Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Bylagsturneringen 2019

Til helgen er det klart for årets Bylagsturnering, og Region Øst har med tre guttelag og tre jentelag.

Våre Bylag spiller under navnene Oslo, Sandvika og Halden (gutter), og Oslo, Fredrikstad og Lillestrøm (jenter). Hvert lag skal i løpet av helgen spille 5 kamper hver. 

Fredag 15. mars spilles det kvalifiseringskamper for å finne ut hvilke puljer lagene skal spille i, mens det på lørdag er puljespill (tre i hver pulje) hvor vinneren vil spille om 1. – 4. plass, nummer to om 5. – 8. plass og nummer tre om plasseringene fra 9. - 12.

På søndag er det sluttspill hvor det tilslutt spilles om 1.-12. plass. En god oversikt over helgens kamper finnes her.

Kampoppsett for Region Østs lag fredag 15. mars:

Gutter
1600: Oslo møter Kristiansand
1730: Sandvika møter Stavanger
1900: Halden møter Sandefjord

Jenter
1600: Oslo møter Bergen
1730: Fredrikstad møter Stavanger
1900: Lillestrøm møter Førde

NHF Region Øst gratulerer alle uttatte utøvere med uttak til årets Bylagsturnering!

G15 Sandvika 

G15 Oslo 

G15 Halden


J15 Lillestrøm 

J15 Fredrikstad 

J15 Oslo

Gutter Oslo
Benjamin Berg, Fjellhammer, BS
William Berget, BSK, BS
Leander Kvithyld, Ski, BS
Jesper Hagen, Asker, BS
Herman Grønhaug Sørensen, Kjelsås, BS
Marcus Antonsen, HK Rygge, FPS
Elias Buvik Fjellhammer, FPS
Jonas Våge Sætre, Kjelsås, KS
Isak Bakkerud, HK Rygge, KS
Noah Uribarri, Kjelsås, LS
Sivert Jonson Tryggestad, Ski, MV
Alfred Andenæs, Nordstrand, MV

Reserver
Fredrik Lian Spanic, Haslum IL, BS
Luis Patel Berglund, Fjellhammer IL, MV
Jeppe Helland Flø, Nordstrand IF, BS

Gutter Sandvika
Erik Daniel Harnæs, Kjelsås IL, BS
Kristofer Magnusson, Fjellhammer IL, BS
David Tjernshaugen, Ski IL, BS
Petter Holseth; Ski IL, BS
Kasper Alnæs Sundkøien, Vålerenga-Oslo S, BS/KS
Isak Trømborg, VBHK, BS
Theodor Aleksander Lund Johansson, Haslum IL, FPS
Bror Falch-Rekstad, Kjelsås IL, KS
Niclas Rødal, Ski IL, KS
Johannes Hagström Ski IL, LS
Birk Falck-Paulsen, Kjelsås IL, MV
Simen Johnsen, Kjelsås IL, MV

Gutter Halden
Nikolai Stabenfeldt Falao Bækkelaget, BS
Leon Engholm, Fjellhammer, BS
Magnus Bergerud, Rygge, BS
Thomas Stenersen Rygge, BS
Vegard Kaasa Sydtveit, Ski IL, BS
Julius Bjerkrheim, Bækkelaget, FPS
Iver Myklebust Eggen, Haslum IL, KS
Mats Bergh- Smith, Langhus, KS
Oskar Øman, Fjellhammer IL, LS
Mikkel Vestli, Kolbotn, LS
Lucas Alexander Andersen, Frogner IL, MV
Martin Stabu, Langhus, MV 

Reserver
Jacob Holm, Asker, MV
Herman Jevnaker, Fjellhammer, KS
Sebastian von Buttlar Frogner IL, BS

Jenter Oslo
Thea Andresen, Haslum, BS
Malin Osnes, Oppegård, BS  
Neah Pernille Kyrkjebø Lynghjem, Oppsal, BS
Maria Syverud, Lørenskog, FPS
Emma-Helene Høyning, HK Eidsberg, FPS
Mia Kvithyll, HK Eidsberg, FPS
Charlotte Koffeld Iversen, Sarpsborg, KS
Pernille Hordvei, Kjelsås, KS
Emilie Nygård Hellebust, Ullern, LS  
Mathilde Messel Moland, BSK, LS
Mille Østreng Simensen, Oppsal Håndball, MV
Tora Tande-Elton, Ullern, MV 

Jenter Lillestrøm
Sandra Thorsen, Oppsal Håndball, BS
Martine Skudvig Mork, Ullern, BS
Veslemøy Mehus, Nit/hak, BS
Mia Hole Slangsvold, Ull/Kisa, FPS
Mia Kristiane Hokstad, Nit/Hak, FPS
Elisabeth Langeland, Nannestad, KS
Elisa Melisa Mulaj, Kjelsås, KS
Nora Zorgati, Ullern, KS
Beatrice Hedenstad Ull/kisa, LS
Adea Shala, Oppsal, LS
Helene Fongaard, Haslum, MV
Tiril Lancelot, Bækkelaget, MV 

Reserver
Karen Myskja, Ullern IF, KS
Victoria Pedersen, Sarpsborg IL, KS
Helene Kvilesjø, Sarpsborg, BS
Thea Emilie Marthinsen, Oppsal Håndball, LS
Julie Tomine Tvete-Berger, Sarpsborg IL, MV 

Jenter Fredrikstad
Lea Tidemann Stenvik, Oppsal, BS
Frida Karp Skarholt, Kjelsås, BS
Solveig Aashaug Stangvik, Nit-Hak, BS
Felicia Tangen Näsholm, Sarpsborg IL, FPS
Julie Kraft, Sarpsborg, FPS
Maren Sofie Sundell, Sarpsborg, KS
Emilie Thorvaldsen, Oppsal, KS
Ishnoor Khehra, Bækkelaget, KS
Mathilde Granum, Son HK, LS
Frida Corneliussen Østlie, Nordstrand IF, LS
Synne Haagensen, Nordstrand IF, MV
Lea Boye-Lie, Ullern IF, MV 

Reserver
Mathilde Mørk, Ull/Kisa, FPS
Andrea Ljunggren, Skedsmo HK, MV
Amanda Astor, Rælingen HK, BS