Annonse:
20240226 Maskot Gjensidige 4.4
Annonse:
20240226 Maskot Gjensidige 4.4

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

lagbildeJG 640x360.jpg

Intersport Bylagsturnering 2022

Til helgen er det klart for Bylagsturnering i Stavanger, og Region Nord har med 2 jentelag og 2 guttelag.

Denne saken er eldre enn ett år, og kan inneholde utdatert informasjon.

I år er det 2006-kullet som skal representere Region Nord, og vi reiser til Stavanger med totalt 56 utøvere fordelt på 2 jentelag og 2 guttelag, og 10 ledere.

Lagene spiller under navnene Trondheim, Molde (jenter) og Bodø og Trondheim (gutter).

Bylag Jenter 640x360.jpg

Jentene spiller følgende kamper lørdag:

  • 10:00: Trondheim - Hamar
  • 11:30: Molde - Fredrikstad
  • 16:00: Førde - Trondheim
  • 17:30: Bergen - Molde

Guttene spiller følgende kamper lørdag:

  • 10:00: Bodø - Førde
  • 11:30: Trondheim - Stavanger
  • 16:00: Oslo - Bodø
  • 17:30: Sandvika - Trondheim

Resultetene lørdag avgjør videre spill søndag. Kampene kan følges gjennom handball-live, og finalene blir streamet. Mer info om dette, og om årets Intersport Bylagsturnering finner man ved å klikke her

Bylag Gutter 640x360.jpg

I rullegardinen under kan man se hvilke spillere som representerer Region Nord på gutte- og jentesiden denne helgen. 

Spillere:

Onsøyen, Hannah
Aakerholm, Lotte Elise
Forbord, Maria Johansen
Hårstad, Eline Marie Hoem
Johansen, Bertine
Kounchou, Kristin Nordløkken
Laugen, Lotta Sandnes
Liljedal, Thea Gamme
Okkenhaug-Rande, Tindra
Pettersen-Lund, Alette
Rian, Ida Linnéa
Rø, Pernille
Slenes, Thea Dyrhol
Tørhaug, Hanne Marie

Trenere:

Koen, Victoria
Engen, Ruben
Olsen, Maichen Eidem
Terzic, Vedrana (Målvaktressurs)

Spillere:

Berntsen, Elise Løfors
Dale, Johanna Engen
Hanssen, Nora Sumstad
Hessen, Julia
Hukkelås, Rikke
Jørgensen, Sigrid
Kleiven, Sofie Sandø
Malme, Augusta Victoria
Sagli, Live Torkilsdatter Hjelen
Saltnes, Emma Vikhagen
Tømmervåg, Ingeborg Johanne Nyborg
Tørhaug, Ida Sofie
Åbelvold, Live Dahl
Årseth, Nathalie Roald

Trenere:

Koen, Victoria
Engen, Ruben
Olsen, Maichen Eidem
Terzic, Vedrana (Målvaktressurs)

Spillere:

Øie, Martin Oterholm
Hatlen, Henrik Sekkenes
Voldhagen, Marco Enrique
Bremseth, Mikkel Kulvik
Antonsen, Vetle
Orheim, Petter
Midelfart, Emil Andreas
Holtet, Erik Rønning
Lønseth, Jakob
Vikdal, Eirik
Ness, Matheo Kiran
Løvseth, Emil
Putans, Dennis
Horg, Jørgen
Jakobsen, Even Gulbrandsen

Trenere:

Nilsen, Stian Gomo
Henriksen, Mette (Målvaktressurs)

Spillere:

Wikerøy, Fredrik Andreas Trondsen
Strømman, Helge Myhrvold
Tårnes, Håvard
Forbord, Victor Jakobsen
Nilsen, Ludvik Betten
Stenberg, Eirik
Midttun, Julian Granbo
Bueng, Jan-Ole
Norddal, Amund Skogstad
Killi-Sareussen, Brage
Østensen, Endre
Lillehaug, Martin
Johansson, Johann Nökkvi
Aspen, Vegard

Trenere:

Gimnes, Kjetil
Dalen, Bendik Drangsholt