Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt
Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

20210515-Hummel-ball-håndball-illustrasjon-Foto-Maren-S-Grini--640-x-360.jpg
Foto: Maren S. Grini / NHF

Regional samling for gutter født 2004/05

NHF Region Vest kaller inn til Regional Landslagssamling tirsdag 01.02.2022 i Nordneshallen.

NHF Region Vest kaller inn til Regional Landslagssamling LM04 tirsdag 01.02.2022 i Nordneshallen.

Program for samlingen, tirsdag 01.02.2022:

  • 08.45: Oppmøte Nordneshallen
  • 09.00 - 11.00: Trening
  • 11.00 - 13.00: Pause/teori
  • 13.00 - 15.00: Trening
  • 15.00: Samling slutt

Trenere:

  • Jan Thomas Lauritzen (sentral landslagstrener LM04)
  • Ulrik Risberg (regional landslagstrener LM04)
  • Mika Nurmi (regional kandslagstrener LM04)
  • Stig Andre Tveito (fysisk trener)

Alle forfall meldes til Ulrik Risberg, ulrik.risberg@handball.no / 92449645. Meld snarest fra om evt. skadeproblemer!

Klubbtrener oppfordres å møte hvis mulig. Ta med: ball, drikkeflaske, matpakke, penn og papir. 

Husk å søke fri fra skole!

Navn, klubb, posisjon, født:

  1. Simen F. Amundsen,Bjørnar, BS, 2004
  2. Mika Dahle, Dale, BS, 2004
  3. Sander Vike, Florø, BS, 2004*
  4. Endre Tysnes, Fyllingen, BS, 2004*
  5. Jacob Borthen Methlie, Fyllingen, BS, 2004*
  6. Kristian S. Nystad, Fyllingen, LS, 2004
  7. Henrik Helland, Sotra, BS, 2004
  8. Andreas Holm, Bjørnar, BS, 2005
  9. Karl Lukas Jonsson, Stord, BS, 2005*
  10. Eirik Riis Follesø,Tertnes,BS, 2005
  11. Kristoffer Gjelsvik, TIF Viking, BS, 2005
  12. Magnus Draugsvoll Krohn, TIF Viking, BS, 2005
  13. Jone R. Oen, Bjørnar, BS, 2004*
  14. Matias Aga Arnetvedt, Bjørnar, BS / HK ,2004
  15. Ola M. Hagenes, Stord, BS/HK, 2004
  16. Jude Aniston Mariyampillai, Fyllingen, HK, 2004
  17. Eirik N. Gangsøy, Fyllingen, HK, 2004
  18. Nikolay Garnes, Bjørnar, LS, 2004
  19. Lorentz Lien, TIF Viking, LS, 2004
  20. Karl Edvard Vallevik, TIF Viking, LS, 2005
  21. Jarle A. Halden, Fyllingen, MV, 2004
  22. Jonas Fyllingen, Sotra, MV, 2004
  23. Jon Aksel Nygård, Stord, MV, 2004
  24. Isac Sæbø Tveit, Tertnes, MV, 2005
  25. Marius Garfield, Fyllingen, VK, 2004
  26. Theodor Haugland, Stord, VK, 2004*
  27. Tobias Borten Methlie, Fyllingen, BS, 2005*
  28. Markus Linga Iden, Tertnes, BS, 2005**
  29. Nils Fjeldstad Lino, Tertnes, BS, 2005**
  30. Erlend Vraalstad, TIF Viking, BS, 2005*
  31. Bjørn Silden, Bjørnar, VK, 2004**

*Meldt forfall

**Ny spiller kalt inn