Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt
Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

2021_j06_1.jpg

Spillerutvikling J15 - Samling 3

Trenerteam for J15 innkaller til tredje samling for miljøet tre steder i regionen. Velkommen på samling.

Trenerteamet for spillerutvikling jenter 15 (2006) består av hovedansvarlig Emi Uchibayashi, Erik Nyheim Halberg, Mats Jansen og målvakttrener Morten Sæterlien. 

Tema for samling: Utgruppert forsvar

Samlingsted 1 (Oppland)
Dato:
Onsdag 08. desember 2021
Sted: Campus Arena Gjøvik
Tid: 17:00 – 19:15
Oppmøte 17:00 ferdig skiftet.
Utstyr: Ta med egen ball, ha på klubbdrakt med en tapebit med navn, drikkeflaske og matpakke til etter trening.

Spillere på samlingsted 1

antall Navn Posisjon Klubb
1 Ane Dora Trinerud Hilaris BS Gausdal
2 Ayla Thoresen BS Gausdal
3 Silje Kræka KS Gausdal
4 Erle Munkelien BS Gjøvik HK
5 Lotte Sunde Lid BS Gjøvik HK
6 Marte Emilie Ridder Slettum Mv Gjøvik HK
7 Tuva Nielsen Elvsveen BS/KS Gjøvik HK
8 Betina Lysen Slette LS Jaren
9 Matilde Roa Treholt  BS Jaren
10 Selma Mangerud Jovnsen BS Jaren
11 Martine faafeng HB Jaren
12 Inger Rogneby BS Lensbygda
13 Lone Aarsby BS Lensbygda
14 Mia Engeli BS Lensbygda
15 Aleksandra Tomovic BS LFH09
16 Annelia Tomovic LS LFH09
17 Ida Grimsrud Steinslien KS LFH09
18 Maling Sofie Hermanrud BS LFH09
19 Oda Allum Enger BS LFH09
20 Linnea B Larsstuen BS Skreia il
21 Martha Holje BS Skreia il
22 Mille L Huset MV Skreia il
23 Vilde Stensrud LS Skreia il
24 Aurora Karlstad KS Toten HK
25 Hannah Østerud BS Toten Hk
26 Ingrid Frydenlund BS Toten HK
27 Julie Aurora Gran Holte HB/HK Toten HK
28 Marielle Brenden   Toten Hk
29 Mina Alm Nugteren LS Toten Hk
30 Una Trondal   Toten Hk

- Kun skadefrie spillere deltar på samling
- Er du syk, meld forfall og hold deg hjemme

Samlingsted 2 (Hedmark gruppe 1)
Dato:
Tirsdag 07. desember 2021
Sted: Hedmarktoppen
Tid: 19:45 – 22:00
Oppmøte 19:45 ferdig skiftet.
Utstyr: Ta med egen ball, ha på klubbdrakt med en tapebit med navn, drikkeflaske og matpakke til etter trening.

Antall Navn Posisjon Klubb
1 Ada Aalstad BS Storhamar
2 Elvira Haraldsen  MV Storhamar
3 Erle Solstad  LS Storhamar
4 Maja Simensen Røhne  KS Storhamar
5 Martine Aracena BS Storhamar
6 Stella Holen HK Storhamar
7 Marte Hagen Solvoll HB Veldre
8 Mari Solhjem Aas BS Veldre
9 Adelia Storsveen LS Vang Hamar
10 Dina Kristiansen HB Vang Hamar
11 Elise Westrum* BS Vang Hamar
12 Hanna Sveen Mv Vang Hamar
13 Ida Hegg MV Vang Hamar
14 Ingeborg Hagen KS Vang Hamar
15 Ingeborg Katnosa* LS Vang Hamar
16 Kaja J. Bjerklund KS Vang Hamar
17 Luna Sundmyhr Lium  BS Vang Hamar
18 Oda Linnea Enger BS Vang Hamar
19 Maja M. Sensby  KS Vang Hamar
20 Dorte Alhaug Dobloug KS Veldre
21 Eline Bjerke LS Veldre
22 Hedda Halvorsen VB BS Veldre
23 Jenny Roterud Mathisen HK/HB Veldre
24 Thea Ottinsen strek LS/BS Ottestad
25 Oda Finstad Hansen BS Ottestad
26 Vilma Reitan KS Vang Hamar

- Kun skadefrie spillere deltar på samling
- Er du syk meld forfall og hold deg hjemme

Samlingsted 3 (Hedmark gruppe 2)
Dato:
tirsdag 14. desember 2021
Sted: Stangehallen
Tid: 18:45 – 21:00
Oppmøte 18:45 ferdig skiftet.
Utstyr: Ta med egen ball, ha på klubbdrakt med en tapebit med navn, drikkeflaske og matpakke til etter trening.

Spillere på samlingsted 3

Antall Navn Posisjon Klubb
1 Mali Halldorsson BS Kongsvinger
2 Maria Sørlie KS Kongsvinger
3 Oda Flatmo* KS/BS Kongsvinger
4 Tiril Krogh-Svarttjønnli BS Kongsvinger
5 Anne Møllhaug  BS Skarnes
6 Elina Ullerhaug   Skarnes
7 Lily W. Ellefsrud BS Skarnes
8 Moa Møllhaug LS/BS Skarnes
9 Thea Stenseng LS/BS Skarnes
10 Pernille Hatten Engerbakk KS Trysil idr.l
11 Cornelia Pedersen Røinaas BS Elverum
12 Dalma Gottschall-Donga BS Elverum
13 Dina Lagertha Bråtebekken BS Elverum
14 Emilie Rasch-Toverud BS Elverum
15 Emma Louise Johansen KS Elverum
16 Hannah Christiansen Haugmo KS Elverum
17 Helga Rustad Østmoe LS Elverum
18 Julie Skrutvold Skjæret MV Elverum
19 Kristiane Sandbuløkken BS/LS Elverum
20 Kristiane Ulvåknippa Sandbuløkken BS/LS Elverum
21 Nora Kulvedrøsten Myhre* KS Elverum
22 Pia Aagesen Fagerli* MV Elverum
23 Una Ragnhildsløkken LS Elverum
24 Astrid Jacobsen LS/KS Grue IL
25 Ida Mathilde Langmoen KS Grue IL
26 Thelma Holme Kalgård MV Grue IL
27 Hanna Venstad HB Vaaler IF

- Kun skadefrie spillere deltar på samling
- Er du syk meld forfall og hold deg hjemme

Forfall meldes til Emi på telefon 483 41 927.

NESTE SAMLING: Uttaksturnering i Campus Arena - Lørdag 15. januar