Annonse:
20211106 Gjensidige Cup billetter
Annonse:
20211106 Gjensidige Cup billetter

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Fotograf: Nanco Hoogstad
Fotograf: Nanco Hoogstad

Trenerutdanning Region

Regionen har et bredt spekter av trenerkurs på ulike nivåer.

Last ned kurskatalog for sesongen 2021/2022

Du kan melde deg på kursene ved å trykke på kurset du vil gå på.

NB!
Logg på minidrett FØR dere trykker på linken:

 

Oppstartsmøter Intersport 4’er håndball (minihåndball)

Meld deg på den datoen som passer best ved å følge linken under.

Modul

Dato

Tid

Sted

Minihåndballkurs

13.10.2021

1800-1930 hall
1930-2100 Teori

Nedeneshallen

Minihåndballkurs

12.10.2021

1800-1930 hall
1930-2100 Teori

Sukkevannhallen

 

Minihåndballkurs

14.10.2021

1800-1930 hall
1930-2100 Teori

Sparebanken Sør hallen Vigeland

Minihåndballkurs 8 åringer

04.10.2021

1800-1930 hall
1930-2100 Teori

Nye Loen

 

Minihåndballkurs 6-7 åringer

05.10.2021

1800-1930 hall
1930-2100 Teori

Ålgårdhallen 2

Minihåndballkurs 8 åringer

06.10.2021

1800-1930 hall
1930-2100 Teori

Åsenhallen

 

Minihåndballkurs 6-7 åringer

07.10.2021

1800-1930 hall
1930-2100 Teori

Storhaughallen

 

Minihåndballkurs

06.10.2021

1800-1930 hall
1930-2100 Teori

Åkrahallen

 

Kortbanehåndball (5’er Håndball) :

Modul

Dato

Tid

Sted

Kortbanehåndball

20.09.2021

1800-1900 Teori
1900-2100 hall

Åkrahallen Vest

Kortbanehåndball

21.09.2021

1800-1900 Teori
1900-2100 hall

Ålgårdhallen 2

Kortbanehåndball

22.09.2021

1800-1900 Teori
1900-2100 hall

Sukkevannhallen 2

Kortbanehåndball

29.09.2021

kl. 1900-2030

Teams

 


Trener 1 - Barnehåndball:

Modul

Dato

Tid

Sted

Modul 1-4

16.-17.10.2021

1000-1700

Sør Amfi 2 – bøtta

Modul 1-4

23.-24.10.2021

1000-1700

Hellmyrhallen

Modul 1-4

25.-26.09.2021

1000-1700

Ålgårdhallen 2

Modul 1-4

30.-31.10.2021

1000-1700

Tastaruståhallen
Stavanger Idrettshall møterom

Modul 1-4

18.-19.09.2021

1000-1700

Sparebanken Sør hallen Vigeland

Modul 1-4

30.-31.10.2021

1000-1700

Åkrahallen 2 og 1

Trener 1 - Ungdomshåndball: 

Modul:

Dato

Tid

Sted

Arendal

 

 

 

12 Trenerrollen

19.10.2021

1800-2100

Bøtta – Sør Amfi

5 Skudd

18.11.2021

1800-2100

Nedeneshallen

6 Finte og sperreteknikker

15.12.2021

1800-2100

Hisøyhallen   

10 Teknisk trening målvakt

19.01.2022

1800-2100

Stueneshallen  

7 Forsvarsteknikker

08.02.2022

1800-2100

Tromøyhallen  

8 Spillsituasjoner - småspill

10.03.2022

1800-2100

Nedeneshallen

9 Kontra og retur

07.04.2022

1800-2100

Hisøyhallen   

11 Fysisk Trening

11.05.2022

1800-2100

Stueneshallen  

Modul:

Dato

Tid

Sted

Kristiansand:

 

 

 

12 Trenerrollen

21.10.2021

1800-2100

Idrettens hus Kr.sand

5 Skudd

10.11.2021

1800-2100

Karusshallen

6 Finte og sperreteknikker

08.12.2021

1800-2100

Sukkevannhallen 1

7 Forsvarsteknikker

11.01.2022

1800-2100

Karusshallen

10 Teknisk trening målvakt

17.02.2022

1800-2100

Sukkevannhallen 1

8 Spillsituasjoner – småspill

17.03.2022

1800-2100

Karusshallen

9 Kontra og retur

05.04.2022

1800-2100

Sukkevannhallen 1

11 Fysisk Trening

04.05.2022

1800-2100

Karusshallen

Modul:

Dato

Tid

Hvor

Lindesnes

 

 

 

12 Trenerrollen

11.10.2021

1800-2100

Sosialrom Sparebanken sør hallen Vigeland

5 Skudd

08.11.2021

1800-2100

Sparebanken Sør hallen Vigeland

6 Finte og sperreteknikker

01.12.2021

1800-2100

Sparebanken Sør hallen Vigeland

10 Teknisk trening målvakt

07.01.2022

1800-2100

Lindesneshallen

7 Forsvarsteknikker

14.02.2022

1800-2100

Sparebanken Sør hallen Vigeland

8 Spillsituasjoner - småspill

16.03.2022

1800-2100

Sparebanken Sør hallen Vigeland

9 Kontra og retur

04.04.2022

1800-2100

Sparebanken Sør hallen Vigeland

11 Fysisk Trening

04.05.2022

1800-2100

Sparebanken Sør hallen Vigeland

Modul:

Dato

Tid

Hvor

Stavanger

 

 

 

10 Teknisk trening målvakt

19.10.2021

1800-2100

Storhaughallen OK Brodd

5 Skudd

16.11.2021

1800-2100

Hundvåghallen B

12. Trenerrollen

14.12.2021

1700-2000

Stavanger idrettshall- møterom 1

6 Finte og sperreteknikker

18.01.2022

1800-2100

Hundvåghallen B

7 Forsvarsteknikker

17.02.2022

1800-2100

Storhaughallen

8 Spillsituasjoner - småspill

15.03.2022

1800-2100

Hundvåghallen B

9 Kontra og retur

05.04.2020

1800-2100

Hundvåghallen B

11 Fysisk Trening

03.05.2022

1800-2100

Hundvåghallen B

Modul:

Dato

Tid

Hvor

Jæren

 

 

 

12. Trenerrollen

27.10.2021

1800-2100

Timehallen - klasserom

10 Teknisk trening målvakt

02.11.2021

1800-2100

Timehallen

5 Skudd

14.12.2021

1800-2100

Undheimshallen  

6 Finte og sperreteknikker

11.01.2022

1800-2100

Kvernhallen  

7 Forsvarsteknikker

09.02.2022

1800-2100

Timehallen 

8 Spillsituasjoner - småspill

08.03.2022

1800-2100

Undheimshallen  

9 Kontra og retur

06.04.2022

1800-2100

Kvernhallen  

11 Fysisk Trening

10.05.2022

1800-2100

Timehallen 

Modul:

Dato

Tid

Hvor

Haugalandet

 

 

 

12 Trenerrollen

07.10.2021

1800-2100

Åkrahallen Klubbrom

5 Skudd

11.11.2021

1800-2100

Åkrahallen Vest

6 Finte og sperreteknikker

13.12.2021

1800-2100

Åkrahallen Vest

10 Teknisk trening målvakt

11.01.2022

1800-2100

Åkrahallen Vest

7 Forsvarsteknikker

16.02.2022

1800-2100

Åkrahallen Vest

8 Spillsituasjoner - småspill

17.03.2022

1800-2100

Åkrahallen Vest

9 Kontra og retur

20.04.2022

1800-2100

Åkrahallen Vest

11 Fysisk Trening

09.05.2022

1800-2100

Åkrahallen Vest