Annonse:
Kast ballen
Annonse:
Kast ballen

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

1. kvalik til Lerøyserien

Puljene for 1. kvalifisering til Lerøyserien 2019/2020 er klar! Her finner du oversikten.

Denne saken er eldre enn ett år, og kan inneholde utdatert informasjon.

1. kvalifisering Lerøyserien Gutter 18:

Pulje 1: Elverum (A), Strindheim, Nærbø og Kristiansand
Pulje 2: Alta (A), St. Hallvard, Sarpsborg og Drøbak/Frogn
Pulje 3: Vålerenga (A), Melhus, Ørsta og Viking TIF
Pulje 4: Sverresborg (A), HJ-72 Sande, Vestli og Ski
Pulje 5: Ros (A), Namsos, ØIF Arendal og Nøtterøy
Pulje 6: Havørn (A), Falk Horten, Lillestrøm og Glassverket
Pulje 7: Viking Stavanger (A), Kolbotn, Runar og HK Herulf
Pulje 8: Sotra (A), Haslum og Nordstrand
Pulje 9: Bækkelaget (A), Spjelkavik og Charlottenlund
Pulje 10: Fjellhammer (A), Haugaland og FyllingenBergen

(A) = Arrangør
Vinnerne av disse 10 puljene er direkte kvalifisert til Lerøyserien 2019/2020. Plass nr. 2 og 3 går videre til 2. kvalifisering, som spilles 12.-13. oktober 2019.

1. kvalifisering Jenter Lerøyserien Jenter 18:

Pulje 1: Elverum (A), Aker Topphåndball, Fana og Runar
Pulje 2: Byåsen (A), Fjellhammer, Raumnes/Årnes og Tindlund
Pulje 3: Gulset (A), Våg, Tertnes og AK-28
Pulje 4: Ros (A), Lillestrøm, Bodø og Bryne
Pulje 5: Sola (A), Stabæk og Hundvåg
Pulje 6: Storhamar (A), Haslum, Strindheim og Lørenskog
Pulje 7: Fyllingen (A), Kolbotn, Nordstrand og Skreia
Pulje 8:
Follo HK Damer (A), Randesund, Spjelkavik og Gjerpen
Pulje 9: Eidsberg (A), Molde, Hinna og Viking TIF
Pulje 10: Råde (A), Flint Tønsberg, Stjørdal og Stavanger
Pulje 11: Østsiden (A), Klæbu, Bossekop og Florø
Pulje 12: LFH 09 (A), Ellingsrud, Volda og Hokksund
Pulje 13: Tromsø (A), UllKisa, Fredrikstad og Konnerud
Pulje 14: Kragerø (A), Ålgård og Gjøvik
Pulje 15: Kjøkkelvik (A), Rælingen og Asker
Pulje 16: Grane Arendal (A), Larvik HK og Son
Pulje 17: Oppegård (A), Charlottenlund, Rival og Reistad
Pulje 18: Heradsbygda (A), Kongsvinger, Åsane og Sarpsborg

(A) = Arrangør. Nr. 1 og 2 går videre til 2. kvalifisering.

Spilledatoer for LERØYserien 2019-20:

Runde Datoer
1. kvalifiseringsrunde (Jenter og Gutter)  31.08.-01.09.2019
2. kvalifiseringsrunde (Jenter og Gutter) 12.-13.10.2019
Runde 1 (Jenter og Gutter) 30.11.-01.12.2019
Runde 2 (Jenter og Gutter) 18.-19.01.2020
Runde 3 (Jenter og Gutter) 08.-09.02.2020
Runde 4 (Jenter og Gutter) 14.-15.03.2020
Runde 5 Fellesrunde (Jenter og Gutter) 24.-26.04.2020
Nasjonalt sluttspill (Jenter og Gutter) 22.-24.05.2020