Trener 1 endre.jpg

Trener 1 - Modul 5,6 og 8-13 Moelven

NHF Region Innlandet i samarbeid med Moelven IL setter i løpet av høsten opp de praktiske modulene på Trener 1

Trener 1 modulene 5 og 6 samt 8-13 settes i løpet av høsten/ vinteren opp på Moelv. Moelven IL er teknisk arrangør, de setter datoene og vi i NHF Region Innlandet stiller med instruktør. 

Klubbkurs, slik Moelven IL setter opp nå er en måte å gjennomføre Trener 1 på der dere som klubb styrer datoer, står for hall og evt. utøverapparat. På denne måten kan tidspunktene koordineres til det beste for klubbens trenere. 

Kurset er selvsagt også åpent for alle andre til å melde seg på, men ved stor påmelding vil arrangørklubben sine trenere ha førsteprioritet på deltagelse.

I kurset som Moelv IL arrangerer nå så er det ledige plasser, mangler du noen moduler, eller vil du delta på alle modulene så meld deg på!

Foreløpig plan;

Modul Dag Dato Tid Sted
5 Fredag 23.10.26 1800-2100 Moelvhallen
6 Søndag 25.10.26 1000-1300 Moelvhallen
8 Søndag 25.10.26 1330-1630 Moelvhallen
9 IKKE BESTEMT      
10 IKKE BESTEMT      
11 IKKE BESTEMT      
12 IKKE BESTEMT      
13 IKKE BESTEMT      

Påmelding til enkeltmoduler eller hele kurset kan gjøres her:

Trener 1 - Moelv - høst 2026

Har du spørsmål angående klubbkurs, eller om trenerutdanning, ta kontakt med Utviklingsansvarlig Atle Haugen, tlf 91901885, e-post atle.haugen@handball.no