Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Administrasjon

Generalsekretær:

Portrett

Erik Langerud

Generalsekretær

Epost: erik.langerud@handball.no
Mobil: 915 84 953

Ansatt i NHF Sentralt

Per Eirik Magnussen

Assisterende generalsekretær

Epost: per.eirik.magnussen@handball.no
Mobil: 901 32 709

Fellestjenester:

Ansatt i NHF Sentralt

Lise H. Thorstensen

Kontorsjef

Epost: lise.thorstensen@handball.no
Mobil: 920 88 499

Kontorlokaler Ullevaal, protokolltjeneste, koordinator for Forbundsstyret, post

Ansatt i NHF Sentralt

Janne Tuven

Prosjektleder

Epost: janne.tuven@handball.no
Mobil: 913 01 000

Ansatt i NHF Sentralt

Per Otto Furuseth

Seniorrådgiver

Epost: per.otto.furuseth@handball.no
Mobil: 932 55 389

Rådgivning, prosjektarbeid, internasjonal kontakt

Ansatt i NHF Sentralt

Ole Andreas Hansen

Personalsjef

Epost: ole.andreas.hansen@handball.no
Mobil: 926 63 939

Personal

Ansatt i NHF Sentralt

Frode Asdal

IKT-ansvarlig

Epost: frode.asdal@handball.no
Mobil: 926 02 709

Ansatt i NHF Sentralt

Torleif Landa

IKT-konsulent

Epost: torleif.landa@handball.no
Mobil: 913 98 838

Brukerkompetanse IKT

Ansatt i NHF Sentralt

Line Witzøe

Økonomisjef

Epost: line.witzoe@handball.no
Mobil: 928 99 036

Regnskap NHF, forsikringer, lønn og pensjon

Ansatt i NHF Sentralt

Hege Westby Johansen

Regnskapsmedarbeider

Epost: hege.westby.johansen@handball.no
Mobil: 932 66 292

Regnskap og lønn for Region Innlandet og Region Nord, fakturering

Ansatt i NHF Sentralt

Fredrik Simon Knutsen

Regnskapsmedarbeider

Epost: fredriksimon.knutsen@handball.no
Mobil: 942 79 353

Regnskap og lønn for Region Sør og Region Øst

Ansatt i NHF Sentralt

Linda Kristiansen

Regnskapsmedarbeider

Epost: linda.kristiansen@handball.no
Mobil: 957 95 271

Regnskap og lønn for Region SørVest og Region Vest

Ansatt i NHF Sentralt

Maiken Tenold

HR- og Regnskapsmedarbeider

Epost: maiken.tenold@handball.no
Mobil: 92806314

Lønn, pensjon, forsikring, HR

Organisasjon:

Ansatt i NHF Sentralt

Stig Quille

Organisasjonssjef

Epost: stig.quille@handball.no
Mobil: 951 48 602

Seksjonsleder

Ansatt i NHF Sentralt

Toril Dyhre Breivang

Kontormedarbeider

Epost: toril.dyhre.breivang@handball.no
Mobil: 959 64 802

Lisens, nasjonale overganger og utlån, adgangskort, klubboppretting, -nedlegging og -sammenslåing

Ansatt i NHF Sentralt

Harald Madsen

Fagrådgiver

Epost: harald.madsen@handball.no
Mobil: 920 80 503

Generalterminplan

Ansatt i NHF Sentralt

Anita Prøsch Storbraaten

Resepsjonist og møtekoordinator

Epost: anitaprosch.storbraaten@handball.no
Mobil: 902 08 996

Resepsjon, reisebestiller og møtekoordinator

Vangen,-Kristein-NHF-sentralt.jpg

Kristin Vangen

Seriemedarbeider

Epost: kristin.vangen@handball.no
Mobil: 906 66 376 (Tilgjengelig 0800-1545)

Kampadministrasjon

Ansatt i NHF Sentralt

Anneli Øvstetun

Seriemedarbeider

Epost: anneli.ovstetun@handball.no
Mobil: 476 13 848

Kampadministrasjon for Eliteserien, 1. divisjon, 2. divisjon, NM og internasjonale overganger

Ansatt i NHF Sentralt

Christian Sørensen

Organisasjonskonsulent

Epost: Christian.sorensen@handball.no
Mobil: 971 67 878

Elitelisens, klubbsamarbeid, turneringssøknader, reisekasse og fordelinger.

Kommersiell avdeling:

2018-Jan-Erik-Aalbu.jpg

Jan-Erik Aalbu

Kommersiell sjef

Epost: jan-erik.aalbu@handball.no
Mobil: 977 11 120

Ansatt i NHF Sentralt

Christian Westheim

Kreativ leder

Epost: Christian.Westheim@handball.no
Mobil: 992 69 980

Ansatt i NHF Sentralt

Lars Hojem Kvam

Leder for medier og kommunikasjon

Epost: larshojem.kvam@handball.no
Mobil: 913 78 430

Ansatt i NHF Sentralt

Kirsten Birkeland

Kommunikasjonsansvarlig

Epost: kirsten.birkeland@handball.no
Mobil: 957 04 055

Kommunikasjon, media og handball.no

Ansatt i NHF Sentralt

Maria Kurth

Kommunikasjonsrådgiver

Epost: maria.kurth@handball.no
Mobil: 930 06 598

Kommunikasjon og handball.no

Ansatt i NHF Sentralt

Finn Aagaard

Produsent

Epost: finn.aagaard@handball.no
Mobil: 918 38 861

Produksjon av markeds- og fagmateriale som f.eks video

Ansatt i NHF Sentralt

Vegard Vonheim

Salgs- og markedssjef

Epost: vegard.vonheim@handball.no
Mobil: 922 29 452

Ansatt i NHF Sentralt

Monika Teigen Helganger

Prosjektleder sponsing

Epost: monika.helganger@handball.no
Mobil: 952 42 495

Sponsoroppfølging, gjennomføring av sponsoroppdrag og markedsdager, Håndballguttas håndballskole, prosjekt Minihåndballjentene

Ansatt i NHF Sentralt

Karin Hultin

Markeds- og sponsorkoordinator

Epost: karin.hultin@handball.no

Ansvarlig for REMA 1000 Håndballskolen og prosjektleder for Sunn Idrettshall

2018-Steffen-Dusik-Sjaavik.jpg

Steffen Dusik Sjaavik

Nasjonal salgssjef

Epost: steffendusik.sjaavik@handball.no
Mobil: 938 30 225

Salg og oppfølging av NHFs samarbeidspartnere

Ansatt i NHF Sentralt

Kia Haftorn Otnes

Arrangementssjef

Epost: kia.otnes@handball.no
Mobil: 922 26 665

Ansatt i NHF Sentralt

Simen Bamrud Aaberg

Arrangementsansvarlig

Epost: simen.aaberg@handball.no
Mobil: 977 82 436

Landskamper og arrangementer knyttet til sentrale aktiviteter

Ansatt i NHF Sentralt

Fanny Mercedes Halvorsen Östberg

Prosjektkoordinator

Epost: Fannyhalvorsen.ostberg@handball.no
Mobil: 909 53 882

Koordinering av marked- og arrangementsprosjekter. Billetter til arrangement. Profileringsutstyr og premier.

Ansatt i NHF Sentralt

Seada Saldic

Arrangements- og markedskoordinator

Epost: seada.saldic@handball.no
Mobil: 949 85 131

Teknisk ansvarlig på landskamparrangement, yngre nasjonale arrangement-/serier, oppfølging av samarbeidspartnere, nyhetsbrev.

Spill og trening:

Ansatt i NHF Sentralt

Jeanette Nilsen

Seksjonsleder

Epost: jeanette.nilsen@handball.no
Mobil: 913 37 468

Seksjonsleder, spillerutvikling, fag- og materiellproduksjon

Ansatt i NHF Sentralt

Anders Eriksrud Bergan

Prosjektleder Klubbhuset

Epost: anderseriksrud.bergan@handball.no
Mobil: 957 57 585

Prosjekt ungdomsfrafall 2015-19 (Klubbhuset)

Ansatt i NHF Sentralt

Ragnhild Oulie Bruland

Teamadministrator yngre landslag

Epost: ragnhildoulie.bruland@handball.no
Mobil: +47 926 99 555

Ansatt i NHF Sentralt

Grethe Ingels

Team administrator Håndballjentene (LKS)

Epost: grethe.ingels@handball.no
Mobil: 926 35 036

Koordinering av samlinger og utstyr for LKS og LKR

Gry Hege Knutsen

Gry Hege Knutsen

Team administrator Håndballgutta (LMS)

Epost: gry.knutsen@handball.no
Mobil: 934 12 586

Koordinering av samlinger og utstyr for LMS og LMR

Ansatt i NHF Sentralt

Lars Kronborg

Teamadministrator yngrelandslag menn (LMY) og Håndballjentene (LKS)

Epost: lars.kronborg@handball.no
Mobil: 469 68 896

Koordinering av samlinger og utstyr for henholdsvis LMY (50 %), samt LKS og LKR (50 %)

Ansatt i NHF Sentralt

Jan-Ivar Lorentzen

Utdanningsansvarlig

Epost: jan-ivar.lorentzen@handball.no
Mobil: 984 63 603

Sentrale tiltak innenfor kurs og utdanning, barnehåndball

Ansatt i NHF Sentralt

Espen Modahl

Dommeransvarlig

Epost: espen.modahl@handball.no
Mobil: 988 81 099

Dommeroppsett Eliteserien, 1. divisjon og NM, dommerutvikling

Ansatt i NHF Sentralt

Eva Skei

Inkludering og integrering

Epost: eva.skei@handball.no
Mobil: 915 22975

Inkludering og integrering (HU og Fargerik håndball), søknader og tilskudd, Landsturneringen

150616_Olsen_Ove_NHF_640x360web.jpg

Ove Olsen

Seniorrådgiver (40%)

Epost: ove.olsen@handball.no
Mobil: 904 13 250

Mats Olsson

Mats Olsson

Prosjektmedarbeider (50 %)

Epost: mats.olsson@handball.no
Mobil: 0034 639776136

Utdanning og fagutvikling

Ansatt i NHF Sentralt

Aina Anfinsen Westgaard

Utviklingsmedarbeider

Epost: aina.westgaard@handball.no
Mobil: 909 53 995

Ansatt i NHF Sentralt

Vigdis Holmeset

Utviklingsmedarbeider

Epost: vigdis.holmeset@handball.no
Mobil: 905 73 900

Marte Smistad

Marte Smistad

NHF beachansvarlig/utviklingskonsulent

Epost: marte.smistad@handball.no
Mobil: 97538219

Arbeidsområde: Nasjonal beachhåndball, regional beachhåndball, trenerutdanning, instruktørutdanning

Landslagene:

20201203_Hergeirsson,-Thorir_640x360web_foto-Kolektiff.jpg

Thorir Hergeirsson

Hovedtrener Håndballjentene (LKS)

Epost: thorir.hergeirsson@handball.no
Mobil: 906 34 347

20201203_Larsen,-Tonje_640x360web_foto-Kollektiff.jpg

Tonje Larsen

Trenerteam Håndballjentene (LKS)

Epost: tonje.larsen@handball.no
Mobil: 959 65 045

Mats Olsson

Mats Olsson

Trenerteam Håndballjentene (LKS)

Epost: mats.olsson@handball.no
Mobil: 0034 639776136

Ansatt i NHF Sentralt

Tom Morten Svendsen

Fysisk trenerressurs

Epost: tom.morten.svendsen@handball.no
Mobil: 971 90 277

Joar Gjerde

Joar Gjerde

Trenerteam Rekruttjentene (LKR)

Epost: joargjerde@gmail.com
Mobil: 930 55 955

20181120_O'Sullivan_Michael_2_640x360web.jpg

Michael O'Sullivan

Trenerteam LKR

Epost: michael-james.osullivan@gjensidige.no
Mobil: 91144948

Ansatt i NHF Sentralt

Mia H. Högdahl

Fagressurs/coach yngrelandslag kvinner (LKY)

Epost: mia.hogdahl@handball.no
Mobil: 926 20 086

2019-Lene-Rantala.jpg

Lene Rantala

Coach-/trenerressurs

Epost: lene.rantala@vtfk.no
Mobil: 959 45 080

Målvaktstrener for yngre landslagene kvinner (LKY) og landslag kvinner rekrutt (LKR).

20210623 Kristine Lunde-Borgersen LK04 Foto Svein André Svendsen 640x360web.JPG

Kristine Lunde-Borgersen

Trenerteam LK04

Epost: kikkilunde@hotmail.com
Mobil: 922 64 689

Eirik Haugdal

Eirik Haugdal

Trenerteam LK04

Epost: eirikhaugdal@outlook.com
Mobil: 95816893

2021-Ane-Victoria-Ness-Mällberg.jpg

Ane Victoria Ness Mällberg

Trenerteam LK06

Epost: anevictoria92@hotmail.com
Mobil: 454 87 792

2021-Gro-Hammerseng-Edin.jpg

Gro Hammerseng-Edin

Trenerteam LK06

Epost: grohammersengedin@gmail.com
Mobil: 483 10 378

Jonas Wille

Jonas Wille

Hovedtrener Håndballgutta (LMS)

Epost: jonas.wille@handball.no
Mobil: 481 24 507

2019-Martin-Boquist-foto-ntb.jpg

Martin Boquist

Trenerteam Håndballgutta (LMS)

Zeljko Tomac

Zeljko Tomac

Trenerteam Håndballgutta (LMS)

Epost: zeljko.tomac@handball.no
Mobil: 915 13 595

Ole Martin Viken

Ole Martin Viken

Fysisk trenerressurs

Epost: om.viken@googlemail.com
Mobil: 407 47 854

2022-talentsjef-LMY-claus-dalgaard-hansen.jpg

Claus Dalgaard-Hansen

Toppspillerutvikler landslag menn

20210104_LMR_Geir Erlandsen_Foto NTB_640x360web.jpg

Geir Erlandsen

Trenerteam Rekruttgutta (LMR)

Epost: ge@wang.no
Mobil: 995 57 522

20210104_LMR_Valery Putans_Foto NTB_640x360web.jpg

Valery Putans

Trenerteam Rekruttgutta (LMR)

Epost: putansv@icloud.com
Mobil: 928 59 491

20210104_LMR_Sindre Walstad_Foto NTB_640x360web.jpg

Sindre Walstad

Målvaktstrener Yngrelandslag Menn (LMY)

Epost: syw40@hotmail.com
Mobil: 920 90 559

NHF Logo Isbjørn

Mads Fjelddalen

Målvaktsressurs Yngrelandslag Menn (LMY)

2022-LM02-trener-Dag-Vidar-Jonassen-Foto-Kirsten-Birkeland.jpg

Dag Vidar Jonassen

Trenerteam LMY

Epost: dagvidarj@gmail.com
Mobil: 41668684

2022-ZarkoPejovicLM04FotoSveinAndrSvendsen.jpg

Zarko Pejovic

Trenerteam LMY

Epost: pejoviczarko@gmail.com
Mobil: 48653829

20210616-Jan-Thomas-Lauritzen-LM02.jpg

Jan Thomas Lauritzen

Trenerteam LMY

Epost: Conanlaua@hotmail.com
Mobil: 467 48 108

2022-Rasmus-Hauge.jpg

Rasmus Hauge

Trenerteam LMY

Epost: Rasmushauge1983@gmail.com
Mobil: +45 61662422

Trener Kristoffer Froestad

Kristoffer Froestad

Trenerteam Guttelandslaget (LM06)

Epost: kristoffer.froestad@handball.no
Mobil: 920 42 788

Jørgen Laug

Jørgen Laug

Trenerteam Guttelandslaget (LM06)

Epost: jorgen.laug@handball.no
Mobil: 934 32 999

20210529 Eskil Berg Andreassen LKB Foto Svein André Svendsen.jpg

Eskil Berg Andreassen

Trener Beach-jentene (LKB)

Epost: eskil_berga@hotmail.com
Mobil: 930 16 103

Anders Holand Pettersen.JPG

Anders Holand Pettersen

Trener Beach-gutta (LMB)

Epost: anderspettersen@msn.com
Mobil: 928 84 842

Trener yngrelandslag beach kvinner  (LBY)

Katinka Haltvik

Trener yngrelandslag beach kvinner (LBY)

Epost: katinkahaltvik@hotmail.com
Mobil: 454 36 890

20210806 Nøstvold, Ole Thomas NHF 640x360web.jpg

Ole Thomas Nøstvold

Trener yngrelandslag beach menn (LBY)

Epost: ole_thn@hotmail.com
Mobil: 986 67 602