Regionalt landslagsmiljø G06 og G07
NHF Region Innlandet innkaller til første regionale landslagssamling for gutter 2006 og gutter 2007.
Treningsgruppe 1:
Sted: Stangehallen
Dato: 26. oktober 2022
Tid: Kl.09:00 - 11:00 og 13:00 - 14:30
Årgang: Gutter 2007
Trenere på samling:
Espen Fossli Olaussen
Andreas Krogstad
Morten Sæterlien (Mv)
Hermann Moen (fys)
LLT for LM06-07
Utstyr: Ta med egen ball, klubbdrakt på og en tapebit med navn, drikkeflaske og matpakke til etter trening.
Spillere på samling:
Spillere | Posisjon | Klubb |
Oscar Bjørkamo Lien | MV | LFH09 |
Marius B Andersen | MV | Elverum |
Kristian Emil Riesto | MV | Nordbygda |
Kristoffer Kolvik | VK | LFH09 |
Kristian Løkken | VK | Gjøvik HK |
Einar Vigdal-Olsen | VK | Elverum |
Ulrik Gaarder Strand | VK | Elverum |
Daniel Bekkelund | HK | Storhamar |
Bjørnar Sletten Rud | LS | LFH09 |
Marius Hoel Scheide | LS | Gjøvik HK |
Vetle Bental | HB | LFH09 |
Kasper Grythe | HB | Gjøvik HK |
Karls Stadtler | VB | Gjøvik HK |
Håvard Lien | VB | LFH09 |
Elias Bjørkvold | VB | Gjøvik HK |
Magnus Bueie | MB | LFH09 |
Magnus Dalberg | MB | Gjøvik HK |
Jesper Ekren | Flerposisjon | Elverum |
Sivert S Lund | Flerposisjon | Elverum |
Albert Myreng Elverhøy | Flerposisjon | Elverum |
Anders Lagethon | Flerposisjon | Øyer Tretten |
- Kun skadefrie spillere deltar på samling
Treningsgruppe 2:
Sted: Stangehallen
Dato: 26. oktober 2022
Tid: Kl.11:00 - 13:00 og 14:30 - 16:00
Årgang: Gutter 2006
Utstyr: Ta med egen ball, klubbdrakt på og en tapebit med navn, drikkeflaske og matpakke til etter trening.
Spillere på samling:
Spillere | Posisjon | Klubb |
Tobias Odberg | MV | Elverum |
Fredrik Sveen Kordal | MV | Elverum |
Amund Kalgård | MV | LFH09 |
Lars Aune Oland | LS | Elverum |
Simon Yemane | LS | Elverum |
Audun Myrvold | LS | Flisa |
Eirik William Lediard | LS | LFH09 |
Paul Vogel | VK | Elverum |
David Lillegrend | VK | Elverum |
Marius B Guldhaug | VK | Flisa |
Julian Rensmoen Grenberg | KS | Flisa |
Ole Jørgen Østlie | HB | Nordbygda |
Ingvald Moe Gimse | HK/HB | Flisa |
Lukas Lund | HK/HB | Elverum |
Mads Hauken | HB | Elverum |
Christian Seierstad | HB | Elverum |
Torjus Aasen Skogheim | BS | Flisa |
Jørgen Husebæk | BS | Elverum |
Leon Bronken | BS | Elverum |
Simon Høye | BS | Elverum |
Linus Haug | BS | Elverum |
Teo Elias Nilsen | BS | LFH09 |
Markus Holtet Kristiansen | BS | LFH09 |
Lars Marius Holtet | BS | Flisa |
Nicklas Stakeng | BS | Flisa |
Herman Grini-Anderssen | MB | Nordbygda |
- Kun skadefrie spillere deltar på samling
Program for dagen:
Kl. 09:00 – 11:00 (RLM 07) Fysisk og halltrening (delt) - LLT ansvarlig
Kl. 11:00 – 13:00 (RLM 06) Fysisk og halltrening (delt) - RLM ansvarlig
Kl. 13:00 – 14:30 (RLM 07) Halltrening - LLT ansvarlig
Kl. 14:30 – 16:00 (RLM 06) Halltrening - RLM ansvarlig
Alle forfall meldes til Espen på telefon: 94895229