Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt
Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

web_bylag-G15.jpg

Regional landslagssamling G 2006

Vi er endelig i gang med spillerutvikling igjen. Innkalling til regional landslagssamling for gutter 2006.

Innkalling til Regional landslagssamling for gutter født 2006.

Dato: 29.-31. august
Sted: Stangehallen
Tid: Se hver enkel dag under for oppmøte tid.
Utstyr: Ta med egen ball, klubbdrakt på og en tapebit med navn, drikkeflaske og matpakke til etter trening.

Søndag 29. august
Tid: Oppmøte 16:15 ferdig skiftet. Trening starter 16:30 – 18:30

 

RLM06

 

 

 

antall

Navn

Årgang

Posisjon

Klubb

1

Tobias Odberg

2006

MV

Elverum

2

Jonas Ulvebne

2006

MV

Elverum

3

Pål Vogel

2006

VK/MB

Elverum

4

David Lillegrend

2006

VK

Elverum

5

Ole Nohr Smestad

2006

VK

Elverum

6

Linus Haug

2006

VK/MB

Elverum

7

Lars Aune Oland

2006

LS

Elverum

8

Simon Yemane

2006

LS

Elverum

9

Leon Bronken

2006

BS

Elverum

10

Jørgen Husebæk

2006

BS

Elverum

11

Simon Høye

2006

BS

Elverum

12

Mads Hauken

2006

HB

Elverum

13

Lukas Lund

2006

HB

Elverum

14

Christian Seierstad

2006

HB

Elverum

15

Teo Elias Nilsen

2006

BS

Gjøvik HK

16

Sondre Dalen Korsaksel

2006

KS

Gjøvik HK

17

Amund Teigmoen Berg

2006

BS

LFH09

18

Martin Landevaag

2006

MV

Storhamar

19

Nicklas Stakeng

2006

BS

Flisa

20

Torjus Skogheim

2006

HB/HK

Flisa

21

Julian Rensmoen Grenberg

2006

KS

Flisa

22

Fredrik Sveen Kordal

2006

MV

Flisa

23

Audun Myrvold

2006

LS/BS

Flisa

Mandag 30. august
Tid: Oppmøte 10:45 ferdig skiftet. Trening starter 11:00 – 13:00

 

RLM06

 

 

 

antall

Navn

Årgang

Posisjon

Klubb

1

Martin Landevaag

2006

MV

Storhamar

2

Nicklas Stakeng

2006

BS

Flisa

3

Torjus Skogheim

2006

HB/HK

Flisa

4

Julian Rensmoen Grenberg

2006

KS

Flisa

5

Audun Myrvold

2006

LS/BS

Flisa

6

Fredrik Sveen Kordal

2006

MV

Flisa

7

Teo Elias Nilsen

2006

BS

Gjøvik HK

8

Sondre Dalen Korsaksel

2006

KS

Gjøvik HK

9

Tobias Messel Prestmarken

2006

KS

Jaren/Lunner

10

Marcus Messel Prestmarken

2006

BS/KS

Jaren/Lunner

11

Emil Seigerud

2006

LS/BS

Jaren/Lunner

12

Håvard Soleheim

2006

BS/KS

Jaren/Lunner

13

Magnus Tømmerstigen

2006

KS

Jaren/Lunner

14

Sondre Øversveen

2006

KS

Snertingdal

15

Lukas Lund

2006

HB

Elverum

16

Christian Seierstad

2006

HB

Elverum

17

Leon Bronken

2006

BS

Elverum

18

Jørgen Husebæk

2006

BS

Elverum

19

Simon Høye

2006

BS

Elverum

20

Lars Aune Oland

2006

LS

Elverum

21

Simon Yemane

2006

LS

Elverum

22

Tobias Odberg

2006

MV

Elverum

Mandag 30. august
Tid: Oppmøte 13:45 ferdig skiftet. Trening starter 14:00 – 16:00

 

RLM06

 

 

 

antall

Navn

Årgang

Posisjon

Klubb

1

Tobias Odberg

2006

MV

Elverum

2

Jonas Ulvebne

2006

MV

Elverum

3

Pål Vogel

2006

VK/MB

Elverum

4

David Lillegrend

2006

VK

Elverum

5

Ole Nohr Smestad

2006

VK

Elverum

6

Linus Haug

2006

VK/MB

Elverum

7

Lars Aune Oland

2006

LS

Elverum

8

Simon Yemane

2006

LS

Elverum

9

Mads Hauken

2006

HB

Elverum

10

Lukas Lund

2006

HB

Elverum

11

Christian Seierstad

2006

HB

Elverum

12

Simon Høye

2006

BS

Elverum

13

Håkon Reiersen

2006

BS/KS

Nordbygda

14

Julian Ferger

2006

BS

Nordbygda

15

Benjamin Støtterud Øien Hørsand

2006

BS

Nordbygda

16

 Ole Jørgen Østli Jørgensen

2006

HK

Nordbygda

17

 Thomas Furulund Bakspiller

2006

HB

Nordbygda

18

 Torben Handegaard Skjæret Linje

2006

LS

Nordbygda

19

 Herman Grini-Anderssen

2006

KS/LS

Nordbygda

20

Amund Kalgård

2006

MV

Veldre

21

Petter Olaussen Ihrstad

2006

KS

Veldre

22

Daniel André Andersen

2006

BS/KS

Veldre

Tirsdag 31. august
Tid: Oppmøte 10:45 ferdig skiftet. Trening starter 11:00 – 13:00

 

RLM06

 

 

 

antall

Navn

Årgang

Posisjon

Klubb

1

Martin Landevaag

2006

MV

Storhamar

2

Nicklas Stakeng

2006

BS

Flisa

3

Torjus Skogheim

2006

HB/HK

Flisa

4

Julian Rensmoen Grenberg

2006

KS

Flisa

5

Fredrik Sveen Kordal

2006

MV

Flisa

6

Audun Myrvold

2006

LS/BS

Flisa

7

Tobias Odberg

2006

MV

Elverum

8

Jonas Ulvebne

2006

MV

Elverum

9

Pål Vogel

2006

VK/MB

Elverum

10

David Lillegrend

2006

VK

Elverum

11

Ole Nohr Smestad

2006

VK

Elverum

12

Linus Haug

2006

VK/MB

Elverum

13

Lars Aune Oland

2006

LS

Elverum

14

Simon Yemane

2006

LS

Elverum

15

Leon Bronken

2006

BS

Elverum

16

Jørgen Husebæk

2006

BS

Elverum

17

Simon Høye

2006

BS

Elverum

18

Mads Hauken

2006

HB

Elverum

19

Lukas Lund

2006

HB

Elverum

20

Christian Seierstad

2006

HB

Elverum

21

Tobias Messel Prestmarken

2006

KS

Jaren/Lunner

22

Marcus Messel Prestmarken

2006

BS/KS

Jaren/Lunner

23

Emil Seigerud

2006

LS/BS

Jaren/Lunner

24

Magnus Tømmerstigen

2006

KS

Jaren/Lunner

Regionale landslagstrenere:

Espen Fossli Olaussen og Andreas Krogstad.

Forfall meldes til Espen på telefon: 94895229