Annonse:
20211125 Gjensidige på lag gjennom 30 år
Annonse:
20211125 Gjensidige på lag gjennom 30 år

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Første runde for Bringserien 2019/20

14 lag fra Region Nord skal denne helgen spille første runde av Bringserien 2019/20. Lykke til!

Denne saken er eldre enn ett år, og kan inneholde utdatert informasjon.

BRINGSERIEN GUTTER:
Bringserien på guttesiden består av tre avdelinger, og NHF Region Nord er representert med fem guttelag. Det spilles fire runder før en siste fellesrunde på Frogner 25.-26. april 2020.

Avdeling 1:
Stjørdals-Blink spiller borte mot Ski og Elverum.
Bodø spiller borte mot Langhus og Sandnes.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Ski 6 6 0 0 165 - 115 12
2 Elverum 6 5 0 1 158 - 132 10
3 Reistad 6 5 0 1 143 - 130 10
4 ØIF Arendal Elite 6 5 0 1 177 - 118 10
5 Sandnes 6 5 0 1 157 - 142 10
6 Langhus 6 3 0 3 144 - 146 6
7 Bjørnar 6 3 0 3 145 - 134 6
8 Fold HK 6 2 1 3 125 - 136 5
9 Bodø 6 1 1 4 137 - 154 3
10 Frogner 6 0 0 6 109 - 131 0
11 Stjørdals-Blink 6 0 0 6 122 - 172 0
12 Dale 6 0 0 6 105 - 177 0
Nr Lag K V U T Mål P
1 Ski 6 6 0 0 165 - 115 12
2 Elverum 6 5 0 1 158 - 132 10
3 Reistad 6 5 0 1 143 - 130 10
4 ØIF Arendal Elite 6 5 0 1 177 - 118 10
5 Sandnes 6 5 0 1 157 - 142 10
6 Langhus 6 3 0 3 144 - 146 6
7 Bjørnar 6 3 0 3 145 - 134 6
8 Fold HK 6 2 1 3 125 - 136 5
9 Bodø 6 1 1 4 137 - 154 3
10 Frogner 6 0 0 6 109 - 131 0
11 Stjørdals-Blink 6 0 0 6 122 - 172 0
12 Dale 6 0 0 6 105 - 177 0

Plass 1-4 er kvalifisert til sluttspill i Bringserien

Avdeling 2:
Charlottenlund og Alta spiller borte mot Haslum.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Larvik Turn 6 6 0 0 176 - 123 12
2 Charlottenlund 6 6 0 0 135 - 103 12
3 Kjelsås 6 5 0 1 180 - 139 10
4 Viking HK 6 5 0 1 170 - 140 10
5 HK Rygge 6 3 1 2 176 - 153 7
6 Kolbotn 6 3 0 3 141 - 143 6
7 Haslum 6 3 0 3 113 - 116 6
8 Fyllingen 6 2 0 4 144 - 170 4
9 Nøtterøy Elite 6 1 1 4 140 - 155 3
10 Sandefjord TIF 6 1 0 5 144 - 173 2
11 Alta 6 0 0 6 94 - 137 0
12 LFH09 6 0 0 6 116 - 177 0
Nr Lag K V U T Mål P
1 Larvik Turn 6 6 0 0 176 - 123 12
2 Charlottenlund 6 6 0 0 135 - 103 12
3 Kjelsås 6 5 0 1 180 - 139 10
4 Viking HK 6 5 0 1 170 - 140 10
5 HK Rygge 6 3 1 2 176 - 153 7
6 Kolbotn 6 3 0 3 141 - 143 6
7 Haslum 6 3 0 3 113 - 116 6
8 Fyllingen 6 2 0 4 144 - 170 4
9 Nøtterøy Elite 6 1 1 4 140 - 155 3
10 Sandefjord TIF 6 1 0 5 144 - 173 2
11 Alta 6 0 0 6 94 - 137 0
12 LFH09 6 0 0 6 116 - 177 0

Plass 1-4 er kvalifisert til sluttspill i Bringserien

Avdeling 3:
Klæbu spiller hjemme mot Glassverket og Urædd.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Nærbø 6 6 0 0 189 - 108 12
2 Bækkelaget Håndball Elite 6 5 0 1 178 - 129 10
3 Fjellhammer 6 4 0 2 126 - 106 8
4 Ros 6 4 0 2 156 - 138 8
5 Klæbu 6 4 0 2 141 - 129 8
6 Urædd 6 3 0 3 127 - 134 6
7 HK Eidsberg 6 2 1 3 121 - 134 5
8 Sotra 6 2 0 4 129 - 157 4
9 Glassverket 6 2 0 4 104 - 133 4
10 Storhamar 6 1 1 4 128 - 136 3
11 Stord 6 1 0 5 104 - 151 2
12 Fet 6 1 0 5 119 - 167 2
Nr Lag K V U T Mål P
1 Nærbø 6 6 0 0 189 - 108 12
2 Bækkelaget Håndball Elite 6 5 0 1 178 - 129 10
3 Fjellhammer 6 4 0 2 126 - 106 8
4 Ros 6 4 0 2 156 - 138 8
5 Klæbu 6 4 0 2 141 - 129 8
6 Urædd 6 3 0 3 127 - 134 6
7 HK Eidsberg 6 2 1 3 121 - 134 5
8 Sotra 6 2 0 4 129 - 157 4
9 Glassverket 6 2 0 4 104 - 133 4
10 Storhamar 6 1 1 4 128 - 136 3
11 Stord 6 1 0 5 104 - 151 2
12 Fet 6 1 0 5 119 - 167 2

Plass 1-4 er kvalifisert til sluttspill i Bringserien

------------------------------------------------------------------------------------------------

BRINGSERIEN JENTER:
Bringserien på jentesiden består av fire avdelinger, og NHF Region Nord er representert med ni jentelag. Det spilles fire runder før en siste fellesrunde på Jessheim og Skedsmo 25.-26. april 2020.

Avdeling 1:
Molde spiller hjemme mot HK Eidsberg, Ski og Ullern.
Junkeren spiller hjemme mot Nordbygda, Sandefjord og Stabæk.
Kristiansund spiller borte mot Gjøvik, Lund og Bønes.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Nordbygda 8 8 0 0 212 - 143 16
2 Ullern 8 7 1 0 213 - 145 15
3 Bønes 8 7 0 1 221 - 155 14
4 Molde HK Elite 9 6 2 1 231 - 187 14
5 Sandefjord TIF 9 5 0 4 188 - 198 10
6 Sandnes 8 4 1 3 180 - 152 9
7 Bjarg 8 3 1 4 178 - 182 7
8 Ski 8 3 1 4 172 - 191 7
9 Junkeren 9 3 0 6 210 - 232 6
10 Lund HK 9 2 2 5 183 - 227 6
11 Larvik Turn 8 3 0 5 162 - 182 6
12 Stabæk 8 2 1 5 158 - 195 5
13 HK Eidsberg/Askim 9 2 1 6 175 - 223 5
14 Gjøvik HK 8 2 0 6 199 - 187 4
15 Kristiansund 9 1 0 8 176 - 259 2
Nr Lag K V U T Mål P
1 Nordbygda 8 8 0 0 212 - 143 16
2 Ullern 8 7 1 0 213 - 145 15
3 Bønes 8 7 0 1 221 - 155 14
4 Molde HK Elite 9 6 2 1 231 - 187 14
5 Sandefjord TIF 9 5 0 4 188 - 198 10
6 Sandnes 8 4 1 3 180 - 152 9
7 Bjarg 8 3 1 4 178 - 182 7
8 Ski 8 3 1 4 172 - 191 7
9 Junkeren 9 3 0 6 210 - 232 6
10 Lund HK 9 2 2 5 183 - 227 6
11 Larvik Turn 8 3 0 5 162 - 182 6
12 Stabæk 8 2 1 5 158 - 195 5
13 HK Eidsberg/Askim 9 2 1 6 175 - 223 5
14 Gjøvik HK 8 2 0 6 199 - 187 4
15 Kristiansund 9 1 0 8 176 - 259 2

Plass 1-3 er kvalifisert til sluttspill i Bringserien

Avdeling 2:
Klæbu spiller hjemme mot Flint Tønsberg, Tindlund og Kjelsås.
Nidelv spiller hjemme mot Storhamar og Elverum.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Flint Tønsberg 8 8 0 0 271 - 133 16
2 Nidelv 8 7 0 1 214 - 164 14
3 Ull/Kisa 9 7 0 2 218 - 201 14
4 Ålgård 8 5 1 2 168 - 153 11
5 Elverum 8 5 0 3 201 - 182 10
6 Kjelsås 9 5 0 4 233 - 215 10
7 Bækkelaget Håndball Elite 3 8 3 2 3 173 - 176 8
8 Strømsgodset 8 4 0 4 179 - 204 8
9 Storhamar 8 4 0 4 185 - 191 8
10 Sarpsborg 8 3 1 4 173 - 196 7
11 Fyllingen 9 3 0 6 214 - 206 6
12 Tindlund 8 3 0 5 177 - 216 6
13 Klæbu 9 2 0 7 191 - 228 4
14 Hinna 9 1 1 7 189 - 254 3
15 Sørfjell 9 0 1 8 161 - 228 1
Nr Lag K V U T Mål P
1 Flint Tønsberg 8 8 0 0 271 - 133 16
2 Nidelv 8 7 0 1 214 - 164 14
3 Ull/Kisa 9 7 0 2 218 - 201 14
4 Ålgård 8 5 1 2 168 - 153 11
5 Elverum 8 5 0 3 201 - 182 10
6 Kjelsås 9 5 0 4 233 - 215 10
7 Bækkelaget Håndball Elite 3 8 3 2 3 173 - 176 8
8 Strømsgodset 8 4 0 4 179 - 204 8
9 Storhamar 8 4 0 4 185 - 191 8
10 Sarpsborg 8 3 1 4 173 - 196 7
11 Fyllingen 9 3 0 6 214 - 206 6
12 Tindlund 8 3 0 5 177 - 216 6
13 Klæbu 9 2 0 7 191 - 228 4
14 Hinna 9 1 1 7 189 - 254 3
15 Sørfjell 9 0 1 8 161 - 228 1

Plass 1-3 er kvalifisert til sluttspill i Bringserien


Avdeling 3:
Charlottenlund spiller borte mot Sola og Bergen.
Rapp spiller borte mot Stavanger, Gresvik og Hundvåg.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Sola 2 8 7 1 0 250 - 164 15
2 Stavanger 9 7 1 1 224 - 203 15
3 Halsen 8 7 0 1 230 - 160 14
4 Gneist 9 6 0 3 241 - 210 12
5 Rapp 8 5 1 2 185 - 170 11
6 Haslum 9 5 0 4 216 - 206 10
7 Fjellhammer 8 4 1 3 195 - 183 9
8 Charlottenlund 8 4 0 4 171 - 189 8
9 Bergen 8 3 0 5 225 - 206 6
10 Kolbotn 9 3 0 6 200 - 237 6
11 Hundvåg 8 2 1 5 192 - 222 5
12 Kongsvinger 8 2 1 5 201 - 217 5
13 Lørenskog 8 2 1 5 163 - 179 5
14 Bamble 9 1 1 7 201 - 267 3
15 Gresvik 9 0 2 7 160 - 241 2
Nr Lag K V U T Mål P
1 Sola 2 8 7 1 0 250 - 164 15
2 Stavanger 9 7 1 1 224 - 203 15
3 Halsen 8 7 0 1 230 - 160 14
4 Gneist 9 6 0 3 241 - 210 12
5 Rapp 8 5 1 2 185 - 170 11
6 Haslum 9 5 0 4 216 - 206 10
7 Fjellhammer 8 4 1 3 195 - 183 9
8 Charlottenlund 8 4 0 4 171 - 189 8
9 Bergen 8 3 0 5 225 - 206 6
10 Kolbotn 9 3 0 6 200 - 237 6
11 Hundvåg 8 2 1 5 192 - 222 5
12 Kongsvinger 8 2 1 5 201 - 217 5
13 Lørenskog 8 2 1 5 163 - 179 5
14 Bamble 9 1 1 7 201 - 267 3
15 Gresvik 9 0 2 7 160 - 241 2

Plass 1-3 er kvalifisert til sluttspill i Bringserien

Avdeling 4:
Bodø spiller borte mot Oppsal, Vang og Våg.
Valder spiller borte mot Skedsmo, Nordstrand og ROS.

Nr Lag K V U T Mål P
1 Oppsal 8 8 0 0 259 - 132 16
2 Nærbø 8 8 0 0 256 - 146 16
3 Reistad 9 8 0 1 231 - 177 16
4 Våg 9 7 0 2 222 - 178 14
5 NIT-HAK 9 6 0 3 245 - 205 12
6 Son 8 6 0 2 206 - 145 12
7 Valder 8 5 0 3 194 - 184 10
8 Skedsmo 9 4 1 4 213 - 197 9
9 Vang 9 4 0 5 185 - 232 8
10 Åsane 8 3 1 4 198 - 211 7
11 Nordstrand 8 2 0 6 128 - 191 4
12 Bodø 8 1 0 7 149 - 222 2
13 Gran 8 0 0 8 125 - 210 0
14 KFUM 8 0 0 8 130 - 220 0
15 Ros 9 0 0 9 178 - 269 0
Nr Lag K V U T Mål P
1 Oppsal 8 8 0 0 259 - 132 16
2 Nærbø 8 8 0 0 256 - 146 16
3 Reistad 9 8 0 1 231 - 177 16
4 Våg 9 7 0 2 222 - 178 14
5 NIT-HAK 9 6 0 3 245 - 205 12
6 Son 8 6 0 2 206 - 145 12
7 Valder 8 5 0 3 194 - 184 10
8 Skedsmo 9 4 1 4 213 - 197 9
9 Vang 9 4 0 5 185 - 232 8
10 Åsane 8 3 1 4 198 - 211 7
11 Nordstrand 8 2 0 6 128 - 191 4
12 Bodø 8 1 0 7 149 - 222 2
13 Gran 8 0 0 8 125 - 210 0
14 KFUM 8 0 0 8 130 - 220 0
15 Ros 9 0 0 9 178 - 269 0

Plass 1-3 er kvalifisert til sluttspill i Bringserien