Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

RLM.jpg

Regional landslagssamling G 04-05

Vi er endelig i gang med spillerutvikling igjen. Innkalling til regional landslagssamling for gutter 2004-2005.

Innkalling til Regional landslagssamling for gutter født 2004 – 2005.

Dato: 29.-31. august
Sted: Stangehallen
Tid: Se hver enkel dag under for oppmøte tid.
Utstyr: Ta med egen ball, klubbdrakt på og en tapebit med navn, drikkeflaske og matpakke til etter trening.

Søndag 29. august
Tid: Oppmøte 16:15 ferdig skiftet. Trening starter 16:30 – 18:30

   
 

 RLM 04-05

 

 

 

Antall

Navn

Årgang

Posisjon

Klubb

1

Sander Tenden

2004

Bs

Elverum

2

Simen Nyborg

2004

Bs

Elverum

3

Aleksander Kordal

2004

Mv

Elverum

4

Emre Christoffer Berge

2005

BS

Elverum

5

Jeisson Thorsteinsson

2005

BS

Elverum

6

August Løchting-Engen

2005

BS

Elverum

7

Nils Erik Kulvedrøsten Soløst

2005

KS

Elverum

8

Scott Lucian Wolkoff

2005

Mv

Elverum

9

Markus Finstad

2005

LS

Elverum

10

Magnus Engeli

2004

LS

Toten HK

11

Sigurd Sveen

2005

BS

Toten HK

12

Simen Nyborg Øfstaas

2005

BS

Toten HK

13

Kristian Juliussen

2005

BS

Gjøvik HK

14

Teodor Kolstad Hella

2005

KS

Gjøvik HK

15

Kristoffer Kolseth Åmfelt

2005

LS

Storhamar

16

Lukas Greve-Løberg

2005

KS/BS

Storhamar

17

Markus Folstad

2005

KS

Storhamar

18

Ruben Didrik Wæhler

2005

BS

Storhamar

19

Sigve Ask Mortvedt

2005

LS

Storhamar

20

Sivert Riseng Rønnes KS

2005

KS

Storhamar

21

Viktor Kvernes

2005

BS

Elverum

22

Aksel Løfsgaard

2005

KS

Elverum

23

Jacob Lund Kristiansen

2005

BS

Elverum

* Deltar om skadefri

Mandag 30. august
Tid: Oppmøte 10:45 ferdig skiftet. Trening starter 11:00 – 13:00

 

RLM 04-05

 

 

 

Antall

Navn

Årgang

Posisjon

Klubb

1

Jakob Kjølle Slette

2005

BS

Storhamar

2

Lars Edvardsen*

2005

HB/HK

Storhamar

3

Kristoffer Kolseth Åmfelt

2005

LS

Storhamar

4

Lukas Greve-Løberg

2005

KS/BS

Storhamar

5

Markus Folstad

2005

KS

Storhamar

6

Ruben Didrik Wæhler

2005

BS

Storhamar

7

Sigve Ask Mortvedt

2005

LS

Storhamar

8

Vetle Hagensen Finstad*

2005

BS

Storhamar

9

Sivert Riseng Rønnes KS

2005

KS

Storhamar

10

Sander Tenden

2004

Bs

Elverum

11

Simen Nyborg

2004

Bs

Elverum

12

Aleksander Kordal

2004

MV

Elverum

13

Emre Christoffer Berge

2005

BS

Elverum

14

Jeisson Thorsteinsson

2005

BS

Elverum

15

August Løchting-Engen

2005

BS

Elverum

16

Nils Erik Kulvedrøsten Soløst

2005

KS

Elverum

17

Scott Lucian Wolkoff

2005

MV

Elverum

18

Odin Nybakken Pedersen

 

BS

Veldre

19

Sjur Elverhøy Strandsveen

 

KS

Veldre

20

Nicolai Storsveen Egbuson

 

BS

Veldre

21

Mathias Hagen Nerheim

2004

KS

Storhamar

22

Odin Holt Westerbakk

2004

VB

Storhamar

23

Nikolai Indbryn

2004

BS

Storhamar

* Deltar om skadefri

     

Mandag 30. august
Tid: Oppmøte 13:45 ferdig skiftet. Trening starter 14:00 – 16:00

RLM 04-05

 

 

 

 

Antall

Navn

Årgang

Posisjon

Klubb

1

Even Thingnes

2005

BS

Flisa

2

Erling Birkely

2005

LS

Flisa

3

Markus Finstad

2005

LS

Elverum

4

Magnus Engeli

2004

LS

Toten HK

5

Sigurd Sveen

2005

BS

Toten HK

6

Simen Nyborg Øfstaas

2005

BS

Toten HK

7

Magnus Lester Bjaadal

2005

KS

Elverum

8

Viktor Kvernes

2005

BS

Elverum

9

Aksel Løfsgaard

2005

KS

Elverum

10

Jacob Lund Kristiansen

2005

BS

Elverum

11

Amund Tollan Myren

2005

MV

Elverum

12

Brage Seigerud

2005

BS

Elverum

13

Mathias Stafset

2005

BS

Elverum

14

Kristian Juliussen

2005

BS

Gjøvik HK

15

Teodor Kolstad Hella

2005

KS

Gjøvik HK

16

Aleksander Kordal

2004

MV

Elverum

17

Eskil Brobakken

2005

MV

Snertingdal

18

Thormund Vuttudal Øversveen

2005

HB

Snertingdal

19

Fredrik Toppen

2005

BS

Snertingdal

20

Even Seegård

2005

LS

Snertingdal

21

Viljar Pålhaugen

2005

BS

Snertingdal

Tirsdag 31. august
Tid: Oppmøte 10:45 ferdig skiftet. Trening starter 11:00 – 13:00

 

RLM 04-05

 

 

 

Antall

Navn

Årgang

Posisjon

Klubb

1

Jakob Kjølle Slette

2005

BS

Storhamar

2

Lars Edvardsen*

2005

HB/HK

Storhamar

3

Kristoffer Kolseth Åmfelt

2005

LS

Storhamar

4

Lukas Greve-Løberg

2005

KS/BS

Storhamar

5

Markus Folstad

2005

KS

Storhamar

6

Ruben Didrik Wæhler

2005

BS

Storhamar

7

Sigve Ask Mortvedt

2005

LS

Storhamar

8

Vetle Hagensen Finstad*

2005

BS

Storhamar

9

Sivert Riseng Rønnes KS

2005

KS

Storhamar

10

Even Thingnes

2005

BS

Flisa

11

Erling Birkely

2005

LS

Flisa

12

Emre Christoffer Berge

2005

BS

Elverum

13

Jeisson Thorsteinsson

2005

BS

Elverum

14

August Løchting-Engen

2005

BS

Elverum

15

Nils Erik Kulvedrøsten Soløst

2005

KS

Elverum

16

Scott Lucian Wolkoff

2005

Mv

Elverum

17

Markus Finstad

2005

LS

Elverum

18

Amund Tollan Myren

2005

MV

Elverum

19

Mathias Hagen Nerheim

2004

KS

Storhamar

20

Odin Holt Westerbakk

2004

VB

Storhamar

21

Nikolai Indbryn

2004

BS

Storhamar

* Deltar om skadefri

Regionale landslagstrenere:

Lars Nordberg og Aleksander Børresen.

Forfall meldes til Lars på telefon: 92058921