Annonse:
Annonse Polar
Annonse:
Annonse Polar

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Foto: EHF

RLM LK04 - kun 2005 utøvere innkalt

NHF Region Vest kaller inn til Regional Landslagssamling onsdag 15.09.2021 i Åsane Arena.

NHF Region Vest kaller inn til Regional Landslagssamling LK04 onsdag 15.09.2021 i Åsane Arena. Til denne samlingen er kun spillere født 2005 kalt inn. 

Program for samlingen, onsdag 15.09.2021:

  • 08.45: Oppmøte Åsane Arena
  • 09.00 - 11.00: Trening
  • 11.00 - 13.00: Pause/teori
  • 13.00 - 15.00: Trening
  • 15.00: Samling slutt

Trenere:

  • Kristine Lunde Borgersen (trener LK04)
  • Eirik Nydegger (regional landslagstrener LK04)
  • Mette Davidsen (regional landslagstrener LK04)
  • Johan Johnsson (målvaktstrener)
  • Kristoffer Refsdal (fysisk trener)

Alle forfall meldes til Eirik Nydegger, eirik_nydegger@hotmail.com / 90048866. Meld snarest fra om evt. skadeproblemer!

Klubbtrener oppfordres å møte hvis mulig. Ta med: ball, drikkeflaske, matpakke, penn og papir. 

Husk å søke fri fra skole!

Navn, klubb, posisjon:

  1. Stella Voit Andreassen, Bønes, MV
  2. Marthe Vedøy Uthaug, Åsane, MV
  3. Mia Solhaug Hauge, Sædalen, MV
  4. Thea Lie Ommedal, Flaktveit, VK
  5. Sofie Meade, Åsane, VK
  6. Malin Nødtvedt, Fyllingen, VK
  7. Lise Låstad, Bjarg, VK
  8. Pernille Jæger Madsgaard, Gneist, HK
  9. Sine Berentsen, Flaktveit, HK
  10. Mille Daae, Bjarg, HB
  11. Nora Reinertsen Monsen, Sædalen, HB
  12. Mariell Nesbø Sælensminde, Bønes, BS
  13. Thea Steffensen, Bønes, BS
  14. Louise Rolland Schaefer, Kjøkkelvik, BS
  15. Bertine Moldestad Evensen, Åsane, BS
  16. Mia Cooksey, Flaktveit, BS
  17. Aud Malin Gover, Flaktveit, BS
  18. Martine Monsen, Gneist, BS
  19. Malin Kulvik, Bjarg, BS
  20. Margrete Våge, Fyllingen, BS
  21. Lisa Heimen Sæter, Årstad, BS
  22. Ina Hovland Orre, Florø, BS
  23. Vilje Sande Neset, Dale, BS
  24. Rikke Ingerigtsen, Gneist, BS
  25. Ingrid Skjold, Sotra, BS
  26. Maja Dale Fehn, Sædalen, LS
  27. Martine Danielsen, Flaktveit, LS
  28. Ingrid Hammarsland, Fyllingen, LS