Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Bilde av Regionstyret 2020 - 2023
Bilde av Regionstyret 2020 - 2023

Regionstyret Region Øst

Regionstyret i NHF Region Øst velges på regionstinget av regionens klubber. Regionstyret representerer klubbenes interesser i perioden mellom regionstingene.

Anne Berit Lund Haube

Leder

Epost: anneberit@ronhandball.no
Telefon: 41922075

Svein Storjord

Nestleder

Epost: svein@ronhandball.no
Telefon: 90528891

Hanne Skogli

Styremedlem

Epost: hanne@ronhandball.no
Telefon: 93439605

Kjetil Bakke

Styremedlem

Epost: kjetil-b@ronhandball.no
Telefon: 99260961

Kjersti Rødsand

Styremedlem

Epost: kjersti@ronhandball.no
Telefon: 90081950

Stein Cato Røsnæs

Styremedlem

Epost: stein@ronhandball.no
Telefon: 47824811

Pia Kristensen Moe

Styremedlem

Epost: pia@ronhandball.no
Telefon: 46821892

Dennis Oxaas

Styremedlem

Epost: dennis@ronhandball.no
Telefon: 90153685

Erik Bakke

Ansattrepresentant

Epost: erik.bakke@handball.no
Telefon: 459 62 908