Annonse:
Rabatt til klubber på kjøp av smittevernutstyr
Annonse:
Rabatt til klubber på kjøp av smittevernutstyr

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Overganger

Overganger

Viser 1607 overganger for siste 60 dager

Klikk kolonneoverskrift for å endre sortering
Navn Født F Fra klubb Til klubb Klardato
Aadland, Andrea Hammer 2000 S Stord NTNUI 19.09.20
Aadland, Ola 2000 S Viking TIF Bjørnar 09.09.20
Aak, Iben Sofie Fjørtoft 2004 D Åndalsnes Isfjorden IL 21.10.20
Aak, Iben Sofie Fjørtoft 2004 S Åndalsnes Isfjorden IL 23.10.20
Aaland, Sander 2002 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Aalberg, Lea Strøm 2004 S Namsos Håndballklubb Overhalla IL 18.10.20
Aanestad, Andrea 2000 S Tvedestrand Kristiansand Student IL 23.09.20
Aarethun, Iben Haukaas 2005 S HG Gokstad Sandefjord Turn & Idrettsforening
Utlån 11.09.20 - 30.06.21
13.09.20
Aarreberg, Espen 1973 D NHF Region Vest Vikane IL 14.10.20
Aarøy, Sigrid Ottesen 2006 S Sandviken Viking TIF 11.09.20
Aas, Hedda Sandholtet 1999 S LFH09 Lillehammer Faaberg Håndball Tveter Håndballklubb 02.09.20
Aas, Mikkel 2005 S Larvik Turn & IF Tjølling IF 23.09.20
Aas, Rune Smith 2003 S Otra IL Øyestad IF 13.09.20
Aasby-Schjerven, Taleah 2007 S Moen Sportsklubb - Håndball Jaren IL 05.09.20
Aase, Julianna Litlekalsøy 2001 S Åsane Strindheim il 22.09.20
Aase, Preben 1998 S Grimstad studentidrettslag NTNUI 01.10.20
Aasen, Vegard Bakkene 1999 S Sverresborg Håndballklubb NTNUI 09.09.20
Aasvang, Iver 2002 S Bossmo & Ytteren IL Bardu Idrettslag 30.09.20
Aateigen, Emma Nicoline 2006 S Randesund IL Gimletroll 22.09.20
Abdulalim, Cham Haisam 2007 S Lena IF Toten Håndballklubb 17.09.20
Abelvik, Imre Krogstad 2003 D Malvik IL Vikhammer Håndballklubb 31.08.20
Abelvik, Imre Krogstad 2003 S Malvik IL Vikhammer Håndballklubb 02.09.20
Abrahamsen, Sandra 1993 S Tveter Håndballklubb Sarpsborg IL Håndball 03.09.20
Abrahamsen, Tiril Johanne Haugen 1999 S Svolvær IL UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 19.09.20
Ahmad, Minahil Imtiaz 2006 S Hauketo IF Bjørndal Idrettsforening 12.09.20
Akgeyik, Julie Sevin 2007 S Gneist Søreide 17.09.20
Aksdal, Håkon 1995 D Flå IL Strindheim il 29.09.20
Aksland, Fredrik 1993 S Sandnes Håndballklubb Stavanger IF 02.09.20
Aksnes, Lasse Skjærpe 1996 S Varhaug IL Stavanger IF 16.09.20
Aleksandrova, Kamila 2003 S Sporty IL Fram IF 16.09.20
Algrøy, Kristine 1992 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Alispahic, Amina 2003 S Gran Håndballklubb Ullensaker/Kisa IL Håndball 21.09.20
Almaanee, Layan 2008 S Vestli IL Linderud IL 14.10.20
Alme, Arne Olai 2006 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 09.09.20
Almroth, Rikke Hovde 1994 S Sørumsand IF Lørenskog HK 11.10.20
Alnæs, Ingrid 2004 S Drøbak-Frogn IL Ski IL Håndball 16.09.20
Alstadvold, Andrea 2002 S Levanger Håndballklubb Frosta IL 25.10.20
Alvheim, Ingrid Bartz 2004 S Nordnes Bønes 12.09.20
Amdal, André Nordal 2005 S Stegaberg IL - Håndballgr. Avaldsnes IL 11.09.20
Amundrød, Isabel Stanger 2008 S Bjørkelangen SF Fet IL 09.10.20
Amundsen, Erling Kaurin 1955 D Nordstrand IF Hauketo IF 06.10.20
Amundsen, Stine Camilla 1997 S Runar, IL England 20.09.20
Andersen, Maja Brandbu 2000 S Sarpsborg IL Håndball Fredrikstad Ballklubb 14.09.20
Andersen, Malin Janemyr 2004 S Sandefjord Turn & Idrettsforening HG Gokstad
Utlån 07.10.20 - 30.06.21
09.10.20
Andersen, Nicolai Durucz 2007 S Falk, SK Sørumsand IF 16.09.20
Andersen, Sofie Aicha 2005 S Skogstrand IL Lisleby FK
Utlån 26.09.20 - 30.06.21
09.10.20
Andersen, Stine Fikse 1978 D Vollen Ungdomslag Gui Sportsklubb 29.09.20
Andersen, Stine Fikse 1978 S Vollen Ungdomslag Gui Sportsklubb 29.09.20
Andersson, Ida Elise Hegtun 2002 S Stabæk Håndball Kjelsås IL 06.09.20
Andervik, Frida 2003 S Hei IL, Håndball Gjerpen Håndball 13.09.20
Andreassen, Adine Malen 2003 D Godøy IL Volda Handballklubb 12.10.20
Andreassen, Adine Malen 2003 S Godøy IL Volda Handballklubb 14.10.20
Andreassen, Brynjar Kongsnes 2004 S Malvik IL Vikhammer Håndballklubb 02.09.20
Andreassen, Karina Elisabeth 2004 S Kirkenes IF Bossekop UL 16.09.20
Andreassen, Mari 1990 D Vollen Ungdomslag Gui Sportsklubb 29.09.20
Andreassen, Mari 1990 S Vollen Ungdomslag Gui Sportsklubb 29.09.20
Andreassen, Mats Hjorteland 1999 S Havørn Allianseidrettslag Strindheim il 08.10.20
Andreassen, Nicholas Fosse 1994 S BI Bergen studentidrettslag Gneist 21.10.20
Andresen, Live Bergville 2006 S Koppang Håndballklubb Alvdal IL 08.10.20
Angell, Eivind Selle 2006 S Nordnes Viking TIF 17.09.20
Angell, Nora 2003 S Gneist Bønes 16.10.20
Aniksdal, Ådne 2002 S Varhaug IL Vigrestad IK 05.09.20
Anmarkrud, Anna Elinore 2001 S Kolbotn IL Nordstrand IF 06.09.20
Anseth, Martine 1993 S Oppegård IL Asker Skiklubb 02.10.20
Antonsen, Juliane Sofie 2005 S Skogstrand IL Gresvik IF 21.09.20
Antonsen, Michelle Lwanga 2000 S Veldre Håndball Skogn IL 06.10.20
Antonsen, Thea Michele Williams 2003 S Urædd Håndball Herkules 09.09.20
Apalseth, Fride 2004 S Blindheim IL Spjelkavik IL
Utlån 29.09.20 - 30.06.21
01.10.20
Arca-Nikolaisen, Gabriella 2006 S Herkules Gjerpen Håndball 17.09.20
Arild, Malin 2006 S Tverrelvdalen IL Alta IF 25.09.20
Arnarsdottir, Lisa Bergdis 2002 S Kongsvinger IL Håndball Island 11.09.20
Arnesdatter, Helena Othelie 2004 S Bossmo & Ytteren IL Junkeren IK 27.09.20
Arnesen, Baard 2003 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Arnesen, Cajsa Simensen 2002 S Rolvsøy IF Skogstrand IL
Utlån 13.10.20 - 31.12.20
15.10.20
Aronsen, Lilje Åkset 2007 S Tertnes Nordnes 04.09.20
Arroub, Hadeel 2006 S Vadsø Turnforening Elvebyen Håndballklubb 14.10.20
Asadpourian, Mohamad Reza Nader 2004 S Volda Handballklubb Ørsta IL 13.10.20
Aschjem, Aurora Bergstein 2007 S Kringlebotn IL Sædalen 06.09.20
Askvik, Ida Caroline 1999 S Årstad IL UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 23.09.20
Askø, Julie 2003 S Klepp IL Voll 21.10.20
Asmyhr, Karoline 2004 D Rælingen Håndballklubb Gjerdrum IL 19.10.20
Asmyhr, Karoline 2004 S Rælingen Håndballklubb Gjerdrum IL 21.10.20
Aspenes, John Atle 2002 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Asser, Sverre Rodvelt 2003 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Auer, Henri Mikael 1986 S Tiller IL Leiret Håndballklubb 01.10.20
Augdal, Mikael 2004 S Skogn IL Stjørdal Håndballklubb 23.09.20
Aunan, Jørgen Rundhaug 1999 S Skogn IL Tiller IL 05.09.20
Aune, Ronja Haugen 2004 S Rjukan Idrettslag Skarphedin, Idrettslaget 08.09.20
Aunsmo, Anne Lien 2004 S Malvik IL Vikhammer Håndballklubb 02.09.20
Aunsmo, Sigrid Vågan 2007 S Hunstad FK Innstranda IL 13.09.20
Auran, Mads Andre 2004 S Malvik IL Vikhammer Håndballklubb 02.09.20
Austheim, Elisabeth Rafelsen 1993 S Inderøy IL Ogndal IL 02.09.20
Austrheim, Mathea Haave 2002 S Langhus IL Follo HK Damer 22.09.20
Authen, Maren 2005 S HK Trøgstad 97 HK Eidsberg 29.08.20
Avendano, Susanne Amelia Forfod 2006 S Salhus T & IL Tertnes 10.09.20
Ayhan, Aydin 1998 S BI Athletics Øvrevoll Hosle IL 26.09.20
Baar, Johanne 2006 S IL Fram Lånke IL 18.10.20
Bacher, Camilo Aleksander Skonnord 2002 S Ski IL Håndball Langhus IL 06.09.20
Bacia, Zuzanna Maria 2006 S Ørsta IL Eid IL 21.10.20
Bae, Torstein Markegård 2005 S Volda Handballklubb Ørsta IL 11.10.20
Bak, Melanie Mie 1994 S Frankrike - Håndball Molde HK - Elite 01.09.20
Bakke-Andreassen, Thea Loise 2007 S Håndballklubben Landsås Harstad Håndballklubb 10.10.20
Bakke-Heidegård, Maren 2007 S Bakke IF Hokksund IL 12.09.20
Bakken, Anne-Sofie 1994 S Kongsvinger IL Håndball Veldre Håndball 25.10.20
Bakken, Helene 1988 S Marnardal IL Giv Akt IL 27.09.20
Bakken, Sofie Helene Rasmussen 2006 S Tverrelvdalen IL Alta IF 23.09.20
Balde, Hadja Djenaba 2006 S Lillestrøm Håndballklubb Eidsvold IF 19.09.20
Balsvik, Maia van der Meulen 2001 S Lørenskog HK Tromsøstudentenes IL 29.09.20
Barbu Boteanu, Ruxandra Oana 2005 S Kvinnherad Heradsbygda Håndballklubb 25.10.20
Barth-Nilsen, Caroline 2000 S Glassverket IF Kristiansand Student IL 30.09.20
Bau Baron, Victoria 2004 S Ådal IL Hønefoss Sportsklubb 19.09.20
Begby, Jacob 2000 S Gamle Fredrikstad Håndballklubb Lervik IF 21.10.20
Belsvik, Thea Emilie Strømmen 2004 S Malvik IL Vikhammer Håndballklubb 02.09.20
Benchi, Nora 2000 S Bjørndal Idrettsforening Lillehammerstudentenes IL 11.09.20
Bentzen, Ine-Marie York 2003 S HG Gokstad Sandar IL 11.09.20
Berbu, Siri Mæhre 1999 S Stjørdal Håndballklubb Charlottenlund Sportsklubb 15.09.20
Berentsen, Teis Benjamin 2008 S Korsvoll IL Kjelsås IL 15.09.20
Berg, Camilla 2000 S Håndballklubben Landsås Skrim, IL 21.10.20
Berg, Ingrid Nathalie Storjord 1999 S Sparbu IL Følling IL 09.09.20
Berg, Mars Augustin 2007 S Nerskogen IL Alta IF 01.10.20
Berg, Mia Aurora 2008 S Barkåker IF Ramnes IF 08.10.20
Berg, Nathalie 2002 S Larvik Turn & IF Stag, SPKL 11.09.20
Berg, Thord Sørensen 2001 D Vestli IL Linderud IL 28.09.20
Berge, Ingebjørg 2005 S Skjold Rival IL 10.10.20
Berge, Johannes Husebø 2006 S Gneist Fana 15.09.20
Berge, Lena Linga 2000 S Hei IL, Håndball Oppsal 28.08.20
Bergen, Martine 2006 S Sokndal Idrettsklubb Egersunds Idrettsklubb 09.10.20
Bergerud, Ørjan Aasvik 2005 S Havdur, IL Voll 26.09.20
Berget, Therese Asbjørnsen 1998 S Sunde Havørn Allianseidrettslag 21.10.20
Berg-Høisæter, Linus Gabriel 2005 S Sandviken Åsane 11.09.20
Berg-Johansen, Erle 2005 S Bravo Håndball Klubb Tromsø Håndballklubb 12.10.20
Bergsagel, Philip Gabriel Arjun 2007 S Vollen Ungdomslag Gui Sportsklubb 30.09.20
Bergset, Benedicte Frøyen 1999 S Høyang IL Gjerpen Håndball 13.09.20
Bergslien, Matilde 2003 D Stavanger IF Viking Håndballklubb 01.10.20
Berg-Åsheim, Line 2000 D Junkeren IK NTNUI 22.09.20
Berg-Åsheim, Line 2000 S Junkeren IK NTNUI 24.09.20
Berisha, Lulie 1996 S Torp IF Vålerenga 11.10.20
Berisha, Rinesa 2007 S Torp IF Lisleby FK 11.10.20
Bermingrud, Erle Sætrang 2007 S Bakke IF Hokksund IL 15.09.20
Berntsen, Jan Erik 1982 S Avaldsnes IL Rival IL 23.09.20
Bertelsen, Rasmus Lund 1987 S Danmark - Håndball Viking Stavanger Håndball 01.09.20
Bildøy, Martine 2002 S Kjøkkelvik Sotra 30.09.20
Birkeland, Linnéa Nilsen 2001 S Greipstad IL Tveit IL 30.09.20
Birkeland-Mølnvik, Mathilde 2005 S Stjørdals-Blink, IL, Stjørdal Håndballklubb 17.09.20
Birkelid, Hanne 2002 S Osterøy Bjørnar 10.09.20
Bjarkadottir, Emelia Dis 2002 S Sandnes Håndballklubb Ganddal IL 07.10.20
Bjercke, Josefine Lystad 2004 S Sandefjord Turn & Idrettsforening HG Gokstad
Utlån 07.09.20 - 30.06.21
09.09.20
Bjerke, Anne Qianfen 2000 S Gjøvik Håndballklubb Bækkelaget Håndball Elite 26.09.20
Bjerke, Maria 1998 S Haslum IL Norges Handelshøyskoles Idrettsforening 14.10.20
Bjerkgård-Lund, Lukas 2006 S Bodø Håndballklubb Elverum Håndball 10.09.20
Bjørhusdal, Tora 2004 S Sogndal IL Syril IL 27.09.20
Bjørkedal, Lillian Sandblost 2001 S Mauseidvåg/Solevåg Kristiansand Student IL 16.09.20
Bjørlien, Marie 2001 S Gran Håndballklubb Jaren IL 10.09.20
Bjørndal, Mia 2000 S Ullensaker/Kisa IL Håndball NTNUI 03.10.20
Bjørneset, Emilie 2002 S Østsiden IL Fredrikstad Torp IF 12.09.20
Bjørnstad, Birk Eidem 2007 S Vollen Ungdomslag Gui Sportsklubb 30.09.20
Bjørnsund, Inga Heggernes 2002 D Borre IF Falk, SK 28.09.20
Blom, Nora Tønnesøl 2000 S Lia IL Grimstad studentidrettslag 21.10.20
Blom-Dahl, Nora 2003 S Oppegård IL Danmark - Håndball 11.09.20
Bogfjellmo, Magnus Melgård 2006 S Byåsen IL Sjetne IL 04.09.20
Boldvik, Aurora Kopperud 2004 S Drammen Bul IL Åssiden IF 16.09.20
Bolkan, Kjell Arne 1961 S Namsos Håndballklubb Byåsen IL 29.09.20
Bolle, Martin Hansen 1997 S Falk, SK Oslo-Studentenes IK 14.09.20
Bones, Liv Maria Vaillant 2002 S Utleira IL Kolstad Håndball 05.10.20
Bongom, Hanna Sofie 2001 S Fyllingen Skogn IL 07.09.20
Bordewick, Ciel Thompson 2006 S Nordby IL Siggerud IL 02.09.20
Borgan, Tor 1989 S NTNUI Langevåg IL 16.10.20
Borgen, Thea Holth 2000 S Høland Idretts og ungdomslag Elverumstudentenes IL 14.10.20
Borgersen, Max 2006 S Vardø IL Vadsø Turnforening 15.10.20
Bostrøm, Pia 2002 S HG Gokstad Sandar IL 16.09.20
Boteanu Pallas, Irina 2006 S Lyngdal IL Heradsbygda Håndballklubb 06.09.20
Botnen, Eirik Agasøster 1999 S Stord Norges Handelshøyskoles Idrettsforening 20.09.20
Boulanger, Gregoire Georges Basile 2003 S Sørreisa IL Handball Frankrike - Håndball 20.09.20
Bowyer, Maria 2002 S Tømmerholt IL Teie håndballklubb 23.10.20
Boysen, Rasmus Hjarnø 1992 S Elverum Håndball Danmark - Håndball 25.09.20
Brag, Ida 1998 S Otta IL LFH09 Lillehammer Faaberg Håndball 21.10.20
Brandt, Jenni Birgitte 1997 S Stabæk Håndball Danmark - Håndball 12.09.20
Braseth, Inga Viken 2007 S Nationalkameratene Sportsklubb Byåsen IL 02.09.20
Bratbakk, Elina Marie 2006 S Avaldsnes IL Nord, sk 16.10.20
Bratten, Tuva 2002 S Idrettslaget Ros Graabein IF 19.09.20
Brattås, Ida 2004 S Gausdal Håndballklubb LFH09 Lillehammer Faaberg Håndball 04.09.20
Braut, Bjørnar 2004 S Klepp IL Kåsen IL 13.09.20
Bredal, Trygve 2006 S Kopervik Avaldsnes IL 14.10.20
Breda-Ruud, Sofie 2000 S Charlottenlund Sportsklubb NTNUI 09.10.20
Bredesen, Noah Tordenskjold Lie 2003 S Melhus Idrettslag Kolstad Håndball 03.10.20
Breen, Marion Jaunsen 2001 S Bossmo & Ytteren IL UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 03.09.20
Breidalen, Mari 2001 S Kongsvinger IL Håndball NIT-HAK håndballklubb 18.09.20
Breie, Guro Thorsby 2004 S Gol IL Gimletroll
Utlån 28.09.20 - 31.12.20
30.09.20
Breiland, Rebecca Elisabeth Hedestad 2003 S Langhus IL Follo HK Damer 26.09.20
Breivik, Andrea Nettum 2003 S Ski IL Håndball Follo HK Damer 19.09.20
Brekke, Oskar August 2002 S Haslum IL Idrettslaget Ros 21.10.20
Brekkemoen, Thea Malene 1998 S Grane Arendal, IK Kristiansand Student IL 21.09.20
Brekken, Julie Christine Traasdahl 2000 S Melhus Idrettslag Håndballklubben Landsås 03.09.20
Brendehaug, Ola 2006 S Årstad IL Fana 10.09.20
Brevik, Hanna 2002 S Rolvsøy IF Skogstrand IL
Utlån 13.10.20 - 31.12.20
15.10.20
Brevik, Linn Lomundal 2007 S Kyrksæterøra IL Hitra IL 23.10.20
Brevik, Sandra Lomundal 2005 S Kyrksæterøra IL Hitra IL 25.09.20
Brevik, Thomas Henriksen 2002 S Heimdal Håndball Strindheim il 02.09.20
Brovold, Trym Tovås 2004 S Skaun Håndballklubb Orkanger IF 22.10.20
Bruaset, Haakon Øksnes 2005 S Snarøya Sp.kl. Haslum IL 10.09.20
Brustad, Ulrik 2004 S HG Gokstad Sandefjord Turn & Idrettsforening
Utlån 02.09.20 - 30.06.21
04.09.20
Bruun, Anne Marie 2003 S Gneist Bønes 13.10.20
Brøndum, Marte Cecilie 2001 S Hønefoss Sportsklubb Oslo-Studentenes IK 15.10.20
Bråten, Margrete Nordstad 2007 S Snertingdal IF Varde I.L. 13.09.20
Bui, Tu-Anh Alicia 2003 S Sandnes Håndballklubb Ganddal IL 17.10.20
Burud, Jonas Roseth 1993 S Elverum Håndball Frankrike - Håndball 09.09.20
Busch, Line Sofie 2000 S Brønnøysund NTNUI 04.10.20
Bye, Aron Johansen 2005 S Frogner IL Rælingen Håndballklubb 15.10.20
Bækken, Rita Lyng 1995 S Østerdølenes IL Lambertseter IF 06.10.20
Bærø, Evelyn Fikse 2001 S Sporty IL Fram IF 14.09.20
Bø, Stina Fimreite 2004 S Gneist Bjarg 18.09.20
Bøe, Håkon Myrlid 2006 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 04.09.20
Børven, Lina 2000 S Bergen HK Åsane 02.10.20
Carlsen, Jonatan 1995 S UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag Charlottenlund Sportsklubb 10.09.20
Carlsen, Karen Nøtsund 2001 S Kragerø IF Håndball Oslo-Studentenes IK 17.09.20
Carlsen, Kim Andre Solheim 1991 D Bergen Vest Håndball Klubb Mathopen Idrettslag 26.08.20
Carlsen, Oscar Duus 2001 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Carlsen, Oscar Duus 2001 S Øyestad IF NTNUI 03.10.20
Caspersen, Caroline 2007 S Raumnes & Årnes IL Haga 02.10.20
Chaboud, Hanna Josephine Henriksen 2000 S Rana Håndballklubb Sverresborg Håndballklubb 20.09.20
Chemran, Zainab Sitareh 2007 S Kringlebotn IL Elvebyen Håndballklubb 17.09.20
Chimicz, Lena 2007 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 29.08.20
Chipont, Cecilia 2007 S Imås, IL Express 11.09.20
Choudry, Celina 2005 S Skogstrand IL Lisleby FK
Utlån 26.09.20 - 30.06.21
09.10.20
Christensen, Emilie 1993 S Ungarn Molde HK - Elite 01.09.20
Christiansen, Anders 1998 S Danmark - Håndball Follo HK 20.07.20
Christiansen, Emilie 2003 S Nordnes Bønes 10.09.20
Christiansen, Julie Almås 1996 S Oslo-Studentenes IK Larvik Turn & IF 14.10.20
Christiansen, Morten Egeberg 2001 S Kolbotn IL Langhus IL 04.09.20
Christiansen, Vanessa Thormodsen 2005 S Lund Håndballklubb Øvrebø IL 17.09.20
Christoffersen, Elise Berg 2000 S Haslum IL Norges Handelshøyskoles Idrettsforening 19.09.20
Christoffersen, Hilde Marie 1999 S Stokmarknes Håndballklubb Tromsøstudentenes IL 01.10.20
Cimanowski, Lia-Paulin Charlott 2007 S Årdalstangen IL Jotun IL
Utlån 24.09.20 - 20.06.21
26.09.20
Clarke, Emma Sofie 2002 D Borre IF Falk, SK 28.09.20
Condon, Sean Kristian 1998 S Viking Håndballklubb NTNUI 05.10.20
Coucheron, Victoria Havnes 2003 S KFUM Håndball, Stavanger Hinna Håndball 02.09.20
Crantz, Malin Emilie 2002 S Gjerpen Håndball Pors Håndball 11.09.20
Crantz, Malin Emilie 2002 S Pors Håndball Gulset IF
Utlån 12.09.20 - 21.05.21
12.09.20
Dafalla, Lina Mohmed Goada 2007 S Nationalkameratene Sportsklubb Byåsen IL 19.09.20
Dahl, Eirin 2004 S Namsos Håndballklubb Steinkjer Håndballklubb 14.10.20
Dahl, Pia-Elise Solvik 1996 S Stokmarknes Håndballklubb NTNUI 16.10.20
Dahl, Vilde Kristine Vårdal 1999 S Malvik Håndballklubb 93 Elverumstudentenes IL 18.10.20
Dahle, Morten Strand 1997 S Avaldsnes IL UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 06.10.20
Dalan, Elise Matilde 2003 S Torp IF Kråkerøy IL 11.09.20
Dalene, Henrik Bergheim 2006 S Gjerpen IF Allianse Urædd Håndball 02.10.20
Daling, Nicolai 2001 S Charlottenlund Sportsklubb Vikhammer Håndballklubb 29.08.20
Dalseid, Sofie 2005 S Etne IL Dale IL, Vaksdal 22.10.20
Dalseide, Jennie Zhi 2004 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Dambråten, Linnea 2004 S Korgen IL Mosjøen 17.09.20
Dang, Tham Kim 1997 D Os Turnforening Nore Neset 17.09.20
Dang, Thiet Kim 1999 S Askøy Nore Neset 19.09.20
Dang, Vivi 2000 S Os Turnforening Nore Neset 24.09.20
Danielsen, Elida Johanne 2004 S Kattem IL Håndballklubb Heimdal Håndball 18.09.20
Danielsen, Emilie 2002 S Skogstrand IL Kråkerøy IL 10.09.20
Danielsen, Maria 2001 S Hundvåg Håndballklubb UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 25.09.20
Dashaj, Elza 2004 D Drammen Bul IL Birkebeineren, IF 16.09.20
Dashaj, Elza 2004 S Drammen Bul IL Birkebeineren, IF 18.09.20
Davidsen, Annie 2005 S Skudenes UIL Åkra IL 12.09.20
de Conno, Juan Carlos 2006 S Gjerpen IF Allianse Urædd Håndball 06.10.20
Dedic, Ajla 2006 S Sem IF Vear IF 04.09.20
Deisz, Emilie 2006 S Årstad IL Bergen HK 24.09.20
Demi, Tess 1994 S Søgne Håndballklubb Danmark - Håndball 09.09.20
Derås, Dyveke Tommelstad 1999 D Namsos Håndballklubb NTNUI 12.10.20
Derås, Dyveke Tommelstad 1999 S Namsos Håndballklubb NTNUI 14.10.20
Dobloug, Dorte Alhaug 2006 S Nes Sp.Kl. Veldre Håndball 09.09.20
Dokmo, Hannah Emilie 2003 S Fløy Våg IK 05.09.20
Donato, Thea Karete Marki 2008 S Bjørkelangen SF Fet IL 09.10.20
Dybdahl, Marthe 1998 S Stavanger IF UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 30.09.20
Dybvad, Johan 1998 S Sverresborg Håndballklubb Charlottenlund Sportsklubb 11.09.20
Dybvad, Sofie Sæbø 2002 S Ottestad IL Storhamar Håndball 25.09.20
Dypveit, Martine Nor 2001 S Eid IL Åsane 21.09.20
Dyrhovden, Sara Øvstebø 2001 S Volda Handballklubb Årstad IL 04.10.20
Dyrkolbotn, Victoria Astrid 2006 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Dønnestad, Aurora Veslemøy Axelsen 2001 S Tromsø Håndballklubb Byåsen IL 18.09.20
Dørum, Heidi Dalen 2000 S Skrim Elite Runar, IL 24.10.20
Eberlein, Ida Johanne Lindaas 2006 S Elvebyen Håndballklubb Åssiden IF 05.09.20
Eddudottir, Brynhildur Sol 1996 S Bergen HK Viking TIF 12.09.20
Edlund, Marthine 2002 S Sola Håndballklubb Hinna Håndball 06.09.20
Edvardsen, Kajsa Marie 2002 S Rolvsøy IF Skogstrand IL
Utlån 13.10.20 - 31.12.20
15.10.20
Edvardsen, Mads André Røssnes 2002 S Tønsbergs Turnforening Teie håndballklubb 17.09.20
Efjestad, Elin Njærheim 2004 S Varhaug IL Nærbø IL 02.09.20
Eftedal, Hannah Maria 2003 S Larvik Turn & IF Fram IF 15.09.20
Egeberg, Renée Nilsen 1985 S Lambertseter IF Haugerud IF 07.10.20
Egeland, Amalie 2003 S Varhaug IL Vigrestad IK 03.10.20
Egeland, Kristine 2006 S Orstad idrettslag Frøyland IL 12.09.20
Egerdahl, Vårinn Runedatter 2007 S Tverlandet IL Bodø Håndballklubb 25.10.20
Eggan, Erik Helgesen 1992 S Rapp Sportsklubben Charlottenlund Sportsklubb 12.09.20
Eggum, Frida Svae 2002 S Ski IL Håndball Follo HK Damer 19.09.20
Eguamwense, Eloghosa Desree 1998 S Lunner Håndballklubb Tromsøstudentenes IL 04.10.20
Eide, Eirill Marie 2006 S IL Fram Lånke IL 10.10.20
Eide, Emilie 2006 S Lørenskog HK Fjellhammer IL 10.09.20
Eide, Jonar Nerhus 2006 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 05.09.20
Eide, Mari Giske 2000 S Spjelkavik IL Langevåg IL 23.09.20
Eide-Guise, Kiri 2004 S KFUM Håndball, Stavanger Tasta Håndballklubb 03.09.20
Eidset, Katrine Sofie Kvien 1999 S Årstad IL Kristiansand Student IL 30.09.20
Eidset, Tonje Mek 1995 S NTNUI Ørsta IL 07.09.20
Eidsvåg, Henrik Vikan 1992 S Charlottenlund Sportsklubb Vikhammer Håndballklubb 04.09.20
Eikebø, Patrick Otting 2003 S Midsund IL Molde HK 09.09.20
Eikrem, Jacob Elias 2006 S Kopervik Avaldsnes IL 14.10.20
Eilertsen, Karoline Haukaas 2001 S Flatås Idrettslag Tromsøstudentenes IL 25.09.20
Eimstad, Malene 2006 S IL Fram Lånke IL 10.10.20
Einarsen, Serine 2003 D Åkra IL Stord 17.09.20
Einarsen, Serine 2003 S Åkra IL Stord 19.09.20
Einarson, Rikke Aadal 2003 S Stjørdal Håndballklubb Frosta IL 23.10.20
Ekeren, June 2003 S Kongsvinger IL Håndball Ullensaker/Kisa IL Håndball 11.09.20
Ekman, Per Kenny 1987 S Runar, IL Herkules 03.09.20
Ekre, Odd Kasper 1996 D BSI - Håndball Bjarg 14.10.20
Ekrem, Lucas Christensen 2006 S Lier Reistad IL 18.09.20
Elden, Una 2002 S Korsvoll IL Kjelsås IL 17.09.20
Elgsæther, Oliver 2001 D Charlottenlund Sportsklubb Randesund IL 24.09.20
Elhanafi, Haya 2000 S Volda Handballklubb Viking TIF 17.09.20
Eliassen, Emma Rygh 2007 S Harstad Håndballklubb Håndballklubben Landsås 15.10.20
Ellefsen, Jenny Barstad 1999 S Urædd Håndball Pors Håndball 10.09.20
Ellingsen, Miriam Fanekrog 1992 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Ellingsen, Oscar 2001 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Ellingsgård, Christina Mayerly 2001 S Træff Spkl Skåla IL 12.09.20
El-Safadi, Gabriel Kristiansen 2001 S Fjellhammer IL Fyllingen 10.09.20
Elstad, Sera Madeleine 2001 D Langhus IL Siggerud IL 18.09.20
Elvebredd, Aurora Emilie Steen 1999 S Hokksund IL Oslo-Studentenes IK 15.09.20
Elverhøy, Jonas Myreng 2000 S Elverum Håndball Sandefjord Håndball
Utlån 31.08.20 - 29.05.21
02.09.20
Emanuelson, Helene Malmin 2003 S Sandefjord Turn & Idrettsforening Sandefjord Håndball 23.10.20
Emberland, Liva 2002 S Bryne Håndballklubb Nærbø IL 11.09.20
Engen, Ingri Emilie Haugan 2007 S Overhalla IL Namsos Håndballklubb 08.10.20
Enger, Maren Løvli 2006 S Jevnaker I.f. Håndball Jaren IL 23.10.20
Engeset, Martine Ravndal 2003 S Sandnes Håndballklubb Ganddal IL 04.10.20
Engeseth, Hanne Jensen 2000 S Stavanger IF BSI - Håndball 12.09.20
Engh, Anette 1992 S Skedsmo Håndballklubb Lambertseter IF 14.09.20
Engmark, Thea Skage 2002 S Nesjar IF Stag, SPKL 17.09.20
Engstad, Martin Kvalvik 1995 D Svolvær IL Oslo-Studentenes IK 11.09.20
Erdal, Simen 2007 S Fyllingen Bønes 20.10.20
Erichsen, Aurora Ryland 2004 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 29.08.20
Eriksen, Amanda Holmen 2001 S Viking TIF Randesund IL
Utlån 21.10.20 - 22.12.20
23.10.20
Eriksen, Erling August 2001 S Øyestad IF Norges Handelshøyskoles Idrettsforening 19.09.20
Eriksen, Frida Nærde 2005 S Falk, SK Borre IF 08.09.20
Eriksen, Noah Emil Steinnes 2006 S Riska Håndballklubb Sandnes Håndballklubb 17.09.20
Eriksen, Synne Veronika Johansen 2004 S Lisleby FK Østsiden IL Fredrikstad
Utlån 31.08.20 - 01.05.21
02.09.20
Eriksen, Tuva Johansen 2003 S Tertnes Sædalen 10.09.20
Eriksen, Veronica Schwencke 1994 D Konnerud IL Elvebyen Håndballklubb 15.09.20
Eriksen, Vilde 2003 S Farsund og Lista Idrettsklubb Giv Akt IL 07.10.20
Eriksen-Ottemo, Isabella 2006 S Tertnes Åsane 24.10.20
Eriksen-Støen, Ellinor Konstanse 2001 S Hitra IL NTNUI 14.10.20
Erstad, Caroline Askvik 1999 S Åsane Norges Handelshøyskoles Idrettsforening 19.09.20
Ertsgaard, Emilie Victoria 2007 S Hunstad FK Innstranda IL 06.09.20
Estensen, Amalie 1996 S Levanger Håndballklubb Lillehammerstudentenes IL 06.10.20
Evebø, Albert Unnachat 2006 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 09.09.20
Evenmo, Olaf Skamfer 2003 S Strindheim il Kolstad Håndball 27.09.20
Evensen, Adrian Gjeisklid 1999 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Evensen, Vilde 1996 S Junkeren IK Bærum Topphåndball 16.09.20
Evje, Torhild 2004 S Otra IL Hisøy IL 10.09.20
Evjen, Daniel Andre 1997 S Charlottenlund Sportsklubb BI Bergen studentidrettslag 30.09.20
Evjen, Tilde 2003 D Bodø Håndballklubb Junkeren IK 13.09.20
Evjen, Tilde 2003 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 15.09.20
Fabrin, Morten Leonard 1987 D Åkra IL Skudenes UIL 03.09.20
Fadejeva, Marija 2007 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 29.08.20
Fadum, Susanne 2005 S Ramnes IF Tønsbergs Turnforening 12.09.20
Fahlberg, Karoline 2000 S Danmark - Håndball Flint Tønsberg Håndball AL 11.08.20
Falanius, Simon Torbjörn 1999 S Sverige - Håndball Nøtterøy Håndball Elite 30.07.20
Fasseland, Gerda 1985 S Spangereid Giv Akt IL 27.09.20
Fauskanger-Lindberg, Sigrid 2006 S Salhus T & IL Tertnes 05.09.20
Fedreheim, Andrine 2003 S Ottestad IL Furnes 20.09.20
Fenne, Ingrid Munkeby 2000 S Lier Sogndal IL 09.09.20
Fernandes, Aili Veggumsløkken 2007 S Vålerenga Ullern IF 28.08.20
Feyling, Bertine 2007 S Moen Sportsklubb - Håndball Jaren IL 24.09.20
Finnerud, Iselin 2005 S Ramnes IF Tønsbergs Turnforening 04.09.20
Fjeld, Ingrid 2000 S Håndballklubben Rygge UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 04.09.20
Fjeld, Miriam Engebretsen 1998 S Hokksund IL Lillehammerstudentenes IL 07.10.20
Fjellanger, Ingrid Kobbevik 2005 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Fjellsøy, Nora 2000 S Brønnøysund NTNUI 04.10.20
Fjerdingen, Vegard 2000 S Stjørdals-Blink, IL, BSI - Håndball 30.09.20
Fjetland, Lene Fossmark 2001 S Sola Håndballklubb Oslo-Studentenes IK 24.09.20
Fjetland, Rina 2002 S Hinna Håndball Staal Jørpeland IL 06.09.20
Fjær, Markus 2002 S Haslum IL Øvrevoll Hosle IL 19.09.20
Fjørtoft, Magnus Steinsvik 2007 S Mauseidvåg/Solevåg Blindheim IL
Utlån 21.09.20 - 30.06.21
23.09.20
Flaatten, Nora Syverstad 2007 S Barkåker IF Ramnes IF 27.08.20
Flack, Dianne Izzy Sagarino Arriesgado 1994 S Hinna Håndball Sunde 24.09.20
Flack, Veronica Solem 1988 S Selbu IL Håndball Tydal IL 08.09.20
Fladby, June 2002 S Molde HK Elnesvågen og Omegn IL Håndball 01.10.20
Flak, Rebekka 2006 S Tveit IL Kristiansand 06.09.20
Flak, Rikke 2003 S Lund Håndballklubb Gimletroll 17.10.20
Flaten, Erling 2001 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Flaten, Stian Hyllnes 2005 S Namsos Håndballklubb Steinkjer Håndballklubb
Utlån - - 30.06.21
-
Flem, Madeleine Rontén 2007 S SIF/Hessa IL Ellingsøy Idrettslag 10.10.20
Flo, Kornelia Sunde 2001 S Bergsøy IL Elverum Håndball 18.09.20
Florvåg, Ragnhild Gulbrandsen 2004 S Viking TIF Bergen HK
Utlån 03.01.21 - 31.12.20
03.01.21
Follestad, Birgit Marie Strømsholm 2004 S Aure IL Kristiansund HK 03.10.20
Forbregd, Adrian Malvik 1999 S Strindheim IL - Håndball Elite Strindheim il 14.10.20
Forland, Anette 1988 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Forland, Synnøve 1989 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Forné, Alexandra Marie 2004 S Hana IL Austrått IL 20.09.20
Foshaug, Isabel Sundby 2007 S Stag, SPKL Halsen IF 09.09.20
Fossan, Guro 2004 S Malvik IL Vikhammer Håndballklubb 02.09.20
Fossdal, Anna 2004 S Osterøy Bjørnar 11.09.20
Fosse, Ane Therese 2002 S Skarphedin, Idrettslaget Skade, Idrettslaget 14.10.20
Fossen, Ane Hammerseng 2002 S Østsiden IL Fredrikstad Skogstrand IL 05.09.20
Fossen, Martine Morstad 2005 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 13.09.20
Fotland, Aurora Emilie 2004 S Rælingen Håndballklubb Fet IL 19.09.20
Framnes, Alexander Aatangen 2005 S Skogn IL Aasguten, IL 26.10.20
Fredriksen, Ada Forsberg 2002 S Gjerpen IF Allianse Bamble Håndballklubb 03.09.20
Fredriksen, Kristine Mala 2001 S Njård Ullern IF 16.10.20
Freland, Ane Bratberg 2005 D Egge IL Steinkjer Håndballklubb 22.10.20
Frigstad, Johanne 1999 D Gimletroll Kjelsås IL 15.10.20
Frigstad, Johanne 1999 S Gimletroll Kjelsås IL 17.10.20
Frischknecht, Preben Nikolai 1997 S Stjørdal Håndballklubb NTNUI 05.09.20
Frøseth, Pernille Johnsrud 2001 D Lillestrøm Håndballklubb Fjellhammer IL 30.09.20
Frøvoll, Solveig 2004 S Nedre Sigdal Vikersund IF 22.09.20
Frøysnes, Mille Celin 2006 S Lindesnes Sportsklubb Søgne Håndballklubb 16.10.20
Fuglestad, Thea 2003 S Varhaug IL Vigrestad IK 06.10.20
Fuglestad, Thor Henning 1996 S Varhaug IL Stavanger IF 25.09.20
Futterer-Sekse, Simon 1998 S Sandnes Håndballklubb UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 24.09.20
Fylkesnes, Fred Erik 1999 S Kåsen IL UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 04.09.20
Gaasdal, Ulrikke Inéz Sørsæther 2004 S Skedsmo Håndballklubb Ullensaker/Kisa IL Håndball 04.09.20
Gabrielsen, Helene 1998 S NIT-HAK håndballklubb Fjellhammer IL 25.09.20
Gabrielsen, Madelen 2002 S Larvik Turn & IF Runar, IL 03.09.20
Gabrielsen, Ola Benum 1999 S Nøtterøy Håndball Elite Charlottenlund Sportsklubb 03.10.20
Gangdal, Henrik Jensen 2000 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Gangenes, Mina 2004 S KFUM Håndball, Stavanger Randaberg Håndballklubb 01.09.20
Gaustad, Sofie 2002 S Ski IL Håndball Follo HK Damer 20.09.20
Gautvik, Tina Møller 1990 S Vollen Ungdomslag Gui Sportsklubb 29.09.20
Geiran, Andreas Ruud 2007 S Vollen Ungdomslag Gui Sportsklubb 30.09.20
Ghazi, Ariz 1996 S Torp IF Vålerenga 07.10.20
Gilje, Niklas Wiik 2005 S Riska Håndballklubb Sandnes Håndballklubb 04.10.20
Gilje, Vibekke 1979 S Bogafjell Idrettslag Ganddal IL 02.10.20
Ginika, Onyinyechi Blessing 2003 D Ås IL Nannestad IL 16.09.20
Ginika, Onyinyechi Blessing 2003 S Ås IL Nannestad IL 18.09.20
Gitlestad, Henrikke Marie Sørensen 2004 S Spind IF Farsund og Lista Idrettsklubb 09.09.20
Gjekstad, Maria 2004 S Sandefjord Turn & Idrettsforening HG Gokstad
Utlån 11.09.20 - 30.06.21
13.09.20
Gjendem, Pernille 1997 S Sarpsborg IL Håndball Tistedalen T&IF 21.10.20
Gjerløw, Kaja Sørensen 2000 S Hokksund IL Lier 15.09.20
Gjermundnes, Jørg William Fiala 2001 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Gjestrud, Mathias Michaelsen 1993 S Danmark Fold HK 27.09.20
Gjestrud, Morten Michaelsen 2000 S Haslum IL Fold HK
Utlån 14.09.20 - 30.06.21
16.09.20
Gjølstad, Amanda Marie 1997 S Junkeren IK BSI - Håndball 10.09.20
Glemmestad, Frida 2002 S Gran Håndballklubb Ullensaker/Kisa IL Håndball 18.09.20
Glesnes, Amalie Tofterå 2005 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Glinda, Serina 2006 S Sola Håndballklubb Hinna Håndball 09.10.20
Goller, Sofia Christine 1999 S Danmark - Håndball Halden Håndballforening 21.08.20
Gonilovic, Amar 2001 S Kolbotn IL Langhus IL 04.09.20
Gonzales Cuellar, Kyara 2004 S Ådal IL Hønefoss Sportsklubb 02.09.20
Grabo, Eivind 1981 S Oppsal Romsås IL 19.10.20
Graff-Wang, Theo 2007 S Vollen Ungdomslag Gui Sportsklubb 30.09.20
Gramsett, Ida Oline 2005 S Driv Idrettslag Langhus IL 06.09.20
Granaas-Myhre, Petter 2003 S Ranheim IL Kolstad Håndball 09.10.20
Granerud, Helena Kittelsen 2003 S Sørfjell, IL Tvedestrand 09.09.20
Grasto, Simen 1990 S Nordbygda Håndball Veldre Håndball 16.10.20
Gresdahl, Cecilie 1998 S Våg IK Randesund IL 02.09.20
Grimsgaard, Thuva Moe 2004 S Langangen Idrettslag Herøya Idrettsforening 12.10.20
Grimstad, Lene 2000 S Nærbø IL Viking TIF 18.09.20
Grindberg, Markus 2001 S Namsos Håndballklubb Tiller IL 10.09.20
Grindem, Marte 2002 S Ulefoss Sportsforening Skade, Idrettslaget 15.10.20
Grindheim, Jenny 2004 S Viking TIF Bergen HK 02.10.20
Grindstad, Caroline 2003 S Ski IL Håndball Follo HK Damer 19.09.20
Grini, Benedikte 2001 S Bergen HK Viking TIF 16.09.20
Grongstad, Isak 2000 S Kolstad Håndball Strindheim il 10.10.20
Grundetjern, Emil 2003 S Fløy Randesund IL 23.09.20
Grusovnik, Matic 1991 S Runar, IL Tyskland - Håndball 22.10.20
Grüner, Ingrid Marie 2004 S Åndalsnes Isfjorden IL 02.10.20
Grüner, May Nora 2006 S Frogner IL Lørenskog HK 06.09.20
Grøndahl, Thomas Andre 1973 S Vestre Bærum Idrettsforening Vestre Bærum Lommedalens IL 08.10.20
Grøndahl, Thomas Andre 1973 S Vestre Bærum Lommedalens IL Fold HK 11.10.20
Grøndal, Andrea 2000 S Stavanger IF BSI - Håndball 17.09.20
Grøneng, Jenny Christine 1988 S Furnes Elverum Håndball 16.09.20
Grønnesby, Tuva Rannem 2007 S Freidig, SPK Strindheim il 16.09.20
Grønset, Martin Jacobsen 2007 S Rennebu IL Oppdal IL 22.10.20
Grønås, Nora Bjerklund 1997 S Sogndal IL Ganddal IL 04.10.20
Grøstad, Nathalie Kristine 2009 S Tønsbergs Turnforening Teie håndballklubb 10.09.20
Guddal, Jenny Taraldsen 2003 S Lørenskog HK Stryn T & IL 15.10.20
Gudelj, Gabriela 1997 S Byåsen IL Kroatia 27.08.20
Gudvangen, Emilie Wallem 2001 S Søreide Kjøkkelvik 16.10.20
Gulbrandsen, Kamilla Holtan Loupedalen 2000 S Stabæk Håndball Norges Handelshøyskoles Idrettsforening 21.10.20
Guldstein, Emma-Sofie Birkelund 2004 S Aure IL Kristiansund HK 11.09.20
Gullbring, Tina Jeanett 2001 S Notodden Håndball-Lag Danmark - Håndball 11.09.20
Gundersen, Isac Bassøe 2007 S Vollen Ungdomslag Gui Sportsklubb 30.09.20
Gundersen, Sanna Fjeld 2000 S Nordstrand IF Sverresborg Håndballklubb 17.09.20
Gundersen, Sanna Fjeld 2000 D Askim Idrettsforening Sverresborg Håndballklubb 21.10.20
Gundersen, Thea 2003 S Bjarg Bønes 10.09.20
Gunnarstorp, Thale Anette 2000 S Sarpsborg IL Håndball NMBUI- Håndball 04.10.20
Gunvaldsen, Mari 2002 S Rolvsøy IF Skogstrand IL
Utlån 19.10.20 - 31.12.20
21.10.20
Gurmark, Anniken 2001 S Larvik Håndballklubb Italia 09.09.20
Gurstad, Frederikke Paalgard 1995 S Nordstrand IF Lambertseter IF 06.10.20
Guttorm, Sara Marie Soini 2005 S Tana Ballklubb Vadsø Turnforening 18.10.20
Gåserud, Ida Beathe 1993 S NTNUI Linderud IL 19.09.20
Haakenstad, Inga Marthe 2004 S NIT-HAK håndballklubb Jaren IL 19.09.20
Haavardtun, Rebekka Alice 2003 D Borre IF Falk, SK 11.09.20
Hadland, Jorunn 2000 S Klepp IL Tromsøstudentenes IL 01.10.20
Hadler-Olsen, Johan 2005 S Snarøya Sp.kl. Haslum IL 04.10.20
Haga, Marius Ognedal 2004 S Havørn Allianseidrettslag Sola Håndballklubb
Utlån 01.07.21 - 31.05.21
01.07.21
Hagen, Maria Lillesletten 2001 S Tysnes Os Turnforening 27.09.20
Hagen, Rebecka 2001 S Ellingsrud IL Oppsal 02.09.20
Hagen, Trude 1998 S Selbu IL Håndball Jaren IL 09.10.20
Haglund, Martine Rogneby 1999 S LFH09 Lillehammer Faaberg Håndball Lillehammerstudentenes IL 11.10.20
Haji, Sentiya Ismail 2005 S Skogstrand IL Lisleby FK
Utlån 26.09.20 - 30.06.21
09.10.20
Hajzeri, Leon 2004 S Bardu Idrettslag Idrettslaget Ros 19.09.20
Halberg, Erik Nyheim 1995 S Fjellhammer IL Tromsø Håndballklubb 07.09.20
Hallingstad, Emil 2004 S Ås IL Ski IL Håndball 27.09.20
Hallingstad, Mikkel 2004 S Ås IL Ski IL Håndball 27.09.20
Hals, Siren Landsverk 1998 S Skrim Elite Skrim, IL 18.09.20
Halvorsen, Berith Alice Hellman 2000 S Storhamar Håndball Tromsøstudentenes IL 24.09.20
Halvorsen, Sondre Romestrand 2002 S Bækkelagets SK Langhus IL 05.09.20
Halvorsen, Ståle 1969 D Langhus IL Nordby IL 17.09.20
Halvorsen, Ståle 1969 S Langhus IL Nordby IL 17.09.20
Halvorsen, Tonje 2002 S Larvik Turn & IF Runar, IL 20.09.20
Hamborg, Tarjei 1992 S Sandefjord Håndball Nøtterøy Håndball Elite 30.08.20
Hamre, Nathalie Andreassen 2003 S Sola Håndballklubb Hinna Håndball 10.09.20
Handley, Lisa 2001 S Konnerud IL Norges Handelshøyskoles Idrettsforening 19.09.20
Hansen, Endre Hagerupsen 2007 S Vollen Ungdomslag Gui Sportsklubb 30.09.20
Hansen, Frida Holmberg 1993 D Oppsal Vålerenga 12.10.20
Hansen, Johanne Wøhni 2000 S Alta IF Tromsøstudentenes IL 30.09.20
Hansen, Kim 1992 S Tynset IF Strindheim il 15.10.20
Hansen, Malin Fried 1998 S Fredrikstad Ballklubb NTNUI 01.10.20
Hansen, Martine Angelica 2003 S Lisleby FK Østsiden IL Fredrikstad
Utlån 31.08.20 - 01.05.21
02.09.20
Hansen, Mathias Duvholt 2002 S Halsen IF Larvik Turn & IF 25.09.20
Hansen, Mia Sofie 2002 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 16.09.20
Hansen, Nicolay Støle 2006 S Øystre Slidre IL Leira IL
Utlån - - 01.06.21
-
Hansen, Odne 2002 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 12.09.20
Hansen, Sanna Røraas 2003 S Pors Håndball Gulset IF
Utlån 10.09.20 - 30.06.21
12.09.20
Hansen, Sara Smedsrud 2007 S Imås, IL Express 06.10.20
Hansen, Thea Almås Kragseth 2003 D Fjellhammer IL Ullensaker/Kisa IL Håndball 07.09.20
Hanssen, Sivert 2006 S Gravdal HK Leknes Håndballklubb 10.10.20
Haraldsen, Stine Tranmæl 2004 S Kattem IL Håndballklubb Heimdal Håndball 06.09.20
Hardal, Astrid 2002 S Nordstrand IF Bøler IF 10.09.20
Hardal, Marte 2000 S Bækkelaget Håndball Elite BI Bergen studentidrettslag 03.10.20
Hartløff, Turid Bakke 2000 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 15.10.20
Hartmann, Jonas Grandal 2002 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Hasle, Andrine Ervik 2000 S Nordstrand IF Norges Handelshøyskoles Idrettsforening 19.09.20
Haslevang, Merethe 2000 S Sortland Håndballklubb Tromsøstudentenes IL 30.09.20
Hassan, Nazik Ezeldin 2007 S Lena IF Toten Håndballklubb 17.09.20
Hatle, Marte Hagen 2002 S Træff Spkl Skåla IL 17.09.20
Hauff, Silje 2001 S Ålgård Håndballklubb Ungarn 18.10.20
Haug, Frøydis Alice 2003 S Vang Håndball Furnes 22.10.20
Haugan-Bjørkestøl, Lotta 2007 S Rapp Sportsklubben Freidig, SPK 06.10.20
Haugane, Hilde Jystad 2001 S Flatås Idrettslag Utleira IL 03.10.20
Hauge, Olav 2005 S Bygdø Monolitten Haslum IL 26.09.20
Haugen, Eirin Rustad 2000 S Ullensaker/Kisa IL Håndball NTNUI 13.10.20
Haugen, Emilie Kristin Persen 2000 S Brønnøysund Gøy Håndballklubb 04.10.20
Haugen, Philip 2006 S Gjerpen IF Allianse Urædd Håndball 02.10.20
Haugen, Simen Angell 2000 S Charlottenlund Sportsklubb Spjelkavik IL 24.10.20
Haugland, Aritina 2004 S Drammen Bul IL Åssiden IF 16.09.20
Haugland, Maren 2002 S Fana Bønes 10.09.20
Haugland, Marius Lyssand 2006 S Os Turnforening Nore Neset 03.09.20
Haugland, Sunniva Torgersen 2006 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 30.09.20
Haugli, Johanna Ulvestad 2004 S Valnesfjord IL Junkeren IK 02.10.20
Hauglid, Pernille 2000 S Tvedestrand Kristiansand Student IL 28.09.20
Haugstvedt, Emma Johannesen 2000 S Sola Håndballklubb Gneist 11.09.20
Haugvaldstad, Eline 2004 S Nord, sk Avaldsnes IL 09.09.20
Haukland, Hanne 2001 S Bryne Håndballklubb Sverresborg Håndballklubb 06.10.20
Hausken, Anna Høyland 2004 S Nord, sk Avaldsnes IL 09.09.20
Hausken, Tuva 2007 S HK-72 Sande Stokmarknes Håndballklubb 21.10.20
Haver, Herman 2004 S Havørn Allianseidrettslag Sola Håndballklubb
Utlån 03.09.20 - 31.05.21
05.09.20
Havikhagen, Thea Madeleine 2005 S HG Gokstad Sandefjord Turn & Idrettsforening
Utlån 11.09.20 - 30.06.21
13.09.20
Hedin, Gunnar Robert 1966 S Fold HK Nøtterøy Håndball Elite 09.09.20
Heen, Nathalie 2007 S Hunstad FK Innstranda IL 12.09.20
Hegelstad, Morten 2000 S Varhaug IL Vigrestad IK 10.09.20
Heggdal-Verlo, Alva Johanna 2005 S Vikane IL Gloppen Handballklubb 18.10.20
Heggdal-Verlo, Ragne 2003 S Gloppen Handballklubb Stryn T & IL 19.10.20
Hegrestad, Oline 2007 S Brusand IL Vigrestad IK 08.10.20
Heien, Geir Erling 1960 D Lunner Håndballklubb Furnes 24.09.20
Heigre, Amalie 2003 S KFUM Håndball, Stavanger Hinna Håndball 02.09.20
Heimdal, Anette 1991 D Grimstad studentidrettslag Strømmen/Glimt IL 01.09.20
Heimdal, Marie Christiansen 2002 S Korsvoll IL Kjelsås IL 09.09.20
Heimen, Hannah Lovise Sætre 2002 S Kristiansund HK Elnesvågen og Omegn IL Håndball 26.09.20
Heldal, Erik 1994 S Viking TIF BI Bergen studentidrettslag 02.10.20
Helgesen, Johanne Hovde 2004 S Asker Skiklubb Haslum IL 03.10.20
Helgestad, Caroline Ross 2001 S Spydeberg IL Ski IL Håndball 07.09.20
Helgøy, Nicolai Horve 2000 S Urædd Håndball Falk, SK 09.09.20
Helland, Marion 1998 S Reistad IL Runar, IL 24.10.20
Helleberg, Jessica Elenora Gerd 1986 S Lier Danmark - Håndball 04.09.20
Helleland, Konrad 2008 S Solberg Sportsklubb Konnerud IL 14.09.20
Helleland, Selina Halvorsen 2007 S Lia IL Express 09.10.20
Heller, Nora Karlsen 2003 S Degernes IL HK Eidsberg 11.09.20
Hellerud, Thea Viola 2007 S Driv Idrettslag Falk, SK 10.09.20
Hellevik, Jennie Marie 2003 S Valder IL Godøy IL 10.09.20
Helman, Emma Sophie Boye 1997 S BI Athletics Nordstrand IF 26.09.20
Helmersen, Fredric Skarsaune 2002 S Ski IL Håndball Langhus IL 25.09.20
Helminsen, Mina Sofie 2002 S Østsiden IL Fredrikstad Skogstrand IL 02.09.20
Helseth, Katrine Fuhre 2005 S Larvik Turn & IF Tjølling IF 24.10.20
Henriksen, Hanna 2003 D Nidelv Sverresborg Håndballklubb 07.09.20
Henriksen, Hanna 2003 S Nidelv Sverresborg Håndballklubb 09.09.20
Henriksen, Håvard 2005 S Express Øyestad IF 30.09.20
Henriksen, Julian Lund 2001 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Hermansen, Oda Elstad 2001 D Lillestrøm Håndballklubb Fjellhammer IL 01.10.20
Herstad, Malin Angelica 2006 S HK Eidsberg HK Trøgstad 97 09.09.20
Hersvik, Kristoffer Heldal 2007 S Fana Bjarg
Utlån 16.10.20 - 30.06.21
18.10.20
Hesselberg, Ariel 2003 S KFUM Håndball, Stavanger Belgia 09.10.20
Hessen, Madelen 2000 S Nannestad IL Bækkelaget Håndball Elite 12.09.20
Hessen, Stefan 2004 S Kjelsås IL Fjellhammer IL 04.09.20
Hetland-Hansen, Kaja Emilie 2003 S Lisleby FK Østsiden IL Fredrikstad
Utlån 31.08.20 - 01.05.21
02.09.20
Hetle, Borgny Kristin 2007 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 03.09.20
Hilde, Håvard Johan 2004 S Vikane IL Gloppen Handballklubb 08.10.20
Hillestad, Christian Langset 2003 S Ranheim IL Kolstad Håndball -
Hima, Adrian 1994 D Kopervik Borgen IL 09.09.20
Hirth, Ingrid 1999 S NTNUI Havørn Allianseidrettslag 11.09.20
Hivand, Even 2006 S Flint Tønsberg Håndball AL Nøtterøy IF 08.09.20
Hjelle, Kristina 2007 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 05.09.20
Hjelleset, Terese 1997 S NTNUI Sverige - Håndball 30.09.20
Hjelmseth, Marianne Kjær 1998 S Vestby Håndballklubb Kristiansand Student IL 28.09.20
Hjertner, Camilla 2003 S Charlottenlund Sportsklubb Strindheim il 14.10.20
Hobæk, Martine Meen 1995 S NTNUI BSI - Håndball 02.09.20
Hoddevik, Johannes 2006 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 05.10.20
Hodne, Malin Dyskeland 2001 S Voll UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 01.10.20
Hoem, Karen Mathilde 2004 S Averøy Håndballklubb Kristiansund HK 03.10.20
Hoff, Malin 2005 S Nidelv Sverresborg Håndballklubb 21.09.20
Hofstad, Ane Kirksæther 2002 S Byåsen IL Utleira IL 02.09.20
Holager, Eivind 1995 D Flå IL Strindheim il 01.10.20
Holm, Hannah Stickler 2004 S Sandefjord Turn & Idrettsforening HG Gokstad
Utlån 11.09.20 - 30.06.21
13.09.20
Holmberg, Karianne 2002 S Gjerpen IF Allianse Herkules 10.09.20
Holme, Selma 2003 S HG Gokstad Sandar IL 12.10.20
Holmen, Alexander 2006 S Skarnes Håndball Raumnes & Årnes IL 07.09.20
Holmvik, Nora 2002 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 15.10.20
Holsen, Christoffer Christiansen 2007 S Mauseidvåg/Solevåg Blindheim IL
Utlån 21.09.20 - 30.06.21
23.09.20
Holte, Kaiza Mari 2003 S Ørland Ballklubb Strindheim il 11.09.20
Holte, Marte Gran 1982 S HK Vestre Toten Skreia IL 22.09.20
Holth, Anna Johanne 2006 S Bjørkelangen SF Høland Idretts og ungdomslag 13.09.20
Holthe, Amanda Kristin 1991 S Årstad IL Os Turnforening 12.09.20
Homstøl, Leander 2006 S Froland IL Grane Arendal, IK 29.08.20
Hopland, Thea Anabell 2006 S IL Fram Lånke IL 10.10.20
Hopstad, Anette 1985 S Vollen Ungdomslag Gui Sportsklubb 29.09.20
Hopstad, Sondre Næss 1996 D Flå IL Strindheim il 29.09.20
Hopstad, Sondre Næss 1996 S Flå IL Strindheim il 01.10.20
Horghagen, Natalie Bøe 1996 S BI Athletics Vålerenga 21.10.20
Hornnes, Lise 2000 D Otra IL UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 23.09.20
Hornnes, Lise 2000 S Otra IL UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 23.09.20
Hornnes, Lise 2000 D UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag Otra IL 23.09.20
Hornnes, Lise 2000 S UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag Otra IL 23.09.20
Hosseini, Dunya 2005 S Kattem IL Håndballklubb Heimdal Håndball 11.09.20
Hovde, Dina 2001 S Volda Handballklubb Falk, SK 30.09.20
Hovde, Kathinka 2004 S Skedsmo Håndballklubb Oppsal 15.09.20
Hovdsveen, Amanda Louise Llarena 2002 S Ski IL Håndball Follo HK Damer 20.09.20
Hove, Sunniva 2000 S Bossekop UL Tromsøstudentenes IL 26.09.20
Hovland, Elise 2000 S Dale IL, Fjaler Norges Handelshøyskoles Idrettsforening 26.09.20
Hundahl, Mille Heick 1990 S Molde HK - Elite Danmark - Håndball 11.09.20
Hundstad, Filip Gravrok 2005 S Remyra IL Stjørdal Håndballklubb 30.09.20
Hundstad, Filip Gravrok 2005 S Stjørdal Håndballklubb Stjørdals-Blink, IL, 14.10.20
Husby, Adelen 2005 S Stjørdals-Blink, IL, Stjørdal Håndballklubb 01.10.20
Husomanovic, Charlotte 1995 D AK 28 Hokksund IL 01.10.20
Hustad, Marie 2002 S Kristiansund HK Elnesvågen og Omegn IL Håndball 26.09.20
Hustad, Sander Hole 1999 S Nøtterøy Håndball Elite Falk, SK
Utlån 02.09.20 - 30.04.21
04.09.20
Husøy, Even Mageli 2003 S Ullern IF Vålerenga 08.09.20
Huyuk, Rozerin 2003 S Larvik Turn & IF Fram IF 18.09.20
Hvaal, Helene 1999 S Larvik Turn & IF Sandnes Håndballklubb 03.09.20
Hvaara, Martine 2000 S Notodden Håndball-Lag Vålerenga 10.10.20
Hvamstad, Thea 2003 S Lunner Håndballklubb Ullensaker/Kisa IL Håndball 20.09.20
Hynnekleiv, Margrethe Irgens 2002 S Korsvoll IL Kjelsås IL 09.10.20
Hyving, Jeanette 1987 S Vollen Ungdomslag Gui Sportsklubb 29.09.20
Hægland, Hanna Eide 2006 S Salhus T & IL Tertnes 05.09.20
Høeg-Sandnes, Tille Andrea 2005 S Drammen Bul IL Reistad IL 14.09.20
Høgsnes, Ann-Kristin 1994 S Ranheim IL Ogndal IL 02.09.20
Høgås, Amanda 1996 S Rana Håndballklubb Tromsøstudentenes IL 07.10.20
Høidalen, Ina Kurås 2000 S Skade, Idrettslaget Kristiansand Student IL 28.09.20
Høksnes, Amund Skau 2000 S Tønsbergs Turnforening Viking Håndballklubb 10.10.20
Høyland, Carmen 2006 S Orstad idrettslag Frøyland IL 12.09.20
Høyland, Robert Stålesen 2001 S Varhaug IL Vigrestad IK 08.10.20
Høyvik, Håkon 2004 S Ås IL Ski IL Håndball 02.10.20
Håkerud-Kongsvik, Elliot 2007 S Vollen Ungdomslag Gui Sportsklubb 30.09.20
Håkonsen, Martine Skjærvik 1999 S Reistad IL Larvik Turn & IF 17.10.20
Håkonsen, Mathias Berg 2002 D Gneist Fyllingen 06.09.20
Håkonsen, Mathias Berg 2002 S Gneist Fyllingen 08.09.20
Håkonsen, Mathias Berg 2002 D Fyllingen Gneist 30.09.20
Håkonsen, Trude Blestrud 1994 S Strindheim il Junkeren IK 07.09.20
Håland, Astrid Eldbjørg 2004 S Nærbø IL Vigrestad IK 27.09.20
Ibrahim, Ruda Sortland 2003 S Stranda IL Sykkylven IL
Utlån 01.07.21 - 01.05.21
01.07.21
Inderberg, Nathalie Madelen Finanger 2007 S Overhalla IL Namsos Håndballklubb 01.10.20
Indreiten, Myrtel Hermine 2003 D Borre IF Falk, SK 10.09.20
Ingebrigtsen, Jill Cathrin Meyer 1989 S Bravo Håndball Klubb Tromsø Håndballklubb 07.09.20
Inglingstad, Celina Beilegaard 1996 S Nordstrand IF Bækkelaget Håndball Elite 13.09.20
Inglingstad, Chris Andre Beilegaard 1994 S Nordstrand IF Linderud IL 07.10.20
Irgens, Petter Nikolai Kaus 2004 D Freidig, SPK Charlottenlund Sportsklubb 14.09.20
Isaac Habtemariam, Tivona 2006 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 18.10.20
Isaksen, Guro Blakstad 1984 D NTNUI Gløshaugen Sandar IL 06.09.20
Iversen, Håkon 2004 S Byåsen IL Stjørdals-Blink, IL, 18.09.20
Jabateh, Candy Veronica 1997 D Årstad IL Fana 14.09.20
Jabateh, Candy Veronica 1997 S Årstad IL Fana 16.09.20
Jabateh, Masange 2004 D Åssiden IF Reistad IL 11.09.20
Jabateh, Masange 2004 S Åssiden IF Reistad IL 13.09.20
Jacobsen, Celine Basnes 2004 S Rælingen Håndballklubb Fet IL 19.09.20
Jacobsen, Siri Ludvigsen 2005 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 06.09.20
Jacobsen, Thea Wessel 2005 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 06.09.20
Jakobsen, Emilie Vågnes 1999 S Junkeren IK Island 12.09.20
Jakobsen, Fredrik Ødemark 1995 S Oppsal Romsås IL 30.08.20
Jakobsen, Julie Farstad 1999 S Stavanger IF NTNUI 09.10.20
Jakobsen, Lisa Fjell 1992 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Jansen, Lily Nyland 2007 S Lia IL Express 17.09.20
Jansen, Sebastian Engeflaen 2007 S Skarnes Håndball Raumnes & Årnes IL 03.09.20
Jansson, Thea 2006 S Vestre Bærum Idrettsforening Vestre Bærum Lommedalens IL 05.10.20
Jensen, Amalie 2002 S Rolvsøy IF Skogstrand IL
Utlån 13.10.20 - 31.12.20
15.10.20
Jerstad, Thea-Emilie Funes 2006 S Kristiansand Våg IK 11.09.20
Jobraaten, Sara 2002 S Nordstrand IF Bøler IF 10.09.20
Johannesen, Simen 2006 S Kopervik Åkra IL 06.09.20
Johannessen, Marie Serine 2004 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Johannessen, Ole Kristian 1998 D Spydeberg IL Lund Håndballklubb 21.09.20
Johannessen, Therese Eikeland 2004 S Spind IF Farsund og Lista Idrettsklubb 09.09.20
Johannessen, Øystein 1971 S Lier Reistad IL 13.09.20
Johansen, Elise Thune 1997 S Lisleby FK NTNUI 04.10.20
Johansen, Elise Thune 1997 D Rolvsøy IF NTNUI 14.10.20
Johansen, Frida Mortensen 2004 S Skedsmo Håndballklubb Jaren IL 07.09.20
Johansen, Guro 1998 S Tertnes Førde IL 02.10.20
Johansen, Jonas Skaanes 2002 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 12.09.20
Johansen, Kamilla Lidal 2005 S Stjørdals-Blink, IL, Stjørdal Håndballklubb 18.09.20
Johansen, Malin 2006 S Inderøy IL Skogn IL 09.09.20
Johansen, Marlin Fajarillo 2005 S Egge IL Steinkjer Håndballklubb 17.09.20
Johansen, Marte Måsøval 2003 S Charlottenlund Sportsklubb Strindheim il 17.10.20
Johansen, Natalie Desiré Hoel 2004 S Tistedalen T&IF Halden Håndballforening 08.10.20
Johansen, Oskar Dahl 2003 S Sverresborg Håndballklubb Tiller IL 02.09.20
Johansen, Randi 1993 S Gimletroll Lørenskog HK 09.09.20
Johansen, Sara Stavrum 2005 S Hommelvik IL Malvik IL 12.09.20
Johansen, Sarah Kalstad 2002 S Hasle-Løren IL Ellingsrud IL 16.09.20
Johansen, Sofie Torsvik 2003 S Lisleby FK Østsiden IL Fredrikstad
Utlån 31.08.20 - 01.05.21
02.09.20
Johansen, Tea 2003 S HG Gokstad Sandar IL 12.10.20
Johansen, Øyvind 1998 S Sverresborg Håndballklubb Charlottenlund Sportsklubb 11.09.20
Johansson, Andrea Anna Cecilia 1995 S Sverige - Håndball Fredrikstad Ballklubb 31.08.20
Johansson, Frida Johnsen 2002 S Sarpsborg IL Håndball HK Eidsberg 11.09.20
Johansson, Rikke Camilla 1999 S Fjellhammer IL Oslo-Studentenes IK 12.09.20
Johnsen, Aleksander Christian Statle 2006 S Gjerpen IF Allianse Urædd Håndball 02.10.20
Johnsen, André 2002 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Johnsen, Anne Cathrine Holm 1987 S Vollen Ungdomslag Gui Sportsklubb 29.09.20
Johnsen, Dina Kristina 2004 S Senja Håndballklubb Håndballklubben Landsås 26.09.20
Johnsen, Erlend Strøm 2000 S Bossekop UL Tromsø Håndballklubb 12.09.20
Johnsen, Lise Lande 2000 S Brønnøysund NTNUI 04.10.20
Johnsen, Malika el Tayeb 2007 S Fyllingen Sund handballklubb 15.10.20
Johnsen, Nicholas 2005 S Snarøya Sp.kl. Haslum IL 12.09.20
Johnsen, Oliver 2006 S Byåsen IL Sjetne IL 04.09.20
Johnsen, Pia Misund 1999 S Ullensaker/Kisa IL Håndball NTNUI 13.10.20
Johnsen, Tale Othelie 2003 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 15.09.20
Johnset, Jomar Lennart 1992 S Nordstrand IF Linderud IL 17.09.20
Johnson, Vetle Hammerlin 2004 S Ås IL Ski IL Håndball 17.09.20
Jonassen, Madelen Lindahl 2002 S Larvik Turn & IF Stag, SPKL 30.09.20
Jonassen, Michael 1989 S Runar, IL Nøtterøy Håndball Elite 09.09.20
Jonassen, Tuva 2001 S Sandnes Håndballklubb Hundvåg Håndballklubb 19.09.20
Jonlund, Noah Martin 2003 S Kolbotn IL Langhus IL
Utlån 02.09.20 - 30.06.21
04.09.20
Jore, Frida Haugdal 2003 D KFUM Håndball, Stavanger Hinna Håndball 30.08.20
Jore, Frida Haugdal 2003 S KFUM Håndball, Stavanger Hinna Håndball 01.09.20
Jurkeviciute, Deimante 2005 S HG Gokstad Sandefjord Turn & Idrettsforening
Utlån 18.09.20 - 30.06.21
20.09.20
Jølle, Selma Lennartdatter 2003 D Charlottenlund Sportsklubb Strindheim il 15.10.20
Jølle, Selma Lennartdatter 2003 S Charlottenlund Sportsklubb Strindheim il 17.10.20
Jørgensen, Maria 2003 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 17.09.20
Jørgensen, Marte Holme 2001 S Rolvsøy IF Skogstrand IL
Utlån 13.10.20 - 31.12.20
15.10.20
Jørgensen, Nora Høyesen 2000 S Molde HK Byåsen IL 06.09.20
Jørgensen, Olivia Kristanna 2002 S Ski IL Håndball Follo HK Damer 19.09.20
Jøsendal, Amalie Henriette Finrud 1994 S Skrim Elite Oslo-Studentenes IK 02.10.20
Kaarstein, Matilde Haga 2007 S Barkåker IF Tønsbergs Turnforening 18.09.20
Kafi Djelloul, Omaima 2007 S Rolvsøy IF Lisleby FK 11.10.20
Kalheim, Johanne 2000 S Nærbø IL Sandnes Håndballklubb 16.10.20
Kalstad, Tuva Tefre 2006 S Jølster IL Førde IL 12.09.20
Kamp, Chris 2003 S IL Fram Elverum Håndball 23.09.20
Kanbar, Sara Cristina 2001 S Lørenskog HK Lillestrøm Håndballklubb 10.09.20
Karlov, Igor 1994 S Russland - Håndball FyllingenBergen 06.08.20
Karlsen, Ida Bergsvik 1998 S Volda Handballklubb BSI - Håndball 03.09.20
Karlsen, Laura Garte 2004 S Averøy Håndballklubb Kristiansund HK 14.10.20
Karlsen, Marius Bye 1995 S Kløfta IL Elverumstudentenes IL 07.10.20
Karlsrud, Èlio 2004 S Oppegård IL Kolbotn IL 19.09.20
Karlsrud, Kristine Byrkjedal 2000 S Figgjo IL NTNUI 04.10.20
Karlsson, Anton Rikard 1999 S Sverige - Håndball Fjellhammer IL 20.08.20
Karlsson, Erle 2006 S Pors Håndball Klyve Idrettslag 04.09.20
Karlsson, Morten Tjostolv 1965 S Ulefoss Sportsforening Herkules 03.09.20
Karlsson, Morten Tjostolv 1965 D Urædd Håndball Herkules 04.09.20
Karlsson, Tilda 2004 S Asker Skiklubb Reistad IL 14.10.20
Karlstad, Mathilde Fjørtoft 2003 S Lisleby FK Østsiden IL Fredrikstad
Utlån 01.07.20 - 01.03.21
01.07.20
Karsikas, Neea 2000 S Finland - Håndball Kristiansand Student IL 25.09.20
Kartevoll, Elisabeth 2004 S Øvrebø IL Våg IK 17.09.20
Katic, Katarina 2003 S Lisleby FK Østsiden IL Fredrikstad
Utlån 01.07.21 - 01.05.21
01.07.21
Kausland, Margrete 2004 D Sund Sportsklubb Sund handballklubb 28.08.20
Kausland, Margrete 2004 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Kausland, Margrete 2004 S Sund handballklubb Sotra 18.10.20
Kausland, Sigrid 2007 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Kelmendi, Enkeleta 2007 S Ellingsrud IL NIT-HAK håndballklubb 13.09.20
Kelmendi, Vlera 2001 D Vestli IL Linderud IL 28.09.20
Kidane, Saimon Berhane 2006 S Bossekop UL Alta IF 08.10.20
Kierulf, Helle 2000 S Flint Tønsberg Håndball AL Fredrikstad Ballklubb 09.09.20
Kingdon, Chilli Rebecca 2003 D Randesund IL Gimletroll 08.09.20
Kingdon, Chilli Rebecca 2003 S Randesund IL Gimletroll 10.09.20
Kirkedam, Fredrik Dahl 2001 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Kise, Malin Igesund 1991 S Vollen Ungdomslag Gui Sportsklubb 29.09.20
Kittelsen, Joakim Nordbø 2006 S Gjerpen IF Allianse Urædd Håndball 02.10.20
Kiwanuka, Jonathan Bosco Espenes 2006 S Nordnes Viking TIF 27.09.20
Kjelaas, Sindre Pallin 1993 S Rapp Sportsklubben Charlottenlund Sportsklubb 16.09.20
Kjeldsberg, Kent Emil 2000 S Heimdal Håndball Skogn IL 10.09.20
Kjeldsberg, Kent Emil 2000 S Skogn IL Heimdal Håndball
Utlån 20.10.20 - 31.12.20
22.10.20
Kjelling, Vida 2006 S IL Jardar Jar IL 10.09.20
Kjellmo-Hansen, Julian 2007 S Nerskogen IL Alta IF 10.09.20
Kjemark, Dominick Andresen 2007 S Lervik IF Gamle Fredrikstad Håndballklubb 09.10.20
Kjepperud, Kristine 1998 D Vestli IL Linderud IL 28.09.20
Kjuusmoen, Hedda Arntsen 2003 S Drammen Bul IL Åssiden IF 16.09.20
Kjærås, Rikke 1997 S Tønsbergs Turnforening Parkveien Idrettslag & Sport 06.09.20
Kjønås, Anna Lorgen 2002 S Valder IL Godøy IL 09.10.20
Kjønås, Veslemøy Risnes 1999 S Norges Handelshøyskoles Idrettsforening Førde IL 29.09.20
Klausen, Cecilie 2003 S Kristiansand Gimletroll 10.09.20
Klausen, Viktoria 1997 S Hånes IF UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag 09.10.20
Klepsvik, Astrid 2004 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Kleven, Martine Linnea 2007 S Hunstad FK Innstranda IL 10.09.20
Klock, Noah Hansen 2003 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Klubben, Tiffany Simon 2005 S Nordnes Bergen HK 27.09.20
Klungtveit, Anna Regina Johansen 2002 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Klungtveit, Ingvild 2000 S Bryne Håndballklubb Kristiansand Student IL 28.09.20
Knezic, Stjepan 1996 S Hk Herulf Moss Tyskland - Håndball 15.09.20
Knigge, Nikoline Kolstad 1998 S Østsiden IL Fredrikstad Tistedalen T&IF 02.10.20
Knudsen, Elise-Kristine Schaal 2000 S Tromsø Håndballklubb Bravo Håndball Klubb 22.09.20
Knudsen, Jacob Alexander 2000 S Vestre Bærum Idrettsforening Vestre Bærum Lommedalens IL 08.10.20
Knudsen, Jacob Alexander 2000 S Vestre Bærum Lommedalens IL BI Bergen studentidrettslag 08.10.20
Knudsen, Rebekka 2002 S Idrettslaget Ros Graabein IF 22.09.20
Knudsen, Viktor Bouwer 2003 S Bjarg Viking TIF 15.09.20
Knutsen, Bjørnar André 2002 D Åkra IL Skudenes UIL 30.09.20
Knutsen, Stian 1997 S BSI - Håndball BI Bergen studentidrettslag 18.09.20
Koch, Kristian Fjeldtvedt 2006 S Riska Håndballklubb Sandnes Håndballklubb 17.09.20
Kollmar-Dæhlin, Eliane 2006 S Nes Sp.Kl. Veldre Håndball 02.09.20
Kolstad, Marte Killingmo 1997 S Høland Idretts og ungdomslag Oldenborg Idrætsselskab 11.10.20
Kolve, Maja 2003 D Bodø Håndballklubb Junkeren IK 09.09.20
Kolve, Maja 2003 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 11.09.20
Kondic, Dragan 1991 S Halden, IL Topphåndball Nøtterøy Håndball Elite 03.09.20
Koopmans, Sophie 2006 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 30.09.20
Korsrud, Isabel Ulvshus 2003 S Ullensaker/Kisa IL Håndball Lillestrøm Håndballklubb 25.10.20
Korstad, Lene 1990 S Nannestad IL Eidsvold Turnforening Håndball 15.09.20
Kringeland, Jon Kristoffer Solvang 2001 S Åkra IL Fyllingen 02.09.20
Kristensen, Andrine Moe 2003 S Kristiansand Gimletroll 05.09.20
Kristensen, Christen Sparbo 2006 S Gravdal HK Leknes Håndballklubb 06.09.20
Kristensen, Kristian Tind 1999 S Danmark - Håndball Falk, SK 20.07.20
Kristiansen, Andreus Roen 2005 S Volda Handballklubb Ørsta IL 11.10.20
Kristiansen, Bing Gary Woolgar 2000 S Tønsbergs Turnforening Viking Håndballklubb 22.10.20
Kristiansen, Emilie Lund 2004 S Skiptvet IL Nordstrand IF 25.09.20
Kristiansen, Jonas Mikalsen 1997 S Idrettslaget Ros BSI - Håndball 30.08.20
Kristjansdottir, Sunna Dis 2004 S Tjøme IL Tønsbergs Turnforening 20.09.20
Krogstadnes, Hanna Kristine 2002 S Varden Meråker, IL Lånke IL 24.09.20
Krogsæter, Anne Lise 1982 D Tveter Håndballklubb Sarpsborg IL Håndball 14.09.20
Krogsæter, Anne Lise 1982 S Tveter Håndballklubb Sarpsborg IL Håndball 16.09.20
Krogvik, Marte Tønder 2002 S Voss Handballklubb Åsane 21.10.20
Kroppan, Hanna Stav 1997 S Utleira IL Nationalkameratene Sportsklubb 22.09.20
Kruse, Rikke Waagan 1999 S Gneist Bønes 22.10.20
Krydsby, Thea Smenes 2005 S Averøy Håndballklubb Kristiansund HK 02.09.20
Kvaal, Kine Marie 2004 S Verdal IL Levanger Håndballklubb 09.10.20
Kvakland, Anne-Lise 2000 S Hitra IL BSI - Håndball 25.09.20
Kvalbein, Håvar 1976 D Lye IL Nærbø IL 02.09.20
Kvamstø, Eivind Hjellbakk 2000 S Bjørnar Strindheim il 11.10.20
Kvannli, Malin 1997 S Nationalkameratene Sportsklubb Sverresborg Håndballklubb 23.09.20
Kvåle, Tuva Kristine Samskott 2007 S Orkanger IF Orkdal il 30.09.20
Kylland, Anja Iren 1994 S Kristiansand Student IL Grane Arendal, IK 02.10.20
Kylland, Eivind Andre Dale 2002 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Kåsa, Hedvig Eugenie 1999 S Gjerpen Håndball BI Bergen studentidrettslag 23.09.20
Lahus, Hedda 1999 S Skogn IL NTNUI 17.10.20
Langaas, Thea 2007 S Strindheim il Freidig, SPK 21.10.20
Lang-Ree, Marit 1994 S Lier Eidsvold Turnforening Håndball 24.10.20
Langø, Emilie 2003 S Charlottenlund Sportsklubb Strindheim il 09.10.20
Langø, Nathalie Mordal 2005 S Blindheim IL Spjelkavik IL 23.10.20
Langørgen, Ane Selfjord 2004 S Sjetne IL Byneset IL 25.09.20
Langåker, Andrea Akselsen 2002 D Åkra IL Skudenes UIL 29.09.20
Lantto, Andreas Nilsen 2005 S Bossekop UL Alta IF 26.09.20
Larsen, Ida Helen Sunde 2003 S KFUM Håndball, Stavanger Hinna Håndball 10.09.20
Larsen, Jesper Lium 2005 S Gjøvik Håndballklubb Snertingdal IF 30.08.20
Larsen, Joakim Espeseth 1996 S Florø Sportsklubb NTNUI 10.09.20
Larsen, Kristin Bentdal 1987 S Lambertseter IF Haugerud IF 09.09.20
Larsen, Maiken 1993 D Lambertseter IF Haugerud IF 07.09.20
Larsen, Maiken 1993 S Lambertseter IF Haugerud IF 09.09.20
Larsen, Nicholai 2007 S HK Eidsberg Askim Idrettsforening 24.09.20
Larsen, Simen Westegaard 1996 S Kjelsås IL NMBUI- Håndball 27.09.20
Larsen, Thea Kirkhus 2005 S HG Gokstad Sandefjord Turn & Idrettsforening
Utlån 11.09.20 - 30.06.21
13.09.20
Larsen, Veronica Myhrvold 1987 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Larsson, Lars Joakim 1984 S Sverige - Håndball Kristiansand Topphåndball 25.08.20
Laugaland, Åsne Håland 2003 S KFUM Håndball, Stavanger Hinna Håndball 01.09.20
Lauvåsvåg, Serina Nilsen 2000 S Greipstad IL MHI Håndball 04.09.20
Ledang, Ane Halland 2004 S Namsos Håndballklubb Overhalla IL 18.10.20
Ledoux, Mathieu Olivier Emilien 2003 S Falk, SK Frankrike - Håndball 21.10.20
Leenders, Boris Marin 2006 S Hødd IL Bergsøy IL
Utlån 14.09.20 - 30.06.21
16.09.20
Lehn, Mia Walsøe 2003 D Byåsen IL Nidelv 29.09.20
Leikvoll, Camilla 1998 S Førde IL Viking TIF 26.09.20
Leine, Marita Brennslett 1991 S Vollen Ungdomslag Gui Sportsklubb 29.09.20
Leira, Gerda 1996 S Levanger Håndballklubb Storhamar Håndball 16.09.20
Lende, Aina 2004 S Varhaug IL Vigrestad IK 15.09.20
Lenningsvik, Matilde Alida 2004 S Korgen IL Bossmo & Ytteren IL 21.10.20
Lerbrekk, Nina 1984 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Lereng, Karoline Børresen 2001 S Gran Håndballklubb Jaren IL 10.09.20
Lervåg, Victoria 2007 S Moen Sportsklubb - Håndball Jaren IL 05.09.20
Lian, Åshild Johannesen 2003 S Gneist Bønes 03.10.20
Lianes, Sune Eriksson 2000 S Strindheim il Tiller IL 01.10.20
Lie, Maiken 2006 S Nøtterøy IF Husøy & Foynland IF 20.10.20
Lien, Julie Kristine Aamodt 1998 S Sarpsborg IL Håndball Oppegård IL 09.10.20
Lillelien, Ola Hoftun 2000 S HK-72 Sande Drammen Håndballklubb 23.10.20
Lind, Henriette 2001 S Driv Idrettslag Kolbotn IL 17.09.20
Lind, Vegard Nybø 2004 S Ås IL Ski IL Håndball 19.09.20
Lindberg, Josefine 2003 S Runar, IL Sandefjord Håndball 10.09.20
Lindgaard, Anette Keyser 1971 S Tømmerholt IL Teie håndballklubb 07.09.20
Lindgren, Amalie Elisabeth Pedersen 2006 S Herkules Gjerpen IF Allianse 11.09.20
Lindstrøm, Malin 1996 S Pors Håndball Harstad Håndballklubb 17.10.20
Linnell, Nicolas Kai 2006 S Byåsen IL Sjetne IL 17.09.20
Linnerud, Madelen Mandt 2000 D HK Eidsberg Kristiansand Student IL 14.10.20
Linnerud, Madelen Mandt 2000 S HK Eidsberg Kristiansand Student IL 14.10.20
Litland, Edle Eik 2006 S Nordnes Viking TIF 06.09.20
Lode, Emma Ruth Mesaros 2003 S Hinna Håndball Ålgård Håndballklubb 17.09.20
Lokøy, Anne Lise 1985 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Lone, Vilde Vevle 2003 S Osterøy Bjørnar 05.09.20
Lorentzen, Jakob Falk 2002 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Lorentzen, Svanhild Mari 2000 S Sandnessjøen IL NTNUI 23.09.20
Lothe, Johan 1999 S Gloppen Handballklubb Juristforeningen Studentidrettslag 03.09.20
Lothe, Sondre Svendsen 2004 S Havørn Allianseidrettslag Sola Håndballklubb
Utlån 01.07.21 - 31.05.21
01.07.21
Ludvigsen, Line 2003 S Bjarg Bønes 11.09.20
Lund, Kathinka Stabell 2000 D Haslum IL Sverresborg Håndballklubb 14.10.20
Lund, Lisa 2005 S Os Turnforening Nore Neset 11.09.20
Lundby, Hedda 2007 S Lena IF Toten Håndballklubb 09.09.20
Lundeby, Heidi Tangvold 1985 S Vollen Ungdomslag Gui Sportsklubb 29.09.20
Lunderøy, Maja Helmine 2006 S Sandnessjøen IL Junkeren IK 15.10.20
Lundh, Marte Moen 2002 S Larvik Turn & IF Stag, SPKL 24.09.20
Lund-Ottesen, Emma 2002 S Ullern IF Narvik/Ofoten-Regionen HåndballKlubb 18.10.20
Lundskar, Thilde Amalie Selstad 2007 S Tverlandet IL Bodø Håndballklubb 18.10.20
Lundstrøm, Edvardt 2004 S Nøtterøy IF Teie håndballklubb 03.09.20
Lundsør, Lykke Livian 2005 S Falk, SK Borre IF 19.09.20
Luth, Glenn-Terje 2001 S Kolbotn IL Langhus IL 04.09.20
Lygård, Johanne Fløgstad 1999 S Hk Herulf Moss Kristiansand Student IL 06.10.20
Lyngsnes, Ronja Aaen 2007 S Overhalla IL Namsos Håndballklubb 26.09.20
Lynne, Mari 2002 S Gran Håndballklubb Ullensaker/Kisa IL Håndball 04.09.20
Lysklett, Kjartan 2003 S Byåsen IL Sverresborg Håndballklubb 11.09.20
Lysnes, Guro Kristoffersen 1996 S Tromsø Håndballklubb Tertnes 13.09.20
Løberg, Finn Gregory Greve 2006 S Froland IL Grane Arendal, IK 30.09.20
Løke, Ada 2006 S Runar, IL Sandefjord Turn & Idrettsforening 19.09.20
Løland, Caroline 1998 S Elverum Håndball Grue IL 02.10.20
Lønn, Emma Hammersmark 2002 S AK 28 Gimletroll 17.10.20
Løseth, Marthe Semundset 2003 S Klæbu IL Byåsen IL 17.09.20
Løvaas, Eirik Miccoli 2001 S Viking Håndballklubb Sverresborg Håndballklubb 06.09.20
Løvdal, Vilde Geirsdatter 1999 S Skogstrand IL Tromsøstudentenes IL 01.10.20
Løver, Linn 1984 S Spangereid Giv Akt IL 09.09.20
Løvik, Martin Arne 2004 S Malvik IL Vikhammer Håndballklubb 02.09.20
Løvoll, Calle Granell 2007 S Vollen Ungdomslag Gui Sportsklubb 30.09.20
Løwe, Matilde 2000 S Hei IL, Håndball Randesund IL 31.08.20
Magnus, Ingrid Hæhre 2008 S Bakke IF Hokksund IL 12.09.20
Mahammed, Balkisa Anwar 2007 S Eidsvåg IL Tertnes 16.09.20
Mallandaine, Thomas Noah 2007 S Ålgård Håndballklubb Bogafjell Idrettslag 18.09.20
Malmo, Matias Kulvik 2000 S Viking TIF Oslo-Studentenes IK 12.09.20
Maloku, Hava 2004 S Oppsal Tyskland - Håndball 13.09.20
Mannsverk, Lotte Kristofine 2006 S Tverrelvdalen IL Alta IF 18.09.20
Manojlovity, Sztefan 1997 S Ungarn Bergsøy IL 02.09.20
Marleau, William Andreas Krohn 2000 S Molde HK Kristiansund HK 06.10.20
Marron, Fiona Nora Harild 1998 S Danmark - Håndball NTNUI 23.10.20
Marstein, Tiril Kristine 1987 S Lambertseter IF Otta IL 01.10.20
Marstein, Tuva 1989 S Lambertseter IF Haugerud IF 10.09.20
Marston, Lea 2000 S Ålgård Håndballklubb Danmark - Håndball 18.09.20
Marthinsen, Mia Linnea 2006 S Oppsal Sinsen-Refstad IL 02.09.20
Martinsen, Emely Christiane 2006 S Salhus T & IL Tertnes 05.09.20
Martinsen, Espen 1984 S Kongsvinger IL Håndball Leiret Håndballklubb 15.10.20
Martinsen, Live 2006 S Orstad idrettslag Frøyland IL 12.09.20
Martinsen, Stine Karoline 1994 S Sverresborg Håndballklubb Førde IL 03.09.20
Martinsen, Vilde 2004 S Stokmarknes Håndballklubb Sortland Håndballklubb 18.09.20
Mastwal-Olsen, Mariam 2007 S Torp IF Lisleby FK 23.09.20
Mathisen, Cato 1987 S Bravo Håndball Klubb Harstad Håndballklubb 06.09.20
Mathisen, Felix Guttormsen 2000 S Bodø Håndballklubb NTNUI 12.10.20
Matioc, Alexandru-Ovidiu 1992 D Raballder Bergen, IL Oslo-Studentenes IK 27.08.20
Matioc, Alexandru-Ovidiu 1992 S Raballder Bergen, IL Oslo-Studentenes IK 29.08.20
Mccourt, Bjørn Svineng 2000 S Bravo Håndball Klubb Tromsø Håndballklubb 13.09.20
Mccourt, Liam Svineng 2000 S Bravo Håndball Klubb Tromsø Håndballklubb 13.09.20
Medbøen, Karoline Rødal 1991 D Vollen Ungdomslag Gui Sportsklubb 29.09.20
Medbøen, Karoline Rødal 1991 S Vollen Ungdomslag Gui Sportsklubb 29.09.20
Medunjanin, Sara 2003 S Sandnes Håndballklubb Hinna Håndball 22.09.20
Meland, Ane Tendenes 2005 S Brodd Håndballklubb Tasta Håndballklubb 03.09.20
Meland, Håkon Puntervold 1993 S Fold HK Konnerud IL 01.09.20
Melberg, Oline 2000 S Midtbygdens IL Kristiansand Student IL 02.10.20
Melby, Mille Marie Urke 2005 S Skogstrand IL Gresvik IF 25.09.20
Meldal, Sara Elise Aasbø 2004 D Malvik IL Vikhammer Håndballklubb 31.08.20
Meldal, Sara Elise Aasbø 2004 S Malvik IL Vikhammer Håndballklubb 02.09.20
Melgård, Mille 2005 D Bodø Håndballklubb Junkeren IK 04.09.20
Melgård, Mille 2005 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 06.09.20
Mevassvik, Ola Marius Myhre 2007 S Vollen Ungdomslag Gui Sportsklubb 30.09.20
Midthjell, Reinhart Aagård 2006 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 06.09.20
Mikkelsen, Karianne Rusten 1992 S Kvinnherad Odda IL 09.10.20
Mikkelsen, Mayken Myhra 2004 S Vear IF Tønsbergs Turnforening 30.08.20
Mikkelsen, Trym Steiro 2003 S Tønsbergs Turnforening Nøtterøy Håndball Elite 20.10.20
Milanovic, Darija 2000 S Gjøvik Håndballklubb Bosnia-Herzegovina 16.09.20
Miljeteig, Thea Hegland 2002 S Fana Tertnes 24.09.20
Mishel, Ilona Akad Hanna 2007 S Randesund IL Søgne Håndballklubb 21.10.20
Misund, Vilde Stormyr 2003 S Midsund IL Elnesvågen og Omegn IL Håndball 15.09.20
Mjelland, Emilie 2001 S Ellingsrud IL Enebakk IF 03.10.20
Mkimel, Rachid Andberg 2003 D Bossmo & Ytteren IL Håndballklubben Landsås 12.10.20
Mkimel, Rachid Andberg 2003 S Bossmo & Ytteren IL Håndballklubben Landsås 14.10.20
Mo, Daniel Kolstad 2002 S Knarvik Viking TIF 27.08.20
Modalen, Annika Vasström 2005 S Høvdingen,IL Randesund IL 24.09.20
Mohamed, Nawal Faisal 2006 S Vestli IL Linderud IL 14.10.20
Mohammed, Sheila Hassan 2005 S Skreia IL Eidsvold Turnforening Håndball 18.10.20
Mollan, Fredrik 2006 S Sparbu IL Steinkjer Håndballklubb 30.09.20
Moniri, Parsa 2003 S Viking Håndballklubb Sandnes Håndballklubb 22.10.20
Monsen, Frida Betine 2004 S Viking TIF Bergen HK
Utlån 02.07.21 - 29.06.21
02.07.21
Monsen, Hedda Karin 2005 D Fet IL Røros IL 30.09.20
Monsen, Julie Kjørholt 1998 S Haslum IL Vålerenga 20.10.20
Morand, Axel Oskar 1998 S Sverige - Håndball Nøtterøy Håndball Elite 25.08.20
Morken, Kenneth Malmo 1996 S Strindheim IL - Håndball Elite NTNUI 09.10.20
Mortensen, Kaia-Sofie 2004 D Sund Sportsklubb Sund handballklubb 28.08.20
Mortensen, Kaia-Sofie 2004 S Sund Sportsklubb Sund handballklubb 30.08.20
Mosti, Marie Buene 2001 S Bravo Håndball Klubb Ranheim IL 17.10.20
Motrøen, Marcus Gulbrandsen 2000 S Lillestrøm Topphåndball Herkules 30.09.20
Moum, Helle Synnøve 2004 S Brønnøysund Steinkjer Håndballklubb
Utlån - - 30.03.21
-
Moum, Helle Synnøve 2004 D Brønnøysund Steinkjer Håndballklubb 02.10.20
Muffetangen, Sondre Beck 1998 S Fet IL Oslo-Studentenes IK 04.09.20
Muggerud, Knut Skarsten 2001 S HK-72 Sande Randesund IL 17.09.20
Muligtahn, Tomas 2001 S Vålerenga Linderud IL 18.09.20
Munkejord, Kristina 1984 S Åkra IL Kopervik 03.10.20
Murugathas, Maathuri 2008 S Vestli IL Linderud IL 14.10.20
Music, Redzep 1976 D Støren Sportsklubb Utleira IL 03.09.20
My, Sopheavy 1999 S Hånes IF Kristiansand Student IL 29.09.20
Myhr, Tuva Hvidsand 1998 S Strindheim il Tromsøstudentenes IL 22.09.20
Mykland, Silje Gåsemyr 2006 S Sandane Turn og Idrettslag Gloppen Handballklubb 20.09.20
Myklebust, Camilla Rønning 2000 S Skrim, IL Runar, IL 12.09.20
Myklebust, Hannah Berg 1998 S Kjelsås IL Lillehammerstudentenes IL 11.10.20
Müller, Nicolas Heggdalsvik 2006 S Gneist Fana 27.09.20
Myrrusten, Stine 1970 D Fredrikstad Ballklubb Lisleby FK 13.10.20
Mæhle, Rikke 1983 S Tjølling IF Runar, IL 12.09.20
Mæhlum, Cathrine Mølgaard 2002 S Røyken og Hurum Håndballklubb Graabein IF 01.10.20
Mæland, Laura Tvedt 2005 S Sola Håndballklubb Hundvåg Håndballklubb 29.08.20
Mælen, Jonas 2002 S Avaldsnes IL Nærbø IL 09.09.20
Møgster, Sander 2007 S Sarpsborg IL Håndball Gamle Fredrikstad Håndballklubb 12.09.20
Møllerud, Tea Kjørsvik 2002 S Ellingsrud IL Kjelsås IL 09.10.20
Mølmen, Phillip Moe 2002 S Vålerenga Nordstrand IF 30.08.20
Nagy, Andreas Bakker 1999 S Bækkelagets SK Norges Handelshøyskoles Idrettsforening 23.10.20
Natvik, Jesper 2007 S Årdalstangen IL Jotun IL
Utlån 24.09.20 - 31.05.21
26.09.20
Navarsete, Kristian 2004 S Oppegård IL Kolbotn IL 13.09.20
Neguse Eyob, Christine 2001 S Høyang IL Dale IL, Fjaler 17.10.20
Nervik, Ida Marie 2003 S Malta Nordstrand IF 18.09.20
Nes, Ingrid 2007 S Årdalstangen IL Jotun IL
Utlån 22.09.20 - 20.06.21
24.09.20
Nesse, Martine Louise 2004 D Sund Sportsklubb Sund handballklubb 28.08.20
Neychev, Nikolay Georgiev 1994 S LFH09 Lillehammer Faaberg Håndball Frankrike - Håndball 30.08.20
Ngu, Mai Helene Thanh 2005 S Elvebyen Håndballklubb Glassverket IF 11.09.20
Nguyen, Josephine 2000 S Kristiansand Student IL Oslo-Studentenes IK 10.09.20
Nguyen, Tina Bao 2005 S Løv-Ham Bønes 04.09.20
Nicolaysen, Kristina Brådland 1996 S BSI - Håndball Parkveien Idrettslag & Sport 17.10.20
Nielsen, Mia Torp 1999 S Årstad IL Nore Neset 24.09.20
Nikolaisen, Katharina Wahl 2000 S Hei IL, Håndball Farsund og Lista Idrettsklubb 10.10.20
Nikolaisen, Vilde Grønnevik 2003 D Bodø Håndballklubb Junkeren IK 12.10.20
Nikolaisen, Vilde Grønnevik 2003 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 14.10.20
Nilsen, Amalie Træet 2007 S Åsane Eikelandsfjorden IL 26.09.20
Nilsen, Emilie Gordon 1998 S Hundvåg Håndballklubb Kristiansand Student IL 24.09.20
Nilsen, Ida Meeg 1986 S Strømsgodset IF Åssiden IF 10.10.20
Nilsen, Kim Sander 2000 S Rørvik IL Kabelvåg IL 23.09.20
Nilsen, Kristoffer Borg 2001 S Ørland Ballklubb Strindheim il 08.09.20
Nilsen, Marie-Elise Fangan 2001 S Skreia IL Danmark - Håndball 23.09.20
Nilsen, Marius Trøan 2000 S Øyestad IF Håndball Elite Øyestad IF 30.08.20
Nilsen, Silje Lode 1993 S Strømsgodset IF Åssiden IF 16.10.20
Nilsen, Una Christine Skomedal 2001 S Gulset IF Åsane 03.10.20
Nilson, Kari Hagerup 2007 S Rapp Sportsklubben Freidig, SPK 06.10.20
Nilssen, Silje Arstein 1997 S Harstad Håndballklubb Heimdal Håndball 25.10.20
Nohlin, Gustav 2007 S Raumnes & Årnes IL Ullensaker/Kisa IL Håndball 13.10.20
Nondal, Tomine 2007 S Årdalstangen IL Jotun IL
Utlån 22.09.20 - 20.06.21
24.09.20
Nonås, Erle Vallestad 1999 S Stord Tromsøstudentenes IL 22.09.20
Nordberg, Sahra 1998 S Lunner Håndballklubb Jaren IL 14.09.20
Nordby, Silje Wilson 1998 S Bardu Idrettslag NTNUI 14.10.20
Nordby, Silje Wilson 1998 D AK 28 NTNUI 14.10.20
Nordby, Stine Wilson 1989 S Kjelsås IL Sandar IL 19.09.20
Nordeide, Markus Wirum 2000 S Oslo-Studentenes IK Kristiansund HK 02.10.20
Nordgård, Kamilla 2000 S Tromsø Håndballklubb Byåsen IL 24.09.20
Nordgård, Krista Mathea 2003 S Bodø Håndballklubb Junkeren IK 09.10.20
Nordheggen, Margrethe 2007 S Moen Sportsklubb - Håndball Jaren IL 19.09.20
Nordheim, Mathilde 2002 S Nedre Sigdal Vikersund IF 26.09.20
Nordhus, Elise Sofie 2003 S Lisleby FK Østsiden IL Fredrikstad
Utlån 31.08.20 - 01.05.21
02.09.20
Nordhus, Pernille Bjelland 1996 S UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag Stord 24.09.20
Nordin, Emil Oskar Riddervold 2003 S Nordstrand IF Bækkelagets SK 19.09.20
Nordli, Helle 2003 S Sverresborg Håndballklubb Byåsen IL 13.09.20
Nordstrøm, Pernille 2001 S Rælingen Håndballklubb Enebakk IF 03.10.20
Nordvold, Geir 1962 S Sandefjord Turn & Idrettsforening Sandefjord Håndball 02.10.20
Nordås, Lotte Selvåg 2000 S Rælingen Håndballklubb Fjellhammer IL 12.09.20
Norheim, Mia Hovelsrud 2002 S Korsvoll IL Kjelsås IL 19.09.20
Norheim, Thomas Grevstad 1988 D Grimstad studentidrettslag Strømmen/Glimt IL 01.09.20
Norland, Emma 2001 S Staal Jørpeland IL NTNUI 30.09.20
Normann, Amalie 1997 S UiSI - Universitetet i Stavanger Idrettslag BI Bergen studentidrettslag 29.09.20
Normann, Steinar Wilhelm Stokkeland 2006 S Nærbø IL Vigrestad IK 16.10.20
Notø, Kahlilah 2004 S Sandefjord Turn & Idrettsforening HG Gokstad 09.09.20
Nunez Garcia, Yoser Alfredo 2001 S Åkra IL Stord 08.09.20
Nyborg, Iselin 2008 S Eidsvold IF Ullensaker/Kisa IL Håndball 15.10.20
Nybøle, Daniel Pedersen 1994 S Sarpsborg IL Håndball Tistedalen T&IF 08.10.20
Nygaard, Julie Saastad 2003 S Lunner Håndballklubb Ullensaker/Kisa IL Håndball 20.09.20
Nygård, Harald Linus Gjerstad 2005 S Sandviken