Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt
Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

web_bylag-G15.jpg

Spillerutvikling G15-Samling 1

NHF Region Innlandet sine spillerutviklere Espen Fossli Olaussen og Anders Krogstad gleder seg til å komme i gang med gutter 15 miljøet. Velkommen til samling.

Samlingsted 1
Dato:
19. oktober 2021
Sted: Stangehallen
Tid: 18:30 – 21:00
Oppmøte 18:30 ferdig skiftet.
Utstyr: Ta med egen ball, klubbdrakt på og en tapebit med navn, drikkeflaske og matpakke til etter trening.

Antall Spillere Posisjon Klubb
1 Tobias Odberg MV Elverum
2 David Lillegrend VK Elverum
3 Jørgen Husebæk BS Elverum
4 Lars Aune Oland LS Elverum
5 Leon Bronken BS Elverum
6 Lukas Lund HK/HB Elverum
7 Mads Hauken HB Elverum
8 Simon Høye BS Elverum
9 Simon Yemane LS Elverum
10 Linus Haug VK/BS Elverum
11 Paul Vogel VK/BS Elverum
12 Christian Seierstad HB Elverum
13 Jonas Ulvebne MV Elverum
14 Nicklas Stakeng BS Flisa
15 Torjus Aasen Skogheim BS Flisa
16 Julian Rensmoen Grenberg KS Flisa
17 Fredrik Sveen Kordal   Flisa
18 August Hellerud Fjeld KS Kongsvinger IL
19 Philip Myrvold Gundersen BS Kongsvinger IL
20 Ingvald Moe Gimse BS Kongsvinger IL
21 Oliver Larsen    Kongsvinger IL
22 Herman Grini-Anderssen BS Nordbygda
23 Julian Ferger Bs Nordbygda
24 Ole Jørgen Østli Jørgensen KS Nordbygda
25 Thomas Furulund MV Nordbygda
26 Audun Myrvold LS Flisa
27 Torben H. Skjæret LS Nordbygda
28 Benjamin Ø. Hørsand BS Nordbygda
29 Håkon Reiersen KS/BS Nordbygda
30 Lars Marius Holtet BS Flisa

Samlingsted 2

Dato: Fredag 22. oktober
Sted:
Tranberghallen, Gjøvik
Tid:
18:30 – 21:00
Oppmøte 18:30 ferdig skiftet.
Utstyr: Ta med egen ball, klubbdrakt på og en tapebit med navn, drikkeflaske og matpakke til etter trening.

Antall

Spillere

Posisjon

Klubb

1

Emil Seigerud

LS

Jaren

2

Tobias Messel Prestmarken

KS

Jaren

3

Markus messel prestmarken

BS

Jaren

4

Teo Elias Nilsen

BS

LFH09

5

Sondre Dalen Korsaksel

KS

LFH09

6

Amund Teigmoen Berg

BS

LFH09

7

Eirik Jortveit

BS

Storhamar Håndball

8

Haakon Martinsen

BS

Storhamar Håndball

9

Lars Torp-Mobekk

LS

Storhamar Håndball

10

Jesper Strømsrud

Mv

Storhamar Håndball

11

 Oscar Sæther

BS/KS

Toten HK

12

Sander Maka

KS

Toten HK

13

Håkon Emil Willerud

BS

Toten HK

14

Daniel Andrè Andersen

BS

Veldre Håndball

15

Petter Olaussen Ihrstad

KS

Veldre Håndball

16

Amund Kalgård

MV

Veldre Håndball

17

Martin Landevaag

MV

Storhamar Håndball

18

Håvard Solheim

KS

Lunner HK

19

Magnus Tømmerstigen 

BS/KS

Lunner HK

Spillerutviklere gutter 15:

Espen Fossli Olaussen og Andreas Krogstad. Forfall meldes til Espen på telefon: 94895229