Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt
Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

spillere03_640x360.jpg

Bylag jenter og gutter 2006

NHF Region Vest kaller inn til samling for Bylag jenter og gutter født 2006.

NHF Region Vest kaller inn til årets første samling for Bylag J&G2006. Samlingen finner sted 19. - 20. februar 2022 i Fana Arena. 

Program for JENTENES samling lørdag 19. februar:

  • 11.45: Oppmøte Fana Arena
  • 12.00-14.00: Trening
  • 14.00-16.00: Pause
  • 16.00-18.00: Trening
  • 18.00: Trening slutt

Program for GUTTENES samling lørdag 19. februar:

  • 11.45: Oppmøte Fana Arena
  • 12.00-14.00: Trening
  • 14.00-16.00: Pause
  • 16.00-18.00: Trening
  • 18.00: Trening slutt

Program for JENTENES samling søndag 20. februar:

  • 09.45: Oppmøte Fana Arena
  • 10.00-12.00: Trening
  • 12.00-14.00: Pause
  • 14.00-16.00: Trening
  • 16.00: Samling slutt

Program for GUTTENES samling søndag 20. februar:

  • 09.45: Oppmøte Fana Arena
  • 10.00-12.00: Trening
  • 12.00-14.00: Pause
  • 14.00-16.00: Trening
  • 16.00: Samling slutt

Trenere Bylag jenter 2006:

  • Øyvind Indrebø
  • Chriss-Robert Thorssen
  • Gitte Torp
  • Jørgen Fjeldstad
  • Marianne Sundsbak 

Trenere Bylag gutter 2006:

  • Andreas Berntsen
  • Alexander Benevoli
  • Rune Skjærvold
  • Fredrik Ruud

Alle forfall og evt. spørsmål knyttet til guttenes samling meldes til Andreas Berntsen, andreas.berntsen@handball / tlf: 95135810. Meld snarest fra om evt. skadeproblemer!

Alle forfall og evt. spørsmål knyttet til jentenes samling meldes til Chriss-Robert Thorssen, chrissrobert73@gmail.com / 41208252 eller Øyvind Indrebø, oyvind.indrebo@coop.no / 47608862. Meld snarest fra om evt. skadeproblemer!

Ta med: ball, drikkeflaske og matpakke.

Navn, klubb, posisjon: 

  1. Viktor Haugen, Dale, Høyrehendt bakspiller
  2. Theo Skjelvan Davik, Fana, Høyrehendt bakspiller
  3. Andreas Engen Solstad, Fana, Høyrehendt bakspiller
  4. Marius Adolfsen Voldsun, Fana, Høyrehendt bakspiller
  5. Martin Sydnes Brunvold, Fana, Høyrehendt bakspiller
  6. Mikal Grøvan,F yllingen, Høyrehendt bakspiller
  7. Felix August Van der Heide, Kjøkkelvik, Høyrehendt bakspiller
  8. Jørgen Lerch Dahl, Nore Neset, Høyrehendt bakspiller
  9. Morgan Scott William Hovland-Gay, Stord, Høyrehendt bakspiller
  10. Kristoffer Romslo, Viking, Høyrehendt bakspiller
  11. Andreas Hagen, Åsane, Høyrehendt bakspiller
  12. Aleksander Blom, Åsane, Høyrehendt bakspiller
  13. Tobias Fjeldstad Iversen, Kjøkkelvik, Høyrehendt bakspiller
  14. Fredrik Moe, Åsane, Høyrehendt bakspiller / kantspiller
  15. Theo de Lange, Fyllingen, Høyrehendt kantspiller
  16. Reinhart Aagård Midthjell, Gloppen, Høyrehendt kantspiller
  17. Markus Carlsson, Åsane, Høyrehendt kantspiller
  18. Sigve Faugstad-Amundsen, Fana, Høyrehendt kantspiller
  19. Nandor Engen, Dale,L injespiller
  20. Ole Eldar Fundingsrud Agdestein, Fyllingen, Linjespiller
  21. Jesper Helle Søvdsnes, Kjøkkelvik, Linjespiller
  22. Casper Sundsbak Gullaksen, Åsane, Linjespiller
  23. Mikal Hope Higdem, Fana, Linjespiller
  24. Emil Rommetveit, Fana, Målvakt
  25. Kasper Vågheim Opsahl, Sotra, Målvakt
  26. Jørgen Lothe Dahl , tord, Målvakt
  27. Dennis Mykkeltvedt, Åsane, Målvakt 
  28. Carl Breidablik, Stryn, Venstrehendt bakspiller / kantspiller
  29. Eivind Selle Angell, TIF Viking, Målvakt
  30. Torstein Garmann, Åsane, Venstrehendt kantspiller / bakspiller

Navn, klubb, posisjon: 

  1. Lise Lønning Garen, Bjarg, Høyrehendt bakspiller
  2. Stine Berle Bøe, Bjarg, Høyrehendt kantspiller
  3. Moa Madeleine Johnson*, Bjarg, Målvakt
  4. Hermine Garmannslund, Fana, Høyrehendt bakspiller
  5. Leyna Isik, Flaktveit, Høyrehendt kantspiller
  6. Emma Sofie Follesø **, Flaktveit, Målvakt
  7. Ine Solheim-Olsen, Florø, Høyrehendt bakspiller
  8. Thea Svardal, Florø, Høyrehendt bakspiller
  9. Pia Klocke, Florø, Høyrehendt bakspiller/kantspiller
  10. Kristina Havnen ,Florø, Linjespiller
  11. Adriane Ødegård Bakke, Florø, Venstrehendt kantspiller
  12. Selma Urø Klausen,F yllingen, Venstrehendt kantspiller
  13. Emilie Alnæs, Gneist, Høyrehendt bakspiller
  14. Alexandra Deea, Kjøkkelvik, Linjespiller
  15. Malin Knutsvik*, Sotra, Målvakt
  16. Sarah Marie Eidem, Mathopen, Linjespiller
  17. Konstanse Seim Røttingen, Nore Neset, Høyrehendt bakspiller
  18. Emma Ringeling, Nore Neset, Venstrehendt bakspiller/kantspiller
  19. Nora Fyllingen, Sotra, Høyrehendt bakspiller
  20. Maia Matre Hagenes, Stord, Linjespiller
  21. Leah Engelsen Vrålid**, Stord, Målvakt
  22. Elena Innset, Sædalen, Høyrehendt bakspiller
  23. Matilde Olsen-Haugland,S ædalen, Høyrehendt bakspiller
  24. Ellinor Høgh Nordtveit**, Sædalen, Målvakt
  25. Sara Osen Tefre, Sædalen, Venstrehendt kantspiller
  26. Edle Eik Litland, TIF Viking, Høyrehendt bakspiller
  27. Eliana Bowitz Ditlaroche, TIF Viking, Høyrehendt bakspiller
  28. Marielle Fløtre Olderkjær, TIF Viking, Høyrehendt bakspiller
  29. Andrea Toft Steinsland, TIF Viking, Høyrehendt kantspiller
  30. Vilde Janbu Fresvik, TIF Viking, Venstrehendt kantspiller
  31. Hannah Wendelbo,T ertnes, Høyrehendt bakspiller
  32. Hannah Tuft Glosvik, Åsane, Høyrehendt kantspiller
  33. Annika Nygård, Kjøkkelvik, Linjespiller
  34. Klara Dyvi-Ulveseth*, TIF Viking, Målvakt
  35. Marie Erichsen Myklebust, Førde, Venstrehendt kantspiller/bakspiller
  36. Tuva Tefre Kalstad, Førde, Venstrehendt kantspiller/bakspiller
  37. Cassandra Dale Silve, Fyllingen, Venstrehendt bakspiller
  38. Emilie Einarsen Olsen, Fyllingen, Høyrehendt bakspiller

NB: Spillere markert med * bak navnet sitt møter kun til samling lørdag 19.02.2022

NB2: Spillere markert med ** bak navnet sitt møter kun til samling søndag 20.02.2022