Annonse:
Rabatt til klubber på kjøp av smittevernutstyr
Annonse:
Rabatt til klubber på kjøp av smittevernutstyr

Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

TV og streaming

Her får du informasjon om TV-sendinger og livestreaminger så snart de foreligger.

Her er kommende kamper:

Champions League Menn gruppespill
Kl. 18.40 (18:45) HC Meshkov Brest - MOL-Pick Szeged
Kl. 20.40 (20:45) HC Vardar 1961 - FC Porto
Viaplay
Kl. 20.40 (20:45) SG Flensburg-Handewitt - Elverum
V sport 1 og Viaplay 
Kl. 20.40 (20:45) Lomza Vive Kielce - Paris Saint-Germain Handball
Viaplay

Bundesliga Menn, Tyskland
Kl. 18.55 (19:00) SC DHfK Leipzig - FRISCH AUF! Göppingen
V sport 2 og Viaplay

Dansk Eliteserie, Menn
Kl. 19:30 Mors-Thy Håndbold - GOG
TV 2 Sport 2 og Sumo

Champions League Kvinner gruppespill:
Kl. 15.55 (16:00) FTC-Rail Cargo Hungaria - RK Krim Mercator
Kl. 15.55 (16:00) SCM Ramnicu Valcea - BV Borussia 09 Dortmund
Kl. 17.45 (18:00) Metz Handball - Team Esbjerg
Kl. 17.55 (18:00) Buducnost - Györi Audi ETO
Kl. 17.55 (18:00) CSKA - HC Podravka Vegeta 
Viaplay

 

REMA 1000-ligaen Kvinner 
Kl. 17:00 Larvik HK - Fredrikstad Bkl.
Kl. 17:00 Fana – Oppsal
Kl. 18:00 Aker Topphåndball - Byåsen Håndball Elite
Kl. 20:15 Molde Elite - Flint Tønsberg
Direktesport.no

REMA 1000-ligaen Menn
Kl. 17:00 Elverum – FyllingenBergen
Kl. 18:00 Sandefjord - Bækkelaget Håndball Elite
Kl. 18:00 Fjellhammer - Runar Sandefjord
Kl. 18:00 Viking Håndball - ØIF Arendal Elite
Direktesport.no

4. runde NM Kvinner senior
Kl. 15:00 Grane Arendal - Tertnes Håndball Elite
Handballtv.com

Bundesliga Menn, Tyskland
Kl. 13.25: HSG Wetzlar-MT Melsungen,
Viaplay

Champions League Kvinner gruppespill
Kl. 15.30 (16:00) Odense Håndbold - Brest Bretagne Handball
Kl. 15.55 (16:00) SG BBM Bietigheim - CSM Bucuresti
Viaplay

REMA 1000-ligaen Menn
Kl. 18:00 Nærbø – Sandefjord
Kl. 18:00 Kolstad – Drammen HK
Kl. 18:30 Halden Topphåndball - Haslum HK
Direktesport.no

NM Kvinner - kvartfinaler
Kl. 18.30 Molde Elite - Vipers Kristiansand
handballtv.com 
Kl. 20.15 (20.30)Sola HK - Storhamar Håndball Elite
TV2 Sport 2 og Sumo
Kl. 20.30 Byåsen Håndball Elite - Fredrikstad Bkl
handballtv.com

REMA 1000-ligaen Menn 
Kl. 17:00 Bækkelaget Håndball Elite – Nærbø
Direktesport.no

REMA 1000-ligaen Kvinner 
Kl. 16:00 Fredrikstad Bkl. – Sola HK
Kl. 17:30 Vipers Kristiansand - Fana
Kl. 18:00 Flint Tønsberg - Storhamar Håndball Elite
Kl. 18:00 Byåsen Håndball Elite - Rælingen
Kl. 18:00 Tertnes Håndball Elite - Molde Elite
Kl. 18:00 Oppsal - Aker Topphåndball
Direktesport.no

REMA 1000-ligaen Menn
Kl. 16:00 Runar Sandefjord - Viking Håndball
Kl. 17:00 ØIF Arendal Elite - Kolstad
Kl. 18:00 FyllingenBergen - Halden Topphåndball
Kl. 18:00 Haslum HK - Sandefjord
Direktesport.no

Kl. 20:20 (20:30) Drammen HK - Elverum
TV2 Sport 2 og Sumo

Kvalifisering til EM Menn 2022 
Kl. 19:25 Norge – Latvia
TV 2 og TV 2 Sumo

REMA 1000-ligaen Kvinner
Kl. 18:00 Storhamar Håndball Elite - Tertnes Håndball Elite
Kl. 18:30 Rælingen – Oppsal
Kl. 18:30 Aker Topphåndball - Vipers Kristiansand
Direktesport.no

REMA 1000-ligaen Kvinner
Kl. 17:00 Fana - Fredrikstad Bkl.
Kl. 18:00 Sola HK – Larvik HK
Kl. 18:00 Molde Elite - Byåsen Håndball Elite
Direktesport.no

REMA 1000-ligaen Menn
Kl. 18:00 Kolstad - Runar Sandefjord
Direktesport.no

NM-semifinale Menn senior
Kl. 19:00 Nærbø - ØIF Arendal Elite
Kl. 21:00 Elverum - Drammen HK
TV2 Sport 2 og Sumo

 

REMA 1000-ligaen Menn
Kl. 17:30 Nærbø - Haslum HK
Kl. 18:00 Sandefjord – FyllingenBergen
Kl. 18:00 Halden Topphåndball – Drammen HK
Kl. 18:00 Viking Håndball – Fjellhammer
Direktesport.no


REMA 1000-ligaen Kvinner
Kl. 16:00 Fredrikstad Bkl. - Aker Topphåndball
Kl. 16:00 Oppsal - Molde Elite
Kl. 18:30 Larvik HK – Fana
Direktesport.no

REMA 1000-ligaen Menn
Kl. 18:00 Kolstad – Fjellhammer
Kl. 18:30 Sandefjord – Drammen HK
Direktesport.no

 

REMA 1000-ligaen Kvinner
Kl. 18:00 Byåsen Håndball Elite - Storhamar Håndball Elite
Kl. 18:30 Vipers Kristiansand – Rælingen
Kl. 18:30 Tertnes Håndball Elite - Flint Tønsberg
Direktesport.no

REMA 1000-ligaen Menn
Kl. 18:00 Bækkelaget Håndball Elite - Haslum HK
Direktesport.no

REMA 1000-ligaen Kvinner
Kl. 18:00 Aker Topphåndball – Larvik HK
Direktesport.no

REMA 1000-ligaen Menn
Kl. 17:00 Halden Topphåndball - ØIF Arendal Elite
Kl. 18:00 Elverum - Runar Sandefjord
Kl. 18:00 Nærbø – FyllingenBergen
Direktesport.no


REMA 1000-ligaen Kvinner
Kl. 16:00 Rælingen - Fredrikstad Bkl.
Kl. 18:00 Fana – Sola HK
Direktesport.no

REMA 1000-ligaen Menn
Kl. 18:00 Drammen HK – Nærbø
Direktesport.no

Intersport Cup (Golden League) Kvinner
Kl. 18.25 Norge – Tyskland
TV2 og Sumo
Kl. 20.45 Danmark – Frankrike
TV2 Sport 2 og Sumo

Intersport Cup (Golden League) Kvinner
Kl. 17.00 Frankrike – Tyskland
TV2 Sport 2 og Sumo
Kl. 19.15 Norge – Danmark
TV2 og Sumo

 

Intersport Cup (Golden League) Kvinner
Kl. 14.30 Tyskland – Danmark
TV2 Sport 2 og Sumo
Kl. 16.45 Norge – Frankrike
TV2 og Sumo

REMA 1000-ligaen Menn
Kl. 17:00 FyllingenBergen - Bækkelaget Håndball Elite
Kl. 17:00 ØIF Arendal Elite – Sandefjord
Kl. 18:00 Fjellhammer – Elverum
Kl. 18:00 Viking Håndball – Kolstad
Kl. 18:00 Runar Sandefjord - Halden Topphåndball
Direktesport.no

---

REMA 1000-ligakampene som ikke sendes på TV 2 sine kanaler, kan du se live på direktesport.no (Amedias lokalaviser og Nettavisen).

Tidspunktene angir sendestart, med avkast i parentes. 

Videre oppdateringer av TV-sendinger og livestreaminger legges ut så snart vi har informasjon. Vi tar forbehold om mulige endringer.

Sendingsrettigheter

Landskampene sendes på TV 2 sine kanaler, det gjør også dansk ligahåndball, mens EM og VM sendes på TV3, V4 og Viaplay. De sender også kamper fra Champions League og en rekke oppgjør i tysk Bundesliga for menn (Viaplay). TV Norge og Dplay sender bl.a. OL-kvalifiseringskamper.