Gutter 15 Buskerud
SPU trener for dette miljøet er:
Følgende spillere er tatt ut til denne samlingen:
Navn | Klubb |
Ola Gjermstad Pettersen | Glassverket |
Philip Alexander Hansen-Eriksen | Glassverket |
Sander Bolsø Bråthen | Haugsbygd |
Anders Dalen | Haugsbygd |
Balder Dokka Midsundstad | Haugsbygd |
Karl-Erik Kihle | Haugsbygd |
Danield Eskelund Eidsaunet | Haugsbygd |
Liam Lundgreen Kristiansen | Birkebeineren |
Magnus Nordby Røren | Birkebeineren |
Arian-Chrisander Nori | Birkebeineren |
Oscar Mathisen | Birkebeineren |
Truls Garnes | Konnerud |
Simen Grindheim | Konnerud |
Aldo Frans Anata Høiås | Skrim |
Jonas Leander Bolstad-Ihlen | Skrim |
Tim Kongsgård | Skrim |
Johan Åtland Skårberg | Skrim |
Elias Finnerud Kjær | Skrim |
Paul Hileskår | Vikersund |
Mathias Nicolaisen | Vikersund |
Elias Kolloen Johnsen | Reistad |
Birk Ringdal | Reistad |
Anders Klemetsdal | Reistad |
Isach Lere | Reistad |
Følgende spillere er tatt ut til denne samlingen:
Navn | Klubb |
Adrian Herregården | Birkebeineren |
Matias Djupvik Fjeldheim | Birkebeineren |
Albert Ingason Sommerstad | Birkebeineren |
Edvard Menes Trætnes | Glassverket |
Balder Dokka Midsundstad | Haugsbygd |
Karl-Erik Kihle | Haugsbygd |
Tobias Svingerud | Haugsbygd |
Christian Rorh-Torp Berg | Haugsbygd |
Håkon Nonstad Jevne | Haugsbygd |
Sterk Weberg Flatlandsmo | Haugsbygd |
Philip Qvist Aasen | Haugsbygd |
Truls Garnes | Konnerud |
Oliver Korac | Reistad |
Magnus Bringaker Pedersen | Reistad |
Sondre Langerud Odde | Reistad |
Kristian Solvang Nordal | Reistad |
Tim Kongsgård | Skrim |
Johan Åtland Skårberg | Skrim |
Tore Mjøen | Skrim |
Isak Hotvedt Biseth | Skrim |
Niri Garaas | Skrim |
Mathias Kolstad | Skrim |
Pål Skottun Lyngdal | Skrim |
Mathias Nicolaisen | Vikersund |
Håkon Brunes | Vikersund |
Didrik Andresen | Vikersund |
Følgende spillere er tatt ut til denne samlingen:
Navn | Klubb |
Liam Lundgreen Kristiansen | Birkebeineren |
Magnus Nordby Røren | Birkebeineren |
Arian-Chrisander Nori | Birkebeineren |
Magnus Fredriksen | Birkebeineren |
Ola Gjermstad Pettersen | Glassverket |
Philip Alexander Hansen-Eriksen | Glassverket |
Edvard Menes Trætnes | Glassverket |
Anders Dalen | Haugsbygd |
Karl-Erik Kihle | Haugsbygd |
Styrk Weberg Flatlandsmo | Haugsbygd |
Truls Garnes | Konnerud |
Simen Grindheim | Konnerud |
Elias Kolloen Johnsen | Reistad |
Birk Ringdal | Reistad |
Anders Klemetsdal | Reistad |
Isach Lere | Reistad |
Sondre Langerud Odde | Reistad |
Kristian Solvang Nordal | Reistad |
Frano Rajkovic | Reistad |
Aldo Frans Anata Høiås | Skrim |
Jonas Leander Bolstad-Ihlen | Skrim |
Tim Kongsgård | Skrim |
Tore Mjøen | Skrim |
Isak Hotvedt Biseth | Skrim |
Mathias Kolstad | Skrim |
Paul Hileskår | Vikersund |
Det er gjort følgende laguttak til denne turneringen:
Buskerud Sør kampoppsett
Liam Lundgreen Kristiansen | Birkebeineren |
Tobias Svingerud | Haugsbygd |
Arian-Chrisander Nori | Birkebeineren |
Magnus Bringaker Pedersen | Reistad |
Sondre Odde | Reistad |
Elias K Johnsen | Reistad |
Frano Rajkovic | Reistad |
Isak Hotvedt Biseth | Skrim |
Niri Garaas | Skrim |
Sverre Roland | Skrim |
Tore Mjøen | Skrim |
Paul Hildeskår | Vikersund |
Jonas Leander Bolstad Ihlen | Skrim |
Isach Lere | Reistad |
Mathias Kolstad | Skrim |
Pål Skottun Lyngdal | Skrim |
Tim Kongsård | Skrim |
Birk Ringdal | Reistad |
Balder Dokka Midsundstad | Haugsbygd |
Truls Garnes | Konnerud |
Magnus Nordby Røren | Birkebeineren |
Johan Åtland Skårberg | Skrim |
Håkon Nonstad Jevne | Haugsbygd |
Ludwig Rogstad Larsen | Konnerud |
Følgende spillere er tatt ut til denne samlingenr:
Navn | Klubb |
Arian-Chrisander Nori | Birkebeineren |
Oscar Mathisen | Birkebeineren |
Adrian Herregården | Birkebeineren |
Matias Djupvik Fjeldheim | Birkebeineren |
Albert Ingason Sommerstad | Birkebeineren |
Ola Gjermstad Pettersen | Glassverket |
Philip Alexander Hansen-Eriksen | Glassverket |
Edvard Menes Trætnes | Glassverket |
Sander Bolsø Bråthen | Haugsbygd |
Danield Eskelund Eidsaunet | Haugsbygd |
Styrk Weberg Flatlandsmo | Haugsbygd |
Tobias Svingerud | Haugsbygd |
Christian Rorh-Torp Berg | Haugsbygd |
Håkon Nonstad Jevne | Haugsbygd |
Philip Qvist Aasen | Haugsbygd |
Simen Grindheim | Konnerud |
Ludwig R Larsen | Konnerud |
Elias Kolloen Johnsen | Reistad |
Anders Klemetsdal | Reistad |
Kristian Solvang Nordal | Reistad |
Frano Rajkovic | Reistad |
Oliver Korac | Reistad |
Sebastian Øhman Rosenquist | Reistad |
Johan Åtland Skårberg | Skrim |
Elias Finnerud Kjær | Skrim |
Aldo Frans Anata Høiås | Skrim |
Tore Mjøen | Skrim |
Nicholas Alexander Larsen Haugen | Skrim |
Sverre Roland | Skrim |
Paul Hildeskår | Vikersund |
Følgende spillere er tatt ut til denne samlingen:
Navn | Klubb |
Liam Lundgreen Kristiansen | Birkebeineren |
Magnus Nordby Røren | Birkebeineren |
Arian-Chrisander Nori | Birkebeineren |
Oscar Mathisen | Birkebeineren |
Philip Alexander Hansen-Eriksen | Glassverket |
Edvard Menes Trætnes | Glassverket |
Sander Bolsø Bråthen | Haugsbygd |
Balder Dokka Midsundstad | Haugsbygd |
Anders Dalen | Haugsbygd |
Karl-Erik Kihle | Haugsbygd |
Tobias Svingerud | Haugsbygd |
Håkon Nonstad Jevne | Haugsbygd |
Truls Garnes | Konnerud |
Simen Grindheim | Konnerud |
Ludwig R Larsen | Konnerud |
Elias Kolloen Johnsen | Reistad |
Birk Ringdal | Reistad |
Sondre Langerud Odde | Reistad |
Kristian Solvang Nordal | Reistad |
Frano Rajkovic | Reistad |
Niri Garaas | Skrim |
Tim Kongsgård | Skrim |
Mathias Kolstad | Skrim |
Nicholas Alexander Larsen Haugen | Skrim |
Sverre Roland | Skrim |
Mathias Nicolaisen | Vikersund |
Håkon Brunes | Vikersund |
Paul Hildeskår | Vikersund |
Følgende spillere er tatt ut til denne samlingen:
Navn | Klubb |
Liam Lundgreen Kristiansen | Birkebeineren |
Magnus Nordby Røren | Birkebeineren |
Arian-Chrisander Nori | Birkebeineren |
Oscar Mathisen | Birkebeineren |
Adrian Herregården | Birkebeineren |
Matias Djupvik Fjeldheim | Birkebeineren |
Albert Ingason Sommerstad | Birkebeineren |
Sander Bolsø Bråthen | Haugsbygd |
Anders Dalen | Haugsbygd |
Karl-Erik Kihle | Haugsbygd |
Styrk Weberg Flatlandsmo | Haugsbygd |
Christian Rorh-Torp Berg | Haugsbygd |
Håkon Nonstad Jevne | Haugsbygd |
Truls Garnes | Konnerud |
Simen Grindheim | Konnerud |
Ludwig R Larsen | Konnerud |
Elias Kolloen Johnsen | Reistad |
Birk Ringdal | Reistad |
Anders Klemetsdal | Reistad |
Isach Lere | Reistad |
Oliver Korac | Reistad |
Magnus Bringaker Pedersen | Reistad |
Johan Åtland Skårberg | Skrim |
Elias Finnerud Kjær | Skrim |
Aldo Frans Anata Høiås | Skrim |
Nicholas Alexander Larsen Haugen | Skrim |
Mathias Nicolaisen | Vikersund |
Paul Hildeskår | Vikersund |