NHF Region Øst Strømsveien 80, 2010 STRØMMEN, Tlf. 66 94 16 53 - Epost: nhf.ron@handball.no KAMPRAPPORT
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no
Turnering: Juniorserien Jenter avd 32
Kamp Nr  41042002005   ResPIN  7213154  Tilskuere   Dommerutg.   Rapport følger     
 Hall Dato og tid Tidtaker Sekretær
 Nadderud Arena 1 10.10.2020 kl. 17.20    
A Hjemmelag
 Bærum Topphåndball
mot
B Bortelag
 Lørenskog
Sluttresultat A
36
B
21
Halv tid A
21
B
6
Full tid A
36
B
21
1. Forlengelse A
B
2. Forlengelse A
B
Etter 7 meter A
B
Time-out A  
Lag ADeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
15    Ingeborg Græsholt Røine   X   1 1
20    Eva Berg Stensrud   X   2 2
2.Omgang 22    Kaja Røhne   X   1 1
24    Ingeborg Amundsen Salterød   X   3 3
26    Majra Isabella Mitrovic   X   5 5
Underskrift
lagleder
lag A:
27    Tuva Solheim Skretting   X   6 6
32    Kristina Othilie Hetland Schennum   X   6 6
35    Fredrikke Sundsby Kjølstad   X   4 4
36    Isabel Gunnerød   X   4 4
40    Molly Kvam Mccarthy    
43    Ingrid Gjerde Aamdal    
46    Selma Eidseter Olsen   X   X 2 2
47    Stina Jøsendal Kjeldbjerg   X   2 2
50    Vilde Marsteinstredet    
                              
                              
Leder A: Jan Fredrik Eikå          
Leder B: Markus Svensson Selnak Rossavik          
Leder C: Trine Stensrud          
Leder D:                    
Time-out B  
Lag BDeltatt: >
  Fødselsdato Adv 2' 2' 2' D R LS Mål 7 M Tot
1.Omgang Nr.   Navn   DD.MM.ÅÅÅÅ                    
  Helene Johnsen    
  Emily Labrina Renden Gahona   X   X
2.Omgang   Melina Strasser Englund   X   4 2 6
10    Jeanette Bentzon    
14    Maria Syverud    
Underskrift
lagleder
lag B:
15    Vilde Kvam Carlsen   X   10 10
18    Helene Lynge Garmo   X   1 1
26    Madeleine Olafsen   X   3 3
36    Pernille Kleppe Hermanrud   X   1 1
                              
                              
                              
                              
                              
                              
                              
Leder A: Per-Martin Doknæs          
Leder B: Vaisshnavi Anpalahan          
Leder C: Stine Vigeland Ribe          
Leder D:                    
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester, anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
Dommer:   Cato Helgesen Dommer:   Vidar Engen Delegat:  
Sign:   Sign:   Sign: