Annonse:
Daikin
Annonse:
Daikin

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Våre ansatte

Oversikt og kontaktinformasjon for ansatte i Region Vest:

Daglig leder

Trine Skarstein Dalland

Daglig leder

Epost: trineskarstein.dalland@handball.no
Mobil: 992 30 479

Ansvarsområder: Regionens administrasjon · Saksbehandling for Regionstyret og Arbeidsutvalget · NL-nasjonal ledergruppe – personal- og økonomiansvar · Saker for NHF · Anlegg - politisk arbeid

Kampservice

Christine Orderud Ullestad

Leder Kampservice

Epost: christine.ullestad@handball.no
Mobil: 932 11 280

Siv Trones

Seriekonsulent og Regnskap

Epost: siv.trones@handball.no
Telefon: 55 59 58 30
Mobil: 454 41 228

Arbeidsområder: Søknader knyttet til kampadministrasjon, Økonomi, Reglement/protester, Kampadministrasjon, hovedansvarlig for håndtering av håndballkontorets felles telefon og e-post.

Tom Erik Lindhjem

Dommeransvarlig

Epost: tom.erik.lindhjem@handball.no
Mobil: 90054812

Arbeidsområder: Dommeransvar, dommeroppsett, observasjoner, dommerutvikling fag, rapporter / dispiplinærsaker.

Lisbeth A. Voldsund

Barnehåndballansvarlig

Epost: lisbethadolfsen.voldsund@handball.no
Mobil: 456 62 103

Arbeidsområdet: Barnehåndballansvarlig. Påmelding, oppfølging, kampoppsett og vedlikehold av terminlister med hovedfokus på barnehåndball - rekruttering og videreutvikling av barnehåndballen - Veilede og følge opp håndballskole i regi av NHF - Møteplasser med klubber/trenere med fokus på barnehåndball - Terminlister TH-serien i samarbeid med klubbutvikler inkludering

Sebastian Aam

Seriekonsulent (ungdomshåndball 13-20 år)

Epost: sebastian.aam@handball.no
Mobil: 974 17 010

Arbeidsområder: Kampadministrasjon 13-20 år, Fylkesmesterskap og Regionsmesterskap, Lisenskontroll, Kamp- og puljeoppsett Beach, 3 divisjonsavslutning, Superbruker Turneringsadmin.

Svein Mjeldheim

Seriekonsulent (35%)

Epost: svein.mjeldheim@handball.no
Mobil: 906 67 336

Ansvarsområder: Kampadministrasjon seniorhåndball, omberamming.

Ainor Naustdal

Klubbutvikler Sogn og Fjordane

Epost: ainor.naustdal@handball.no
Mobil: 917 09 715

Utvikling

Trygve Johnsen

Seksjonsleder Utviklingsavd. og Kommersiell avd.

Epost: trygve.johnsen@handball.no
Mobil: 930 46 448

Andreas Berntsen

Spillerutvikling

Epost: andreas.berntsen@handball.no
Mobil: 951 35 810

Arbeidsområde: Fagressurs spillerutvikling

Are Andresen

Spillerutvikler - Fysisk (25%)

Epost: arehunsager.andresen@handball.no
Mobil: 924 40 553

Arbeidsområder: Prosjektansvarlig høy spiller, Klubboppfølging fysisk trening, Fysisk trener regionale landslagssamlinger, Spillerutvikler topp og bredde

Elise Barsnes

Inkludering Flerkulturelle (50%)

Epost: elise.barsnes@handball.no
Mobil: 48 14 87 86

Arbeidsområder: Inkludering i idretten – Hvordan få alle med!, Feltarbeider i idretten (aktivitetsguide), Lavterskel håndballaktiviteter, Tilskuddsordninger og søknadshjelp, Økonomi som barriere , MED-spillerfondet

Paal Teodor Eeg Lilletvedt

Klubbutvikler, utdanning, barnehåndball

Epost: paal.lilletvedt@handball.no
Telefon: 928 83 044

Arbeidsområde: Klubbutvikler (Ansvarlig for Klubbhuset), Utdannningsansvarlig (Dommer- og trenerutdanning)

Ulrik Risberg

Spillerutvikling

Epost: ulrik.risberg@handball.no
Mobil: 924 49 645

Arbeidsområde: Bylag 15 år, Regionale Landslagsmiljøer LM02, LM04, LK02, LK04, Landsdelssamling 17 år, Målvaktstrener Tertnes Toppidrettsgymnas , Trenerressurs SPU 12 – 14 år, Trenerressurs Lerøy-tiltak