Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Forbundsstyret

Forbundsstyrets årshjul for møter i tingperioden 2017-19:

Håndballtinget i 2017 valgte dette Forbundsstyret for 2017-19: 

Kåre Geir Lio

President

Epost: president@handball.no
Mobil: 913 99 133

Klubb: IK Junkeren

Ole R. Jørstad

1. visepresident

Epost: oj@k4.no
Mobil: 932 31 200

Klubb: Spkl Nessegutten

Bente Aksnes

2. visepresident

Epost: bente.aksnes@handball.no
Mobil: 418 56 904

Klubb: Vollen UL Håndball

Frank H. Bjørndal

Styremedlem

Epost: frank.bjorndal@handball.no
Mobil: 952 65 994

Klubb: Gneist IL

Mads Stian Hansen

Styremedlem

Epost: mads.stian.hansen@gmail.com
Mobil: 412 88 309

Klubb: Alta IF

Tonje S. Jelstad

Styremedlem

Epost: tonje.jelstad@gmail.com
Mobil: 416 50 435

Klubb: Vikersund IF

Heidi Tjugum

Styremedlem

Epost: heidi.tjugum@handball.no
Mobil: 469 66 399

Klubb: Sørskogbygda IL

Erlend Arild Sødal

Styremedlem

Epost: erlend.sodal@lyse.net
Mobil: 902 09 556

Klubb: Viking HK

Ingrid Blindheim

Styremedlem

Epost: ingrid.blindheim@moss.kommune.no
Mobil: 918 86 505

Klubb: HK Herulf Moss

Jeanette Nilsen

Styremedlem, valgt av ansatte

Epost: jeanette.nilsen@handball.no
Mobil: 913 37 468

Siv Øye Carlsen

Varamedlem

Epost: siv.carlsen@bergen.kommune.no
Mobil: 979 82 977

Klubb: Sotra Sportsklubb