Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt
Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Ball og ben 640x360.jpg

Innkalling til regional samling for jenter

1. mars holdes det samling i Førde for regionalt utviklingsmiljø (RUM) jenter født i 2004/05 og 2006/07.

NHF Region Vest kaller inn til sesongens tredje samling for Regionalt Utviklingsmiljø J2004/05 og J2006/07. Samlingen finner sted tirsdag 1. mars i Førdehuset. 

Program for samlingen, tirsdag 1. mars

Jenter 2006/07

Kl. 17.45 Oppmøte
Kl. 18.00-18.30 Trening

Jenter 2004/05

Kl. 19.15 Oppmøte
Kl. 19.30-21.00 Trening

Trenere

  • Øyvind Indrebø
  • Oddny Anita Sønnesyn

Alle forfall og evt. spørsmål knyttet til samlingen meldes til Oddny Anita Sønnesyn/ tlf. 94864942 eller Øyvind Indrebø/ tlf. 47608862. Meld snarest fra om evt. skadeproblemer.

Det er svært ønskelig at også trenerne møter sammen med spillerene sine på samlingen.

Navn, posisjon, klubb:

  1. Carmen Naustdal, Bakspiller/kantspiller, Dale
  2. Emma Sande, Bakspiller/linjespiller, Dale
  3. Andrine Yndestad Engen, Måvakt, Dale
  4. Ida Furseth Moen, Bakspiller, Jotun
  5. Thea Nes, Bakspiller, Jotun
  6. Natalie Sponås, Bakspiller, Jotun
  7. Inger Hjelmeset, Bakspiller, Stryn
  8. Synne Erdal Brynestad, Bakspiller, Stryn
  9. Oda Svarstad Hole, Kantspiller/bakspiller, Stryn
  10. Zuzanna Bacia, Bakspiller/kantspiller, Eid
  11. Amanda Challen, Bakspiller/linjespiller, Eid
  12. Emma Melheim Jensen, Kantspiller/bakspiller, Eid
  13. Ragnhild Ulvestad Karlsen, Bakspiller, Eid
  14. Anna Munch Oen, Kantspiller/bakspiller, Eid
  15. Helen Vågene, Linjespiller/kantspiller/bakspiller, Florø
  16. Amanda Halstensen, Bakspiller, Florø
  17. Tuva Tefre Kalstad, Kantspiller/bakspiller, Førde
  18. Marie Erichsen Myklebust, Kantspiller/bakspiller, Førde
  19. Ronja Nordbotten Holsen, Bakspiller, Førde
  20. Guro Bruland Gurvin, Bakspiller, Førde
  21. Aurora Haugsbø Ness, Kantspiller, Førde
  22. Borgny Kristin Hetle, Målvakt, Gloppen
  23. Kristina Hjelle, Bakspiller, Gloppen
  24. Marie Hjelmeset, Bakspiller, Gloppen
  25. Mathea Svalheim, Kantspiller/bakspiller, Gloppen
  26. June Elvebakk Engeset, Kantspiller/bakspiller, Gloppen
  27. Lone Kyrkjebø Solheim, Bakspiller, Dale
  28. Ane Sandøy, Linjespiller, Dale
  29. Rebekka Sandvik, Målvat, Florø
  30. Ida Ausbø, Målvakt, Florø
  31. Elise Joahnne Benjaminsen, Målvakt, Førde

Navn, klubb, posisjon:

  1. Hanna Mardal, Gloppen, Kantspiller
  2. Emma Gloppestad, Gloppen, Bakspiller
  3. Karoline Hjelle, Gloppen, Målvakt
  4. Maria Berglihn, Dale, Linjespiller
  5. Nora Olsen Skrede, Stryn, Bakspiller
  6. Ingeborg, Syril, Linjespiller
  7. Kari Gjengedal, Syril, Kantspiller
  8. Kathrine Bruland, Gloppen, Bakspiller
  9. Vilde Bolset Lote, Gloppen, Bakspiller
  10. Vilje Sande Neset, Dale, Bakspiller
  11. Maja Rochlenge, Dale, Bakspiller/kantspiller
  12. Marte Kvile Hjartholm, Dale, Kantspiller
  13. Jette Pedersen Hovland, Dale, Kantspiller
  14. Ada Solheim, Dale, Kantspiller
  15. Vanessa Leftwich, Eid, Bakspiller
  16. Selma Guddal Breivik, Stryn, Bakspiller
  17. Selma Veamyhr, Stryn,Linjespiller
  18. Sofie Bøhmer, Florø, Bakspiller
  19. Julia Maureira, Florø, Bakspiller/kantspiller
  20. Kathrine Hovden, Florø, Linjespiller
  21. Amalie Næss Haugsbø, Førde, Bakspiller/kantspiller
  22. Andrea Weinbach, Sogndal, Bakspiller
  23. Anna Sunneva Hågvar, Sogndal, Målvakt
  24. Inga Fimreite, Sogndal, Bakspiller
  25. Thea Sønnesyn, Sogndal, Bakspiller
  26. Synne Bakke Dvergedal, Sogndal, Bakspiller
  27. Sofie Njøten, Stryn, Bakspiller