Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt
Annonse:
Halv pris på landslagsdrakt

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Bylag2020_RØ_7.jpg

Bylag J&G2006

NHF Region Vest kaller inn til sesongens tredje samling for Bylag J&G2006.

NHF Region Vest kaller inn til sesongens tredje samling for Bylag J&G2006. Samlingen finner sted 18. - 19. desember i Sotra Arena. 

Program for både jenter og gutter, lørdag 18. desember:

  • 11.45: Oppmøte alle gutter Sotra Arena
  • 12.00-14.00: Trening
  • 14.00-16.00: Pause
  • 16.00-18.00: Trening
  • 18.00: Trening slutt

Program for både jenter og gutter, søndag 19. desember:

  • 09.45: Oppmøte alle gutter Sotra Arena
  • 10.00-12.00: Trening
  • 12.00-14.00: Pause
  • 14.00-16.00: Trening
  • 16.00: Samling slutt

Trenere Bylag jenter 2006:

  • Øyvind Indrebø
  • Chriss-Robert Thorssen
  • Gitte Torp
  • Jørgen Fjeldstad
  • Marianne Sundsbak 

Trenere Bylag gutter 2006:

  • Andreas Berntsen
  • Alexander Benevoli
  • Rune Skjærvold
  • Fredrik Ruud

Alle forfall og evt. spørsmål knyttet til guttenes samling meldes til Andreas Berntsen, andreas.berntsen@handball / tlf: 95135810. Meld snarest fra om evt. skadeproblemer!

Alle forfall og evt. spørsmål knyttet til jentenes samling meldes til Chriss-Robert Thorssen, chrissrobert73@gmail.com / 41208252 eller Øyvind Indrebø, oyvind.indrebo@coop.no / 47608862. Meld snarest fra om evt. skadeproblemer!

Ta med: ball, drikkeflaske og matpakke.

Navn, klubb, posisjon: 

  1. Viktor Haugen, Dale, Høyrehendt bakspiller
  2. Theo Skjelvan Davik, Fana, Høyrehendt bakspiller
  3. Andreas Engen Solstad, Fana, Høyrehendt bakspiller
  4. Marius Adolfsen Voldsun, Fana, Høyrehendt bakspiller
  5. Martin Sydnes Brunvold, Fana, Høyrehendt bakspiller
  6. Mikal Grøvan,F yllingen, Høyrehendt bakspiller
  7. Felix August Van der Heide, Kjøkkelvik, Høyrehendt bakspiller
  8. Jørgen Lerch Dahl, Nore Neset, Høyrehendt bakspiller
  9. Morgan Scott William Hovland-Gay, Stord, Høyrehendt bakspiller
  10. Kristoffer Romslo, Viking, Høyrehendt bakspiller
  11. Andreas Hagen, Åsane, Høyrehendt bakspiller
  12. Aleksander Blom, Åsane, Høyrehendt bakspiller
  13. Tobias Fjeldstad Iversen, Kjøkkelvik, Høyrehendt bakspiller
  14. Fredrik Moe, Åsane, Høyrehendt bakspiller / kantspiller
  15. Theo de Lange, Fyllingen, Høyrehendt kantspiller
  16. Reinhart Aagård Midthjell, Gloppen, Høyrehendt kantspiller
  17. Markus Carlsson, Åsane, Høyrehendt kantspiller
  18. Sigve Faugstad-Amundsen, Fana, Høyrehendt kantspiller
  19. Nandor Engen, Dale,L injespiller
  20. Ole Eldar Fundingsrud Agdestein, Fyllingen, Linjespiller
  21. Jesper Helle Søvdsnes, Kjøkkelvik, Linjespiller
  22. Casper Sundsbak Gullaksen, Åsane, Linjespiller
  23. Mikal Hope Higdem, Fana, Linjespiller
  24. Emil Rommetveit, Fana, Målvakt
  25. Kasper Vågheim Opsahl, Sotra, Målvakt
  26. Jørgen Lothe Dahl , tord, Målvakt
  27. Dennis Mykkeltvedt, Åsane, Målvakt 
  28. Carl Breidablik, Stryn, Venstrehendt bakspiller / kantspiller
  29. Jonathan Kiwanuka, Viking, Venstrehendt kantspiller / bakspiller
  30. Torstein Garmann, Åsane, Venstrehendt kantspiller / bakspiller

Navn, klubb, posisjon: 

  1. Lise Lønning Garen, Bjarg, Høyrehendt bakspiller
  2. Stine Berle Bøe, Bjarg, Høyrehendt kantspiller
  3. Moa Madeleine Johnson*, Bjarg, Målvakt
  4. Marie Lien Eikeland, Bjarg, Venstrehendt bakspiller
  5. Hermine Garmannslund, Fana, Høyrehendt bakspiller
  6. Leyna Isik, Flaktveit, Høyrehendt kantspiller
  7. Emma Sofie Follesø **, Flaktveit, Målvakt
  8. Ine Solheim-Olsen, Florø, Høyrehendt bakspiller
  9. Thea Svardal, Florø, Høyrehendt bakspiller
  10. Pia Klocke, Florø, Høyrehendt bakspiller / kantspiller
  11. Kristina Havnen ,Florø, Linjespiller
  12. Adriane Ødegård Bakke, Florø, Venstrehendt kantspiller
  13. Selma Urø Klausen,F yllingen, Venstrehendt kantspiller
  14. Emilie Alnæs, Gneist, Høyrehendt bakspiller
  15. Alexandra Deea, Kjøkkelvik, Linjespiller
  16. Malin Knutsvik*, Kjøkkelvik, Målvakt
  17. Sarah Marie Eidem, Mathopen, Linjespiller
  18. Konstanse Seim Røttingen, Nore Neset, Høyrehendt bakspiller
  19. Emma Ringeling, Nore Neset, Venstrehendt bakspiller / kantspiller
  20. Nora Fyllingen, Sotra, Høyrehendt bakspiller
  21. Maia Matre Hagenes, Stord, Linjespiller
  22. Leah Engelsen Vrålid**, Stord, Målvakt
  23. Elena Innset, Sædalen, Høyrehendt bakspiller
  24. Matilde Olsen-Haugland,S ædalen, Høyrehendt bakspiller
  25. Ellinor Høgh Nordtveit**, Sædalen, Målvakt
  26. Sara Tefre Osen, Sædalen, Venstrehendt kantspiller
  27. Edle Eik Litland, TIF Viking, Høyrehendt bakspiller
  28. Eliana Bowitz Ditlaroche, TIF Viking, Høyrehendt bakspiller
  29. Emilie Kvinge, TIF Viking, Linjespiller
  30. Marielle Fløtre Olderkjær, TIF Viking, Høyrehendt bakspiller
  31. Andrea Toft Steinsland, TIF Viking, Høyrehendt kantspiller
  32. Vilde Janbu Fresvik, TIF Viking, Venstrehendt kantspiller
  33. Hannah Wendelbo,T ertnes, Høyrehendt bakspiller
  34. Hannah Tuft Glosvik, Åsane, Høyrehendt kantspiller
  35. Annika Nygård, Kjøkkelvik, Linjespiller
  36. Klara Dyvi-Ulveseth*, TIF Viking, Målvakt

NB: Spillere markert med * bak navnet sitt møter kun til samling lørdag 18.12.

NB2: Spillere markert med ** bak navnet sitt møter kun til samling søndag 19.12.