Annonse:
Ny landslagsdrakt fra hummel
Annonse:
Ny landslagsdrakt fra hummel

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

EM på TV

Her får du informasjon om TV-sendinger og livestreaminger så snart de foreligger.

Her er kommende kamper:

Landskamp Kvinner
Kl. 20:15 (20:30) Danmark - Norge
TV 2 Zebra og Sumo

REMA 1000-ligaen Menn
Kl. 17:00 Drammen HK – Nærbø
Kl. 18:00 Kolstad – Fjellhammer
Direktesport.no

REMA 1000-ligaen Kvinner
Kl. 18:30 Fana - Fredrikstad Bkl.
Direktesport.no 

Landskamp Kvinner
Kl. 19:45 (20:00) Danmark - Norge
TV2 Sport 1 og Sumo

REMA 1000-ligaen Menn
Kl. 17:00 FyllingenBergen - Bækkelaget Håndball Elite
Kl. 17:00 ØIF Arendal Elite – Sandefjord
Kl. 17:00 Viking Håndball – Kolstad
Kl. 18:00 Fjellhammer – Elverum 
Kl. 18:00 Runar Sandefjord - Halden Topphåndball
Direktesport.no

REMA 1000-ligaen Kvinner
Kl. 18:30 Rælingen – Fredrikstad Bkl
Direktesport.no

EM Kvinner 2020 gruppespill
Kl. 18.00 (18:00) Romania - Tyskland
TV3 og Viaplay
Kl. 18.15 (18:15) Russland - Spania
Viaplay
Kl. 19:30 (20:30) Norge - Polen
TV3 og Viaplay
Kl. 20.30 (20:30) Sverige - Tsjekkia
Viaplay

EM Kvinner 2020 gruppespill
Kl. 18:15 (18:15) Frankrike-Montenegro
TV3 og Viaplay
Kl. 18:15 (18:15) Ungarn-Kroatia
Viaplay
Kl. 20:30 (20:30) Danmark-Slovenia
TV3 og Viaplay
Kl. 20:30 (20:30) Nederland-Serbia
Viaplay

REMA 1000-ligaen Menn
Kl. 20:00 Sandefjord - Runar Sandefjord
Direktesport.no

EM Kvinner 2020 gruppespill
Kl. 16:00 (16:00) Polen - Romania
TV3 og Viaplay
Kl. 17:30 (18:15) Tyskland - Norge
TV3 og Viaplay
Kl. 18:15 (18:15) Tsjekkia - Russland
Viaplay
Kl. 20:30 (20:30) Spania - Sverige
Viaplay

EM Kvinner 2020 gruppespill 
Kl. 16:00 (16:00) Serbia - Ungarn
Viaplay
Kl. 18:15 (18:15) Kroatia - Nederland
Viaplay
Kl. 18:15 (18:15) Slovenia - Frankrike
TV3 og Viaplay
Kl. 20:30 (20:30) Montenegro - Danmark
TV3 og Viaplay

REMA 1000-ligaen Menn
Kl. 16:00 Elverum - Viking Håndball
Kl. 18:00 Halden Topphåndball – Fjellhammer
Kl. 18:00 Haslum HK – FyllingenBergen
Kl. 18:00 Nærbø - ØIF Arendal Elite
Kl. 18:00 Bækkelaget Håndball Elite – Drammen HK
Direktesport.no

EM Kvinner 2020 gruppespill
Kl. 18.15 (18:15) Tyskland - Polen
TV3 og Viaplay
Kl. 18.15 (18:15) Spania - Tsjekkia
Viaplay
Kl. 19:45 (20:30) Romania - Norge
TV3 og Viaplay
Kl. 20.30 (20:30) Russland - Sverige
Viaplay

EM Kvinner 2020 gruppespill 
Kl. 18:15 (18:15) Montenegro - Slovenia
TV3 og Viaplay
Kl. 18:15 (18:15) Serbia - Kroatia
Viaplay
Kl. 20:30 (20:30) Frankrike - Danmark
TV3 og Viaplay
Kl. 20:30 (20:30) Nederland - Ungarn
Viaplay

REMA 1000-ligaen Menn
Kl. 18:30 Halden Topphåndball – Drammen HK
Direktesport.no

REMA 1000-ligaen Menn
Kl. 17:00 ØIF Arendal Elite - Bækkelaget Håndball Elite
Kl. 18:00 Drammen HK - Haslum HK
Kl. 18:00 Fjellhammer – Sandefjord
Kl. 18:00 Viking Håndball - Halden Topphåndball
Kl. 18:00 Arena Kolstad – Elverum
Kl. 18:00 Runar Sandefjord – Nærbø
Direktesport.no

REMA 1000-ligaen Kvinner
Kl. 18:00 Rælingen - Oppsal
Direktesport.no

REMA 1000-ligaen Menn
Kl. 18:30 Elverum - Bækkelaget Håndball Elite
Direktesport.no

REMA 1000-ligaen Menn
Kl. 15:00 FyllingenBergen – Drammen HK
Kl. 15:30 Nærbø – Fjellhammer
Kl. 16:00 Sandefjord - Viking Håndball
Kl. 16:00 Haslum HK - ØIF Arendal Elite
Kl. 16:00 Halden Topphåndball - Kolstad
Direktesport.no

REMA 1000-ligaen Menn
Kl. 18:30 Elverum - ØIF Arendal Elite
Kl. 18:30 Bækkelaget Håndball Elite - Runar Sandefjord
Direktesport.no

---

REMA 1000-ligakampene som ikke sendes på TV 2 sine kanaler, kan du se live på direktesport.no (Amedias lokalaviser og Nettavisen).

Tidspunktene angir sendestart, med avkast i parentes. 

Oppdateringer av TV-sendinger og livestreaminger legges ut så snart vi mottar informasjon. Vi tar forbehold om mulige endringer.

Sendingsrettigheter

Landskampene sendes på TV 2 sine kanaler, det gjør også dansk ligahåndball, mens EM og VM sendes på TV3, V4 og Viaplay. De sender også kamper fra Champions League og en rekke oppgjør i tysk Bundesliga for menn (Viaplay). TV Norge og Dplay sender bl.a. OL-kvalifiseringskamper.