Annonse:
Billettsalg til Elverum - Barca i Håkons Hall
Annonse:
Billettsalg til Elverum - Barca i Håkons Hall

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Kart_Hordaland_og_Sogn_og_fjordane.JPG
Region Vest - Sogn og Fjordane og Hordaland

Soner / Klubber

8 Soner
Totalt 92 klubber i Region Vest.
Breimsbygda.jpg

Breimsbygda

Trivselshagen

Epost: breimsbygda@rvn.handball.no

Bremanger.png

Bremanger

-

Epost: bremanger@rvn.handball.no

IL Brodd.png

IL Brodd

Firdahallen

Epost: brodd@rvn.handball.no

Eid logo.png

Eid

Eid Idrettshus

Epost: eid@rvn.handball.no

Fjellhug-Vereid.png

Fjellhug/Vereide

Trivselshagen

Epost: fjellhugvereide@rvn.handball.no

Gloppen.png

Gloppen HK

Trivselshagen

Epost: gloppen@rvn.handball.no

Hyen.png

Hyen

Trivelshallen

Epost: bjorn@stoylenegg.no

A_LogoMangler.jpg

Kjølsdalen

Eid Idrettshus

Epost: kjolsdalen@rvn.handball.no

Logo_Sandane.png

Sandane T&IL

Trivselshagen

Epost: sandane@rvn.handball.no

Skavøypollen.png

Skavøypollen

Nordfjordhallen

Epost: skavoypollen@rvn.handball.no

Stadlandet.png

Stadlandet

Olivinhallen

Epost: stadlandet@rvn.handball.no

Stryn-Logo.JPG

Stryn TIL

Strynehallen

Epost: stryn@rvn.handball.no

Stårheim.png

Stårheim

Eid Idrettshus

Epost: starheim@rvn.handball.no

Vikane.png

Vikane

Strykhallen

Epost: vikane@rvn.handball.no

Asvoll og Holmedal.png

Askvoll og Holmedal

-

Epost: askvollholmedal@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Dalsøyra IL

Dalsøyra IL

Epost: dalsoyralaget@outlook.com

Florø.png

Florø

-

Epost: floro@rvn.handball.no

Førde.png

Førde

-

Epost: forde@rvn.handball.no

Gaular.png

Gaular

Gaularhallen

Epost: gaular@rvn.handball.no

Høyang.png

Høyang

-

Epost: hoyang@rvn.handball.no

Jølster.png

Jølster

-

Epost: jolster@rvn.handball.no

Hyllestad.png

Hyllestad

Hyllestad IL

https://hyllestadil.wordpress.com/

EIL_1967.png

Eikefjord IL

Eikefjord IL

Epost: eikefjord@rvn.handball.no

https://eikefjordidrettslag.no/

A_LogoMangler.jpg

Bergen HK

-

Epost: bergen@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Bønes

-

Epost: bones@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Eidsvåg

-

Epost: eidsvag@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Fyllingen

-

Epost: fyllingen@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

FyllingenBergen

-

Epost: fyllingenelite@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Juristforeningen

-

Epost: juristforeningen@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Løv Ham

-

Epost: lovham@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Nordnes

-

Epost: nordnes@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Nornen

-

Epost: nornen@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Norrøna

-

Epost: norrona@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Raballder Bergen

-

Epost: raballder@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Sandviken

-

Epost: sandviken@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Viking TIF

-

Epost: viking@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Årstad

-

Epost: arstad@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Askøy

-

Epost: askoy@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Kjøkkelvik

-

Epost: kjokkelvik@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Kleppestø

-

Epost: kleppesto@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Lyngbø

-

Epost: lyngbo@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Mathopen

-

Epost: mathopen@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Nordre Fjell

-

Epost: nordrefjell@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Vadmyra

-

Epost: vadmyra@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Gneist

-

Epost: gneist@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Kalandseid

-

Epost: kalandseid@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Kringlebotn

-

Epost: kringlebotn@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Lysekloster

-

Epost: lysekloster@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Nore Neset

-

Epost: noreneset@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Sædalen

-

Epost: saedalen@rvn.handball.no

A_LogoMangler.jpg

Søreide

-

Epost: soreide@rvn.handball.no

Øyglimt-logo_ren.png

Øyglimt

-

Epost: oyglimt@rvn.handball.no

SNIL_header_image.jpg

Søre Neset

Søre Neset

http://snil.no/