Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Regionstyret_2020_RØ.jpg
Bilde av Regionstyret 2020 - 2023

Regionstyret Region Øst

Regionstyret i NHF Region Øst velges på regionstinget av regionens klubber. Regionstyret representerer klubbenes interesser i perioden mellom regionstingene.

Regionstyret_2023_Anne_Berit_Lund_Haube.jpg

Anne Berit Lund Haube

Leder

Epost: anneberit@ronhandball.no
Telefon: 41922075

Regionstyret_2023_Svein_Storjord.jpg

Svein Storjord

Nestleder

Epost: svein@ronhandball.no
Telefon: 90528891

Regionstyret_2023_Hanne_Skogli.jpg

Hanne Skogli

Styremedlem

Epost: hanne@ronhandball.no
Telefon: 93439605

Regionstyret_2023_Kjetil_Bakke.jpg

Kjetil Bakke

Styremedlem

Epost: kjetil-b@ronhandball.no
Telefon: 99260961

Regionstyret_2023_Kjersti_Rødsand.jpg

Kjersti Rødsand

Styremedlem

Epost: kjersti@ronhandball.no
Telefon: 90081950

Regionstyret_2023_Stein_Cato_Røsnæs.jpg

Stein Cato Røsnæs

Styremedlem

Epost: stein@ronhandball.no
Telefon: 47824811

Regionstinget_2023_Pia_Kristensen_Moe.jpg

Pia Kristensen Moe

Styremedlem

Epost: pia@ronhandball.no
Telefon: 46821892

Regionstyret_2023_Dennis_Oxaas.jpg

Dennis Oxaas

Styremedlem

Epost: dennis@ronhandball.no
Telefon: 90153685

150616_Bakke_Erik_Rolf_Øst_640x360web.jpg

Erik Bakke

Ansattrepresentant

Epost: erik.bakke@handball.no
Telefon: 459 62 908