RLM06-07 - Stangehallen 28.-30. august 2022
NHF Region Innlandet innkaller gutter 2006-2007 til samlingsdager 28.-30. august 2022.
Sted: Stangehallen
Dato: 28. august 2022
Tid: 16:30 - 18:30
Oppmøte 16:15 ferdig skiftet
Tema 1: Valg og duellspill
Utstyr: Ta med egen ball, klubbdrakt på og en tapebit med navn, drikkeflaske og matpakke til etter trening.
Spillere på samlingsøkt 1
Antall | Spillere | Posisjon | Klubb |
1 | Tobias Odberg | MV | Elverum |
2 | Jesper Strømsrud | MV | Storhamar |
3 | Lars Aune Oland | LS | Elverum |
4 | Emil Seigerud | LS | Jaren |
5 | Nicholas Myhren | LS | Elverum |
6 | David Lillegrend | KS | Elverum |
7 | Kjetil Wroldsen | KS | Flisa |
8 | Paul Vogel | KS | Elverum |
9 | Lukas Lund* | HB | Elverum |
10 | Torjus Aasen Skogheim* | HB | Flisa |
11 | Christian Seierstad | HB | Elverum |
12 | Linus Haug | BS | Elverum |
13 | Simon Høye | BS | Elverum |
14 | Lars Marius Holtet | BS | Flisa |
15 | Jørgen Husebæk* | BS | Elverum |
16 | Heine Høiby | BS | Veldre |
17 | Niclas Stakeng* | BS | Flisa |
18 | Jesper Ekren | HB/HK | Elverum |
19 | Albert Elverøy | HB/HK | Elverum |
20 | Torjus Sandermoen* | BS | Flisa |
21 | Ulrik Gaarder Strand | BS | Elverum |
22 | Linus Teppedalen Børresen | BS | Elverum |
23 | Daniel Bekkelund | Storhamar |
Sted: Stangehallen
Dato: 29. august 2022
Tid: 11:00 - 13:00
Oppmøte 10:45 ferdig skiftet
Tema 2: Fase 4, Kryssningsspill
Utstyr: Ta med egen ball, klubbdrakt på og en tapebit med navn, drikkeflaske og matpakke til etter trening.
Spillere på samlingsøkt 2
Antall | Spillere | Posisjon | Klubb |
1 | Marius Bakkedal-Andersen | MV | Elverum |
2 | Jonas Ulvebne | MV | Elverum |
3 | Simon Yemane | LS | Elverum |
4 | Tobias H. Skjæret* | LS | Nordbygda |
5 | Marius Hoel Andersen | LS | Gjøvik |
6 | Ole Nohr | KS | Elverum |
7 | August Hellerud Berg* | KS | Flisa |
8 | Marius B Guldhaug | KS | Flisa |
9 | Kristian Tøftum Løkken | KS | Gjøvik |
10 | Håkon Reiersen | KS | Nordbygda |
11 | Henrik Topp | HK | Gjøvik |
12 | Mads Hauken | HB | Elverum |
13 | Herman Grini-Anderssen | BS | Nordbygda |
14 | Heine Høiby | BS | Veldre |
15 | Karl Nikolai Stadtler | BS | Gjøvik |
16 | Magnus Dalberg | BS | Gjøvik |
17 | Julian Ferger* | BS | Nordbygda |
18 | Albert Elverøy | HB/HK | Elverum |
19 | Sivert Skatvedt Lund | HB/HK | Elverum |
20 | Ole Jørgen Østli Jørgensen | KS | Nordbygda |
21 | Even Klingenberg | BS | Elverum |
22 | Marius B Andersen | MV | Elverum |
Sted: Stangehallen
Dato: 29. august 2022
Tid: 14:00 - 16:00
Oppmøte 13:45 ferdig skiftet
Tema 3: Fase 8, Forsvarsspill
Utstyr: Ta med egen ball, klubbdrakt på og en tapebit med navn, drikkeflaske og matpakke til etter trening.
Spillere på samlingsøkt 3
Antall | Spillere | Posisjon | Klubb |
1 | Fredrik Sveen Kordal | MV | Elverum |
2 | Thomas Furulund | MV | Nordbygda |
3 | Audun Myrvold | LS | Flisa |
4 | Gunnar Birkely* | LS | Flisa |
5 | Bjørnar Sletten Rud | LS | LFH 09 |
6 | Paul Vogel | KS | Elverum |
7 | Julian Rensmoen Grenberg | KS | Flisa |
8 | Even Lindstad-Fossmo* | KS | Nordbygda |
9 | Einar Vigdal-Olsen | KS | Elverum |
10 | Kasper August Flatli Grythe | HB | Gjøvik |
11 | Lars Tragethon Fuhr | BS | Gjøvik |
12 | Filip Alexander Grini Hjelleset* | BS | Gjøvik |
13 | Jørgen Husebæk* | BS | Elverum |
14 | Niclas Stakeng* | BS | Flisa |
15 | Benjamin Ø Hørsand | BS | Nordbygda |
16 | Magnus Lønning Bueie | BS | LFH 09 |
17 | Tobias Flenvold | BS | Elverum |
18 | Håvard Lien* | BS | LFH 09 |
19 | Jesper Ekren | HB/HK | Elverum |
20 | Bastian Galgum | KS | Nordbygda |
21 | Simen Rønning | BS | Nordbygda |
22 | Kristian Emil Riesto Skarphedinsson | MV | Nordbygda |
23 | Einar Vigdal- Olsen | KS | Elverum |
24 | Helmer Løberg | MV | Elverum |
Sted: Stangehallen
Dato: 30. august 2022
Tid: 11:00 - 13:00
Oppmøte 10:45 ferdig skiftet
Tema 4: Samarbeid med ls og ks
Utstyr: Ta med egen ball, klubbdrakt på og en tapebit med navn, drikkeflaske og matpakke til etter trening.
Spillere på samlingsøkt 4
Antall | Spillere | Posisjon | Klubb |
1 | Edvard Vatne | MV | Gjøvik |
2 | Kasper Cornelius Bakke | MV | Flisa |
3 | Amund Kalgård | MV | LFH 09 |
4 | Amund Olav Melby* | LS/BS | Flisa |
5 | Trygve Merok | LS | Gjøvik |
6 | Eirik William Lediard | LS | LFH 09 |
7 | Nicholas Holmsen | KS | Nordbygda |
8 | Martin Rehnstrøm | KS | Jaren |
9 | Sondre Korsakel Dalen | KS | LFH 09 |
10 | Christian Seierstad* | HB | Elverum |
11 | Kasper August Flatli Grythe | HB | Gjøvik |
12 | Magnus Tømmerstigen | BS | Lunner |
13 | Daniel André Andersen | BS | Veldre |
14 | Ingvald Moe Gimse* | BS | Flisa |
15 | Magnus Dalberg | BS | Gjøvik |
16 | Linus Teppdalen Børresen | BS | Elverum |
17 | Elias Sønsteby Bjørkvold | BS | Gjøvik |
18 | Markus Holtet Kristiansen | BS | LFH 09 |
19 | Teo Elias Nilsen | BS | LFH 09 |
20 | Albert Elverøy | HB | Elverum |
21 | Nicholas Myhren | LS | Elverum |
22 | Tobias Flenvold | LS | Elverum |
23 | Kristoffer Kolvik | BS | LFH09 |
24 | Jesper Skogvang Aasheim | BS | LFH09 |
25 | Paul Vogel | KS | Elverum |
- Kun skadefrie spillere deltar på samling
Regionale landslagstrenere:
Espen Fossli Olaussen, Andreas Krogstad, Morten Sæterlien og Hermann Moen.
Forfall meldes til Espen på telefon: 94895229