Annonse:
Billettsalg til Elverum - Barca i Håkons Hall
Annonse:
Billettsalg til Elverum - Barca i Håkons Hall

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Administrasjonen

Velkommen til NHF Region Vest - en region bestående av 96 aktive klubber.

Administrasjonen i NHF Region Vest holder til på Idrettens Hus Brann Stadion og Idrettens hus i Førde. Kontoret betjener Vestland Fylke, tidligere Hordaland og Sogn og Fjordane.
Administrasjonen som har ansvaret for den løpende driften teller ca 14 årsverk fordelt på 15 personer.

Region Vest sitt hovedtelefonnummer: 55 59 58 30

For å finne kontaktinformasjon til våre ansatte klikk på aktuell avdeling.

Trine Skarstein Dalland

Trine Skarstein Dalland

Daglig leder

Epost: trineskarstein.dalland@handball.no
Mobil: 992 30 479

Ansvarsområder: Regionens administrasjon · Saksbehandling for Regionstyret og Arbeidsutvalget · NL-nasjonal ledergruppe – personal- og økonomiansvar · Saker for NHF · Anlegg - politisk arbeid

Elise Barsnes

Camilla Sandhaug Johnsen

Klubbrådgiver Sogn og Fjordane

Epost: camilla.sandhaug@handball.no
Mobil: 928 68 955

Ansvarsområder: Oppfølging av klubber, klubbutvikling og Kast ballen! i sone 1-3.

Christine Orderud Ullestad

Christine Orderud Ullestad

Seksjonsleder Kampservice

Epost: christine.ullestad@handball.no
Telefon: 93211280

Arbeidsområde: Overordnet ansvar Kampservice, Sosiale Medier - Web og infoansvarlig.

Siv Trones

Siv Trones

Seriekonsulent og Regnskap

Epost: siv.trones@handball.no
Telefon: 55 59 58 30
Mobil: 454 41 228

Arbeidsområder: Søknader knyttet til kampadministrasjon, Økonomi, Reglement/protester, Kampadministrasjon, hovedansvarlig for håndtering av håndballkontorets felles telefon og e-post.

Tom Erik Lindhjem

Tom Erik Lindhjem

Dommeransvarlig

Epost: tom.erik.lindhjem@handball.no
Mobil: 90054812

Arbeidsområder: Dommeransvar, dommeroppsett, observasjoner, dommerutvikling fag, rapporter / dispiplinærsaker.

Sebastian Aam

Sebastian Aam

Seriekonsulent (ungdomshåndball 13-20 år)

Epost: sebastian.aam@handball.no
Mobil: 974 17 010

Arbeidsområder: Kampadministrasjon 13-20 år, Fylkesmesterskap og Regionsmesterskap, Lisenskontroll, Kamp- og puljeoppsett Beach, 3 divisjonsavslutning, Superbruker Turneringsadmin.

Ainor Naustdal

Ainor Naustdal

Klubbutvikler Sogn og Fjordane

Epost: ainor.naustdal@handball.no
Mobil: 917 09 715

Arbeidsområder: Kampoppsett barnehandball sone 1-3, Kampoppsett regionserie sone 1-3, Ansvarlig SPU 12 – 14 år sone 1-3, Ansvarlig RUM sone 1-3, ansatt representant regionstyret.

Lisbeth Voldsund

Lisbeth A. Voldsund

Barnehåndballansvarlig

Epost: lisbethadolfsen.voldsund@handball.no
Mobil: 456 62 103

Arbeidsområdet: Barnehåndballansvarlig. Påmelding, oppfølging, kampoppsett og vedlikehold av terminlister med hovedfokus på barnehåndball - rekruttering og videreutvikling av barnehåndballen - Veilede og følge opp håndballskole i regi av NHF - Møteplasser med klubber/trenere med fokus på barnehåndball - Terminlister TH-serien i samarbeid med klubbutvikler inkludering

Svein Mjeldheim

Svein Mjeldheim

Seriekonsulent (35%)

Epost: svein.mjeldheim@handball.no
Mobil: 906 67 336

Ansvarsområder: Kampadministrasjon seniorhåndball, omberamming.

Trygve Johnsen

Trygve Johnsen

Seksjonsleder Utviklingsavd. og Kommersiell avd.

Epost: trygve.johnsen@handball.no
Mobil: 930 46 448

Elise Barsnes

Elise Barsnes

Inkludering Flerkulturelle (50%)

Epost: elise.barsnes@handball.no
Mobil: 48 14 87 86

Arbeidsområder: Inkludering i idretten – Hvordan få alle med!, Feltarbeider i idretten (aktivitetsguide), Lavterskel håndballaktiviteter, Tilskuddsordninger og søknadshjelp, Økonomi som barriere , MED-spillerfondet

Johan Johnsson

Johan Johnsson

Spiller- og dommerutvikling

Epost: johan.johnsson@handball.no
Mobil: 411 23 377

Arbeidsområdet: Dommerutvikling, ansvarlig SPU, Lerøy skolebesøk, Lerøy HåndballCamp, SPU målvakt, Kast ballen.

Paal Teodor Eeg Lilletvedt

Paal Teodor Eeg Lilletvedt

Klubbutvikler, utdanningsansvarlig

Epost: paal.lilletvedt@handball.no
Telefon: 928 83 044

Arbeidsområde: Klubbutvikler (Ansvarlig for Klubbhuset), Utdannningsansvarlig (Dommer- og trenerutdanning)

Ulrik Risberg

Ulrik Risberg

Spillerutvikling

Epost: ulrik.risberg@handball.no
Mobil: 924 49 645

Arbeidsområde: Bylag 15 år, Regionale Landslagsmiljøer LM02, LM04, LK02, LK04, Landsdelssamling 17 år, Målvaktstrener Tertnes Toppidrettsgymnas , Trenerressurs SPU 12 – 14 år, Trenerressurs Lerøy-tiltak

Susanne Hatland Mikalsen

Susanne Hatland Mikalsen

Klubbutvikler tilrettelagt aktivitet

Epost: Susanne.Mikalsen@handball.no
Mobil: 413 76 247

Arbeidsområde: Tilrettelagt håndball, TH-serien