Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Nanco Hoogstad
Nanco Hoogstad

Regional Talentsamling

Regional talentsamling 2020 er utsatt pga. Koronaviruset. Planen er å gjennomføre denne samlingen høsten 2020.

Før vi kan sette opp ny samling må vi avvente nye retningslinjer fra Folkehelseinstituttet. Mer informasjon vil komme når vi vet mer.

I år er det spillere født 2005 som kalles inn. 

Vi inviterer 100 jenter og 75 gutter som har deltatt på sonemiljøene i foregående sesong, til en regional talentsamling. Målet med samlingen er at spillerne skal få mye god trening og gode tips som de kan ta med seg hjem og jobbe videre med. Samtidig er det et mål for oss i Regionen å bli bedre kjent med spillerne som er født i 2005 og fortsette kartlegging til Regionale landslagmiljø (RLM) og Bylag.

Samlingen er felles for spillere fra hele Regionen og alle skal overnatte i Ynglingehallen. (Kan komme endringer)

Når datoen for samlingen er bekreftet, vil aktuelle spillere få tilsendt en link til påmelding. Det vil være en egenandel.

Detaljert program og gruppeinndelinger blir sendt ut i når vi vet hvordan vi kan arrangere denne samlingen til høsten.

De som kalles inn er:

Gutter:

Antall Navn Klubb Spillepos
1 Håvard Mykland AK28 Bv
2 Ola Hapnes AK28 Ks
3 Yngve Skaar-Hval Bogafjell IL Bs
4 Håvard Henriksen Express Bs/Ls
5 Kasper Lindebø Myrstøl Fløy Bh- venstrehendt
6 Jacob Cotta Schønberg Fløy Bs
7 Thomas Grastveit Fløy Ls
8 Vegar Kleggetveit Fløy Ls
9 Thomas Thomassen Fløy Mv
10 Askil Birkeland Havørn  
11 Nils August Walle Hisøy IL Bh
12 Trygve G. Naustvoll Hisøy IL Bm/Bv
13 Sebastian H. Nilsen Hisøy IL Bv/Ls
14 Mats Daland Bierud Hisøy IL Kv/Mv
15 Felix M. Sandberg Hisøy IL Mv
16 Simon Andersen Hisøy IL  
17 Håvard Støle Birkeland Holum IL Mv
18 Victor Vågestad Holum IL Mv
19 Mats Sjursen Hundvåg Bs
20 Linus Hagevik Hundvåg Bs
21 Simon Østebø Hundvåg Ks
22 David Johan Rød Kåsen IL Bh/Kh
23 Kristoffer Orre Kåsen IL Kv/Bm
24 Johan Orre Kåsen IL Ls/Kv
25 Markus Bore Kåsen IL Mv
26 Emanuel Tryland Andersen MHI Bv
27 Troje Løland Berås MHI Ls
28 Niklas Tingvik,  Nærbø IL Bh
29 Sander Ree Nærbø IL Bh/Kh
30 Eskil Aksnes Nærbø IL Bm
31 Børge Slettebø Nærbø IL Bs
32 Samuel Alemayhu Nærbø IL Bs/Ls
33 Andre Sirevåg Nærbø IL Ks
34 Rune Hodne Voll Bs/Ks
35 Brian Bodsberg Nærbø IL Mv
36 Gitle Njærheim Nærbø IL Mv
37 Jakob Werner Jørgensen   RIL Bs
38 Andre Amdal Rival Mv
39 Tobias Skjennum Vigesdal Sandnes HK Bs
40 Jonathan Høie Nordbø Sandnes HK Bs
41 Oliver Versland Sandnes HK Bs
42 Ole Akselberg Berntsen Sandnes HK Ls
43 Svere Toska Søraas Sandnes HK Midtback
44 Gabriel Bogstrand Sandnes HK HK/VK
45 Mathias K. Bringedal Sk Nord Bs
46 Sune Ruud Stavanger IF Bs
47 Vetle Haugland Gydesen Stavanger IF Bs
48 Casper Byre Cock Stavanger IF Ks
49 Vetle Støldal Stavanger IF Mv
50 Moammel Hisham Alnezal Stavanger IF Bs
51 Elias Vignes Viking HK Bs
52 Henrik Hiim Viking HK Ks
53 Thomas Strand-Grude Viking HK Ks
54 Christian Ellingsen Viking HK Ls
55 Jonas Førre Viking HK Mv
56 Erlend Eskevik Viking HK  
57 Thomas Christian Bærem Viking HK  
58 Faris Saim Voll Bs
59 Martin Mai Våg Bm
60 Phillip Rønning Våg Bm
61 Jesper Stoveland Våg Ks
62 Pelle Justnaes Våg Ls
63 Bendik Byholt Liltved ØIF Arendal Bh
64 Vetle Taxth Berget ØIF Arendal Bh/Kh
65 Tengel Østerhus Lindheim ØIF Arendal Bm/Kv
66 Eivind Sætra Knutsen ØIF Arendal Bv
67 Nikolai Handeland ØIF Arendal Ls
68 Arian Elias Astrup  ØIF Arendal Ls
69 Erik Falk Lorentzen ØIF Arendal  
70 Magnus Bakke Rygg Åkra IL Bs
71 Gisle Lillebø Åkra IL Bs
72 Sindre Weltzien Åkra IL Bs
73 Daniel Hemnes Åkra IL Ks
74 Johan Mjølhus Koch Åkra IL ls 
75 Odvar Holgersen Larsen Åkra IL Mv
76 Remy Andrè Haugland Ålgård HK Bs
77 Andrew William Preiss Lawson Ålgård HK Bs
78 Daniel Liam Mallandaine Ålgård HK Ks
79 Ådne Søyland Ålgård HK ls
80 David Laland Ålgård HK Bs/Ks

Jenter:

 

Antall Navn Klubb Spillepos
1 Sofie Hübert AK28 Bv/Ls
2 Anine Haugen Austrått IL Bh
3 Viktoria Bjerk Bogafjell Bh
4 Martine Idland Bogafjell Kh
5 Stine Mellemstrand Bore Bryne HK Bs
6 Helle Rosseland Tjensvoll Bryne HK Kv
7 Hedda Eiane Reiten Bryne HK Mv
8 Silje S Bjørgulfsen Giv-akt Ls
9 Kaia Skaanes Johansen Grane håndball Bh
10 Hanna Sporaland-Knutsen Grane håndball Bs
11 Jamilia Ulubievna Dzhanbatyrova Grane håndball Ls
12 Hannah Sofie F. Pedersen Grane Håndball Mv
13 Marte Østreim Grimstad Håndball Bs
14 Malin Lødner Havørn  
15 Cathrine Stornes Hinna Bs
16 Sara Løwen Hinna Bs/Ks
17 Nora Håland Landråk Hinna Mv
18 Sofia Beferull-Cervera   Hisøy IL Ls
19 Jennie Valthyr-Hansen Hisøy IL Mv
20 Elle Sola Gustafsson Hundvåg Bs
21 Marie Coll Hundvåg Bs
22 Martha Marie Skåra Johannessen Hundvåg Kh
23 Sine Maja Helgeland Hundvåg Ls
24 Eva Gravdal Hundvåg Mv
25 Ine Amalie Tjørhom Hanssen Hånes IF Bh
26 Martine Hausvik Hånes IF Bm
27 Emma Nodeland Hodnemyr Hånes IF Bv
28 Anine Edvardsen-Fredheim Hånes IF Mv
29 Katja Garathun Østerli KFUM Bs
30 Anna Sørsdahl KFUM Bs
31 Lena Marie Wattengård Lund Kfum Bs
32 Nora Jones Haarr KFUM Ls
33 Julie O. Trondsen KIF Bs
34 Mina Weistad Wetrhus KIF Ks
35 Nina Marie Abusdal KIF Mv
36 Louise Misje MHI Bs
37 Stine Haaland MHI Bs
38 Amanda Berrefjord Hjortland MHI Bs
39 Linnea H Støle MHI Bs
40 Sanna Nord-Varhaug Romvig Nærbø IL Bs
41 Vilde Sundvor Nærbø IL Bs
42 Mia Michaela Teaque Nærbø IL Bs
43 Karen Dyngeland Nærbø IL Kh
44 Astri Bjorland Salte Nærbø IL Kv
45 Thea Njærheim Jørgensen Nærbø IL Ls
46 Ine Kollstad RIL Bs
47 Emilie Waage-Larsen RIL Bs
48 Celine Lyngholt Osland  RIL Bs/Ks
49 Sara Veline Nygaard RIL Kh
50 Emma Gudmundsdottir Rival ls
51 Maria Døske Rival bv
52 Helene Gretha Mjølsnes Sandnes HK Bs
53 Tiril Tveit Idland Sandnes HK Bs
54 Oline Hausberg Sandnes HK Bs
55 Nora Isabell Hansen Sandnes HK Bs
56 Frida Pandaree Hillesøy Sandnes HK Bs
57 Viviann Knutsen Sandnes HK Bs
58 Amerleen K. Bandesha Sandnes HK Bs
59 Tia Sanne Sandnes HK Kv
60 Malin Petula Pedersen Nordgren Sandnes HK Ls
61 Inga Reimers Sandnes HK Mv
62 Vilde Klausen Sandnes HK Mv
63  Tale Djuve SIF Ls
64 Benedicte Birkeland SIF Bm
65 Kaja Elholm SIF Kv
66 Malin Alfsvaag SK Nord Bs
67 Malin Alsaker SK Nord Bm
68 Olivia West Sola Hb/Kh
69 Maren Solhaug Sola Kh
70 Vilde B. Friisenfeldt Sola Ls
71 Ina Jåtten Sola Bm
72 Maya N.Dahl Sola Bs
73 Laura Mæland Sola Bv
74 Anne M. Antonsen Sola Bv
75 Elida Sola Sola Bs
76 Thea Kristensen Sola Kv
77 Kaja Myhre_-Nielsen Sola Kv
78 Anine Patricia Le Maitre Sola Mv
79 Sofie Hadland Spangereid Bs
80 Julie Formo Søgne Bs
81 Kristina Flatebø Albrechtsen Sørfjell  Bm
82 Alva Marie Tallaksen Tasta håndball Bs
83 Thelma Laurentse Matre-Henrichsen Tasta Håndball Ls
84 Ella Natalie Tallaksen Tasta Håndball Mv
85 Sofie Furhovde Årefjord Tasta Håndball  
86 Oline Haugen Jensen Tvedestrand Bh/Kh
87 Lotta Granerud Tvedestrand Bs
88 Angelita Luck van Mallinckrodt Våg Bh
89 Lisa Tånevik Våg Bs
90 Ingeborg Enebakk Våg Bs
91 Liv  Stene Parriggi Våg Bs
92 Hedda Føreland Våg Bs
93 Nelly Moe Hennie Våg Ls
94 Nora Gran ØIF Arendal Bm
95 Anna Trydal ØIF Arendal Bs
96 Kristiane  Nøstdahl ØIF Arendal Bs
97 Mina Sakariassen ØIF Arendal Kv
98 Vilde Nilssen Øvrebø IL Ls
99 Ingeborg Sollesnes Åkra IL Bh
100 Sigrid Elisabeth Bøhn Åkra IL Bm
101 Pia Grønstad  Ålgård HK Bh/Kh
102 Mia Maria McDowell Ålgård HK Mv
103 Tiril Stengsårdsbakken Olsen  Ålgård HK  Ls