Annonse:
Kast ballen
Annonse:
Kast ballen

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Administrasjon

Velkommen til Norges Håndballforbund Region Sør Norges Håndballforbund Region Sør (NHF RS) administrerer og organiserer håndballaktiviteten i Buskerud, Vestfold og Telemark. Regionen ble formelt stiftet 25. mai 2002.

Administrasjonen i NHF Region Sør sitter på Idrettens Hus på Marienlyst Stadion i Drammen. Kontoret betjener alle tre fylker. Regionen omfatter 98 aktive klubber og i overkant av 1500 lag.

Administrasjonen som har ansvaret for den løpende driften teller 13 årsverk fordelt på 14 personer. 

Region Sørs hovedtelefonnummer: 32 01 61 22, har du behov for å kontakte oss i helgen SKAL dette nummeret brukes.

  • Tast 1 for lisens, kampadministrasjon og omberaming.
  • Tast 2 for barnehåndball 6 - 10 år.
  • Tast 3 for dommere
  • Tast 4 for klubbutvikling og skolehåndball
  • Tast 5 for utdanning og spillerutvikling
  • Tast 6 for alle andre henvendelser.

Organisasjon

Ole Kristian Strøm

Daglig Leder

Epost: ole-kristian.strom@handball.no
Mobil: +47 920 87597

Arbeidsområde: - Personalansvar - Kontakt NHF/SK/NIF/Klubb/Fylke - Regionsstyret / AU - Lovsaker/Protester

Nina Haugen

Serie- og terminlisteansvarlig

Epost: nina.haugen@handball.no
Mobil: +47 98 81 69 92

Arbeidsområde: Regionale kamptilbud, turneringssøknader, dispensasjoner, sammensatte lag, lisens, SA/TA

Mette Lislerud

Seriekonsulent

Epost: mette.lislerud@handball.no
Mobil: +47 90 14 15 75

Arbeidsområde: NM junior, Lerøyserien, Region Sør-Cupen, Lisens, Lovsaker/Protester

Kaia Ruud-Nesheim

Seriekonsulent

Epost: kaia.ruud-nesheim@handball.no
Mobil: 91377274

Arbeidsområde: Regionsserien, kamprapportregistreringer, HU serien og inkludering

Dagrun Landerud

Økonomi - deltid

Epost: dagrun.landerud@handball.no
Mobil: +47 99 75 37 01

Arbeidsområde: - Økonomi

Spill og Trening

Mats Kristoffersen

Seksjonsleder Spill/Trening

Epost: mats.kristoffersen@handball.no
Mobil: +47 93413716

Arbeidsområde: Overordnet ansvar Spill og Trening, OLT, søknader/midler

Marte Smistad - Permisjon til januar 2022

NHF beachansvarlig/utviklingskonsulent

Arbeidsområde: Nasjonal beachhåndball, regional beachhåndball, trenerutdanning, instruktørutdanning Spørsmål om trener- og beachtrenerutdanning kan sendes til anine.olsen@handball.no / 95245868

Alexander Christiansen

Utviklingskonsulent

Epost: alexander.christiansen@handball.no
Mobil: +47 90 17 73 69

Arbeidsområde: Spillerutvikling, VGS kontakt, anlegg

Anine H. Olsen

Utviklingskonsulent

Epost: Anine.HalvorsenOlsen@handball.no
Mobil: + 47 95 24 58 68

Arbeidsområde: Klubbhuset/klubbutvikling (gamle Buskerud og Vestfold) , rekruttering (gamle Buskerud/ og Vestfold) og skolehåndball

Marianne Seljestad

Klubbrådgiver

Epost: marianne.seljestad@handball.no
Mobil: 91323035

Klubbhuset/klubbutvikling (Vestfold og Telemark) og rekruttering (Vestfold og Telemark)

Vibeke Thoresen

Utviklingskonsulent

Epost: vibeke.thoresen@handball.no
Mobil: +4795703747

Arbeidsområde: Barnehåndball, rekruttering, teamadministrator beachhåndball landslagene

Bjørn Hagberg

Dommerkonsulent

Epost: bjorn.hagberg@handball.no
Mobil: +47 90 03 80 88

Arbeidsområde: Dommeransvarlig, dommerutvikling, dommerutdanning, instruktørutdanning

Tim Nicolai Fjellvang

Dommerkonsulent

Epost: Tim-Nicolai.Fjellvang@handball.no
Mobil: 936 73 575

Arbeidsoppgaver: Dommeroppsett-forfall, dommerutvikling og dommerarbeid i klubb

Marked, Info og arrangement

Nina Kjos Nilsen

Seksjon Marked

Epost: nina.nilsen@handball.no
Mobil: +47 40 28 08 50

Arbeidsområde: - Marked - PR / Info - Arrangement