Annonse:
Daikin
Annonse:
Daikin

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Ansatte

Gjerne ta kontakt direkte med den avdelingen eller personen du skal ha tak i. For generelle spørsmål send oss gjerne en e-post på vår felles e-postadresse, eller ring oss på vårt sentralbord.

E-post: nhf.rsvn@handball.no På denne siden finner du kontaktinformasjonen til våre ansatte, samt hvilke områder du kan kontakte våre ansatte vedrørende

Daglig leder

Erik Andersen

Daglig leder

Epost: erik.andersen@handball.no
Mobil: 959 78 910

· Regionens administrasjon · Saksbehandling for Regionstyret og Arbeidsutvalget · Regnskap · Saker for NHF · Marked

Arrangement, Info og Marked

Jan Kåre Jakobsen

Arrangementansvarlig

Epost: jankare.jakobsen@handball.no
Mobil: 995 75 322

· Arrangement -Informasjon -Sosiale medier

Organisasjon

Julie Brodahl

Leder for seksjon organisasjon

Epost: julie.brodahl@handball.no
Mobil: 91800885

· Administrering av regionens serier · Kampoppsett og serieteknisk arbeid · Omberamminger · Dispensasjoner · Klubbsamarbeid · Disiplinærsaker · Anlegg · Organisasjon generelt

Amalie Brodahl

Organisasjon, marked og anlegg

Epost: amalie.brodahl@handball.no
Mobil: 99540184

· Kampoppsett og serieteknisk arbeid · Omberamminger · Dispensasjoner · Anlegg

Kjell Magne Stangeland

Konsulent

Epost: kjellmagne.stangeland@handball.no
Mobil: 959 95 936

· Dommeroppsett · Dommerforfall

Spill og Trening

Henriette Henriksen Løge

Seksjonsleder Spill og Trening

Epost: henriette.henriksen.loge@handball.no
Mobil: 932 52 694

· Spillerutvikling · Trenerutvikling · Dommerutvikling · Klubbhuset · Klubbrådgiving · Kurs · Spill og trening generelt

Anita Bergsvik

Konsulent

Epost: anita.bergsvik@handball.no
Mobil: 411 01 549

· Barnehåndball · Intersport 4’er håndball · Spillerutvikling · St. Svithun videregående skole

Kai Corrigan

Konsulent

Epost: kai.corrigan@handball.no
Mobil: 478 98 960

· Spillerutvikling · Trenerutvikling · Kurs · Autorisasjoner

Ragnar Rugland

Utstyr og matriell forvalter (30%stilling)

Epost: ragnar.rugland@handball.no
Mobil: 980 61 694

-Utstyr og drakter miljøene -Matrialforvalter

Alexander Østevik

Konsulent

Epost: alexander.ostevik@handball.no
Mobil: 952 76 123

· Klubbrådgivning Haugaland · Klubbhuset · Kast ballen · Fysisk trening · Spillerutvikling Haugalandet

Elise Berg

Konsulent

Epost: elise.berg@handball.no
Mobil: 452 26 182

Klubbrådgivning Agder · Klubbhuset Agder · Tilrettelegging og inkludering · Fargerik håndball · Kast Ballen · Dommerkurs

Reidun Osgjelten

Konsulent

Epost: reidun.osgjelten@handball.no
Mobil: 992 52 409

· Klubbrådgiving Rogaland Sør · Klubbhuset · Kast ballen · Dommerutvikling · Tilrettelegging og inkludering - TH-serien

Kurt Eckholdt

Klubbutvikler

Epost: kurt.eckholdt@handball.no
Mobil: 95965011

· Klubbutvikler Agder · Beach Håndball