Annonse:
Ny landslagsdrakt fra hummel
Annonse:
Ny landslagsdrakt fra hummel

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Administrasjonen

Administrasjonen i NHF Region Vest holder til på Idrettens Hus Brann Stadion og Idrettens hus Førde. Kontoret betjener Vestland Fylke.
Administrasjonen som har ansvaret for den løpende driften teller 12,45 årsverk fordelt på 15 personer.

Region Vest hovedtelefonnummer: 55 59 5830

For å finne kontaktinformasjon til våre ansatte i regionen klikker du på aktuell avdeling:

Trine Skarstein Dalland

Daglig leder

Epost: trineskarstein.dalland@handball.no
Mobil: 992 30 479

Ansvarsområder: Regionens administrasjon · Saksbehandling for Regionstyret og Arbeidsutvalget · NL-nasjonal ledergruppe – personal- og økonomiansvar · Saker for NHF · Anlegg - politisk arbeid

Christine Orderud Ullestad

Seksjonsleder Kampservice

Epost: christine.ullestad@handball.no
Telefon: 93211280

Arbeidsområde: Overordnet ansvar Kampservice, Sosiale Medier - Web og infoansvarlig.

Siv Trones

Seriekonsulent og Regnskap

Epost: siv.trones@handball.no
Telefon: 55 59 58 30
Mobil: 454 41 228

Arbeidsområder: Søknader knyttet til kampadministrasjon, Økonomi, Reglement/protester, Kampadministrasjon, hovedansvarlig for håndtering av håndballkontorets felles telefon og e-post.

Tom Erik Lindhjem

Dommeransvarlig

Epost: tom.erik.lindhjem@handball.no
Mobil: 90054812

Arbeidsområder: Dommeransvar, dommeroppsett, observasjoner, dommerutvikling fag, rapporter / dispiplinærsaker.

Sebastian Aam

Seriekonsulent (ungdomshåndball 13-20 år)

Epost: sebastian.aam@handball.no
Mobil: 974 17 010

Arbeidsområder: Kampadministrasjon 13-20 år, Fylkesmesterskap og Regionsmesterskap, Lisenskontroll, Kamp- og puljeoppsett Beach, 3 divisjonsavslutning, Superbruker Turneringsadmin.

Ainor Naustdal

Klubbutvikler Sogn og Fjordane

Epost: ainor.naustdal@handball.no
Mobil: 917 09 715

Arbeidsområder: Kampoppsett barnehandball sone 1-3, Kampoppsett regionserie sone 1-3, Ansvarlig SPU 12 – 14 år sone 1-3, Ansvarlig RUM sone 1-3, ansatt representant regionstyret.

Lisbeth A. Voldsund

Barnehåndballansvarlig

Epost: lisbethadolfsen.voldsund@handball.no
Mobil: 456 62 103

Arbeidsområdet: Barnehåndballansvarlig. Påmelding, oppfølging, kampoppsett og vedlikehold av terminlister med hovedfokus på barnehåndball - rekruttering og videreutvikling av barnehåndballen - Veilede og følge opp håndballskole i regi av NHF - Møteplasser med klubber/trenere med fokus på barnehåndball - Terminlister TH-serien i samarbeid med klubbutvikler inkludering

Svein Mjeldheim

Seriekonsulent (35%)

Epost: svein.mjeldheim@handball.no
Mobil: 906 67 336

Ansvarsområder: Kampadministrasjon seniorhåndball, omberamming.

Trygve Johnsen

Seksjonsleder Utviklingsavd. og Kommersiell avd.

Epost: trygve.johnsen@handball.no
Mobil: 930 46 448

Andreas Berntsen

Spillerutvikling (delvis permisjon) 10 %

Epost: andreas.berntsen@handball.no
Mobil: 951 35 810

Arbeidsområde: Fagressurs spillerutvikling

Elise Barsnes

Inkludering Flerkulturelle (50%)

Epost: elise.barsnes@handball.no
Mobil: 48 14 87 86

Arbeidsområder: Inkludering i idretten – Hvordan få alle med!, Feltarbeider i idretten (aktivitetsguide), Lavterskel håndballaktiviteter, Tilskuddsordninger og søknadshjelp, Økonomi som barriere , MED-spillerfondet

Johan Johnsson

Spiller- og dommerutvikling

Epost: johan.johnsson@handball.no
Mobil: 411 23 377

Arbeidsområdet: Dommerutvikling, ansvarlig SPU, Lerøy skolebesøk, Lerøy HåndballCamp, SPU målvakt

Paal Teodor Eeg Lilletvedt

Klubbutvikler, utdanningsansvarlig

Epost: paal.lilletvedt@handball.no
Telefon: 928 83 044

Arbeidsområde: Klubbutvikler (Ansvarlig for Klubbhuset), Utdannningsansvarlig (Dommer- og trenerutdanning) Barnehåndballansvarlig (utvikling)

Ulrik Risberg

Spillerutvikling

Epost: ulrik.risberg@handball.no
Mobil: 924 49 645

Arbeidsområde: Bylag 15 år, Regionale Landslagsmiljøer LM02, LM04, LK02, LK04, Landsdelssamling 17 år, Målvaktstrener Tertnes Toppidrettsgymnas , Trenerressurs SPU 12 – 14 år, Trenerressurs Lerøy-tiltak

Under omorganisering

Pr. 05. juni har NHF Region Vest ingen ansettelser knyttet til anlegg da vi er under omorganisering av personale på dette feltet.