Annonse:
Gjensidige Cup 2023
Annonse:
Gjensidige Cup 2023

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

føtter_360x640.jpg

Bylag jenter og gutter 2006

NHF Region Vest kaller inn til samling for Bylag jenter og gutter født 2006.

NHF Region Vest kaller inn til samling for Bylag J&G2006. Samlingen finner sted 26. - 27. mars 2022 i Sotra Arena. 

Program for JENTENES samling lørdag 26. mars:

  • 11.45: Oppmøte Sotra Arena
  • 12.00-14.00: Trening
  • 14.00-16.00: Pause
  • 16.00-18.00: Trening
  • 18.00: Trening slutt

Program for GUTTENES samling lørdag 26. mars:

  • 11.45: Oppmøte Sotra Arena
  • 12.00-14.00: Trening
  • 14.00-16.00: Pause
  • 16.00-18.00: Trening
  • 18.00: Trening slutt

Program for JENTENES samling søndag 27. mars:

  • 09.45: Oppmøte Sotra Arena
  • 10.00-12.00: Trening
  • 12.00-14.00: Pause
  • 14.00-16.00: Trening
  • 16.00: Samling slutt

Program for GUTTENES samling søndag 27. mars:

  • 09.45: Oppmøte Sotra Arena
  • 10.00-12.00: Trening
  • 12.00-14.00: Pause
  • 14.00-16.00: Trening
  • 16.00: Samling slutt

Trenere Bylag jenter 2006:

  • Øyvind Indrebø
  • Chriss-Robert Thorssen
  • Gitte Torp
  • Jørgen Fjeldstad
  • Marianne Sundsbak 

Trenere Bylag gutter 2006:

  • Andreas Berntsen
  • Alexander Benevoli
  • Rune Skjærvold
  • Fredrik Ruud

Alle forfall og evt. spørsmål knyttet til guttenes samling meldes til Andreas Berntsen, andreas.berntsen@handball / tlf: 95135810. Meld snarest fra om evt. skadeproblemer!

Alle forfall og evt. spørsmål knyttet til jentenes samling meldes til Chriss-Robert Thorssen, chrissrobert73@gmail.com / 41208252 eller Øyvind Indrebø, oyvind.indrebo@coop.no / 47608862. Meld snarest fra om evt. skadeproblemer!

Ta med: ball, drikkeflaske og matpakke.

Navn, klubb, posisjon:

  1. Leyna Isik, Flaktveit, Høyrehendt kantspiller
  2. Hannah Tuft Glosvik, Åsane, Høyrehendt kantspiller
  3. Andrea Toft Steinsland, TIF Viking, Høyrehendt kantspiller
  4. Stine Berle Bøe, Bjarg, Høyrehendt kantspiller
  5. Sanne Andalsvik Ones, Åsane, Høyrehendt kantspiller
  6. Edle Eik Litland, TIF Viking, Høyrehendt bakspiller
  7. Ine Solheim-Olsen, Florø, Høyrehendt bakspiller
  8. Lise Lønning Garen, Bjarg, Høyrehendt bakspiller
  9. Emilie Alnæs, Gneist, Høyrehendt bakspiller
  10. Konstanse Seim Røttingen, Nore Neset, Høyrehendt bakspiller
  11. Eliana Bowitz Ditlaroche, TIF Viking, Høyrehendt bakspiller
  12. Hannah Wendelbo, Tertnes, Høyrehendt bakspiller
  13. Emilie Einarsen Olsen, Fyllingen, Høyrehendt bakspiller
  14. Elena Innset, Sædalen, Høyrehendt bakspiller
  15. Hermine Garmannslund, Fana, Høyrehendt bakspiller
  16. Nora Fyllingen, Sotra, Høyrehendt bakspiller
  17. Marielle Fløtre Olderkjær, TIF Viking, Høyrehendt bakspiller
  18. Emma Ringeling, Nore Neset, Venstrehendt bakspiller/kantspiller
  19. Marie Erichsen Myklebust, Førde, Venstrehendt kantspiller/bakspiller
  20. Cassandra Dale Silve, Fyllingen, Venstrehendt bakspiller
  21. Emma Cruickshanks, Sædalen, Venstrehendt bakspiller
  22. Madelen Tonheim, Fyllingen, Venstrehendt bakspiller
  23. Adriane Ødegård Bakke, Florø, Venstrehendt kantspiller
  24. Selma Urø Klausen, Fyllingen, Venstrehendt kantspiller
  25. Sara Osen Tefre, Sædalen, Venstrehendt kantspiller
  26. Tuva Tefre Kalstad, Førde, Venstrehendt kantspiller/bakspiller
  27. Thea Sæter, Sotra, Venstrehendt kantspiller
  28. Synnøve Heskestad, Fyllingen, Venstrehendt Kantspiller/bakspiller
  29. Maia Matre Hagenes, Stord, Linjespiller
  30. Alexandra Deea, Kjøkkelvik, Linjespiller
  31. Kristina Havnen, Florø, Linjespiller
  32. Annika Nygård, Kjøkkelvik, Linjespiller
  33. Nora Thorsen Birkeland, Bjarg, Linjespiller
  34. Alma Vermedal, Nore Neset, Linjespiller
  35. Emma Sofie Follesø **, Flaktveit, Målvakt
  36. Moa Madeleine Johnson*, Bjarg, Målvakt
  37. Malin Knutsvik*, Sotra, Målvakt
  38. Ellinor Høgh Nordtveit**, Sædalen, Målvakt
  39. Leah Engelsen Vrålid**, Stord, Målvakt
  40. Klara Dyvi-Ulveseth*, TIF Viking, Målvakt
  41. Lerche Nygaard**, Tetnes, Målvakt

NB: Spillere markert med * bak navnet sitt møter kun til samling lørdag 26.03.

NB2: Spillere markert med ** bak navnet sitt møter kun til samling søndag 27.03.

Navn, klubb, posisjon

  1. Viktor Haugen, Dale, Høyrehendt bakspiller
  2. Theo Skjelvan Davik, Fana, Høyrehendt bakspiller
  3. Andreas Engen Solstad, Fana, Høyrehendt bakspiller
  4. Marius Adolfsen Voldsund, Fana, Høyrehendt bakspiller
  5. Martin Sydnes Brunvold, Fana, Høyrehendt bakspiller
  6. Mikal Grøvan, Fyllingen, Høyrehendt bakspiller
  7. Felix August Van der Heide, Kjøkkelvik, Høyrehendt bakspiller
  8. Jørgen Lerch Dahl, Nore Neset, Høyrehendt bakspiller
  9. Morgan Scott William Hovland-Gay, Stord, Høyrehendt bakspiller
  10. Kristoffer Romslo, Åsane, Høyrehendt bakspiller
  11. Andreas Hagen, Åsane, Høyrehendt bakspiller
  12. Aleksander Blom, Åsane, Høyrehendt bakspiller
  13. Tobias Fjeldstad Iversen, Kjøkkelvik, Høyrehendt bakspiller
  14. Theo de Lange, Fyllingen, Høyrehendt kantspiller
  15. Reinhart Aagård Midthjell, Gloppen, Høyrehendt kantspiller
  16. Markus Carlsson, Åsane, Høyrehendt kantspiller
  17. Nandor Engen, Dale, Linjespiller
  18. Ole Eldar Fundingsrud Agdestein, Fyllingen, Linjespiller
  19. Jesper Helle Søvdsnes, Kjøkkelvik, Linjespiller
  20. Casper Sundsbak Gullaksen, Åsane, Linjespiller
  21. Mikal Hope Higdem, Fana, Linjespiller
  22. Emil Rommetveit, Fana, Målvakt
  23. Kasper Vågheim Opsahl, Sotra, Målvakt
  24. Jørgen Lothe Dahl, Stord, Målvakt
  25. Dennis Mykkeltvedt, Åsane, Målvakt 
  26. Carl Breidablik, Stryn, Venstrehendt bakspiller / kantspiller
  27. Eivind Selle Angell, TIF Viking, Målvakt
  28. Troy Fondevik, Åsane, Venstre kantspiller
  29. Ruben Askeland, Fyllingen, Flerposisjon
  30. Jonathan Kiwanuka, Fyllingen, Venstrehendt kantspiller / bakspiller