Annonse:
20211125 Gjensidige på lag gjennom 30 år
Annonse:
20211125 Gjensidige på lag gjennom 30 år

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Bylag J&G 2004

NHF Region Vest kaller inn til samling for Bylag J&G 2004. Samlingen finner sted 25-26. januar på Stord.

Denne saken er eldre enn ett år, og kan inneholde utdatert informasjon.

Program for samlingen 25.-26. januar:

Lørdag 25. januar:

  • 14.00: Oppmøte alle utøvere Stord Idrettssenter, Vikahaugen 17, 5411 Stord.
  • 14.15: Enkel brødmat i hall
  • 15.00 – 17.00: Trening
  • 17.30: Middag
  • 18.15: Innsjekk skole
  • 19.30 – 21.00: Trening
  • 21.30: Kvelds
  • 23.00: Stille på rommet

Søndag 26. januar:

  • 08.30: Frokost
  • 09.30 – 11.30: Trening
  • 12.00: Lunsj
  • 12.30: Utsjekk skole
  • 13.30 – 15.30: Trening
  • 16.00: Samling slutt

Alle forfall / skader til guttenes samling meldes til Ulrik Risberg i god tid før samling. Meld tidlig fra om evt. skadeutfordringer! E-post: ulrik.risberg@handball.no / tlf: 92449645.

Alle forfall / skader til jentenes samling meldes til Eirik Nydegger i god tid før samling. Meld tidlig fra om evt. skadeutfordringer! E-post: eirik_nydegger@hotmail.com / tlf: 90048866.

Navn, klubb, posisjon:

  1. Andrea Jacobsen, BHK, MV
  2. Sigrid Midtveit, Bjarg, MV
  3. Kadija Mårdalen, Åsane, MV
  4. Krisitn Rygh, Fyllingen, MV
  5. Malene Nord, Fyllingen, VK
  6. Sara Hallingstad, Bjarg, VK
  7. Vilde Dragsnes Ferguson, Åsane, HK*
  8. Thea Reigstad, Osterøy, HK/HB
  9. Emma Sofie Tyldum, Sotra, HB/HK
  10. Ida Rossgård Seter, Sotra, HB/HK
  11. Frida Wilkensen, Fyllingen, HB/HK
  12. Linnea Kyrkjeeide, Bjarg, HB/HK
  13. Silje Søderholm, Bjarg, BS
  14. Marie Mjøs, Sotra, BS
  15. Selma Skår, Stord, BS
  16. Jenny Djønne, Fyllingen, BS
  17. Emma Grasdal, Bjarg, BS*
  18. Leah Nordnes, Jotun/Årdal, BS
  19. Jane Bremnes, Åsane, BS
  20. Emma Gloppestad, Gloppen, BS
  21. Stina Fimreite Bø, Gneist, BS
  22. Selma Louise Berge, Dale, BS
  23. Vilde Tysnes, Bønes, BS
  24. Sara Barsnes, Fyllingen, BS/VK
  25. Oline Tvedt, BHK, BS
  26. Ulrikke Constance Nygaard, Fyllingen, BS
  27. Elise Søderholm, Bjarg, BS/VK
  28. Eline Solbakken, Bjarg, BS/LS
  29. Maria Grasdal, Bjarg, LS
  30. Nathalia Reigstad, Fyllingen, LS
  31. Maya Hannevig, Bjarg, LS
  32. Mia Myklebust, BHK, LS

*Meldt forfall

Navn, klubb, posisjon:

  1. Simen F. Amundsen, Bjørnar, BS
  2. Jone R. Oen, Bjørnar, BS
  3. Matias Aga Arnetvedt, Bjørnar, HK / HB
  4. Nikolay Garnes, Bjørnar, LS
  5. Gedeon Sagay, Bjørnar, MV
  6. Tobias Svendheim, Bjørnar, VK
  7. Hermann Boge Skadal, Dale, BS
  8. Mika Dahle, Dale, BS
  9. Trym Miskov Nodland, Fana, BS
  10. Sander Vike, Florø, BS
  11. Espen Bentdal, Fyllingen, BS
  12. Endre Tysnes, Fyllingen, BS
  13. Kristian S. Nystad, Fyllingen, BS
  14. Sam Teharini, Fyllingen, BS
  15. Jacob Borthen Methlie, Fyllingen, BS
  16. Eirik N. Gangsøy, Fyllingen, HB
  17. Jude Aniston Mariyampillai, Fyllingen, HK
  18. Trym Evensen, Fyllingen, LS*
  19. Jarle A. Halden, Fyllingen, MV*
  20. Marius Garfield, Fyllingen, VK / BS
  21. Vegard Hovstad, Gloppen, LS
  22. Henrik Helland, Sotra, BS
  23. Jonas Fyllingen, Sotra, MV
  24. Herman Aadland, Stord, BS
  25. Håkon Loftheim, Stord, BS
  26. Ola M. Hagenes, Stord, HB / HK
  27. Andreas Koløy, Stord, LS
  28. Nicholas Valenza, Stord, LS / BS
  29. Eiliv Solbakken, Stord, MV*
  30. Jon Aksel Nygård, Stord, MV
  31. Theodor Haugland, Stord, VK
  32. David Borgenvik, Stord, VK
  33. Gard Bødker, Tertnes, VK
  34. Lorentz Lien, TIF Viking, LS
  35. Peter Klivnoy, Vadmyra, BS

*Meldt forfall