Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt
Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

web_bylag-G15.jpg

Spillerutvikling for G04-05

NHF Region Innlandet sine spillerutviklere Lars Nordberg og Aleksander Børresen innkaller til samling for gutter født 2004-05 i Stangehallen.

Dato: Tirsdag 26. oktober 2021
Sted: Stangehallen
Tid: 17:45 – 21:00
Oppmøte 17:45 ferdig skiftet.
Utstyr: Ta med egen ball, klubbdrakt på og en tapebit med navn, drikkeflaske og matpakke til etter trening.

Trener på samling:
Lars Nordberg
Aleksander Børresen
Hermann Moen (Fysisktrener)
Tone Wølner (Målvakttrener)

Treningsgruppe 1
Oppmøte kl. 17:45 ferdig skiftet

Antall  Navn Posisjon Klubb
1 Jakob Kjølle Slette BS Storhamar
2 Lars Edvardsen HB/HK Storhamar
3 Kristoffer Kolseth Åmfelt LS Storhamar
4 Lukas Greve-Løberg KS/BS Storhamar
5 Markus Folstad KS Storhamar
6 Ruben Didrik Wæhler BS Storhamar
7 Sigve Ask Mortvedt LS Storhamar
8 Vetle Hagensen Finstad* BS Storhamar
9 Sivert Riseng Rønnes KS KS Storhamar
10 Sander Tenden  Bs Elverum
11 Simen Nyborg  Bs Elverum
12 Aleksander Kordal  MV Elverum
13 Emre Christoffer Berge  BS Elverum
14 Jeisson Thorsteinsson  BS Elverum
15 August Løchting-Engen  BS Elverum
16 Nils Erik Kulvedrøsten Soløst  KS Elverum
17 Scott Lucian Wolkoff  MV Elverum
18 Odin Nybakken Pedersen BS Veldre
19 Sjur Elverhøy Strandsveen KS Veldre
20 Nicolai Storsveen Egbuson BS Veldre
21 Mathias Hagen Nerheim KS Storhamar
22 Odin Holt Westerbakk VB Storhamar
23 Nikolai Indbryn BS Storhamar
24 Kasper Granlund BS LFH09
25 Håkon Tangnes Brenno MV LFH09
26 Fredrik Kim Ødeli HK LFH09
27 Håvard Tangnes Brenno VK LFH09
28 Edvard Rorgemoen BS LFH09
29 August Holen LS LFH09
30 Markus Bjørnerud Mv Storhamar

- Kun skadefrie spillere deltar på samling
- Er du syk meld forfall og hold deg hjemme

Treningsgruppe 2
Oppmøte kl.19:15 ferdig skiftet

Antall  Navn Posisjon Klubb
1 Even Thingnes BS Flisa
2 Erling Birkely LS Flisa
3 Markus Finstad  LS Elverum
4 Magnus Engeli LS Toten HK
5 Sigurd Sveen BS Toten HK
6 Simen Nyborg Øfstaas BS Toten HK
7 Magnus Lester Bjaadal  KS Elverum
8 Viktor Kvernes  BS Elverum
9 Aksel Løfsgaard KS Elverum
10 Jacob Lund Kristiansen  BS Elverum
11 Amund Tollan Myren  MV Elverum
12 Brage Seigerud  BS Elverum
13 Mathias Stafset  BS Elverum
14 Kristian Juliussen BS LFH09
15 Teodor Kolstad Hella KS LFH09
16 Aleksander Kordal  MV Elverum
17 Eskil Brobakken MV Snertingdal
18 Thormund Vuttudal Øversveen HB Snertingdal
19 Fredrik Toppen BS Snertingdal
20 Even Seegård LS LFH09
21 Viljar Pålhaugen BS LFH09
22 Henrik Myklestad Lunder BS LFH09
23 Petter Hammerdal Owren BS LFH09
24 Markus Skomedal Engh LS LFH09
25 Isak Helgestad Skaget LS LFH09
26 Sondre Solberg Kleiven HB LFH09
27

Alen Pestalic

KS/BS Toten HK
28 Martin Røise KS Toten HK

- Kun skadefrie spillere deltar på samling
- Er du syk meld forfall og hold deg hjemme

Forfall meldes til Lars Nordberg på telefon 920 58 921.