Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Trenerutdanning Region

Regionen har et bredt spekter av trenerkurs på ulike nivåer.

Last ned kurskatalog for sesongen 2019/2020( trykk på bilde under tabell

NB!
Logg på minidrett FØR dere trykker på linken:

Oppstartsmøter minihåndball

Dato

Tid

Sted

Klubber

30.09.2019

1800-2100

 

Gjesdalhallen 1

Minihåndballkurs 2

8-åringer

Bjerkreim, Brusand, Bryne, Egersund, Frøyland, Hellvik, Klepp, Kåsen, Lye, Moi, Nærbø, Orre, Orstad, Sokndal, Undheim, Varhaug, Vigrestad, Austrått, Bogafjell, Figgjo, Ganddal, Hana, Lura, Riska, Sandnes, Ålgård, Sviland

NB! I tillegg stiller følgende G8 her:
Brodd, Forus & Gausel, Hundvåg, Stavanger, Sunde, Tasta, Tastavarden, Viking HK, Finnøy, Havdur, Havørn, Mastra, Randaberg, Sola, Voll

01.10.2019

1800-2100

 

Åsenhallen B

Minihåndballkurs  1

(6- og 7 åringer)

Finnøy, Havdur, Havørn, Mastra, Randaberg, Sola, Voll

Brodd, Forus & Gausel, Hinna, Hundvåg, KRUM, Stavanger, Sunde, Tasta, Tastavarden, Viking HK, Vassøy

NB! I tillegg stiller følgende Gutter 7 her: Austrått, Bogafjell, Figgjo, Ganddal, Hana, Lura, Riska, Sandnes, Ålgård.

01.10.2019

1800-2100

 

Norheimshallen

Minihåndballkurs  1 og 2

Avaldsnes, Falkeid, Kopervik, Nord, Rival, Sauda, Skjold, Skjoldar, Skudenes, Skånevik, Stegaberg, Vedavåg Karmøy, Ølen, Åkra, Sveio, Etne

02.10.2019

1800-2100

Kåsenhallen

Minihåndballkurs  1

(6- og 7-åringer)

Bjerkreim, Brusand, Bryne, Egersund, Frøyland, Hellvik, Klepp, Kåsen, Lye, Moi, Nærbø, Orre, Orstad, Sokndal, Undheim, Varhaug, Vigrestad, Austrått, Bogafjell, Figgjo, Ganddal, Hana, Lura, Riska, Sandnes, Ålgård, Sviland

NB! G7 Sone 5 (Sandnes): skal spille med Stavangerklubbene og være på møtet i Åsenhallen, se ovenfor.

03.10.2019

1800-2100

 

Storhaughallen

Minihåndballkurs  2

(8-åringer)

Brodd, Forus & Gausel, Hinna, Hundvåg, KFUM, Stavanger, Sunde, Tasta, Tastavarden, Viking HK, Vassøy,

Finnøy, Havdur, Havørn, Mastra, Randaberg, Sola, Voll

NB! Alle gutter 8 lag møter i Gjesdalhallen 30.09!

09.10.2019

1800-2100

Nedeneshallen

Minihåndballkurs  1 og 2

Express, Froland, Grane, Hisøy, Lia, Grimstad, Risør, Strømmen-Glimt, Sørfjell, Trauma, Tromøy, Tvedestrand, Vegårshei, Øyestad,

08.10.2018

1800-2100

Lindesneshallen

Minihåndballkurs  1 og 2

Borhaug, Farsund, Flekkefjord, Giv Akt, Grindheim, Holum, Konsmo, Kvinesdal, Lyngdal, Marnardal, MHI, Spangereid, Spind

10.10.2018

1800-2100

Sukkevannshallen

Minihåndballkurs  1 og 2

AK 28, Birkenes, Fløy, Framsteg, Gimletroll, Greipstad, Høvdingen, Hånes, Just, KIF, Lillesand, Lund, Otra, Randesund, Søgne, Torridal, Tveit, Vindbjart, Våg,

NB! Gutter 8: Alle klubber i sone 2 og 3 som har guttelag skal delta på dette møtet!

Kortbanehåndball:

Modul

Dato

Tid

Sted

Kortbanehåndball

12.11.2019

1800-1900 Teori
1900-2100 hall

Åsenhallen B

Kortbanehåndball

13.11.2019

1800-1900 Teori
1900-2100 hall

Lindesneshallen

Kortbanehåndball

14.11.2019

1800-1900 Teori
1900-2100 hall

Norheimshallen

Kortbanehåndball

15.11.2019

1800-1900 Teori
1900-2100 hall

Arendal

Kortbanehåndball

18.11.2019

1800-1900 Teori
1900-2100 hall

Karusshallen

Kortbanehåndball

19.11.2019

1800-1900
1900-2100 hall

Kåsenhallen

 

 Trener 1 - Barnehåndball:

 

Modul

Dato

Tid

Sted

Modul 1-4

19.-20.10.2019

1000-1700

Hellemyrhallen

Modul 1-4

12.-13.10.2019

1000-1700

Risørhallen

Modul 1-4

26.-27.10.2019

1000-1700

Otrahallen

Modul 1-4

9.-10.11.2019

1000-1700

Sørbøhallen

 

Modul 1-4

19.-20.10.2019

1000-1700

Tastarustå idrettshall

Modul 1-4

19.-20.10.2019

1000-1700

Åkra Idrettshall

 

Trener 1 - Ungdomshåndball: 

Modul:

Dato

Tid

Sted

Risør Påmelding

 

 

 

12 Trenerrollen

21.10.2019

1800-2100

Risørhallen - Teorirom

5 Skudd

21.11.2019

1800-2100

Risørhallen

6 Finte og sperreteknikker

10.12.2019

1800-2100

Risørhallen

10 Teknisk trening målvakt

07.01.2020

1800-2100

Risørhallen

7 Forsvarsteknikker

11.02.2020

1800-2100

Risørhallen

8 Spillsituasjoner - småspill

26.03.2020

1800-2100

Risørhallen

9 Kontra og retur

02.04.2020

1800-2100

Risørhallen

11 Fysisk Trening

05.05.2020

1800-2100

Risørhallen

Modul:

Dato

Tid

Sted

Otrahallen Påmelding

 

 

 

5 Skudd

26.10.2019

1000-1300

Evjehallen - teorirom

6 Finte og sperreteknikker

26.10.2019

1400-1700

Evjehallen

12 Trenerrollen

23.11.2019

1000-1300

Otrahallen

7 Forsvarsteknikker

23.11.2019

1400-1700

Otrahallen

8 Spillsituasjoner - småspill

11.01.2020

1000-1300

Evjehallen

9 Kontra og retur

11.01.2020

1400-1700

Evjehallen

10 Teknisk trening målvakt

26.01.2020

1000-1300

Otrahallen

11 Fysisk Trening

26.01.2020

1400-1700

Otrahallen

Kristiansand Påmelding

 

 

 

5 Skudd

14.09.2019

1000-1300

Flekkerøyhallen

6 Finte og sperreteknikker

14.09.2019

1330-1700

Flekkerøyhallen

7 Forsvarsteknikker

12.10.2019

1000-1300

Flekkerøyhallen

8 Spillsituasjoner – småspill

12.10.2019

1330-1700

Flekkerøyhallen

10 Teknisk trening målvakt

23.11.2019

1000-1300

Flekkerøyhallen

12 Trenerrollen

23.11.2019

1330-1700

Flekkerøyhallen

9 Kontra og retur

08.12.2019

1000-1300

Flekkerøyhallen

11 Fysisk Trening

08.12.2019

1330-1700

Flekkerøyhallen

Modul:

Dato

Tid

Hvor

Stavanger Påmelding

 

 

 

10 Teknisk trening målvakt

15.10.2019

1800-2100

Tastavarden Fjellhall

12. Trenerrollen

Nov

1800-2100

Stavanger Idrettshall

5 Skudd

10.12.2019

1800-2100

Tastavarden Fjellhall

6 Finte og sperreteknikker

14.01.2020

1800-2100

Tastavarden Fjellhall

7 Forsvarsteknikker

11.02.2020

1800-2100

Tastavarden Fjellhall

8 Spillsituasjoner - småspill

10.03.2020

1800-2100

Tastavarden Fjellhall

9 Kontra og retur

07.04.2020

1800-2100

Tastavarden Fjellhall

11 Fysisk Trening

05.05.2020

1800-2100

Tastavarden Fjellhall

Modul:

Dato

Tid

Hvor

Jæren/Sandnes Påmelding

 

 

 

12. Trenerrollen

21.10.2019

1800-2100

Gjesdalhallen 1

10 Teknisk trening målvakt

Nov

1800-2100

Austråtthallen

5 Skudd

04.12.2019

1800-2100

Gjesdalhallen 1

6 Finte og sperreteknikker

01.02.2019

1000-1300

Gjesdalhallen 1

7 Forsvarsteknikker

01.02.2019

1330-1630

Gjesdalhallen 1

8 Spillsituasjoner - småspill

11.03.2020

1800-2100

Gjesdalhallen 1

9 Kontra og retur

15.04.2020

1800-2100

Gjesdalhallen 1

11 Fysisk Trening

mai

1800-2100

Austråtthallen

Modul:

Dato

Tid

Hvor

Haugalandet Påmelding

 

 

 

5 Skudd

29.10.2019

1800-2100

Haraldshallen

6 Finte og sperreteknikker

07.11.2019

1800-2100

Haraldshallen

12 Trenerrollen

04.12.2019

1800-2100

Haraldshallen

10 Teknisk trening målvakt

06.01.2020

1800-2100

Haraldshallen

7 Forsvarsteknikker

06.02.2020

1800-2100

Haraldshallen

8 Spillsituasjoner - småspill

02.03.20

1800-2100

Haraldshallen

9 Kontra og retur

02.04.2020

1800-2100

Haraldshallen

11 Fysisk Trening

11.05.20

1800-2100

Haraldshallen

Kurskatalog bilde.jpg.jpg