Annonse:
20211125 Gjensidige på lag gjennom 30 år
Annonse:
20211125 Gjensidige på lag gjennom 30 år

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Foto: @ilvalder_j03
Foto: @ilvalder_j03

Tre lag med full pott i første runde

21 lag fra regionen har vært i aksjon da Bringserien 16 og Lerøyserien 18 hadde avkast i helgen.

Denne saken er eldre enn ett år, og kan inneholde utdatert informasjon.

BRINGSERIEN GUTTER:
Status etter 1. runde. Neste runde spilles 18.-19.01.2020.

Avdeling 1:
Stjørdals-Blink gikk på to tap mot Elverum og Ski.
Bodø HK vant mot Langhus, men det ble 1-målstap mot Sandnes.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Ski 6 6 0 0 165 - 115 12
2 Elverum 6 5 0 1 158 - 132 10
3 Reistad 6 5 0 1 143 - 130 10
4 ØIF Arendal Elite 6 5 0 1 177 - 118 10
5 Sandnes 6 5 0 1 157 - 142 10
6 Langhus 6 3 0 3 144 - 146 6
7 Bjørnar 6 3 0 3 145 - 134 6
8 Fold HK 6 2 1 3 125 - 136 5
9 Bodø 6 1 1 4 137 - 154 3
10 Frogner 6 0 0 6 109 - 131 0
11 Stjørdals-Blink 6 0 0 6 122 - 172 0
12 Dale 6 0 0 6 105 - 177 0
Nr Lag K V U T Mål P
1 Ski 6 6 0 0 165 - 115 12
2 Elverum 6 5 0 1 158 - 132 10
3 Reistad 6 5 0 1 143 - 130 10
4 ØIF Arendal Elite 6 5 0 1 177 - 118 10
5 Sandnes 6 5 0 1 157 - 142 10
6 Langhus 6 3 0 3 144 - 146 6
7 Bjørnar 6 3 0 3 145 - 134 6
8 Fold HK 6 2 1 3 125 - 136 5
9 Bodø 6 1 1 4 137 - 154 3
10 Frogner 6 0 0 6 109 - 131 0
11 Stjørdals-Blink 6 0 0 6 122 - 172 0
12 Dale 6 0 0 6 105 - 177 0

Plass 1-4 er kvalifisert til sluttspill i Bringserien

Avdeling 2:
Charlottenlund fikk full pott med seier over Haslum og WO mot Alta.
Alta fikk 0 poeng etter to WO til Haslum og Charlottenlund.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Larvik Turn 6 6 0 0 176 - 123 12
2 Charlottenlund 6 6 0 0 135 - 103 12
3 Kjelsås 6 5 0 1 180 - 139 10
4 Viking HK 6 5 0 1 170 - 140 10
5 HK Rygge 6 3 1 2 176 - 153 7
6 Kolbotn 6 3 0 3 141 - 143 6
7 Haslum 6 3 0 3 113 - 116 6
8 Fyllingen 6 2 0 4 144 - 170 4
9 Nøtterøy Elite 6 1 1 4 140 - 155 3
10 Sandefjord TIF 6 1 0 5 144 - 173 2
11 Alta 6 0 0 6 94 - 137 0
12 LFH09 6 0 0 6 116 - 177 0
Nr Lag K V U T Mål P
1 Larvik Turn 6 6 0 0 176 - 123 12
2 Charlottenlund 6 6 0 0 135 - 103 12
3 Kjelsås 6 5 0 1 180 - 139 10
4 Viking HK 6 5 0 1 170 - 140 10
5 HK Rygge 6 3 1 2 176 - 153 7
6 Kolbotn 6 3 0 3 141 - 143 6
7 Haslum 6 3 0 3 113 - 116 6
8 Fyllingen 6 2 0 4 144 - 170 4
9 Nøtterøy Elite 6 1 1 4 140 - 155 3
10 Sandefjord TIF 6 1 0 5 144 - 173 2
11 Alta 6 0 0 6 94 - 137 0
12 LFH09 6 0 0 6 116 - 177 0

Plass 1-4 er kvalifisert til sluttspill i Bringserien

Avdeling 3:
Klæbu startet med seier over Glassverket, men tapte med 1 mot Urædd.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Nærbø 6 6 0 0 189 - 108 12
2 Bækkelaget Håndball Elite 6 5 0 1 178 - 129 10
3 Fjellhammer 6 4 0 2 126 - 106 8
4 Ros 6 4 0 2 156 - 138 8
5 Klæbu 6 4 0 2 141 - 129 8
6 Urædd 6 3 0 3 127 - 134 6
7 HK Eidsberg 6 2 1 3 121 - 134 5
8 Sotra 6 2 0 4 129 - 157 4
9 Glassverket 6 2 0 4 104 - 133 4
10 Storhamar 6 1 1 4 128 - 136 3
11 Stord 6 1 0 5 104 - 151 2
12 Fet 6 1 0 5 119 - 167 2
Nr Lag K V U T Mål P
1 Nærbø 6 6 0 0 189 - 108 12
2 Bækkelaget Håndball Elite 6 5 0 1 178 - 129 10
3 Fjellhammer 6 4 0 2 126 - 106 8
4 Ros 6 4 0 2 156 - 138 8
5 Klæbu 6 4 0 2 141 - 129 8
6 Urædd 6 3 0 3 127 - 134 6
7 HK Eidsberg 6 2 1 3 121 - 134 5
8 Sotra 6 2 0 4 129 - 157 4
9 Glassverket 6 2 0 4 104 - 133 4
10 Storhamar 6 1 1 4 128 - 136 3
11 Stord 6 1 0 5 104 - 151 2
12 Fet 6 1 0 5 119 - 167 2

Plass 1-4 er kvalifisert til sluttspill i Bringserien

------------------------------------------------------------------------------------------------

BRINGSERIEN JENTER:
Status etter 1. runde. Neste runde spilles 18.-19.01.2020.

Avdeling 1:
Molde med 18-18 mot Ullern, deretter seier mot Eidsberg og 2-målstap mot Ski.
Junkeren åpnet med seier over Stabæk, men det ble tap mot Nordbygda og Sandefjord (1 mål).
Kristiansund vant mot Lund, men tapte de to siste kampene mot Gjøvik HK og Bånes.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Nordbygda 8 8 0 0 212 - 143 16
2 Ullern 8 7 1 0 213 - 145 15
3 Bønes 8 7 0 1 221 - 155 14
4 Molde HK Elite 9 6 2 1 231 - 187 14
5 Sandefjord TIF 9 5 0 4 188 - 198 10
6 Sandnes 8 4 1 3 180 - 152 9
7 Bjarg 8 3 1 4 178 - 182 7
8 Ski 8 3 1 4 172 - 191 7
9 Junkeren 9 3 0 6 210 - 232 6
10 Lund HK 9 2 2 5 183 - 227 6
11 Larvik Turn 8 3 0 5 162 - 182 6
12 Stabæk 8 2 1 5 158 - 195 5
13 HK Eidsberg/Askim 9 2 1 6 175 - 223 5
14 Gjøvik HK 8 2 0 6 199 - 187 4
15 Kristiansund 9 1 0 8 176 - 259 2
Nr Lag K V U T Mål P
1 Nordbygda 8 8 0 0 212 - 143 16
2 Ullern 8 7 1 0 213 - 145 15
3 Bønes 8 7 0 1 221 - 155 14
4 Molde HK Elite 9 6 2 1 231 - 187 14
5 Sandefjord TIF 9 5 0 4 188 - 198 10
6 Sandnes 8 4 1 3 180 - 152 9
7 Bjarg 8 3 1 4 178 - 182 7
8 Ski 8 3 1 4 172 - 191 7
9 Junkeren 9 3 0 6 210 - 232 6
10 Lund HK 9 2 2 5 183 - 227 6
11 Larvik Turn 8 3 0 5 162 - 182 6
12 Stabæk 8 2 1 5 158 - 195 5
13 HK Eidsberg/Askim 9 2 1 6 175 - 223 5
14 Gjøvik HK 8 2 0 6 199 - 187 4
15 Kristiansund 9 1 0 8 176 - 259 2

Plass 1-3 er kvalifisert til sluttspill i Bringserien

Avdeling 2:
Klæbu med tre tap på hjemmebane mot Flint Tønsberg, Tindlund og Kjelsås.
Nidelv vant mot Storhamar, men mot Elverum ble det et 1-målstap.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Flint Tønsberg 8 8 0 0 271 - 133 16
2 Nidelv 8 7 0 1 214 - 164 14
3 Ull/Kisa 9 7 0 2 218 - 201 14
4 Ålgård 8 5 1 2 168 - 153 11
5 Elverum 8 5 0 3 201 - 182 10
6 Kjelsås 9 5 0 4 233 - 215 10
7 Bækkelaget Håndball Elite 3 8 3 2 3 173 - 176 8
8 Strømsgodset 8 4 0 4 179 - 204 8
9 Storhamar 8 4 0 4 185 - 191 8
10 Sarpsborg 8 3 1 4 173 - 196 7
11 Fyllingen 9 3 0 6 214 - 206 6
12 Tindlund 8 3 0 5 177 - 216 6
13 Klæbu 9 2 0 7 191 - 228 4
14 Hinna 9 1 1 7 189 - 254 3
15 Sørfjell 9 0 1 8 161 - 228 1
Nr Lag K V U T Mål P
1 Flint Tønsberg 8 8 0 0 271 - 133 16
2 Nidelv 8 7 0 1 214 - 164 14
3 Ull/Kisa 9 7 0 2 218 - 201 14
4 Ålgård 8 5 1 2 168 - 153 11
5 Elverum 8 5 0 3 201 - 182 10
6 Kjelsås 9 5 0 4 233 - 215 10
7 Bækkelaget Håndball Elite 3 8 3 2 3 173 - 176 8
8 Strømsgodset 8 4 0 4 179 - 204 8
9 Storhamar 8 4 0 4 185 - 191 8
10 Sarpsborg 8 3 1 4 173 - 196 7
11 Fyllingen 9 3 0 6 214 - 206 6
12 Tindlund 8 3 0 5 177 - 216 6
13 Klæbu 9 2 0 7 191 - 228 4
14 Hinna 9 1 1 7 189 - 254 3
15 Sørfjell 9 0 1 8 161 - 228 1

Plass 1-3 er kvalifisert til sluttspill i Bringserien


Avdeling 3:
Charlottenlund med to tap mot Sola og Bergen.
Rapp vant mot Hundvåg og Gresvik, men gikk på et tap mot Stavanger.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Sola 2 8 7 1 0 250 - 164 15
2 Stavanger 9 7 1 1 224 - 203 15
3 Halsen 8 7 0 1 230 - 160 14
4 Gneist 9 6 0 3 241 - 210 12
5 Rapp 8 5 1 2 185 - 170 11
6 Haslum 9 5 0 4 216 - 206 10
7 Fjellhammer 8 4 1 3 195 - 183 9
8 Charlottenlund 8 4 0 4 171 - 189 8
9 Bergen 8 3 0 5 225 - 206 6
10 Kolbotn 9 3 0 6 200 - 237 6
11 Hundvåg 8 2 1 5 192 - 222 5
12 Kongsvinger 8 2 1 5 201 - 217 5
13 Lørenskog 8 2 1 5 163 - 179 5
14 Bamble 9 1 1 7 201 - 267 3
15 Gresvik 9 0 2 7 160 - 241 2
Nr Lag K V U T Mål P
1 Sola 2 8 7 1 0 250 - 164 15
2 Stavanger 9 7 1 1 224 - 203 15
3 Halsen 8 7 0 1 230 - 160 14
4 Gneist 9 6 0 3 241 - 210 12
5 Rapp 8 5 1 2 185 - 170 11
6 Haslum 9 5 0 4 216 - 206 10
7 Fjellhammer 8 4 1 3 195 - 183 9
8 Charlottenlund 8 4 0 4 171 - 189 8
9 Bergen 8 3 0 5 225 - 206 6
10 Kolbotn 9 3 0 6 200 - 237 6
11 Hundvåg 8 2 1 5 192 - 222 5
12 Kongsvinger 8 2 1 5 201 - 217 5
13 Lørenskog 8 2 1 5 163 - 179 5
14 Bamble 9 1 1 7 201 - 267 3
15 Gresvik 9 0 2 7 160 - 241 2

Plass 1-3 er kvalifisert til sluttspill i Bringserien

Avdeling 4:
Bodø gikk på tre tap mot Oppsal, Vang og Våg.
Valder fikk full pott mot Skedsmo, Nordstrand og Ros.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Oppsal 8 8 0 0 259 - 132 16
2 Nærbø 8 8 0 0 256 - 146 16
3 Reistad 9 8 0 1 231 - 177 16
4 Våg 9 7 0 2 222 - 178 14
5 NIT-HAK 9 6 0 3 245 - 205 12
6 Son 8 6 0 2 206 - 145 12
7 Valder 8 5 0 3 194 - 184 10
8 Skedsmo 9 4 1 4 213 - 197 9
9 Vang 9 4 0 5 185 - 232 8
10 Åsane 8 3 1 4 198 - 211 7
11 Nordstrand 8 2 0 6 128 - 191 4
12 Bodø 8 1 0 7 149 - 222 2
13 Gran 8 0 0 8 125 - 210 0
14 KFUM 8 0 0 8 130 - 220 0
15 Ros 9 0 0 9 178 - 269 0
Nr Lag K V U T Mål P
1 Oppsal 8 8 0 0 259 - 132 16
2 Nærbø 8 8 0 0 256 - 146 16
3 Reistad 9 8 0 1 231 - 177 16
4 Våg 9 7 0 2 222 - 178 14
5 NIT-HAK 9 6 0 3 245 - 205 12
6 Son 8 6 0 2 206 - 145 12
7 Valder 8 5 0 3 194 - 184 10
8 Skedsmo 9 4 1 4 213 - 197 9
9 Vang 9 4 0 5 185 - 232 8
10 Åsane 8 3 1 4 198 - 211 7
11 Nordstrand 8 2 0 6 128 - 191 4
12 Bodø 8 1 0 7 149 - 222 2
13 Gran 8 0 0 8 125 - 210 0
14 KFUM 8 0 0 8 130 - 220 0
15 Ros 9 0 0 9 178 - 269 0

Plass 1-3 er kvalifisert til sluttspill i Bringserien

----

LERØYSERIEN GUTTER 18:
Status etter 1. runde. Neste runde spilles 18.-19.01.2020.

Avdeling 1:
Ørsta gikk på to tap mot St. Hallvard og Bækkelaget.
Charlottenlund åpnet med seier mot Havørn, og tapte mot Falk Horten.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Nærbø 6 6 0 0 183 - 137 12
2 Bækkelaget 6 5 0 1 162 - 118 10
3 Falk Horten 6 4 1 1 150 - 134 9
4 Viking Stavanger 6 4 1 1 172 - 140 9
5 Charlottenlund 6 4 1 1 158 - 133 9
6 Haslum 6 4 1 1 154 - 135 9
7 Havørn 6 2 0 4 136 - 142 4
8 Ski 6 2 0 4 136 - 147 4
9 Nordstrand 6 1 0 5 128 - 152 2
10 Nøtterøy Håndball 6 1 0 5 151 - 178 2
11 Fold HK 6 1 0 5 128 - 166 2
12 Ørsta 6 0 0 6 103 - 179 0
Nr Lag K V U T Mål P
1 Nærbø 6 6 0 0 183 - 137 12
2 Bækkelaget 6 5 0 1 162 - 118 10
3 Falk Horten 6 4 1 1 150 - 134 9
4 Viking Stavanger 6 4 1 1 172 - 140 9
5 Charlottenlund 6 4 1 1 158 - 133 9
6 Haslum 6 4 1 1 154 - 135 9
7 Havørn 6 2 0 4 136 - 142 4
8 Ski 6 2 0 4 136 - 147 4
9 Nordstrand 6 1 0 5 128 - 152 2
10 Nøtterøy Håndball 6 1 0 5 151 - 178 2
11 Fold HK 6 1 0 5 128 - 166 2
12 Ørsta 6 0 0 6 103 - 179 0


Avdeling 2:
Melhus vant begge sine kamper på hjemmebane mot Sverresborg og Ros.
Sverresborg gikk på to tap mot Melhus og Ros.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Fjellhammer 6 5 0 1 176 - 110 10
2 HK-72 Sande 6 5 0 1 170 - 140 10
3 Elverum 6 4 0 2 157 - 129 8
4 FyllingenBergen 6 4 0 2 159 - 153 8
5 Melhus 6 4 0 2 168 - 122 8
6 Lillestrøm TH 6 4 0 2 135 - 141 8
7 Ros 6 3 0 3 141 - 128 6
8 ØIF Arendal 6 2 1 3 119 - 133 5
9 Viking TIF 6 2 0 4 143 - 154 4
10 Vålerenga 6 1 1 4 116 - 155 3
11 Sverresborg 6 1 0 5 116 - 157 2
12 Sarpsborg 6 0 0 6 100 - 178 0
Nr Lag K V U T Mål P
1 Fjellhammer 6 5 0 1 176 - 110 10
2 HK-72 Sande 6 5 0 1 170 - 140 10
3 Elverum 6 4 0 2 157 - 129 8
4 FyllingenBergen 6 4 0 2 159 - 153 8
5 Melhus 6 4 0 2 168 - 122 8
6 Lillestrøm TH 6 4 0 2 135 - 141 8
7 Ros 6 3 0 3 141 - 128 6
8 ØIF Arendal 6 2 1 3 119 - 133 5
9 Viking TIF 6 2 0 4 143 - 154 4
10 Vålerenga 6 1 1 4 116 - 155 3
11 Sverresborg 6 1 0 5 116 - 157 2
12 Sarpsborg 6 0 0 6 100 - 178 0

-------------------

LERØYSERIEN JENTER 18:
Status etter 1. runde. Neste runde spilles 18.-19.01.2020.

Avdeling 1:
Charlottenlund med seier over Ellingsrud, og 1-målstap mot Bodø HK.
Bodø HK vant "lokaloppgjøret" mot CSK, men tapte mot Ellingsrud.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Randesund 6 5 0 1 151 - 140 10
2 Aker 6 4 1 1 139 - 113 9
3 Kragerø 6 3 2 1 162 - 116 8
4 Larvik HK 6 4 0 2 156 - 137 8
5 Rælingen 6 4 0 2 160 - 137 8
6 Østsiden Fredrikstad 6 3 0 3 138 - 155 6
7 Charlottenlund 6 3 0 3 123 - 124 6
8 Haslum 6 2 1 3 137 - 141 5
9 Flint Tønsberg 6 2 1 3 107 - 120 5
10 Ellingsrud 6 1 1 4 114 - 134 3
11 Grane Arendal 6 1 0 5 117 - 143 2
12 Bodø 6 1 0 5 106 - 150 2
Nr Lag K V U T Mål P
1 Randesund 6 5 0 1 151 - 140 10
2 Aker 6 4 1 1 139 - 113 9
3 Kragerø 6 3 2 1 162 - 116 8
4 Larvik HK 6 4 0 2 156 - 137 8
5 Rælingen 6 4 0 2 160 - 137 8
6 Østsiden Fredrikstad 6 3 0 3 138 - 155 6
7 Charlottenlund 6 3 0 3 123 - 124 6
8 Haslum 6 2 1 3 137 - 141 5
9 Flint Tønsberg 6 2 1 3 107 - 120 5
10 Ellingsrud 6 1 1 4 114 - 134 3
11 Grane Arendal 6 1 0 5 117 - 143 2
12 Bodø 6 1 0 5 106 - 150 2


Avdeling 2:
Byåsen gikk på to tap mot Fredrikstad og Kolbotn.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Fredrikstad 6 6 0 0 165 - 130 12
2 Follo HK Damer 6 4 1 1 135 - 127 9
3 Fyllingen 6 4 0 2 142 - 130 8
4 Ålgård 6 4 0 2 144 - 133 8
5 Kolbotn 6 3 1 2 121 - 135 7
6 Gulset 6 3 0 3 152 - 127 6
7 Storhamar 6 3 0 3 137 - 143 6
8 Fjellhammer 6 3 0 3 129 - 135 6
9 Byåsen 6 2 0 4 134 - 147 4
10 Våg 6 2 0 4 146 - 149 4
11 Reistad 6 1 0 5 124 - 144 2
12 Stabæk 6 0 0 6 119 - 148 0
Nr Lag K V U T Mål P
1 Fredrikstad 6 6 0 0 165 - 130 12
2 Follo HK Damer 6 4 1 1 135 - 127 9
3 Fyllingen 6 4 0 2 142 - 130 8
4 Ålgård 6 4 0 2 144 - 133 8
5 Kolbotn 6 3 1 2 121 - 135 7
6 Gulset 6 3 0 3 152 - 127 6
7 Storhamar 6 3 0 3 137 - 143 6
8 Fjellhammer 6 3 0 3 129 - 135 6
9 Byåsen 6 2 0 4 134 - 147 4
10 Våg 6 2 0 4 146 - 149 4
11 Reistad 6 1 0 5 124 - 144 2
12 Stabæk 6 0 0 6 119 - 148 0