Annonse:
20240403 Maskot Gjensidige 4.4
Annonse:
20240403 Maskot Gjensidige 4.4

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Bringserien logo.jpg

Tredje runde i Bringserien til helgen!

10. og 11. februar arrangeres tredje runde i den nasjonale Bringserien for jenter og gutter 16 år.

BRINGSERIEN GUTTER:
Det er 6 guttelag fra Region Nord som skal spille tredje runde i Bringserien, hvorav 4 av lagene har hjemmearrangement.

Her er dato, tid og sted for våre hjemmearrangement:

Lørdag 10. februar

Charlottenlund har hjemmearrangement i Charlottenlund Idrettspark, med Bjørnar og Kjelsås på besøk:
Kl. 10:00 Bjørnar - Charlottenlund
Kl. 14:00 Kjelsås - Bjørnar
Kl. 18:00 Charlottenlund - Kjelsås

Bodø har hjemmearrangement i Bodø Spektrum, med Glassverket og Øvre Hosle på besøk:
Kl. 12:00 Bodø - Glassverket
Kl. 16:00 Glassverket - Øvrevoll Hosle
Kl. 20:00 Øvrevoll Hosle - Bodø

Søndag 11. februar

Bergsøy har hjemmearrangement i Herøyhallen, med Asker og Haslum HK på besøk:
Kl. 10:00 Asker - Bergsøy
Kl. 14:00 Haslum HK - Asker
Kl. 17:30 Bergsøy - Haslum HK

Heimdal har hjemmearrangement i Heimdalshallen, med Ski og Åsane på besøk:
Kl. 10:00 Heimdal - Åsane
Kl. 14:00 Åsane - Ski
Kl. 17:15 Ski - Heimdal

 

BRINGSERIEN JENTER:
Det er 8 jentelag fra Region Nord som skal spille tredje runde i Bringserien, hvorav 7 av lagene har hjemmearrangement.

Lørdag 10. februar

Utleira har hjemmearrangement i Utleirahallen, med HK Rygge og Larvik Turn på besøk:
Kl. 10:00 Larvik Turn - Utleira
Kl. 14:00 HK Rygge - Larvik Turn
Kl. 18:00 Utleira - HK Rygge

Molde HK har hjemmearrangement i Molde Arena, med Lillestrøm og Tune på besøk:
Kl. 10:00 Lillestrøm - Molde HK
Kl. 14:00 Tune - Lillestrøm
Kl. 18:00 Molde HK - Tune

Bodø har hjemmearrangement i Bodø Spektrum, med LFH09 og Urædd på besøk:
Kl. 10:00 LFH09 - Bodø
Kl. 14:00 Urædd - LFH09
Kl. 18:00 Bodø - Urædd

Søndag 11. februar

Ranheim har hjemmearrangement i Ranheim Aktivitetshall, med Kolbotn og Flint Tønsberg på besøk:
Kl. 10:00 Kolbotn - Ranheim
Kl. 14:00 Flint Tønsberg - Kolbotn
Kl. 17:45 Ranheim - Flint Tønsberg

Kristiansund har hjemmearrangement i Braatthallen, med Oppsal og Elverum på besøk:
Kl. 10:00 Oppsal - Kristiansund
Kl. 14:00 Elverum - Oppsal
Kl. 17:30 Kristiansund - Elverum

Charlottenlund har hjemmearrangement i Charlottenlund Idrettspark, med Hundvåg og Oppegård på besøk:
Kl. 10:00 Oppegård - Charlottenlund
Kl. 14:00 Hundvåg - Oppegård
Kl. 18:00 Charlottenlund - Hundvåg

Valder har hjemmearrangement i Giskehallen, med Vang og Vålerenga på besøk:
Kl. 09:30 Vålerenga - Valder
Kl. 12:45 Vang - Vålerenga
Kl. 16:00 Valder - Vang

Vi ønsker våre lag lykke til, også våre andre lag fra Region Nord:
G16 - Byåsen og Stjørdal HK
J16 - Byåsen