Annonse:
Annonse Landslagsmaskotene
Annonse:
Annonse Landslagsmaskotene

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Lerøy Bring .png

Dette skjer i helgen

Kampaktiviteten er endelig i gang, og i helgen er det både Bring, Lerøy og flere turneringer.

8. - 9. oktober er det ekstrakvalifisering i Bringserien

Førstnevnte lag i puljene er arrangør.

Gutter

Pulje 1
Viking HK
Strømmen Glimt
Randesund
Rival

Pulje 2
LFH09
Flisa
Langhus
Florø

Pulje 3
Kolstad
Spjelkavik
Alta

Pulje 4
Nøtterøy
Urædd
Haugsbygd

Nr 1 og 2 er kvalifisert til Bringserien.

Jenter

Pulje 1
Askim
Kjelsås
Oppegård
Vålerenga

Pulje 2
Fjellhammer
HK-72 Sande
Kolbotn
Njård

Pulje 3
HK Rygge
Ullern
Romerike Ravens
Ellingsrud

Pulje 4
Randesund
Sotra
Våg
Tertnes

Pulje 5
Charlottenlund
Bossekop
Molde
Tromsø

Pulje 6
Kristiansund
Levanger 
Sverresborg
Gjøvik

Nr 1 er kvalifisert til Bringserien.

2. kvalifisering Lerøyserien J/G denne helgen. 

Førstnevnte lag i puljene er arrangør.

Gutter

Pulje 1
Nøtterøy
Halden TH
Randesund
Øyestad

Pulje 2
Fyllingen
Herkules
Fana

Pulje 3
Tiller
Kolstad
Vikhammer
LFH09

Pulje 4
Konnerud
Tromsø
Asker
Fjellhammer

Pulje 5
Kjelsås
Åsane
Spjelkavik
Falk Horten

Pulje 6
Bjørnar
Sotra
Sandnes

Lag 1, 2 og 3 går videre til Lerøyserien i 4-lags puljer, mens lag 1 og 2 går videre fra 3-lags puljer. 

Jenter

Pulje 1
Dale
HK Eidsberg
Kråkerøy
Kongsvinger

Pulje 2
Sarpsborg
LFH09
Bækkelaget Elite
Byåsen

Pulje 3
Utleira
Skjetten
Vestby
Pors

Pulje 4
Stavanger
Hokksund
Sotra
Charlottenlund

Pulje 5
Gneist
HK Rygge
Elverum
Nordstrand

Pulje 6
Gjøvik
Lillestrøm
Kjøkkelvik
Grane Arendal

Pulje 7
Romerike Ravens
Junkeren
Skaun
Bjarg

Pulje 8
Ull/Kisa
Stjørdals-Blink
Hødd
Sverresborg

Pulje 9
Åssiden
Våg
Ranheim
Godøy

Pulje 10
Gjerpen
Nærbø
Bærum TH
Vestre Bærum

Nr 1 i puljene og de 7 beste 2. plassene går videre til Lerøyserien. 

Turneringene er i gang

Det arrangeres også Stjørdalscup, Tafjordcup og Rørosbanken Yngres cup denne helgen.

Vi ønsker alle lag lykke til!