Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt
Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Ball-med-klister_640x360web.jpg

Samling Bylag J2006

NHF Region Vest kaller inn til samling for Bylag jenter født 2006.

NHF Region Vest kaller inn til samling for Bylag jenter født 2006. Samlingen finner sted 29. april - 1. mai 2022 i Sotra Arena. 

Program for samling fredag 29. april:

  • 18.00: Oppmøte Sotra Arena
  • 18.00-18.30: Møte
  • 18.30-20.30: Trening
  • 20.30: Trening slutt

Program for samling lørdag 30. april:

  • 09.45: Oppmøte Sotra Arena
  • 10.00-12.00: Trening
  • 12.00-14.00: Pause
  • 14.00-16.00: Trening
  • 16.00: Trening slutt

Program for samling søndag 1. mai:

  • 09.45: Oppmøte Sotra Arena
  • 10.00-12.00: Trening
  • 12.00-14.00: Pause
  • 14.00-16.00: Trening
  • 16.00: Samling slutt

Endelig uttak til NM Bylag 13.-15. mai vil sendt mandag 2. mai til klubb. 

Trenere Bylag jenter 2006:

  • Øyvind Indrebø
  • Chriss-Robert Thorssen
  • Gitte Torp
  • Jørgen Fjeldstad
  • Marianne Sundsbak 

Alle forfall og evt. spørsmål knyttet til samling meldes til Chriss-Robert Thorssen, chrissrobert73@gmail.com / 41208252 eller Øyvind Indrebø, oyvind.indrebo@coop.no / 47608862. Meld snarest fra om evt. skadeproblemer!

Ta med: ball, drikkeflaske og matpakke.

Navn, Klubb, Posisjon: 

  1. Hermine Garmannslund, Fana, Høyrehendt bakspiller
  2. Ine Solheim-Olsen, Florø, Høyrehendt bakspiller
  3. Emilie Einarsen Olsen, Fyllingen, Høyrehendt bakspiller
  4. Emilie Alnæs, Gneist, Høyrehendt bakspiller
  5. Konstanse Seim Røttingen, Nore Neset, Høyrehendt bakspiller
  6. Nora Fyllingen, Sotra, Høyrehendt bakspiller
  7. Elena Innset, Sædalen, Høyrehendt bakspiller
  8. Edle Eik Litland, TIF Viking, Høyrehendt bakspiller
  9. Eliana Bowitz Ditlaroche, TIF Viking, Høyrehendt bakspiller
  10. Marielle Fløtre Olderkjær, TIF Viking, Høyrehendt bakspiller
  11. Leina Isik, Flaktveit, Høyrehendt kantspiller
  12. Andrea Toft Steinsland, TIF Viking, Høyrehendt kantspiller
  13. Hannah Tuft Glosvik, Åsane, Høyrehendt kantspiller
  14. Sanne Andalsvik Ones, Åsane, Høyrehendt kantspiller
  15. Kristina Havnen, Florø, Linjespiller
  16. Sarah Marie Eidem, Mathopen, Linjespiller
  17. Alma Vermedal, Nore Neset, Linjespiller
  18. Maia Matre Hagenes, Stord, Linjespiller
  19. Malin Knutsvik, Sotra, Målvakt
  20. Leah Engelsen Vrålid, Stord, Målvakt
  21. Ellinor Høgh Nordtveit, Sædalen, Målvakt
  22. Klara Dyvi-Ulveseth, TIF Viking, Målvakt
  23. Cassandra Dale Silve, Fyllingen, Venstrehendt bakspiller
  24. Madelen Tonheim, Fyllingen, Venstrehendt bakspiller
  25. Tuva Tefre Kalstad, Førde, Venstrehendt bakspiller
  26. Emma Ringeling, Noreneset, Venstrehendt bakspiller
  27. Emma Cruickshanks, Sædalen, Venstrehendt bakspiller
  28. Adriane Ødegård Bakke ,Florø,Venstrehendt kantspiller
  29. Synnøve Heskestad, Fyllingen, Venstrehendt kantspiller
  30. Marie Erichsen Myklebust, Førde, Venstrehendt kantspiller
  31. Sara Osen Tefre, Sædalen, Venstrehendt kantspiller
  32. Vilde Janbu Fresvik, TIF Viking, Venstrehendt kantspiller