Annonse:
20211125 Gjensidige på lag gjennom 30 år
Annonse:
20211125 Gjensidige på lag gjennom 30 år

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

TV og streaming

Her får du informasjon om TV-sendinger og livestreaminger så snart de foreligger.

Se oversikt over alle VM-kamper her.

Kommende kamper:

REMA 1000-ligaen, menn
Kl. 17.00 Tønsberg Nøtterøy – Kolstad
Kl. 18.00 Runar – Elverum
Kl. 18.00 Halden – Kristiansand Topphåndball
Kl. 18.00 Fjellhammer – Bergen
Direktesport

Tysk bundesliga, menn
Kl. 14.00 Handball Sport Verein Hamburg – THW Kiel
Kl. 16.00 SC Magdeburg – TBV Lemgo Lippe
Viaplay

VM i Spania, kvinner
Kl. 15.30 Sverige – Puerto Rico
Kl. 18.00 Usbekistan – Nederland
Kl. 18.00 Romania – Kasahkstan (TV3)
Kl. 18.00 Polen – Russiske håndballforbundet
Kl. 18.00 Slovenia – Frankrike
Kl. 20.30 Serbia – Kamerun
Kl. 20.30 Montenegro – Angola
Kl. 20.30 Iran – Norge (TV3)
Viaplay

European Cup, menn
Kl. 19.30 Bækkelaget – Handball Esch
Handballtv.com

VM i Spania, kvinner
Kl. 18.00 Tsjekkia – Slovakia (TV3)
Kl. 18.00 Tunisia – Kongo
Kl. 18.00 Brasil – Paraguay
Kl. 18.00 Argentina – Kina 
Kl. 20.30 Danmark – Sør-Korea (TV3)
Kl. 20.30 Tyskland – Ungarn
Kl. 20.30 Kroatia – Japan
Kl. 20.30 Spania – Østerrike
Viaplay

VM i Spania, kvinner
Kl. 18.00 Puerto Rico – Usbekistan
Kl. 18.00 Kasakhstan – Iran
Kl. 18.00 Kamerun – Polen
Kl. 18.00 Angola – Slovenia 
Kl. 20.30 (20.00) Norge – Romania (TV3)
Kl. 20.30 Frankrike – Montenegro
Kl. 20.30 Nederland – Sverige
Kl. 20.30 Russiske håndballforbundet – Serbia
Viaplay

European League, menn
Kl. 18.45 GOG – TBV Lemgo Lippe
Kl. 18.45 TATRAN Presov – Fenix Toulouse
Kl. 18.45 Riihimäki Cocks – Chekhovskie Medvedi
Kl. 18.45 Grundfos Tatabanya KC – USAM Nimes Gard
Kl. 18.45 RK Gorenje Velenje – IK Sävehof
Kl. 18.45 AEK Athens HC – Kadetten Schaffhausen
Kl. 20.45 SC Magdeburg – RK Nexe
Kl. 20.45 Pfadi Winterthur – Füchse Berlin
Kl. 20.45 HC Eurofarm Pelister – Sporting CP
Kl. 20.45 HBC Nantes – SL Benfica
Kl. 20.45 BM Logrono La Rioja – PAUC
Kl. 20.45 Bidasoa Irun – Orlen Wisla Plock
Viaplay

NM Junior, jenter (finale)
Kl. 10.00 Tertnes Håndball - Aker Topphåndball
TV 2 Sport 2 og Play

NM Junior, gutter (finale)
Kl. 12.00 Melhus – Charlottenlund
TV 2 Sport 2 og Play

NM Senior, kvinner (finale)
Kl. 14.15 Molde Elite – Vipers Kristiansand
TV 2 Sport 2 og Play

NM Senior, menn (finale)
Kl. 16.45 ØIF Arendal Elite – Elverum
TV 2 og Play

---

Få med deg TettPå - programmet som tar pulsen på lagene i REMA 1000-ligaen hver tirsdag!

REMA 1000-ligakampene som ikke sendes på TV 2 sine kanaler, kan du se live på direktesport.no (Amedias lokalaviser og Nettavisen).

Tidspunktene angir avkast, med sendestart i parentes. 

Oppdateringer av TV-sendinger og livestreaminger legges ut så snart vi mottar informasjon. Vi tar forbehold om mulige endringer.

Sendingsrettigheter

Landskampene sendes på TV 2 sine kanaler, det gjør også dansk ligahåndball, mens EM og VM sendes på TV3, V4 og Viaplay. De sender også kamper fra Champions League og en rekke oppgjør i tysk Bundesliga for menn (Viaplay). TVNorge og discovery+ sender bl.a. OL-kvalifiseringskamper.