Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Administrasjon

Generalsekretær:

Erik Langerud

Generalsekretær

Epost: erik.langerud@handball.no
Mobil: 915 84 953

Per Eirik Magnussen

Assisterende generalsekretær

Epost: per.eirik.magnussen@handball.no
Mobil: 901 32 709

Fellestjenester:

Lise H. Thorstensen

Kontorsjef

Epost: lise.thorstensen@handball.no
Mobil: 920 88 499

Kontorlokaler Ullevaal, protokolltjeneste, koordinator for Forbundsstyret, post

Per Otto Furuseth

Seniorrådgiver

Epost: per.otto.furuseth@handball.no
Mobil: 932 55 389

Rådgivning, prosjektarbeid, internasjonal kontakt

Ole Andreas Hansen

Personalsjef

Epost: ole.andreas.hansen@handball.no
Mobil: 926 63 939

Personal, saksforbereder lov/dom/appell, lov og kampreglement

Frode Asdal

IKT-ansvarlig

Epost: frode.asdal@handball.no
Mobil: 926 02 709

Torleif Landa

IKT-konsulent

Epost: torleif.landa@handball.no
Mobil: 913 98 838

Brukerkompetanse IKT

Line Witzøe

Økonomisjef

Epost: line.witzoe@handball.no
Mobil: 928 99 036

Regnskap NHF, forsikringer, lønn og pensjon

Hege Westby Johansen

Regnskapsmedarbeider

Epost: hege.westby.johansen@handball.no
Mobil: 932 66 292

Regnskap og lønn for Region Innlandet og Region Nord, fakturering

Fredrik Simon Knutsen

Regnskapsmedarbeider

Epost: fredriksimon.knutsen@handball.no
Mobil: 942 79 353

Regnskap og lønn for Region Sør og Region Øst

Linda Kristiansen

Regnskapsmedarbeider

Epost: linda.kristiansen@handball.no
Mobil: 957 95 271

Regnskap og lønn for Region SørVest og Region Vest

Organisasjon:

Stig Quille

Organisasjonssjef

Epost: stig.quille@handball.no
Mobil: 951 48 602

Seksjonsleder

Tom Anderson

Anleggsrådgiver

Epost: tom.anderson@handball.no
Mobil: 997 14 472

Rådgivning, arenaer, håndballhaller, spillemidler, NHFs anleggspool

Toril Dyhre Breivang

Kontormedarbeider

Epost: toril.dyhre.breivang@handball.no
Mobil: 959 64 802

Lisens, nasjonale overganger og utlån, adgangskort, klubboppretting, -nedlegging og -sammenslåing

Harald Madsen

Fagrådgiver

Epost: harald.madsen@handball.no
Mobil: 920 80 503

Generalterminplan

Anita Prøsch Storbraaten

Resepsjonist og møtekoordinator

Epost: anitaprosch.storbraaten@handball.no
Mobil: 902 08 996

Resepsjon, reisebestiller og møtekoordinator

Kristin Vangen

Seriemedarbeider (50%)

Epost: kristin.vangen@handball.no
Mobil: 906 66 376

Kampadministrasjon og Elitelisens

Anneli Øvstetun

Seriemedarbeider

Epost: anneli.ovstetun@handball.no
Mobil: 476 13 848

Kampadministrasjon for Eliteserien, 1. divisjon, 2. divisjon, NM og internasjonale overganger

Marked/Kommunikasjon/Arrangement:

Jan-Erik Aalbu

Kommersiell sjef

Epost: jan-erik.aalbu@handball.no
Mobil: 97711120

Salg/marked, arrangement og media/kommunikasjon

Lars Hojem Kvam

Leder for Media- og kommunikasjon

Epost: larshojem.kvam@handball.no
Mobil: 913 78 430

Kirsten Birkeland

Kommunikasjonsansvarlig

Epost: kirsten.birkeland@handball.no
Mobil: 957 04 055

Kommunikasjon og media

Svein Andrésen

Kommunikasjonsrådgiver

Epost: svein.andresen@handball.no
Mobil: 918 36 215

Kommunikasjon og handball.no

Maren Svensson Grini

Kommunikasjonsrådgiver

Epost: maren.grini@handball.no
Mobil: 410 43 479

Ansvarlig for sosiale medier

Finn Aagaard

Prosjektkoordinator

Epost: finn.aagaard@handball.no
Mobil: 918 38 861

Produksjon av markeds- og fagmateriale

Rasmus Aarflot

Markedssjef

Epost: rasmus.aarflot@handball.no
Mobil: 959 65 555

Monika Teigen Helganger

Prosjektleder sponsing

Epost: monika.helganger@handball.no
Mobil: 952 42 495

Sponsoroppfølging, gjennomføring av sponsoroppdrag og markedsdager, Håndballguttas håndballskole, prosjekt Minihåndballjentene

Karin Hultin

Markeds- og sponsorkoordinator

Epost: karin.hultin@handball.no
Mobil: 913 06 107

Ansvarlig for REMA 1000 Håndballskolen og prosjektleder for Sunn Idrettshall

Steffen Dusik Sjaavik

Nasjonal salgssjef

Epost: steffendusik.sjaavik@handball.no
Mobil: 938 30 225

Salg og oppfølging av NHFs samarbeidspartnere

Vegard Vonheim

Nasjonal salgssjef

Epost: vegard.vonheim@handball.no
Mobil: 922 29 452

Salg, NHFs sentrale samarbeidsavtaler

Simen Bamrud Aaberg

Arrangements- og eventansvarlig

Epost: simen.aaberg@handball.no
Mobil: 977 82 436

Landskamper og arrangementer knyttet til sentrale aktiviteter

Liv Kathrine Berg Olsen

Arrangementskoordinator

Epost: livkathrine@handball.no
Mobil: 959 75 349

Billettansvarlig for alle seniorlandskamper i Norge, koordinere og følge opp yngre nasjonale arrangementer/-serie, oppfølging av samarbeidspartnere, sosiale medier

Kia Haftorn Otnes

Prosjektleder EURO 2020

Epost: kia.otnes@handball.no
Mobil: 922 26 665

Prosjektleder for EURO 2020

Spill og trening:

Jeanette Nilsen

Seksjonsleder

Epost: jeanette.nilsen@handball.no
Mobil: 913 37 468

Seksjonsleder, spillerutvikling, fag- og materiellproduksjon

Anders Eriksrud Bergan

Prosjektleder Klubbhuset

Epost: anderseriksrud.bergan@handball.no
Mobil: 957 57 585

Prosjekt ungdomsfrafall 2015-19 (Klubbhuset)

Grethe Ingels

Team administrator Håndballjentene (LKS)

Epost: grethe.ingels@handball.no
Mobil: 926 35 036

Koordinering av samlinger og utstyr for LKS og LKR

Guri Jørum

Team administrator yngrelandslag kvinner (LKY)

Epost: guri.jorum@handball.no
Mobil: 952 38 493

Koordinering av samlinger og utstyr for LKY

Gry Hege Knutsen

Team administrator Håndballgutta (LMS)

Epost: gry.knutsen@handball.no
Mobil: 934 12 586

Koordinering av samlinger og utstyr for LMS og LMR

Lars Kronborg

Teamadministrator yngrelandslag menn (LMY) og Håndballjentene (LKS)

Epost: lars.kronborg@handball.no
Mobil: 469 68 896

Koordinering av samlinger og utstyr for henholdsvis LMY (50 %), samt LKS og LKR (50 %)

Jan-Ivar Lorentzen

Utdanningsansvarlig

Epost: jan-ivar.lorentzen@handball.no
Mobil: 984 63 603

Sentrale tiltak innenfor kurs og utdanning, barnehåndball

Espen Modahl

Utviklingsansvarlig dommerarbeid

Epost: espen.modahl@handball.no
Mobil: 988 81 099

Observatøroppsett, dommeroppsett for 2. divisjon, trainee, utdanning og utvikling

Ove Olsen

Dommeransvarlig

Epost: ove.olsen@handball.no
Mobil: 904 13 250

Dommeroppsett Eliteserien, 1. divisjon og NM, dommerutvikling

Mats Olsson

Prosjektmedarbeider (50 %)

Epost: mats.olsson@handball.no
Mobil: 0034 639776136

Utdanning og fagutvikling

Aina Anfinsen Westgaard

Utviklingsmedarbeider

Epost: aina.westgaard@handball.no
Mobil: 909 53 995

Landslagene:

Thorir Hergeirsson

Hovedtrener Håndballjentene (LKS)

Epost: thorir.hergeirsson@handball.no
Mobil: 906 34 347

Mia H. Högdahl

Trenerteam Håndballjentene (LKS)

Epost: mia.hogdahl@handball.no
Mobil: 926 20 086

Mats Olsson

Trenerteam Håndballjentene

Epost: mats.olsson@handball.no
Mobil: 0034 639776136

Tom Morten Svendsen

Fysisk trenerressurs

Epost: tom.morten.svendsen@handball.no
Mobil: 971 90 277

Christian Berge

Hovedtrener Håndballgutta (LMS)

Epost: christian.berge@handball.no
Mobil: 406 15 044

Børge Lund

Trenerteam Håndballgutta (LMS)

Epost: misterlund@hotmail.com
Mobil: 41513759

Zeljko Tomac

Trenerteam Håndballgutta (LMS)

Epost: zeljko.tomac@handball.no
Mobil: 915 13 595

Ole Martin Viken

Fysisk trenerressurs

Epost: om.viken@googlemail.com
Mobil: 407 47 854

Eskil Berg Andreassen

Trener Beach-jentene (LKB)

Epost: eskil_berga@hotmail.com
Mobil: 930 16 103

Anders Holand Pettersen

Trener Beach-gutta (LMB)

Epost: anderspettersen@msn.com
Mobil: 928 84 842

Wenche H. Stensrud

Trenerteam Rekruttjentene

Epost: wenchehalvorsen.stensrud@handball.no
Mobil: 926 60 183

Michael O'Sullivan

Trenerteam Rekruttjentene

Epost: michael-james.osullivan@gjensidige.no
Mobil: 91144948

Valery Putans

Trenerteam Rekruttgutta (LMR)

Epost: putansv@icloud.com
Mobil: 928 59 491

Geir Erlandsen

Trenerteam Rekruttgutta (LMR)

Epost: ge@wang.no
Mobil: 995 57 522

Knut Ove Joa

Trenerteam Juniorjentene (LK00)

Epost: knutovejoa@gmail.com
Mobil: 924 20 085

Sissel Nygård Pedersen

Trenerteam Juniorjentene (LK00)

Epost: sisselnygardpedersen@gmail.com
Mobil: 988 73 740

Joar Gjerde

Trenerteam Juniorgutta (LM00)

Epost: joargjerde@gmail.com
Mobil: 930 55 955

Vidar Gjesdal

Trenerteam Juniorgutta (LM00)

Epost: vidar@fyllingenbergen.no
Mobil: 93092277

Tore Johannessen

Trenerteam U-jentene (LK02)

Epost: tore@tertnes.no
Mobil: 976 83 701

Tonje Larsen

Trenerteam U-jentene (LK02)

Epost: tonjelano@yahoo.no
Mobil: 959 65 045

Johnny Jensen

Trenerteam U-gutta (LM02)

Epost: jensengott@hotmail.com
Mobil: 95727769

Jan Thomas Lauritzen

Trenerteam U-gutta (LM02)

Epost: Conanlaua@hotmail.com
Mobil: 467 48 108

Gitte Madsen-Kaarød

Trenerteam Jentelandslaget (LK04)

Kristine Lunde-Borgersen

Trenerteam Jentelandslaget (LK04)

Kristoffer Froestad

Trenerteam Guttelandslaget (LM04)

Epost: kfroestad@gmail.com
Mobil: 920 42 788

Fredrik Ruud

Trenerteam Guttelandslaget (LM04)

Epost: fredrik.ruud89@gmail.com
Mobil: 482 46 944