril Anett Johnnson Solberg J06/07 93400819 anso5@yahoo.no
Mads Aulin Gulbrandsen REG - målvaktstrener 93461113 Mads.gulbrandsen@hotmail.com
Marius Auensen REG -
fysisk trener
98819853 mauensen@gmail.com

Hvis du bruker mobil anbefales det å snu skjermen til liggende.

Navn Miljø Mobil E-post
Kristian Bliznac G04/05 47507686 kristian.bliznac27@gmail.com
Alexander Linløkken Pettersen G04/05 90532836 alexander.linpettersen@gmail.com
Tom-Eirik Skarpsno G06/07 97123212 tom.eirik.skarpsno@gmail.com
Lars Evenby Sterri G06/07 90936436 lars_sterri13@hotmail.com
Mads Aulin Gulbrandsen REG - målvaktstrener 93461113 Mads.gulbrandsen@hotmail.com
Marius Auensen REG -
fysisk trener
98819853 mauensen@gmail.com