Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Bylag J&G2003

NHF Region Vest kaller inn til samling for Bylag J&G 2003. Samlingen finner sted 09.-10. februar i Bildøyhallen.

NHF Region Vest kaller inn til samling for Bylag J&G 2003. Samlingen finner sted 09.-10. februar i Bildøyhallen. 

Viktig info ifm. samling:

Utøverne skal bo på skole i gangavstand fra Bildøyhallen, dette gjelder også utøverne fra sone 4-8. Alle utøverne må derfor medbringe følgende:

  • Liggeunderlag
  • Sovepose
  • Toalettsaker
  • Håndkle
  • Drikkeflaske
  • Ball strl. 2
  • Penn og papir
  • Lunsj til busstur til Bildøyhallen for utøvere fra sone 1-3. Det blir ikke bespisning før etter økt 1 lørdag
  • Nok treningstøy

Program for jentenes samling 09.-10. februar:

Lørdag 09. februar:

  • 07.30: Bussavgang fra Strynhallen for spillere fra sone 1-3. Bussen vil stoppe følgende steder underveis:
    • 07.30 Stryn, Strynhallen
    • 08.40 Byrkjelo, Best bensinstasjon
    • 09.00 Skei i Jølster, Esso bensinstasjon
    • 10.00 Førde, Rutebilstasjonen
    • 10.30 Sande i Gaular, Cirkle K truck
    • NB! Husk egen lunsj til bussturen!
  • 16.00: Oppmøte Bildøyhallen utøvere fra sone 4-8
  • 16.30 – 18.00: Trening
  • 18.30: Middag
  • 19.30 – 21.00: Trening
  • 21.30: Kvelds
  • 22.30: Stille på rommet

Søndag 10. februar:

  • 08.30: Frokost
  • 10.00 – 11.30: Trening
  • 12.00: Lunsj
  • 13.30 – 15.30: Trening
  • 16.00: Hjemreise
  • Bussen vil stoppe følgende steder underveis:
    • 19.30 Sande i Gaular, Cirkle K truck
    • 20.00 Førde, Rutebilstasjonen
    • 21.00 Skei i Jølster, Esso bensinstasjon
    • 21.20 Byrkjelo, Best bensinstasjon
    • 22.30 Stryn, Strynhallen

Trener Bylag J2003:

  • Sebastian Aam
  • Øyvind Vraalsen
  • Oddny Anita Sønnesyn

Alle forfall til jentenes samling meldes til Sebastian Aam, sebastian.aam@handball.no / 97417010. Meld tidlig fra om evt. skadeproblemer!

Program for guttenes samling 09.-10. februar:

Lørdag 09. februar:

  • 07.30: Bussavgang fra Strynhallen for spillere fra sone 1-3. Bussen vil stoppe følgende steder underveis:
    • 07.30 Stryn, Strynhallen
    • 08.40 Byrkjelo, Best bensinstasjon
    • 09.00 Skei i Jølster, Esso bensinstasjon
    • 10.00 Førde, Rutebilstasjonen
    • 10.30 Sande i Gaular, Cirkle K truck
    • NB! Husk egen lunsj til bussturen!
  • 14.30: Oppmøte Bildøyhallen utøvere fra sone 4-8
  • 15.00 – 16.30: Trening
  • 16.45: Middag
  • 18.00 – 19.30: Trening
  • 20.00: Kvelds
  • 22.30: Stille på rommet

Søndag 10. februar:

  • 07.00: Frokost
  • 08.30 – 10.00: Trening
  • 10.30: Lunsj
  • 11.30 – 13.30: Trening
  • 16.00: Hjemreise
  • Bussen vil stoppe følgende steder underveis:
    • 19.30 Sande i Gaular, Cirkle K truck
    • 20.00 Førde, Rutebilstasjonen
    • 21.00 Skei i Jølster, Esso bensinstasjon
    • 21.20 Byrkjelo, Best bensinstasjon
    • 22.30 Stryn, Strynhallen

Trener Bylag G2003:

  • Ulrik Risberg
  • Kenneth Oen
  • Jonny Pedersen
  • Tommy Ølmheim

Alle forfall til guttenes samling meldes til Ulrik Risberg, ulrik.risberg@handball.no / 92449645. Meld snarest fra om evt. skadeproblemer! 

Navn, klubb, posisjon: 

  1. Nora Møllerup, Gneist, Målvakt
  2. Erica Johnsen, Bønes, Målvakt
  3. Vilde Vevle Lone, Bjørnar, Målvakt
  4. Guro Hauge Ulvik, Dale, Målvakt
  5. Emilie Gullachsen, Gneist, LS
  6. Line Ludvigsen, Bjarg, LS
  7. Charlotte Paulsen, Fyllingen, LS
  8. Thea Alver Bragstad, Nordnes, LS
  9. Ingeborg Helene Våge, Fyllingen, VK
  10. Stine Silden, Bjørnar, VK
  11. Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn, VK
  12. Maya Hølland, Fyllingen, HK
  13. Pia Erichsen, Fyllingen, HK
  14. Michelle Olsen Lunde, Bønes, HK
  15. Othilie Håland, Dale, KS
  16. Rebekka Ølheim, Dale, KS
  17. Emma Voldsund, Bjarg, BS/KS
  18. Maria Haldorsen, Bønes, BS/KS
  19. Leah Osa, Bønes, BS
  20. Avril Frei, Åsane, BS
  21. Tilde Jørgensen, Gneist, BS
  22. Ida Mathisen, Bergen, BS
  23. Nina Lazic, Fyllingen, BS
  24. Marte Haaland, Gneist, BS
  25. Thea Iversen, Bjørnar, BS
  26. Pernille Hamre, Tertnes, BS
  27. Maja Brandt Rasmussen, Bergen, BS
  28. Vilde Reikerås, Bergen, BS
  29. Regine Skadal, Dale, BS
  30. Marie Johansdottir, Stryn, BS
  31. Emma Lothe, Gloppen, BS
  32. Marielle Elise Hagen Øksengård, Fyllingen, BS
  33. Mia Roll, Fana, BS

Navn, klubb, posisjon:

  1. Mikael Dingsør, Fyllingen, MV
  2. Jakub Markulak, Nordnes, MV
  3. Elias Solberg, Gloppen, MV
  4. Thomas Hansen, Bjørnar, MV
  5. Simen Nicolay Andersen, Vadmyra, MV
  6. Endre Baardtvedt, Bjørnar, LS
  7. Endre Moen, Fyllingen, LS
  8. Abdulbaset Aljajeh, Dale, LS
  9. Håvard Hovland, Dale, HK
  10. Henrik Ferstad, Vadmyra, HK
  11. Odin Tonheim, Florø, HK
  12. Tobias Holm, Bjørnar, HB/HK
  13. Jonathan Aukan, Vadmyra, HB/HK
  14. Kasper Bremnes, Bjørnar, VK
  15. Håkon Børnes, Fyllingen, VK
  16. Petter Erichsen, Kjøkkelvik, VK
  17. Daniel Tyssedal, Bjørnar, VK/BS
  18. Christoffer N. Hansen, Bjarg, BS
  19. Kim-Roar Nekkøy, Florø, BS
  20. Magnus Østvik, Florø, BS/VK
  21. Mathias Eeg, Fyllingen, BS
  22. Mathias Lothe, Gloppen, BS
  23. Henrik Lunde, Fyllingen, BS
  24. Sigurd Elias Torpe, Knarvik, BS
  25. David Wallevik, Nordnes, BS
  26. Mathias B. Vikdal, Sogndal, BS
  27. Kristian Nøstvold, Stord, BS
  28. Sivert Igeltjøn, Dale, BS
  29. Trym Sæbø, Knarvik, BS
  30. Kasper Rydlandsholm, Vadmyra, BS
  31. Rayan Bendjoui, Bjørnar, BS
  32. August Hovland, Dale, BS
  33. Jakob Høisæther, Bjørnar, BS
  34. Nicholas Skansen, Nordnes, BS