Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Forbundsstyret

Forbundsstyrets årshjul for møter i tingperioden 2019-22:

  • Det konstituerende styremøtet fant sted 12. mai 2019.
  • Første ordinære styremøte finner sted 15.-18. august 2019 og styrets møteplan vil da bli lagt.

Håndballtinget i 2019 valgte dette Forbundsstyret for 2019-22: 

Kåre Geir Lio

President

Epost: president@handball.no
Mobil: 913 99 133

Klubb: IK Junkeren

Bente Aksnes

1. visepresident

Epost: bente.aksnes@handball.no
Mobil: 418 56 904

Klubb: Vollen UL Håndball

Ingrid Blindheim

2. visepresident

Epost: ingrid.blindheim@moss.kommune.no
Mobil: 918 86 505

Klubb: HK Herulf Moss

Mads Stian Hansen

Styremedlem

Epost: mads.stian.hansen@gmail.com
Mobil: 412 88 309

Klubb: Alta IF

Siv Øye Carlsen

Styremedlem

Epost: siv.carlsen@bergen.kommune.no
Mobil: 979 82 977

Klubb: Sotra Sportsklubb

Siv Sødal

Styremedlem

Epost: sis@profitbase.no
Mobil: 912 47 472

Klubb: Hinna HK

Hanne Hogness

Styremedlem

Epost: hanne.hogness@hoff.no
Mobil: 971 59 515

Klubb: Gjøvik HK

Øyvind Indrebø

Styremedlem

Epost: oyvind.indrebo@vest.coop.no
Mobil: 476 08 862

Klubb: Førde IL

Tonje S. Jelstad

Styremedlem

Epost: tonje.jelstad@gmail.com
Mobil: 416 50 435

Klubb: Vikersund IF

Jarl Martin Møller

Varamedlem

Epost: moller1104@gmail.com
Mobil: 975 06 761

Klubb: Hødd IL

Hege Westby Johansen

Styremedlem, valgt av ansatte

Epost: hege.westbyjohansen@handball.no
Mobil: 932 66 292

Klubb: Gøy HK