Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Bylag J&G2006

NHF Region Vest kaller inn til sesongens første samling for Bylag J&G2006.

NHF Region Vest kaller inn til sesongens første samling for Bylag J&G2006. Samlingen finner sted 24. - 26. september i Sotra Arena. Til denne samlingen er det kalt inn to forskjellige grupper for gutter og to for jenter. Vi ber utøvere, trenere og klubb sette seg nøye inn i hvilke gruppe man tilhører, samt oppmøtetider for gruppen. 

Alle utøvere møter 15 minutter før trening for deres respektive grupper starter fredag og lørdag. Søndag blir gruppene delt inn i 5 lag. Disse lagene vil bli inndelt i løpet av lørdag og utøverne vil få direkte beskjed om hvilket lag de skal spille på før trening er avsluttet lørdag. Uavhengig av når man har kampstart søndag møter ALLE utøvere kl. 08:45 i Sotra Arena.

Program for samlingen, fredag 24. september:

  • 17:00-19:00: Trening gruppe 1 jenter og gutter
  • 19:30-21:30: Trening gruppe 2 jenter og gutter

Program for samlingen, lørdag 25. september:

  • 10:00-12:00: Trening gruppe 1 jenter og gutter
  • 12:30-14:30: Trening gruppe 2 jenter og gutter
  • 15:30-17:30: Trening gruppe 1 jenter og gutter
  • 18:00-20:00: Trening gruppe 2 jenter og gutter

Program for samlingen, søndag 26. september:

  • 08:45: Oppmøte alle
  • 09:30: Kampstart
  • 17:00: Samling ferdig
  • Kampoppsett (bane 1 jenter, bane 2 gutter): 
    09:30: lag 2 vs lag 5 
    10:10: lag 3 vs lag 4 
    10:50: lag 5 vs lag 1 
    11:30: lag 4 vs lag 2 
    13:00: lag 3 vs lag 1 
    13:40: lag 4 vs lag 5 
    14:20: lag 2 vs lag 3 
    15:00: lag 1 vs lag 4 
    15:40: lag 5 vs lag 3 
    16:20: lag 1 vs lag 2 

Trenere Bylag jenter 2006:

  • Øyvind Indrebø
  • Chriss-Robert Thorssen
  • Gitte Torp
  • Jørgen Fjeldstad

Trenere Bylag gutter 2006:

  • Andreas Berntsen
  • Alexander Benevoli
  • Rune Skjærvold
  • Fredrik Ruud

Alle forfall og evt. spørsmål knyttet til guttenes samling meldes til Andreas Berntsen, andreas.berntsen@handball / tlf: 95135810. Meld snarest fra om evt. skadeproblemer!

Alle forfall og evt. spørsmål knyttet til jentenes samling meldes til Ulrik Risberg, ulrik.risberg@handball.no / tlf: 92449645. Meld snarest fra om evt. skadeproblemer!

Ta med: ball, drikkeflaske, matpakke, penn og papir. 

Husk å søke fri fra skole!

Navn, Klubb, Posisjon:

  1. Bjõrk Nondal, Askøy, Høyrehendt bakspiller
  2. Marie Pettersson, Bjørnar, Høyrehendt bakspiller
  3. Matea Haavik, Eid, Høyrehendt bakspiller
  4. Stine Berg Kronhaug, Flaktveit, Høyrehendt bakspiller *
  5. Kristina Lund, Nore Neset, Høyrehendt bakspiller
  6. Stine-Mari Bråten, Os, Høyrehendt bakspiller
  7. Oda Hole, Stryn, Høyrehendt bakspiller
  8. Synne Erdal, Stryn, Høyrehendt bakspiller
  9. Thea Hansen, Bjarg, Høyrehendt bakspiller
  10. Emilie Kvinge, TIF Viking, Høyrehendt bakspiller
  11. Malin Herre,Voss, Høyrehendt bakspiller
  12. Hannah Wendelbo, Åsane, Høyrehendt bakspiller*
  13. Bente Sørlie Vines, Voss, Høyrehendt bakspiller 
  14. Pia Klocke, Florø, Høyrehendt bakspiller / kantspiller
  15. Malin Særvold Halvorsen, Nore Neset, Høyrehendt bakspiller / kantspiller
  16. Emma Havås, Sotra, Høyrehendt kantspiller
  17.  Helene Sofie Solvi, Åsane, Høyrehendt kantspiller
  18. Hannah Tuft Glosvik, Åsane, Høyrehendt kantspiller
  19. Nora Madell, Bjørnar, Linjespiller
  20. Emma Sande, Dale, Linjespiller
  21. Annika Nygård, Kjøkkelvik, Linjespiller
  22. Sarah Marie Eidem, Mathopen, Linjespiller
  23. Julia Ullestad, Voss, Linjespiller
  24. Emma Korsnes, Bjarg, Målvakt
  25. Isabell Sande Hestad, Gneist, Målvakt
  26. Johanna Fuglebakk, Sotra, Målvakt
  27. Ellinor Høgh Nordtveit, Sædalen, Målvakt
  28. Cassandra Dale Sivle, Fyllingen, Venstrehendt bakspiller *
  29. Thea Sæter, Sotra, Venstrehendt bakspiller
  30. Synnøve Heskestad, Fyllingen, Venstrehendt bakspiller / kantspiller
  31. Ingrid Seter, Bjarg, Venstrehendt kantspiller
  32. Adriane Ødegård Bakke, Florø,Venstrehendt kantspiller
  33. Vilde Janbu Fresvik, TIF Viking, Venstrehendt kantspiller
  34. Vilde Wangberg Solheim, Bjarg, Høyrehendt bakspiller / kantspiller**
  35. Edle Eik Litland, TIF Viking, Høyrehendt bakspiller**
  36. Marie Lien Eikeland, Bjarg, Venstrehendt bakspiller**

*Meldt forfall

Navn, klubb, posisjon:

  1. Vilde Dagsvik, Bjarg, Høyrehendt bakspiller
  2. Stine Fløholm, Fana, Høyrehendt bakspiller
  3. Frida Marie K. Eide, Fana, Høyrehendt bakspiller
  4. Thea Svardal, Florø, Høyrehendt bakspiller
  5. Amanda Hallstensen, Florø, Høyrehendt bakspiller
  6. Sandra Johannessen, Fyllingen, Høyrehendt bakspiller
  7. Anniken Schultz, Sotra, Høyrehendt bakspiller
  8. Mathilde Alfarnes Alfredsen, Stord, Høyrehendt bakspiller
  9. Victoria Fotland, Stryn, Høyrehendt bakspiller
  10. Marielle Fløtre Olderkjær, TIF Viking, Høyrehendt bakspiller
  11. Lena Øyri, Åsane, Høyrehendt bakspiller
  12. Sigrid Brekke, Bjarg, Høyrehendt bakspiller 
  13. Ida Meier-Moe, Bønes, Høyrehendt bakspiller 
  14. Sofie Langeland, Bønes, Høyrehendt kantspiller
  15. Leyna Isik, Flaktveit, Høyrehendt kantspiller
  16. Andrea Toft Steinsland, TIF Viking, Høyrehendt kantspiller
  17. Leona Telle, Sotra, Høyrehendt kantspiller / bakspiller
  18. Maya Roald-Härdig, Bønes, Linjespiller
  19. Marie Elise Sørbø, Fana, Linjespiller
  20. Alma Vermedal, Nore Neset, Linjespiller
  21. Maia Matre Hagenes, Stord, Linjespiller
  22. Maren Landøy, Florø, Målvakt
  23. Tuva Hesthamar, Nore Neset, Målvakt 
  24. Leah Engelsen Vrålid, Stord, Målvakt *
  25. Mina Jameson, Åsane, Målvakt*
  26. Frida Aarestrup Aparicio, Bjarg, Venstrehendt bakspiller
  27. Madelen Tonheim, Fyllingen, Venstrehendt bakspiller
  28. Emma Cruickshanks, Sædalen, Venstrehendt bakspiller
  29. Marie Eriksen, Førde, Venstrehendt bakspiller / kantspiller
  30. Christina Johannessen Bech, Flaktveit, Venstrehendt kantspiller *
  31. Sara Tefre Osen, Sædalen, Venstrehendt kantspiller
  32. Eira Bråten, Åsane, Venstrehendt kantspiller
  33. Emma Ringeling, Nore Neset, Venstrehendt bakspiller / kantspiller**
  34. Ingebjørg Herre, Voss, Målvakt*
  35. Selma Eikens Ishaug, Stryn, Målvakt**

* Meldt forfall

Navn, klubb, posisjon: 

  1. Magnus Undheim Kruse, Fyllingen, Flerposisjonsspiller*
  2. Viktor Haugen, Dale, Høyrehendt bakspiller
  3. Svein-Phillip Becker, Eid, Høyrehendt bakspiller
  4. Theo Skjelvan Davik, Fana, Høyrehendt bakspiller
  5. Andreas Engen Solstad, Fana, Høyrehendt bakspiller
  6. Marius Adolfsen Voldsun, Fana, Høyrehendt bakspiller
  7. Oliver Solheim Klakegg, Førde, Høyrehendt bakspiller *
  8. Albert U. Evebø, Gloppen, Høyrehendt bakspiller
  9. Mathias Ødven Johansen, Gloppen, Høyrehendt bakspiller
  10. Tobias Fjeldstad Iversen, Kjøkkelvik, Høyrehendt bakspiller
  11. Søren Emil Grov Nøkling, Stord, Høyrehendt bakspiller
  12. Morgan Scott William Hovland-Gay, Stord, Høyrehendt bakspiller *
  13. Kristoffer Romslo, Viking, Høyrehendt bakspiller
  14. Aleksander Blom, Åsane, Høyrehendt bakspiller
  15. Fredrik Moe, Åsane, Høyrehendt bakspiller
  16. Christer Breidablikk, Stryn, Høyrehendt bakspiller / kantspiller
  17. Leander Holmedal, Askøy, Høyrehendt kantspiller
  18. Torben Eliassen, Kjøkkelvik, Høyrehendt kantspiller
  19. Ole Jørgen Barthz, Askøy, Linjespiller
  20. Ole Eldar Fundingsrud Agdestein, Fyllingen, Linjespiller
  21. Jesper Helle Søvdsnes, Kjøkkelvik, Linjespiller
  22. Joachim Solibakk, Eid, Målvakt
  23. Simen Scheie Rimstad, Fyllingen, Målvakt *
  24. Kasper Vågheim Opsahl, Sotra, Målvakt
  25. Matheus Diaz Boge, Førde, Venstrehendt bakspiller / kantspiller
  26. Tobias Krogenæs, Fana, Høyrehendt kantspiller
  27. Torstein Garmann, Åsane, Venstrehendt kantspiller / bakspiller *
  28. Sigve Faugstad-Amundsen, Fana, Høyrehendt bakspiller / kantspiller**
  29. Ruben Askeland, Fyllingen, Høyrehendt bakspiller / kantspiller**
  30. Theodor Haugland, Kjøkkelvik, Høyrehendt bakspiller / linjespiller**
  31. Emil Rommetveit, Fana, Målvakt***

*Meldt forfall

**Ny spiller kalt inn

***Byttet fra gruppe 2 til gruppe 1

 

Navn, klubb, posisjon:

  1. Noor Boumiza, Fyllingen, Flerposisjonsspiller
  2. Tim Lie, Askøy, Høyrehendt bakspiller
  3. Eirik Rothaug Pizzani, Eid, Høyrehendt bakspiller
  4. Martin Sydnes Brunvold, Fana, Høyrehendt bakspiller
  5. Mikal Grøvan, Fyllingen, Høyrehendt bakspiller
  6. Even Flølo, Gloppen, Høyrehendt bakspiller
  7. Eirik Hamre, Kjøkkelvik, Høyrehendt bakspiller
  8. Felix August Van der Heide, Kjøkkelvik, Høyrehendt bakspiller
  9. Jon-Eivind Kristoffersen, Mathopen, Høyrehendt bakspiller
  10. Jørgen Lerch Dahl, Nore Neset, Høyrehendt bakspiller
  11. Emil Økland Larsen, Stord, Høyrehendt bakspiller
  12. Carl Breidablik, Stryn, Høyrehendt bakspiller
  13. Andreas Hagen, Åsane, Høyrehendt bakspiller
  14. Reinhart Aagård Midthjell, Gloppen, Høyrehendt bakspiller / kantspiller
  15. Jens Moldrehein, Fana, Høyrehendt kantspiller
  16. Theo de Lange, Fyllingen, Høyrehendt kantspiller
  17. Ole Sanden Larsen, Kjøkkelvik, Høyrehendt kantspiller
  18. Markus Carlsson, Åsane, Høyrehendt kantspiller
  19. Nandor Engen, Dale, Linjespiller
  20. Casper Sundsbak Gullaksen ,Åsane, Linjespiller
  21. Frei Flo Tonning, Stryn, Linjespiller
  22. Emil Rommetveit, Fana, Målvakt***
  23. Steffen Lauritsen Lundekvam, Førde, Målvakt
  24. Jørgen Lothe Dahl, Stord, Målvakt
  25. Dennis Mykkeltvedt, Åsane, Målvakt
  26. Leo Kleppe, Sotra, Venstrehendt bakspiller
  27. Jonathan Kiwanuka, Viking, Venstrehendt kantspiller / bakspiller
  28. Troy Fondevik, Åsane, Høyrehendt bakspiller / kantspiller**

**Ny spiller kalt inn

***Byttet fra gruppe 2 til gruppe 1