Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt
Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

151018_sumG15_640x360.jpg

Spillerutvikling G15 - samling 3 og 4

NHF Region Innlandet sitt trenerteam starter opp igjen samlingene for spillerutvikling gutter 15. Velkommen på samling!

Trenerteam G15
Espen Fossli Olaussen
Andreas Krogstad
Morten Sæterlien

Utstyr: Ta med egen ball, du trener i klubbdrakt med en tapebit på med navnet ditt, drikkeflaske og matpakke til etter trening.

Ny dato for Regional uttaksturnering til Bylag 2022:
Campus Arena - Søndag 27. februar, med oppmøte kl.10:00 ferdig skiftet.

Samling 3 - Gruppe 1

Dato: 01. februar 2022
Sted: Boligpartner
Tid: Kl.19:30 - 21:30
Oppmøte 19:15 ferdig skiftet.

1 Jesper Strømsrud Mv Storhamar
2 Amund Kalgård MV Veldre Håndball
3 Martin Landevaag MV Storhamar
4 Thomas Furulund MV Nordbygda
5 Emil Seigerud LS Jaren
6 Torben H. Skjæret LS Nordbygda
7 Håkon Reiersen KS/BS Nordbygda
8 Tobias Messel Prestmarken KS Jaren
9 Sondre Dalen Korsaksel KS LFH09
10 Håvard Solheim KS Lunner HK
11 Ole Jørgen Østli Jørgensen KS Nordbygda
12 Magnus Tømmerstigen  BS/KS Lunner HK
13 Markus Messel Prestmarken BS Jaren
14 Teo Elias Nilsen BS LFH09
15 Amund Teigmoen Berg BS LFH09
16 Daniel Andrè Andersen BS Veldre Håndball
17 Herman Grini-Anderssen BS Nordbygda
18 Benjamin Ø. Hørsand BS Nordbygda
19 Julian Ferger BS Nordbygda

- Kun skadefrie spillere deltar på samling
- Er du syk, meld forfall og hold deg hjemme

Samling 4 - Gruppe 2

Dato: 16. februar 2022
Sted:
Åsneshallen
Tid:
Kl.19:00 - 21:00
Oppmøte 18:45 ferdig skiftet.

Antall Spillere Pos. Klubb
1 Tobias Odberg MV Elverum
2 Jonas Ulvebne MV Elverum
3 Fredrik Sveen Kordal MV Elverum
4 Kasper Cornelius Bakke MV Flisa
5 Lars Aune Oland LS Elverum
6 Simon Yemane LS Elverum
7 Audun Myrvold LS Flisa
8 Linus Haug KS/BS Elverum
9 Paul Vogel KS/BS Elverum
10 David Lillegrend KS Elverum
11 Ole Nohr KS Elverum
12 Julian Rensmoen Grenberg KS Flisa
13 August Hellerud Fjeld KS Flisa
14 Lukas Lund HK/HB Elverum
15 Mads Hauken HB Elverum
16 Christian Seierstad HB Elverum
17 Jørgen Husebæk BS Elverum
18 Leon Bronken BS Elverum
19 Simon Høye BS Elverum
20 Nicklas Stakeng BS Flisa
21 Torjus Aasen Skogheim BS Flisa
22 Ingvald Moe Gimse BS Flisa
23 Lars Marius Holtet BS Flisa
24 Kjetil Wroldsen  VK Flisa
25 Marius B Guldhaug VK Flisa
26 Gunnar Birkely LS Flisa
27 Amund Olav Melby LS/MB Flisa

*Det kan bli en justering på antall grunnet antall bestemmelser.

- Kun skadefrie spillere deltar på samling
- Er du syk, meld forfall og hold deg hjemme

Samling 4 - Gruppe 1

Dato: 18. februar 2022
Sted:
Skogenhallen
Tid:
Kl.17:00 - 19:00
Oppmøte 16:55 ferdig skiftet.

Antall Spillere Pos. Klubb
1 Jesper Strømsrud Mv Storhamar
2 Amund Kalgård MV Veldre Håndball
3 Martin Landevaag MV Storhamar
4 Thomas Furulund MV Nordbygda
5 Emil Seigerud LS Jaren
6 Torben H. Skjæret LS Nordbygda
7 Håkon Reiersen KS/BS Nordbygda
8 Tobias Messel Prestmarken KS Jaren
9 Sondre Dalen Korsaksel KS LFH09
10 Håvard Solheim KS Lunner HK
11 Ole Jørgen Østli Jørgensen KS Nordbygda
12 Magnus Tømmerstigen  BS/KS Lunner HK
13 Markus Messel Prestmarken BS Jaren
14 Teo Elias Nilsen BS LFH09
15 Amund Teigmoen Berg BS LFH09
16 Daniel Andrè Andersen BS Veldre Håndball
17 Herman Grini-Anderssen BS Nordbygda
18 Benjamin Ø. Hørsand BS Nordbygda
19 Julian Ferger BS Nordbygda

- Kun skadefrie spillere deltar på samling
- Er du syk, meld forfall og hold deg hjemme

Forfall meldes til Espen på telefon: 94895229